Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 874
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Ε όχι μεγάλη υπερβολή αυτό που λες με πάσα ειλικρίνεια σου μιλάω
Να πω ότι έχω υποφέρει μέσα στο δωμάτιο δεν θα είναι πάνω από δέκα μέσα σε αυτά τα χρόνια που ασχολούμαι. Η μεγάλη πλειοψηφία κυμαίνονται από αδιάφορο σε ήπια συμπαθητικός καμία 20ρια που συμπαθώ σαν άτομα κ κάνουμε καλή παρέα κ 5-6 που έχουμε ταιριάξει κ σαρκικά.
Δεν μιλάω στους εκατό μιλάω για αυτά τα δύο δυομιση χρόνια που ασχολούμαι συνολικά
Δηλαδή το πολύ 25 ατιομα περίπου με καλή χημεία στα 2,5⁹ χρόνια.Σκεψου πόσους πήρες στα 2,5 χρόνια.Πχ αν πήγες με
800 ανδρες ,λέω στην τύχη ένα νούμερο τότε στους 100 θα αντιστοιχούν 25 * 800 /100= 3,125 ανδρες δηλαδή περίπου με το πολυ 3 ανδρες.Αρα σκέψου με πόσους πήγες και θα δεις ότι όντα έπεσα.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
408
Like
553
Πόντοι
81
Χυσε να τελειωνουμε;

αν είναι κανας γέρος, βρωμιάρης κτλπ σίγουρα
αν είναι κανας ωραίος γυμνασμένος με ψωλάρα θα σκέφτονται θεέ μου κάνε να μη τελειώσει ποτέ :cheesy:

υγ. στο λέω εκ πείρας :buck2::wink::kiss-mark:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Λες 20 που συμπαθείς και 5 που τεριαξατε σαρλικα άρα 25 ανδδες το πολύ με καλή χημεία σε 2,5 χρόνια αν πχ έχεις παρει 1000 σνδρες τότε στους 100 είχες καλη χημεία το πολύ μέχρι, με 2,5 ανδρες εγώ είπα από 2 έως 5.Αρα μια χαρά τα λέω....εκτός αν έχεις πάει με 10.000 σνδρες τότε είναι από 25 έως 50 .

Αν μου επιτρέπετε...

Το πάτε πολύ "τεχνοκρατικά" και είναι σχεδόν ανέφικτο να βγάλετε συμπεράσματα με την ερώτηση που κάνατε.

Γιαν βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα για τέτοιου είδους παροχή υπηρεσιών, χρειάζονται χρόνια έρευνας και πάνω στο πεδίο.

Θα ήτο πολύ πιο προσιτό να ρωτήσετε την ευείδη και ευπροσήγορη δεσποινίδα, το πόσες φορές δεν έβλεπε την ώρα να τελειώσει το ραντεβού και το πόσες φορές δεν κατάλαβε πως πέρασε η ώρα σε όλο αυτό το διάστημα που προσφέρει αυτή την υπηρεσία.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
αν είναι κανας γέρος, βρωμιάρης κτλπ σίγουρα
αν είναι κανας ωραίος γυμνασμένος με ψωλάρα θα σκέφτονται θεέ μου κάνε να μη τελειώσει ποτέ :cheesy:

υγ. στο λέω εκ πείρας :buck2::wink::kiss-mark:

Τι είστε από τα τρία; Γέρος βρωμιάρης; Γυμνασμένος ψωλαράς; Ή σεξεργάτρια που έχει εμπειρία κι από τα δύο παραπάνω; :coffee:
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Αν μου επιτρέπετε...

Το πάτε πολύ "τεχνοκρατικά" και είναι σχεδόν ανέφικτο να βγάλετε συμπεράσματα με την ερώτηση που κάνατε.

Γιαν βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα για τέτοιου είδους παροχή υπηρεσιών, χρειάζονται χρόνια έρευνας και πάνω στο πεδίο.

Θα ήτο πολύ πιο προσιτό να ρωτήσετε την ευείδη και ευπροσήγορη δεσποινίδα, το πόσες φορές δεν έβλεπε την ώρα να τελειώσει το ραντεβού και το πόσες φορές δεν κατάλαβε πως πέρασε η ώρα σε όλο αυτό το διάστημα που προσφέρει αυτή την υπηρεσία.
Στη δική μου μεγάλη πιρνοκαριερα ως πελάτης από πολύ νεαρή ηλικία ξεκίνησα εως και σήμερα έχω πάει με πολλές γυναίκες ιετοδουλες εννοείτε,πολύ πιο πάνω από 100 σε όλα αυτά τα χοονια,αναλογικά στις 100 έχω χημεία περιπου με 5 γυναίκες στις 100 δηλαδή με 1 στις 20, κάτι αντίστοιχο θα ισχύει και για αυτές.
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
αν είναι κανας γέρος, βρωμιάρης κτλπ σίγουρα
αν είναι κανας ωραίος γυμνασμένος με ψωλάρα θα σκέφτονται θεέ μου κάνε να μη τελειώσει ποτέ :cheesy:

υγ. στο λέω εκ πείρας :buck2::wink::kiss-mark:
Στην περιπτωση σου λενε χυσε μεσα; :2funny:
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.275
Like
18.035
Δηλαδή το πολύ 25 ατιομα περίπου με καλή χημεία στα 2,5⁹ χρόνια.Σκεψου πόσους πήρες στα 2,5 χρόνια.Πχ αν πήγες με
800 ανδρες ,λέω στην τύχη ένα νούμερο τότε στους 100 θα αντιστοιχούν 25 * 800 /100= 3,125 ανδρες δηλαδή περίπου με το πολυ 3 ανδρες.Αρα σκέψου με πόσους πήγες και θα δεις ότι όντα έπεσα.
Εμμμμμ δεν νομίζω να είναι τόσο πολλοί σε καμιιιια περίπτωση, μιας κ κάνω λίγα ραντεβού κ πλέον οι περισσότεροι είναι σταθερό παρτενέρ. Θα έλεγα μαξ 300
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.275
Like
18.035
Αν μου επιτρέπετε...

Το πάτε πολύ "τεχνοκρατικά" και είναι σχεδόν ανέφικτο να βγάλετε συμπεράσματα με την ερώτηση που κάνατε.

Γιαν βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα για τέτοιου είδους παροχή υπηρεσιών, χρειάζονται χρόνια έρευνας και πάνω στο πεδίο.

Θα ήτο πολύ πιο προσιτό να ρωτήσετε την ευείδη και ευπροσήγορη δεσποινίδα, το πόσες φορές δεν έβλεπε την ώρα να τελειώσει το ραντεβού και το πόσες φορές δεν κατάλαβε πως πέρασε η ώρα σε όλο αυτό το διάστημα που προσφέρει αυτή την υπηρεσία.
Θα έλεγα ένα 50% απλά χλιαρό ούτε κρύο ούτε ζέστη ένα 30% άντε να τελειώνουμε κ ένα 20% που ξέχασα να κοιτάξω το ρολόι
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Εμμμμμ δεν νομίζω να είναι τόσο πολλοί σε καμιιιια περίπτωση, μιας κ κάνω λίγα ραντεβού κ πλέον οι περισσότεροι είναι σταθερό παρτενέρ. Θα έλεγα μαξ 300
Ωραία λοιπόν με 25 το πολύ ανδρες είχατε κσλη χημεία σε σύνολο κοντά,στους 300.Στους 100 ανδρες η καλή χημείας θα ήταν το πολύ 25:3=8,33 περίπου 8 ανδρες το πολύ άρα στην πράξη δεν θα έχουμε 8 αλλά κάπου στους 5 με 6 .εγώ είπα στους 100 μεταξύ 2 κσι 5 ανδρών οπότε επεζα αρκετά κοντά αλλά δεν ξέρω αν είστε μουναρα και νεαρή διότι εγώ γι αυτές μίλησα .
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.275
Like
18.035
Ωραία λοιπόν με 25 το πολύ ανδρες είχατε κσλη χημεία σε σύνολο κοντά,στους 300.Στους 100 ανδρες η καλή χημείας θα ήταν το πολύ 25:3=8,33 περίπου 8 ανδρες το πολύ άρα στην πράξη δεν θα έχουμε 8 αλλά κάπου στους 5 με 6 .εγώ είπα στους 100 μεταξύ 2 κσι 5 ανδρών οπότε επεζα αρκετά κοντά αλλά δεν ξέρω αν είστε μουναρα και νεαρή διότι εγώ γι αυτές μίλησα .
Δεν είναι δύσκολο να δεις φωτογραφίες μου νομίζω χαχαχαχα όσο για ηλικία 26 είμαι ίσα που προλαβαίνω πριν θεωρηθω σιτεμενη
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Θα έλεγα ένα 50% απλά χλιαρό ούτε κρύο ούτε ζέστη ένα 30% άντε να τελειώνουμε κ ένα 20% που ξέχασα να κοιτάξω το ρολόι
Ισχύουν αυτά σίγουρα πιυ λέτε αλλά εγώ μίλησα για καλή χημεία πιυ είναι υποσύνολο του 20% που ξέχασα να κοιτάξω το ρολόι άρα πιθανό να είναι κάπου στο 5%
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Δεν είναι δύσκολο να δεις φωτογραφίες μου νομίζω χαχαχαχα όσο για ηλικία 26 είμαι ίσα που προλαβαίνω πριν θεωρηθω σιτεμενη
Θα δω φωτογραφίες σας μια χαρά είναι το 26 κσι ως τα 35 μια χαρά μετά εινσι δύσκολο για αυτή τη δουλειά να συνεχίσεις.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Στη δική μου μεγάλη πιρνοκαριερα ως πελάτης από πολύ νεαρή ηλικία ξεκίνησα εως και σήμερα έχω πάει με πολλές γυναίκες ιετοδουλες εννοείτε,πολύ πιο πάνω από 100 σε όλα αυτά τα χοονια,αναλογικά στις 100 έχω χημεία περιπου με 5 γυναίκες στις 100 δηλαδή με 1 στις 20, κάτι αντίστοιχο θα ισχύει και για αυτές.

Εγώ πάλι από την εμπειρία μου ως γέρος βρωμιάρης δεν είχα χημεία με ελάχιστες. Κι αυτό όχι λόγω του παρουσιαστικού τους ή λόγω του ότι δεν έκαναν ταχυδακτυλουργικά στο κρεβάτι. Δεν υπήρξε χημεία λόγω του χαρακτήρα τους.

Όσον τώρα αφορά την ευείδη και ευπροσήγορη διδα @Anna24 τολμώ να δηλώσω εγγράφως πως ενώ είχε ανάμεσα στα όμορφα της πόδια έναν ασθμαίνοντα γέρο βρωμιάρη, δεν έδειξε ούτε ίχνος απαρέσκειας.

Αυτό μπορεί βέβαια να σημαίνει δύο πράγματα.

Ή δείχνει τρομερό επαγγελματισμό, με την καλή έννοια. Ή ότι αυτά που δήλωσε παραπάνω για εγκεφαλική χημεία, τα ενστερνίζεται πραγματικά.

Και στις δύο περιπτώσεις πάντως. το πρόσημο είναι θετικό.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
408
Like
553
Πόντοι
81
Τι είστε από τα τρία; Γέρος βρωμιάρης; Γυμνασμένος ψωλαράς; Ή σεξεργάτρια που έχει εμπειρία κι από τα δύο παραπάνω; :coffee:

:effemine: που έχει εμπειρία κι από τα δύο παραπάνω...

Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι γυναίκες αυτές δεν θα σκέφτονται μαθηματικές πράξεις που κατέληξε να αναλύει αυτό το θρεντ :confused:
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
408
Like
553
Πόντοι
81
Στην περιπτωση σου λενε χυσε μεσα; :2funny:

εντάξει μάλλον δεν ήμουν σαφής και λογικό να μπερδευτήκατε μερικοί....
δεν είμαι κανας γυμνασμένος ψωλαράς.... ααα και δεν πάω με γυναίκες :rolleyes:

όταν είπα ότι μιλάω εκ πείρας... εννοούσα.... από την πλευρά της πουτάνας... :confused:
(γκέι αγόρι είμαι, για να μη καεί εντελώς ο εγκέφαλος σου)

οπότε το χύσε μέσα... το σκέφτομαι εγώ όταν αργεί να τελειώσει κάποιος που δεν μου αρέσει*... ή και κάποιος που μου αρέσει αλλά έχουμε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα και εγώ έχω εξαντληθεί επειδή είμαι αγύμναστος ή μιλάω κατά τη διάρκεια του :fuck1:και θέλω ένα διάλειμμα για να πιω νεράκι.

*βέβαια σε αυτή την περίπτωση θα φοράει σίγουρα προφυλακτικό
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.275
Like
18.035
Θα δω φωτογραφίες σας μια χαρά είναι το 26 κσι ως τα 35 μια χαρά μετά εινσι δύσκολο για αυτή τη δουλειά να συνεχίσεις.
Δεν νομίζω να μείνω πάνω από δύο χρόνια ακόμα, κ πολύ λέω
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Δεν νομίζω καμιά μας να "ψάχνει" για χημεία. Αν προκύψει καλοδεχούμενο μπόνους αλλά δεν πιστεύω καμιά μας να ετοιμάζεται για τα ραντεβού της σκεπτόμενη αυτό. Όπως και σε όλες τις εργασίες customer service θα ξαναπώ εγώ, από τα 100 άτομα που θα σερβίρεις τον καφέ τους με πόσους όντως θα χαρείς που μίλησες? Το ιδιο είναι.
Εφόσον υπάρχει ευγένεια και σεβασμός εκατέρωθεν όμως όλα καλά
Κ να σημειώσω επίσης ότι με κάποιους παρτενέρ μπορεί η χημεία να μην είναι για μένα σαρκική αλλά να είναι εγκεφαλική. Δηλαδή να μην κάνω το ουαου σεξ που θα έκανα με τον γκόμενο μου αλλά να είναι φοβεροί χαρακτήρες που πραγματικά χαίρομαι να τους βλέπω και χαμογελάω με την ψυχή μου και μου και μου φτιάχνουν την διάθεση, αυτό είναι πιο συχνό φαινόμενο
Γεια σου ρε κουκλα......--χωρις να σε γνωριζω--
Εαν μπλεξουν οι χημειες....γαμηστε τα.................Αστα..
καποιες απο εσας εχετε και φυλακισμενα συναισθηματα....... και οταν σας φερθουν αναλογα και σας βγουν.......
αστα να πανε..................
Δυσκολες ψυχες καποια κοριτσια.....
Τυχερη που το εχουμε Ζησει κ Δυστυχης που το φαγαμε στην Μαπα........
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.275
Like
18.035
εντάξει μάλλον δεν ήμουν σαφής και λογικό να μπερδευτήκατε μερικοί....
δεν είμαι κανας γυμνασμένος ψωλαράς.... ααα και δεν πάω με γυναίκες :rolleyes:

όταν είπα ότι μιλάω εκ πείρας... εννοούσα.... από την πλευρά της πουτάνας... :confused:
(γκέι αγόρι είμαι, για να μη καεί εντελώς ο εγκέφαλος σου)

οπότε το χύσε μέσα... το σκέφτομαι εγώ όταν αργεί να τελειώσει κάποιος που δεν μου αρέσει*... ή και κάποιος που μου αρέσει αλλά έχουμε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα και εγώ έχω εξαντληθεί επειδή είμαι αγύμναστος ή μιλάω κατά τη διάρκεια του :fuck1:και θέλω ένα διάλειμμα για να πιω νεράκι.

*βέβαια σε αυτή την περίπτωση θα φοράει σίγουρα προφυλακτικό
Unexpected turn of events
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γεια σου ρε κουκλα......--χωρις να σε γνωριζω--
Εαν μπλεξουν οι χημειες....γαμηστε τα.................Αστα..
καποιες απο εσας εχετε και φυλακισμενα συναισθηματα....... και οταν σας φερθουν αναλογα και σας βγουν.......
αστα να πανε..................
Δυσκολες ψυχες καποια κοριτσια.....
Τυχερη που το εχουμε Ζησει κ Δυστυχης που το φαγαμε στην Μαπα........
Hmmmm δεν σε κατάλαβα ακριβώς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom