Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 874
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.138
Πόντοι
6.056
πριν κατι χρονια με ενα ψιλο-στανταρακι μου τοτε

στα τελειωματα κανω τσιγαρο να φυγω κλπ και λεγαμε μαλακες σκαει βαιμπερ με φωτο εναν αλαφροισκιωτο κακομοιρη με κολιε απο βοτσαλα και μνμα "ενδιαφερεσαι για σχεση?" :2funny:

ουτε πελατης ουτε τον ειχε ξαναδει εντωμεταξυ απλα ανοιξε το παλικαρι τις αγγελιες σε οποια του αρεσε και εστελνε

οι μισοι και βαλε τετοιοι ειναι μου λεει οτι ναναι καμια αισθηση τι κανουμε εδω νομιζουν γκομενο θελουμε... καταλαβες τωρα τι περναω?

καταλαβα :confused:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
πριν κατι χρονια με ενα ψιλο-στανταρακι μου τοτε

στα τελειωματα κανω τσιγαρο να φυγω κλπ και λεγαμε μαλακες σκαει βαιμπερ με φωτο εναν αλαφροισκιωτο κακομοιρη με κολιε απο βοτσαλα και μνμα "ενδιαφερεσαι για σχεση?" :2funny:

ουτε πελατης ουτε τον ειχε ξαναδει εντωμεταξυ απλα ανοιξε το παλικαρι τις αγγελιες σε οποια του αρεσε και εστελνε

οι μισοι και βαλε τετοιοι ειναι μου λεει οτι ναναι καμια αισθηση τι κανουμε εδω νομιζουν γκομενο θελουμε... καταλαβες τωρα τι περναω?

καταλαβα :confused:
μεγάλο το μαρτύριο που περνάει....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
«αντε ,δεν τελειώνει ο τύπος και έχω αφήσει το τσιγάρο μου στη μέση.»
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.209
Σίγουρα δεν σκέφτονται το γάμο και να κάνουν παιδιά μαζί σου Δύσκολο να πει κανείς τι σκέφτονται την ώρα που της πηδάς αφού καταλαβαίνεις πως η συμπεριφορά τους χωρίζεται σε τρεις φάσεις. Στην υποδοχή, κατά την διάρκεια του σεξ και στον αποχαιρετισμό.Με λίγα λόγια είναι ψυχρές επαγγελματίες . Μπορεί να αντλούν ηδονή από ένα καλό γαμησι αλλά μέχρι εκεί δεν υπάρχουν συναισθήματα το χρήμα υπερνικά τα πάντα.
Το λες σαν να είναι κακό. Σε μια εργασία προφανώς η πληρωμή έχει προτεραιότητα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάνεις συχνά σεξ εκτός δουλειάς;
Θα προτιμούσα να μην εκθέτω την προσωπική μου ζωή :cheesy:
 

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Λογικά σκέφτονται τι να δουν στο Netflix το βράδυ
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.602
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
καλημερα σας
ουτε εγω σκεφτομαι στην δουλεια μου τιποτα αλλο περα απο την στιγμη που θα πληρωθω,
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
δουλεια ειναι bro

πας πληρωνεις κανεις την δουλεια σου και φευγεις δεν πρηζεις μπαλες

Το λες σαν να είναι κακό. Σε μια εργασία προφανώς η πληρωμή έχει προτεραιότητα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θα προτιμούσα να μην εκθέτω την προσωπική μου ζωή :cheesy:
έτσι είναι ..

και ο επιμελητής Α αν δεν έχεις έχεις πληρώσει καλά , θα μπει στο χειρουργείο , θα φορέσει γάντια, θα καθήσει σε 5΄ και θα πει στούς ειδικευόμενους
"άντε , τελειώστε τον εσείς", και θα τον τελειώσουνε..
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.209
έτσι είναι ..

και ο επιμελητής Α αν δεν έχεις έχεις πληρώσει καλά , θα μπει στο χειρουργείο , θα φορέσει γάντια, θα καθήσει σε 5΄ και θα πει στούς ειδικευόμενους
"άντε , τελειώστε τον εσείς", και θα τον τελειώσουνε..
Δεν καταλαβαίνω όμως ακριβώς το παράπονο σου. Γιατί ομολογουμένως φαίνεται κάποια πικρία στα λόγια σου.
Θα επιθυμουσες από τις εκδιδόμενες να αναπτύσσουν συναισθήματα για σένα? Elaborate if u please
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jarilo
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
89
Like
185
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω όμως ακριβώς το παράπονο σου. Γιατί ομολογουμένως φαίνεται κάποια πικρία στα λόγια σου.
Θα επιθυμουσες από τις εκδιδόμενες να αναπτύσσουν συναισθήματα για σένα? Elaborate if u please
Μάλλον η υπερβολική αλήθεια κάνει κακό.
Πέρα από την σεξουαλική πράξη, όταν πληρώνουμε για σεξ θέλουμε να έχουμε και την ψευδαίσθηση πως η άλλη γούσταρε που είναι μαζί μας.

Γιατι οπως ειπες δεν κανουμε φορολογικες δηλωσεις.
 

BestNot

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
85
Like
122
Πόντοι
0
Δεν έχετε μπλέξει με καλές πουτάνες

Η δικιά μου σκεφτότανε
E=mc2
κι αναρωτιόταναι
πως το βρήκε
ο Μαλάκας
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Δεν καταλαβαίνω όμως ακριβώς το παράπονο σου. Γιατί ομολογουμένως φαίνεται κάποια πικρία στα λόγια σου.
Θα επιθυμουσες από τις εκδιδόμενες να αναπτύσσουν συναισθήματα για σένα? Elaborate if u please
όχι πικρία.
απλώς μια πολύ αργοπορημένη συνειδητοποίηση.
αλλά , όπως έχουν πει και άλλοι , πολύ σοφώτεροι ,
"κάλλιο αργά , παρά ποτέ"
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.209
Μάλλον η υπερβολική αλήθεια κάνει κακό.
Πέρα από την σεξουαλική πράξη, όταν πληρώνουμε για σεξ θέλουμε να έχουμε και την ψευδαίσθηση πως η άλλη γούσταρε που είναι μαζί μας.

Γιατι οπως ειπες δεν κανουμε φορολογικες δηλωσεις.
Φυσικά. Η ψευδαίσθηση είναι κομμάτι του πακέτου. Τώρα αναλύεται κάτι επειδή κάποιος ρώτησε, δεν είναι πράγματα που θα καθίσω να πω σε κανέναν αν δεν με ρωτήσει
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Φυσικά. Η ψευδαίσθηση είναι κομμάτι του πακέτου. Τώρα αναλύεται κάτι επειδή κάποιος ρώτησε, δεν είναι πράγματα που θα καθίσω να πω σε κανέναν αν δεν με ρωτήσει
Σορυ που πετάγομαι λίγο σα τη πουτσα μες στα λάχανα αλλά να προσθέσω,δεν είναι μόνο η "ψευδαίσθηση" αλλά κ θέμα συμπεριφοράς,δλδ,δεν είναι ανάγκη η κάθε κοπέλα να κάνει κωλοτουμπες η να σπαρταραει σαν να της κάνουν ηλεκτροσόκ κάθε φορά που κ καλά χύνει ούτε να πάρει τηλ το καυλι σου για να το κορνιζαρει!
Η δημιουργία ενός ευχάριστου κλίματος είναι ένα από τα χαρακτηρίστηκα της καλής συνόδου επαγγελματία κ παίζει το ίδιο σημαντικό ρόλο με το σεξουαλικο
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
89
Like
185
Πόντοι
0
Φυσικά. Η ψευδαίσθηση είναι κομμάτι του πακέτου. Τώρα αναλύεται κάτι επειδή κάποιος ρώτησε, δεν είναι πράγματα που θα καθίσω να πω σε κανέναν αν δεν με ρωτήσει
Κατάλαβα. Πιο πολύ ως προς το όλο thread πήγαινε η σκέψη μου.
Πως τελικά θα απομυθοποιήσει κάτι, με έναν τρόπο που οι περισσότεροι δεν θα ήθελαν.

Σορυ που πετάγομαι λίγο σα τη πουτσα μες στα λάχανα αλλά να προσθέσω,δεν είναι μόνο η "ψευδαίσθηση" αλλά κ θέμα συμπεριφοράς,δλδ,δεν είναι ανάγκη η κάθε κοπέλα να κάνει κωλοτουμπες η να σπαρταραει σαν να της κάνουν ηλεκτροσόκ κάθε φορά που κ καλά χύνει ούτε να πάρει τηλ το καυλι σου για να το κορνιζαρει!
Η δημιουργία ενός ευχάριστου κλίματος είναι ένα από τα χαρακτηρίστηκα της καλής συνόδου επαγγελματία κ παίζει το ίδιο σημαντικό ρόλο με το σεξουαλικο
Αυτό ακριβώς.
Μια ευγένεια θα το έλεγα εγώ με μια λέξη.
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.285
Like
18.209
Σορυ που πετάγομαι λίγο σα τη πουτσα μες στα λάχανα αλλά να προσθέσω,δεν είναι μόνο η "ψευδαίσθηση" αλλά κ θέμα συμπεριφοράς,δλδ,δεν είναι ανάγκη η κάθε κοπέλα να κάνει κωλοτουμπες η να σπαρταραει σαν να της κάνουν ηλεκτροσόκ κάθε φορά που κ καλά χύνει ούτε να πάρει τηλ το καυλι σου για να το κορνιζαρει!
Η δημιουργία ενός ευχάριστου κλίματος είναι ένα από τα χαρακτηρίστηκα της καλής συνόδου επαγγελματία κ παίζει το ίδιο σημαντικό ρόλο με το σεξουαλικο
Μα εννοείται αυτό!! Εξάλλου εγώ προσωπικά προσφέρω gfe οπότε αυτό είναι δεδομένο. Αλλά κ να μην μας βγει το girlfriend κομμάτι τόσο σίγουρα θα νιώσεις ότι είσαι με μια φίλη σου fuck buddy something like that αν κ η δική σοθ διάθεση είναι θετική
Όσο για ψεύτικους οργασμους εκτός αν καταλάβω ότι ο παρτενέρ το θέλει οπωσδήποτε αυτό δεν το κάνω.
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
200
Like
2.470
Πόντοι
441
Χαχαχαχαχα
Σκεφτονται ποτε θα τελειωσει επιτελους να παρω τα λεφτα του
Και αρκετες κοκαρισμενες κιολας να αντεξουν το ψυχολογικο βαρος του να δινονται στον καθε τυχαιο για λιγο χαρτι...

Οποιος διαφωνει ας ζητησει σεξ απο καποια χωρις λεφτα και αν του απαντησει θετικα ειμαι λαθος σε αυτο που λεω και ναι σε γουσταρει να την πηδας

Μεχρι να συμβει αυτο να νομιζετε οτι λιωνει πριν σας συναντησει και με λιγα αχχχ οτι εχυσε
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.146
Κριτικές
14
Like
4.375
Πόντοι
3.715
Σας έχω καλύτερο.

Τελώ σε αναμονή νταρντάνας Ρουμάνας γνωστής για τις επιδόσεις της στο πρωκτικό.

Κάποια στιγμή με καλεί στο τηλέφωνο να με ενημερώσει ότι θα αργήσει.

Με την σειρά μου την ρωτώ λοιπόν αν επρόκειτο για κάτι σοβαρό προκειμένου να αναβάλλουμε το ραντεβού.

Οπότε παίρνω την αποστομωτική απάντηση:

Σήμερα δεν έχω προλάβει να κλάσω. Από το πρωί είμαι με μια πούτσα συνεχώς στον κώλο.
κλαίω ρε...
φανταστικό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom