Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
III UPLOADER  ;)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
τι εγινε ρε παιδια παλι??????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Εδώ και καμία ώρα προσπαθώ να μπώ και δεν γίνοταν...Τί έπαθε πάλι το μπουρδέλα μας...Όλοι οι hackers  το ζηλεύουν και του κάνουν επιθέσεις.?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
επανηλθαμε και παλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Να μαι και γώ......!
Καλώς σας βρήκα.
Από εχτές δεν μπορούσα να μπώ....από δικό μου λάθος....έσβησα τους κωδικούς κάνοντας εκκαθάριση στον Firefox....και δεν θυμόμουν το σωστό spelling για να ξαναμπώ !
Σήμερα βέβαια διαπίστωσα και γώ ότι το σάιτ δεν έμπαινε ούτε για να login.

Τώρα αυτό που βλέπω είναι ότι όλες οι ρυθμίσεις του λογαριασμού μου (όπου μπήκα για να βάλω νέο κωδικό ποου θα θυμάμαι πιο εύκολα).....παρουσιάζονται στα Αγγλικά.
Όπως επίσης και οι επιλογές για απάντηση-παράθεση στο φόρουμ.
Και δεν βρήκα απο κάπου να μπορώ να το αλλάξω.
 

Επισκέπτης
Τώρα αυτό που βλέπω είναι ότι όλες οι ρυθμίσεις του λογαριασμού μου (όπου μπήκα για να βάλω νέο κωδικό ποου θα θυμάμαι πιο εύκολα).....παρουσιάζονται στα Αγγλικά.
Όπως επίσης και οι επιλογές για απάντηση-παράθεση στο φόρουμ.
Και δεν βρήκα απο κάπου να μπορώ να το αλλάξω.
Mατιασμένο είναι ... μήν αγχώνεσαι ...!
Ρίξε λίγο αγιασμό στο πληκτρολόγιο και θα φτιάξει ...  :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
@theblade

το menu σου - ρυθμισεις - προφιλ - ρυθμισεις λογαριασμου (Account Related Settings) κ κοιταξε μην εχεις τη γλωσσα στα ινγκλιζ
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
@theblade

το menu σου - ρυθμισεις - προφιλ - ρυθμισεις λογαριασμου (Account Related Settings) κ κοιταξε μην εχεις τη γλωσσα στα ινγκλιζ
Φιλη Bite.....thx a lot.
Το ΄χα καταλάβει εγώ ότι είσαι καλό παιδί !
Το έφτιαξα...αλλά δεν το έκανα εγώ !
Όταν μπήκα και άλλαξα τον κωδικό...ώστε να μην την ξαναπατήσω....αμέσως γύρισε μόνο του σε Αγγλικά.
Σαν να έκανε reset ο λογαριασμός ένα πράμα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τπτ καλε :)

το γιατι σου γυρισε μονο του σε αγγλικα μαλλον θα εχει να κανει με τα προβληματα που απ οτι διαβαζω ειχε το σαιτ σημερα
εγω εφυγα γυρισα κ το βρηκα ιδιο :cheesy:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Όπως και να χει είσαι πολύ καλή !
Ξέρω εγώ τι λέω !
Θα  τα πούμε....κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο , γιατί τώρα φεύγω.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Απιστευτα πραματα..

www.postchronicle.com/news/original/article_212125521.shtml#]Rapidshare.com Down: RapidShare Rumored To Have Been Shut Down[/url]

Και λεμε για το bourdela.com.. εδω ειναι κατω το Rapidshare
απο το μεσημερι..
Νά'σαι καλά ρε φίλε κι έχω φάει τ'α@@@δια μου από το μεσημέρι να δω τι γίνεται κι έχω σκυλοβρίσει και την HOL. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Απιστευτα πραματα..

www.postchronicle.com/news/original/article_212125521.shtml#]Rapidshare.com Down: RapidShare Rumored To Have Been Shut Down[/url]

Και λεμε για το bourdela.com.. εδω ειναι κατω το Rapidshare
απο το μεσημερι..

Καμία σχέση μεταξύ των δύο, ρε φίλε.

Ο Rapidshare πάει για κλείσιμο.

Η ΑΕΠΙ της Γερμανίας κέρδισε προσωρινά μέτρα στο δικαστήριο εναντίον του.

[size=11pt]GEMA obtains injunctions against data exchange services[/size]

The German collecting society GEMA has obtained from the District Court in Cologne temporary injunctions against the operator of the data exchange services and . The latter is said to have used copyright protected works of GEMA members in an unlawful fashion. The services make virtual storage space available into which users can upload content that is thereby made publicly available to other users. GEMA spokesman Hans-Herwig Geyer told heise online that the services should not be allowed to continue to operate in their present form. The collecting society is now demanding that the operator provide details on how many copyright protected works of GEMA members are currently stored on the said sites.

According to GEMA, the service in particular has at times boasted of making some 15 million files available to its users. The operator had however failed to obtain from GEMA a license for making copyright protected files available, the collecting society spokesman observed. To date RapidShare had claimed not to have any knowledge of the content uploaded by the users and of not being in a position to control the same, the spokesman continued. Through its injunctions the District Court in Cologne had now however made it clear to the company that the fact that it was the users and not the operator of the services that uploaded the content onto the sites did not, from a legal point of view, lessen the operator’s liability for copyright infringements that occurred within the context of the services, the spokesman added.

Harald Heker, the chairman of the executive board of GEMA, believes the court's decisions will have repercussions on the way "Web 2.0 services" such as YouTube and MySpace will be treated in future. What the decisions according to Mr. Heker show is that "the mere circumstance of shifting acts of use to users and the purported inability of the operator to control content do not relieve the operator of a service from the copyright liability he/she/it possesses for the content made available for download from the operator's website(s)."



Μάγκες, ότι κατεβάσατε, κατεβάσατε.
(εντάξει μπορεί να το παλέψουν σε ανώτερο δικαστήριο, αλλά ΔΥΣΚΟΛΑ τα πράγματα).
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Νά'σαι καλά ρε φίλε κι έχω φάει τ'α@@@δια μου από το μεσημέρι να δω τι γίνεται κι έχω σκυλοβρίσει και την HOL. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φιλε βρεθηκε κ' η λυση.

Ακολουθησε αυτη τη διαδρομη: C:WindowsSystem32driversetchosts

Και προσθεσε στο hosts (ανοιξε το με το notepad)

τα static dns entries που θα βρεις εδω
(μονο copy + paste > save και τελος)  :thumbsup:


 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Καμία σχέση μεταξύ των δύο, ρε φίλε.

Ο Rapidshare πάει για κλείσιμο.

Η ΑΕΠΙ της Γερμανίας κέρδισε προσωρινά μέτρα στο δικαστήριο εναντίον του.


Μάγκες, ότι κατεβάσατε, κατεβάσατε.
(εντάξει μπορεί να το παλέψουν σε ανώτερο δικαστήριο, αλλά ΔΥΣΚΟΛΑ τα πράγματα).

Βρε φίλε η πηγή σου έχει ημερομηνία 19.01.2007 12:07
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom