Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 874
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Κάποιες φορές αν η χημεία είναι καλή σκέφτομαι ότι ακριβώς θα σκεφτόμουν κ αν έκανα σεξ στην προσωπική μου ζωή,

Μπορείς να μας πεις τι συνήθως σκέφτεσαι όταν κάνεις σεξ στην προσωπική σου ζωή;
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.209
Μπορείς να μας πεις τι συνήθως σκέφτεσαι όταν κάνεις σεξ στην προσωπική σου ζωή;
Εμμμμμ ότι σκεφτόμαστε όλοι υποθέτω, δηλαδή δεν πολυσκεφτομαστε κ απλά αφηνομαστε στις αισθήσεις μας και ζούμε την στιγμή
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.209
Δεν επρεπε να αποκαλυψεις οτι πηγες με τον ντανι ντε βιτο απο τους αμπελοκηπους, πρεπει να σκεφτεσαι και τη δουλεια σου . Δεν ειδες η αλλη που πηγε με τον νταντι τσουλφα ποσο επεσε η πελατεια της?:confused:
Καταρχάς δεν δεν βλέπω την σύγκριση
Κατά δεύτερον μια χαααρααα την βλέπω την καριέρα της κ μπράβο της.
Τρίτον ποτέ δεν ήταν κρυφό? Μου έχει γράψει κ κριτική εξάλλου
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
22
Πόντοι
0
Εμμμμμ ότι σκεφτόμαστε όλοι υποθέτω, δηλαδή δεν πολυσκεφτομαστε κ απλά αφηνομαστε στις αισθήσεις μας και ζούμε την στιγμή
Κάνεις συχνά σεξ εκτός δουλειάς;
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
Έχουμε γεμίσει μουνοδουλους εδώ μέσα, που δεν έχουν χύσει ποτέ μέσα σε μουνι ή κώλο ακαποτα, για αυτό η κάθε μία το παίζει ιστορία, και εσείς γουστάρετε κι όλας.

Η Αγγελική, και η κάθε Αγγελική, κάθεται και ξευτιλίζει έναν άνθρωπο, επειδή την κούρασε γιατι έκανε το τρομερό αμάρτημα και της έστειλε πολλά μήνυματα. Και όσο τον ξευτίλιζε, μιλούσε παράλληλα για ευγένεια.

Και όλοι οι μουνοδουλοι εδώ κάθεστε και την χειροκροτατε.

Καλά σας κάνουν.
Και ακόμη χειρότερα πρέπει να σας κάνουν.
Δε ξερω τι κανει αυτη η Αγγελικη...εγω στο ασχετο ανεφερα μια περιπτωση που πηγαμε μια βολτα εξω με μια κοπελα του χωρου..που με σεβεται και τη σεβομαι πληρως..και περασα ομορφα κι ανθρωπινα! Με ομορφα συναισθηματα..γελιο ...ανταλλαγη αποψεων και εμπειριων...και πειραγματα ! καμια σχεση με μουνοδουλες συμπεριφορες η ηλιθια αγαπουλιστικα και τετοια
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.839
Πόντοι
2.836
Εμένα δεν με ενοχλεί η ερώτηση καθόλου, είμαι ανοιχτό βιβλίο σε όλα. Με ενοχλεί να γίνονται τέτοιες ερωτήσεις κ να ξυνιζουν με την πραγματικότητα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κ περάσαμε κ πολύ ωραία χιχι
Πετά τους ρε Αννουλα ότι είσαι συγγραφέας undercover και γράφεις βιβλίο για το ανδρικό φύλο να δεις αντιδράσεις :D:
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
Ωραία λοιπόν με 25 το πολύ ανδρες είχατε κσλη χημεία σε σύνολο κοντά,στους 300.Στους 100 ανδρες η καλή χημείας θα ήταν το πολύ 25:3=8,33 περίπου 8 ανδρες το πολύ άρα στην πράξη δεν θα έχουμε 8 αλλά κάπου στους 5 με 6 .εγώ είπα στους 100 μεταξύ 2 κσι 5 ανδρών οπότε επεζα αρκετά κοντά αλλά δεν ξέρω αν είστε μουναρα και νεαρή διότι εγώ γι αυτές μίλησα .
Παντως μεγαλο ποσοστο-πλειοψηφια των πελατων..αδιαφοροι, χημεια με λιγους...ακκα ετσι ειναι και στη ζωη εξω...απ ισους ανθρωπους γνωριζουμε με λιγους δενομαστε...( σε καθε τομεα ανθρωπινων σχεσεω ν)ποσο μαλλον οταν μιλαμε και για σεξουαλικη χημεια..
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.839
Πόντοι
2.836
Δε ξερω τι κανει αυτη η Αγγελικη...εγω στο ασχετο ανεφερα μια περιπτωση που πηγαμε μια βολτα εξω με μια κοπελα του χωρου..που με σεβεται και τη σεβομαι πληρως..και περασα ομορφα κι ανθρωπινα! Με ομορφα συναισθηματα..γελιο ...ανταλλαγη αποψεων και εμπειριων...και πειραγματα ! καμια σχεση με μουνοδουλες συμπεριφορες η ηλιθια αγαπουλιστικα και τετοια
Και πολύ καλά έκανες!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
Ποτέ δεν θα μάθουμε τι σκέφτονται για εμάς . Και καλύτερα νομίζω , γιατι ενδεχομένως η απάντηση που θα παίρναμε , ίσως δεν μας άρεσε. Σίγουρα παντως οι κοπέλες ειναι πολύ λογικό να έχουν περισσότερη χημεια με κάποιους απο εμάς , να περνάνε πιο καλά σε σχέση με άλλους κλπ. Το ίδιο ισχύει και με εμάς αντίστοιχα, με κάποιες περνάμε απλώς καλά, με άλλες μέτρια έως αδιάφορα και με άλλες πραγματικά πολύ καλά, δένουμε απίστευτα μαζί τους και το ευχαριστιόμαστε περισσότερο.
Εγώ απο όσες εχω συναντησει μέχρι τώρα , μόλις για 2-3 κοπέλες εχω πει οτι ειχα την τέλεια χημεία μαζί τους και μου δώσανε ακριβώς αυτό που ήθελα στον μέγιστο βαθμό και για αυτο και τις συναντώ -συνάντησα αρκετές φορές , παρότι αποφεύγω γενικώς τις επαναληπτικές συνεδρίες.

Επισης ένα άλλο θέμα. Ποτέ δεν μπορείς να ξερεις αν η αλλη ή ο άλλος περασε οντως τόσο καλά μαζι σου όσο λεει. Μπορει αν ένας πελάτης ρωτήσει μια κοπέλα πως πέρασε, να του πει αυτή τέλεια κλπ, απλά απο ευγένεια ή για να μην τον χασει απο πελάτη, ενώ στην πραγματικότητα να να περίμενε πως και πως πότε θα συμπληρωθεί η γαμημένη η ώρα για να φύγει απο το δωμάτιο. Και εμείς αντίστοιχα μπορεί να ρωτηθούμε απο το κορίτσι πως περάσαμε και να της πούμε πολύ καλά απο ευγένεια , χωρίς απαραίτητα να το εννοούμε , για αυτό και δεν την ξαναείδαμε ποτέ.
Που θέλω να καταλήξω, μην ψάχνετε ειλικρίνεια σε αυτό τον χώρο. Ειναι σπάνια έως μηδαμινή. Απλά να είμαστε ευγενείς και σωστοί απέναντι στα κορίτσια και αν το εκτιμήσουν, το εκτίμησαν, αν όχι, πάμε παρακάτω. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, επιλογές πάρα πολλές εκει εξω.
Εγώ το αντιμετωπίζω καθαρά ως μια επαγγελματική συναλλαγή και τίποτα παραπάνω. Δίνω λεφτά για μια υπηρεσία οπως θα έκανα οπουδήποτε , κοιτάω να την απολαμβάνω όσο περισσότερο μπορώ , πηγαίνω πάντα με την καλύτερή μου διάθεση και φεύγω σαν κύριος.:hi:
Θα μιλησω για τις δικες μου εμπειριες...ειναι πολλες, ειμαι σε θεση να αντιλαμβανομαι ποτε ευχαριστησα σε ολο αυτο μια κοπελα και ποτε οχι...ακομη και με την ιδια κοπελα δεν ηταν πανρα ολες οι φασεις ιδιες...Συμφωνω με τα γραφομενα...αλλα καποια πραγματα τα καταλαβαινεις..μιλουν οι αντιδρασεις του σωματος αν ειναι αληθοφανεις η αυθορμητες...Και φυσικα εχω βιωσει και τα δυο...
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
Όπως όταν πχ μου γίνεται πολυυυ συχνά η ερώτηση "γιατί το κάνεις αυτό" και ξέρω πολύ καλά ότι η επιθυμητή απάντηση είναι γιατί είμαι πολυοργασμικη νυμφομανης κ όλη μέρα σκέφτομαι το σεξ και στάζω.
Ε δεν θα την πάρει κανείς αυτή την απάντηση από μένα
Σε ακυρες ερωτησεις δε δινονται απαντησεις...
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
Σε ακυρες ερωτησεις δε δινονται απαντησεις...
Αν ρωτησει εσας η κοπελα αυτη το ιδιο
Πέφτει γαμησι η ιδανική απάντηση. :tooth::tooth::tooth:
Μου εχει πει κοπελα στεναχωρημενη οτι δεν παει καλα η δουλεια..οτι δεν κανει ραντεβου..κι εγω να την ενθαρρυνω και να της λεω ..τυχαινει..δεν ειναι ολες οι μερες ιδιες, ακομη εδινα και συμβουλες πως θα κερδισει πελατες...
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
Ποτέ δεν θα μάθουμε τι σκέφτονται για εμάς . Και καλύτερα νομίζω , γιατι ενδεχομένως η απάντηση που θα παίρναμε , ίσως δεν μας άρεσε. Σίγουρα παντως οι κοπέλες ειναι πολύ λογικό να έχουν περισσότερη χημεια με κάποιους απο εμάς , να περνάνε πιο καλά σε σχέση με άλλους κλπ. Το ίδιο ισχύει και με εμάς αντίστοιχα, με κάποιες περνάμε απλώς καλά, με άλλες μέτρια έως αδιάφορα και με άλλες πραγματικά πολύ καλά, δένουμε απίστευτα μαζί τους και το ευχαριστιόμαστε περισσότερο.
Εγώ απο όσες εχω συναντησει μέχρι τώρα , μόλις για 2-3 κοπέλες εχω πει οτι ειχα την τέλεια χημεία μαζί τους και μου δώσανε ακριβώς αυτό που ήθελα στον μέγιστο βαθμό και για αυτο και τις συναντώ -συνάντησα αρκετές φορές , παρότι αποφεύγω γενικώς τις επαναληπτικές συνεδρίες.

Επισης ένα άλλο θέμα. Ποτέ δεν μπορείς να ξερεις αν η αλλη ή ο άλλος περασε οντως τόσο καλά μαζι σου όσο λεει. Μπορει αν ένας πελάτης ρωτήσει μια κοπέλα πως πέρασε, να του πει αυτή τέλεια κλπ, απλά απο ευγένεια ή για να μην τον χασει απο πελάτη, ενώ στην πραγματικότητα να να περίμενε πως και πως πότε θα συμπληρωθεί η γαμημένη η ώρα για να φύγει απο το δωμάτιο. Και εμείς αντίστοιχα μπορεί να ρωτηθούμε απο το κορίτσι πως περάσαμε και να της πούμε πολύ καλά απο ευγένεια , χωρίς απαραίτητα να το εννοούμε , για αυτό και δεν την ξαναείδαμε ποτέ.
Που θέλω να καταλήξω, μην ψάχνετε ειλικρίνεια σε αυτό τον χώρο. Ειναι σπάνια έως μηδαμινή. Απλά να είμαστε ευγενείς και σωστοί απέναντι στα κορίτσια και αν το εκτιμήσουν, το εκτίμησαν, αν όχι, πάμε παρακάτω. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, επιλογές πάρα πολλές εκει εξω.
Εγώ το αντιμετωπίζω καθαρά ως μια επαγγελματική συναλλαγή και τίποτα παραπάνω. Δίνω λεφτά για μια υπηρεσία οπως θα έκανα οπουδήποτε , κοιτάω να την απολαμβάνω όσο περισσότερο μπορώ , πηγαίνω πάντα με την καλύτερή μου διάθεση και φεύγω σαν κύριος.:hi:
Γιστι δεν υπαρχει ειλικρινεια στο χωρο?? Μια χαρα ειλικρινεια εγω εχω βρει...περισσοτερη απ την εξω ζωη...ξεκαθαρος λογαριασμος...και αν η αλλη το γουσταρει μαζι σου το καταλαβαινεις σε μεγαλο βαθμο...οπως θα συνεβενε και εξω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
241
Πόντοι
20
Σίγουρα δεν σκέφτονται το γάμο και να κάνουν παιδιά μαζί σου Δύσκολο να πει κανείς τι σκέφτονται την ώρα που της πηδάς αφού καταλαβαίνεις πως η συμπεριφορά τους χωρίζεται σε τρεις φάσεις. Στην υποδοχή, κατά την διάρκεια του σεξ και στον αποχαιρετισμό.Με λίγα λόγια είναι ψυχρές επαγγελματίες . Μπορεί να αντλούν ηδονή από ένα καλό γαμησι αλλά μέχρι εκεί δεν υπάρχουν συναισθήματα το χρήμα υπερνικά τα πάντα.
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.839
Πόντοι
2.836
Σίγουρα δεν σκέφτονται το γάμο και να κάνουν παιδιά μαζί σου Δύσκολο να πει κανείς τι σκέφτονται την ώρα που της πηδάς αφού καταλαβαίνεις πως η συμπεριφορά τους χωρίζεται σε τρεις φάσεις. Στην υποδοχή, κατά την διάρκεια του σεξ και στον αποχαιρετισμό.Με λίγα λόγια είναι ψυχρές επαγγελματίες . Μπορεί να αντλούν ηδονή από ένα καλό γαμησι αλλά μέχρι εκεί δεν υπάρχουν συναισθήματα το χρήμα υπερνικά τα πάντα.
Πως αλλιώς θα επιβιώσεις αν δεν είσαι ψυχρός επαγγελματίας?
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
Ελα ρε μαγκα...... για τις εμπειριες μας λεμε....και τιποτα αλλο,
==Φιλε οτι αναφερω ειναι αληθεια.....
και ξερεις που οφειλεται....
στο οτι μπορω να διαβασω τα κοριτσια -λογω χιλιομετρων μου κ καποιας αντιληψης
και να τα εφαρμοζω σε τεχνικη σωματικη & ψυχικη προς εκεινα..
πρεπει να δινεις για να παρεις....

Πιστευεις εσυ οτι με ολα αυτα μπορει ενας ανθρωπος να γινει ευτυχισμενος....????
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ, ΑΥΤΟ.........................Ωστε να σε κανει να εισαι ΚΑΛΑ..........
Ευτυχισμενος πως να στο πωωωω...........................
Αλλα κανουν---για εμενα ενα Αντρα Ευτυχισμενο
==οχι το χρημα /αυτο το εχω -οχι πολυ αλλα το εχω==

Ευτυχισμενος ειναι ο Αντρας που κατορθωνει να κανει ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ την γυναικα που ποθει
πραγματικα,
Να την γουσταρει τοσο που να της γλυφει μεχρι και το της νυχακι του ποδιου της
----οχι ποδολαγνος μην μπερδευεσαι----
Μιλαω για Παθος κ Λατρεια..... και ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ...!!!!!!!!
ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ--ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ...............
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΗΣ..............
Φιλε δεν το εχω πετυχει ολο αυτο.....
Εχω πολυ καλη σχεση / γυρναω / κανω σωστες αλητειες/ πηγαινα και με εργαζομενες...
και αλλες κοπελες απο εξω...--και συνεχιζω με τις εξω--
Αλλα εγω Απετυχα................στα 50 με Γυρισμενο το κοντερ, με συμβια-κερι αναμενο διπλα μου..
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.................................................................................
Αυτην την 1-ηθελα να εχω και δεν νομιζω να την βρω..................

Ξανα.. για την Αρχη αυτα που ειπα πιο πανω για τα γαμησια, ειναι 100% αληθεια.
Μην αμφιβαλεις....
Σε νιωθω απολυτα, αλλα ποτε δε ξερεις τι θα συμβει! Ο,τι εγραψες φυσικα κ ισχυει...αυτο κανει καποιον ευτυχισμενο..τα υλικα αγαθα στη γη θα μεινουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
89
Like
185
Πόντοι
0
Δε ξερω τι κανει αυτη η Αγγελικη...εγω στο ασχετο ανεφερα μια περιπτωση που πηγαμε μια βολτα εξω με μια κοπελα του χωρου..που με σεβεται και τη σεβομαι πληρως..και περασα ομορφα κι ανθρωπινα! Με ομορφα συναισθηματα..γελιο ...ανταλλαγη αποψεων και εμπειριων...και πειραγματα ! καμια σχεση με μουνοδουλες συμπεριφορες η ηλιθια αγαπουλιστικα και τετοια
Ακούω αυτά που λες, αλλά εγώ έχω διαφορετικό σκεπτικό.

Όταν πηγαίνω με κοπέλα του χώρου, πηγαίνω για να περάσω εγώ καλά.
Πηγαίνω για να κάνω πράγματα που θα με ικανοποιήσουν, χωρίς να έχω την έγνοια για το αν θα ικανοποιηθεί και η παρτενέρ μου, όπως έχω στην υπόλοιπη ζωή μου.
Αν ικανοποιηθεί και αυτή, ακόμη καλύτερα, αλλά δεν θα με πειράξει καθόλου και αν δεν γίνει.

Θυμάμαι παλιότερα που ήμουν πιο ενεργός στον αγοραίο έρωτα, είχα πάει με μια κοπέλα σε στούντιο και της έκανα στοματικό.
Έπαθε σοκ. Οπότε ξαναπήγαινα, με παρακαλούσε να της κάνω στοματικό.

Ήταν όμως κάτι που έκανα, γιατί πάνω από όλα καβλωνε εμένα. Αν δεν με καβλωνε δεν θα το έκανα.

Για φαγητό βέβαια δεν έχω βγει ποτέ, και έτσι δεν ξέρω την εμπειρία σου.
Αλλά δεν νομίζω και να βγω ποτέ, αν πέρα από τον λογαριασμό θα πρέπει να δώσω αλλά 100€ για την συνοδεία, γιατί καλώς η κακώς έχω επιλογές να το κάνω και χωρίς αυτό το κόστος.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Σε νιωθω απολυτα, αλλα ποτε δε ξερεις τι θα συμβει! Ο,τι εγραψες φυσικα κ ισχυει...αυτο κανει καποιον ευτυχισμενο..τα υλικα αγαθα στη γη θα μεινουν
Εκτιμω Ιδιαιτερα το οτι καταλαβες τα τις ευτυχιας στο Αρσενικο,
οπως επισης οτι
ΕΧΟΝΤΑΣ ξεκαθαρισμενο στο μυαλο σου το Ανθρωπινο κομματι απο αυτο της
λεγομενης Αγαπουλιασης...........εζησες την εμπειρια....να κανεις εξοδο με καποιο κοριτσι του χωρου.

== διαβασα παραπανω, οτι βγηκες με κοριτσι του χωρου ==
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Σίγουρα δεν σκέφτονται το γάμο και να κάνουν παιδιά μαζί σου Δύσκολο να πει κανείς τι σκέφτονται την ώρα που της πηδάς αφού καταλαβαίνεις πως η συμπεριφορά τους χωρίζεται σε τρεις φάσεις. Στην υποδοχή, κατά την διάρκεια του σεξ και στον αποχαιρετισμό.Με λίγα λόγια είναι ψυχρές επαγγελματίες . Μπορεί να αντλούν ηδονή από ένα καλό γαμησι αλλά μέχρι εκεί δεν υπάρχουν συναισθήματα το χρήμα υπερνικά τα πάντα.
Εχεις δικιο, η συντριπτικη πλειοψηφία ειναι οπως ειπες.....
Δεν μπορει να λειτούργηση η ΔΟΥΛΕΙΑ--ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ διαφορετικα....
για παρα πολλους λογους......................................................
Αλλα να ξερεις, καποιες στιγμες και αυτες οπως ολοι μας,
περνανε απο το μυαλο τους καποια πραγματα.......
απλα σαν σκεψεις σαν επιθυμιες..εστω φευγαλεα...
=πως μπορει να ηταν..εαν ηταν τα πραγματα διαφορετικα....??????
Φυσικα..Οπως περνανε ετσι και φευγουν.....για να μπορεσουν να συνεχισουν την δουλεια.....
να μπορεσουν να Βγαζουν λεφτα οπως ειπες.....

Ειχα ερθει καποια στιγμη, πολυ κοντα με μια απο δαυτες...........
ειχαμε ανταλλαξει ας το πουμε --ας το πουμε-- Ενεργειες
Επικοινωνουσαμε στην ουσια εαν με καταλαβαινεις......
ξερεις πως αλλαζε η ματια της--η συμπεριφορα της οταν πανω στο γαμησι
της ελεγα πουτανα....--τελειωμενη ψωλοπουτανα.. εισαι....
--εννοω ερωτικες κουβεντες--που θα ελεγα στην οποια γκομενα
επανω στην καβλα μου =οχι κατι για την δουλεια της=
Ενοείται οτι ηξερε ποια ηταν και τι εκανε....
αλλα εκεινη την στιγμη αυτο την ενοχλουσε...
θα ηθελε κατι διαφορετικο για τον εαυτο της........
==Αυτο που σου λεω κρατα το==

Και οπως ειπε σοφα η ΑΝΝΑ24, οτι και να συνβαινει...
ΣΕΞ ΚΑΝΟΥΜΕ----ΔΕΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ......
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ...............................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom