Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 874
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Τύποι να μη σας στεναχωρήσω (επειδή πολύ το διαβάζω), αλλά το "πληρώνουμε για να φύγει" ισχύει για ελάχιστους...

Συνεχίστε
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Συμβαίνουν κ αυτά μέσα στο μενού είναι, σεξ κάνουμε όχι φορολογικές δηλώσεις
50 αρης ειμαι.. με γυρισμενο κοντερ..... και μεσα στο χωρο κ εξω.....
πριν 2 χρονια εγινε.... ισως εσυ να με καταλαβαινεις.........
σωματα-ψυχες-μυαλα-αισθησεις-θελω--μαγια-επικοινωνια......
αστα.......................
να την βλεπεις στην αγκαλια μου να συρρικνώνεται...
σταμάταγε ο χρονος..δεν ηξερε που ηταν τα κλειδια της-το τηλεφωνο της...το φορεμα της...
αν κλειδωσαμε το δωματιο..... τρελλα.........
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
22
Like
7.140
Πόντοι
3.446
Ποτέ δεν θα μάθουμε τι σκέφτονται για εμάς . Και καλύτερα νομίζω , γιατι ενδεχομένως η απάντηση που θα παίρναμε , ίσως δεν μας άρεσε. Σίγουρα παντως οι κοπέλες ειναι πολύ λογικό να έχουν περισσότερη χημεια με κάποιους απο εμάς , να περνάνε πιο καλά σε σχέση με άλλους κλπ. Το ίδιο ισχύει και με εμάς αντίστοιχα, με κάποιες περνάμε απλώς καλά, με άλλες μέτρια έως αδιάφορα και με άλλες πραγματικά πολύ καλά, δένουμε απίστευτα μαζί τους και το ευχαριστιόμαστε περισσότερο.
Εγώ απο όσες εχω συναντησει μέχρι τώρα , μόλις για 2-3 κοπέλες εχω πει οτι ειχα την τέλεια χημεία μαζί τους και μου δώσανε ακριβώς αυτό που ήθελα στον μέγιστο βαθμό και για αυτο και τις συναντώ -συνάντησα αρκετές φορές , παρότι αποφεύγω γενικώς τις επαναληπτικές συνεδρίες.

Επισης ένα άλλο θέμα. Ποτέ δεν μπορείς να ξερεις αν η αλλη ή ο άλλος περασε οντως τόσο καλά μαζι σου όσο λεει. Μπορει αν ένας πελάτης ρωτήσει μια κοπέλα πως πέρασε, να του πει αυτή τέλεια κλπ, απλά απο ευγένεια ή για να μην τον χασει απο πελάτη, ενώ στην πραγματικότητα να να περίμενε πως και πως πότε θα συμπληρωθεί η γαμημένη η ώρα για να φύγει απο το δωμάτιο. Και εμείς αντίστοιχα μπορεί να ρωτηθούμε απο το κορίτσι πως περάσαμε και να της πούμε πολύ καλά απο ευγένεια , χωρίς απαραίτητα να το εννοούμε , για αυτό και δεν την ξαναείδαμε ποτέ.
Που θέλω να καταλήξω, μην ψάχνετε ειλικρίνεια σε αυτό τον χώρο. Ειναι σπάνια έως μηδαμινή. Απλά να είμαστε ευγενείς και σωστοί απέναντι στα κορίτσια και αν το εκτιμήσουν, το εκτίμησαν, αν όχι, πάμε παρακάτω. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, επιλογές πάρα πολλές εκει εξω.
Εγώ το αντιμετωπίζω καθαρά ως μια επαγγελματική συναλλαγή και τίποτα παραπάνω. Δίνω λεφτά για μια υπηρεσία οπως θα έκανα οπουδήποτε , κοιτάω να την απολαμβάνω όσο περισσότερο μπορώ , πηγαίνω πάντα με την καλύτερή μου διάθεση και φεύγω σαν κύριος.:hi:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Ποτέ δεν θα μάθουμε τι σκέφτονται για εμάς . Και καλύτερα νομίζω , γιατι ενδεχομένως η απάντηση που θα παίρναμε , ίσως δεν μας άρεσε. Σίγουρα παντως οι κοπέλες ειναι πολύ λογικό να έχουν περισσότερη χημεια με κάποιους απο εμάς , να περνάνε πιο καλά σε σχέση με άλλους κλπ. Το ίδιο ισχύει και με εμάς αντίστοιχα, με κάποιες περνάμε απλώς καλά, με άλλες μέτρια έως αδιάφορα και με άλλες πραγματικά πολύ καλά, δένουμε απίστευτα μαζί τους και το ευχαριστιόμαστε περισσότερο.
Εγώ απο όσες εχω συναντησει μέχρι τώρα , μόλις για 2-3 κοπέλες εχω πει οτι ειχα την τέλεια χημεία μαζί τους και μου δώσανε ακριβώς αυτό που ήθελα στον μέγιστο βαθμό και για αυτο και τις συναντώ -συνάντησα αρκετές φορές , παρότι αποφεύγω γενικώς τις επαναληπτικές συνεδρίες.

Επισης ένα άλλο θέμα. Ποτέ δεν μπορείς να ξερεις αν η αλλη ή ο άλλος περασε οντως τόσο καλά μαζι σου όσο λεει. Μπορει αν ένας πελάτης ρωτήσει μια κοπέλα πως πέρασε, να του πει αυτή τέλεια κλπ, απλά απο ευγένεια ή για να μην τον χασει απο πελάτη, ενώ στην πραγματικότητα να να περίμενε πως και πως πότε θα συμπληρωθεί η γαμημένη η ώρα για να φύγει απο το δωμάτιο. Και εμείς αντίστοιχα μπορεί να ρωτηθούμε απο το κορίτσι πως περάσαμε και να της πούμε πολύ καλά απο ευγένεια , χωρίς απαραίτητα να το εννοούμε , για αυτό και δεν την ξαναείδαμε ποτέ.
Που θέλω να καταλήξω, μην ψάχνετε ειλικρίνεια σε αυτό τον χώρο. Ειναι σπάνια έως μηδαμινή. Απλά να είμαστε ευγενείς και σωστοί απέναντι στα κορίτσια και αν το εκτιμήσουν, το εκτίμησαν, αν όχι, πάμε παρακάτω. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, επιλογές πάρα πολλές εκει εξω.
Εγώ το αντιμετωπίζω καθαρά ως μια επαγγελματική συναλλαγή και τίποτα παραπάνω. Δίνω λεφτά για μια υπηρεσία οπως θα έκανα οπουδήποτε , κοιτάω να την απολαμβάνω όσο περισσότερο μπορώ , πηγαίνω πάντα με την καλύτερή μου διάθεση και φεύγω σαν κύριος.:hi:
ΟΚ, Επαγγελματισμος, σωστα.... αλλα μετα απο καποια χρονια εμπειριας....
καταλαβαινεις καποια πραγματα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
22
Like
7.140
Πόντοι
3.446
Θα έλεγα ένα 50% απλά χλιαρό ούτε κρύο ούτε ζέστη ένα 30% άντε να τελειώνουμε κ ένα 20% που ξέχασα να κοιτάξω το ρολόι
Δηλαδή δεν ειναι όλα τα μέλη του bou οι τέλειοι εραστές που όλες οι γυναίκες θα πέθαιναν να τους συναντήσουν εστω για ενα μόνο δευτερόλεπτο; Δίμετροι, με six pack, μορφωμένοι, προικοισμένοι, άνθρωποι του πνεύματος και της τέχνης , ικανοί να γοητεύσουν κάθε θηλυκό στο πέρασμα τους και κυρίως άνθρωποι ευκατάστατοι με περιουσία μαμούθ σε Ελλάδα και εξωτερικό; :undecided-old: Δεν ξέρω εμένα με προβλημάτισε αυτό. :grin: Απορώ πως δεν το σχολίασαν τα υπόλοιπα μέλη. Αλλα περίμενα απο εμάς. Θα έλεγα ότι μου ανατρέπεται ολη η θεωρία που είχα φτιάξει στο μυαλό μου για εμάς . :buck2:Εκτός και αν αναφερόμαστε σε μέλη εκτος bou, οπότε και μικρό ποσοστό έβαλες θα έλεγα .:cheesy:
Τίμια πάντως τα ποσοστά . Δεν χαιδεύεις αυτιά, λες την πραγματικότητα οπως είναι . Πιστεύω καπου εκεί κυμαίνονται και τα υπόλοιπα κορίτσια, ενδεχομένως και λίγο παραπάνω να έχουν τα χλιαρά έως μέτρια ραντεβού :hi:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Δηλαδή δεν ειναι όλα τα μέλη του bou οι τέλειοι εραστές που όλες οι γυναίκες θα πέθαιναν να τους συναντήσουν εστω για ενα μόνο δευτερόλεπτο; Δίμετροι, με six pack, μορφωμένοι, προικοισμένοι, άνθρωποι του πνεύματος και της τέχνης , ικανοί να γοητεύσουν κάθε θηλυκό στο πέρασμα τους και κυρίως άνθρωποι ευκατάστατοι με περιουσία μαμούθ σε Ελλάδα και εξωτερικό; :undecided-old: Δεν ξέρω εμένα με προβλημάτισε αυτό. :grin: Απορώ πως δεν το σχολίασαν τα υπόλοιπα μέλη. Αλλα περίμενα απο εμάς. Θα έλεγα ότι μου ανατρέπεται ολη η θεωρία που είχα φτιάξει στο μυαλό μου για εμάς . :buck2:Εκτός και αν αναφερόμαστε σε μέλη εκτος bou, οπότε και μικρό ποσοστό έβαλες θα έλεγα .:cheesy:
Τίμια πάντως τα ποσοστά . Δεν χαιδεύεις αυτιά, λες την πραγματικότητα οπως είναι . Πιστεύω καπου εκεί κυμαίνονται και τα υπόλοιπα κορίτσια, ενδεχομένως και λίγο παραπάνω να έχουν τα χλιαρά έως μέτρια ραντεβού :hi:
Νομιζω οτι τα ποσοστα ειναι σωστα........
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.195
Παιδιά εμένα και δια ζώσης σε ραντεβού που μου έχει γίνει ή ερώτηση πάνω από μια φορά με πολλές διαφορετικές διατυπώσεις πάντα λέω "θέλεις την αλήθεια η κάτι να ακουστεί ωραία". Δηλαδή δεν θα το πουλήσω το παραμύθι, αν σκαλισεις θα μάθεις.
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.195
Όπως όταν πχ μου γίνεται πολυυυ συχνά η ερώτηση "γιατί το κάνεις αυτό" και ξέρω πολύ καλά ότι η επιθυμητή απάντηση είναι γιατί είμαι πολυοργασμικη νυμφομανης κ όλη μέρα σκέφτομαι το σεξ και στάζω.
Ε δεν θα την πάρει κανείς αυτή την απάντηση από μένα
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.837
Πόντοι
2.836
Παιδιά εμένα και δια ζώσης σε ραντεβού που μου έχει γίνει ή ερώτηση πάνω από μια φορά με πολλές διαφορετικές διατυπώσεις πάντα λέω "θέλεις την αλήθεια η κάτι να ακουστεί ωραία". Δηλαδή δεν θα το πουλήσω το παραμύθι, αν σκαλισεις θα μάθεις.
Μόλις κάνεις αυτήν την ερώτηση…είναι ξεκάθαρη η απαντηση :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.837
Πόντοι
2.836
Όπως όταν πχ μου γίνεται πολυυυ συχνά η ερώτηση "γιατί το κάνεις αυτό" και ξέρω πολύ καλά ότι η επιθυμητή απάντηση είναι γιατί είμαι πολυοργασμικη νυμφομανης κ όλη μέρα σκέφτομαι το σεξ και στάζω.
Ε δεν θα την πάρει κανείς αυτή την απάντηση από μένα
Με το “στάζω” λύγισα.χαχαχα
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Δύσκολη η εξερεύνηση του ανθρώπινου μυαλού!
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
50αρης εγω σημερα...εχω σταματησει τα του χωρου εδω και 1 χρονο..-για δικο μου λογο...

==Μου εχουν συμβει, ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ..
Α---Σταρλετιτσα τουμπανο με τατου, 22αρα, να Με βλεπει και να στραβωνει τα μουτρα της..
στα του αγωνα να χυνει σαν το τελευταιο πουτανακι
ψελιζοντας.. μονη της... εεεχυσαααα γαμωτοοο...
Β---Αλλη-Μικρα, Να την πασπατευω, να προσπαθω, ο παγος-παγος....τιποτα...
Γ---Μουνιτσα....Τι γινεται με σενα ρε Φιλε..... που ησουνε εσυ..?
Δ---Αυτο μου εχει συμβει πανω απο 10-15 φορες, με διαφορετικες.....
==να κατσουμε αλλη μια ωρα....δεν πειραζει χωρις λεφτα..........
Ε---Φιλε σε συστηνω σε οποιαδηποτε... εγγυουμε εγω....
ΣΤ-Θελεις να βγουμε για καφε...?

Απο ενφανιση δικη μου...
Θα πω τι ειπε μια =Σταρ= του Σιτε-Εδω--
την ρωταω τι θα ελεγες εαν με εβλεπες εξω...?
την αληθεια λεω δεν εχω προβλημα
==Μου λεει ενας πολυ Γοητευτικος Ανδρας......

Αυτα.. οποτε εχει απο Ολα.... και ΠΑΝΩ κ ΚΑΤΩ........
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
40
Like
24.806
Πόντοι
11.096
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
89
Like
185
Πόντοι
0
Όπως όταν πχ μου γίνεται πολυυυ συχνά η ερώτηση "γιατί το κάνεις αυτό" και ξέρω πολύ καλά ότι η επιθυμητή απάντηση είναι γιατί είμαι πολυοργασμικη νυμφομανης κ όλη μέρα σκέφτομαι το σεξ και στάζω.
Ε δεν θα την πάρει κανείς αυτή την απάντηση από μένα
Λίγο μαλακισμενη ερώτηση κατά την γνώμη μου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Όπως όταν πχ μου γίνεται πολυυυ συχνά η ερώτηση "γιατί το κάνεις αυτό" και ξέρω πολύ καλά ότι η επιθυμητή απάντηση είναι γιατί είμαι πολυοργασμικη νυμφομανης κ όλη μέρα σκέφτομαι το σεξ και στάζω.
Ε δεν θα την πάρει κανείς αυτή την απάντηση από μένα

Παιδιά εμένα και δια ζώσης σε ραντεβού που μου έχει γίνει ή ερώτηση πάνω από μια φορά με πολλές διαφορετικές διατυπώσεις πάντα λέω "θέλεις την αλήθεια η κάτι να ακουστεί ωραία". Δηλαδή δεν θα το πουλήσω το παραμύθι, αν σκαλισεις θα μάθεις.

Εντάξει, ποσο pathetic να καθεσαι να ρωτας την κοπελα προσωπικα πραγματα και μαλιστα εκφραζοντας τοσο αβολες ερωτησεις;; Και να εχεις και το θρασος να περιμενεις την απαντηση που θα ηθελες να ακουσεις.



ΥΓ "Γιατί το κανείς αυτό; " :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
Βρωμογερε Αγιε έχεις παιξει και την Αννουλα στα γονατα σου??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom