Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ναι ρε παιδια  καντε μια καλυτερη προσπαθεια να το φτιαξετε το γα***νο κριμα ειναι....
Βγαζει πολλα προβληματα...
 

Επισκέπτης
Και εμένα μου βγάζει αρκετά, για την ακρίβια ίσα που φαίνονται τα γραμματα σε μερικά πλήκτρα εντολών
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ μάγκες ούτε να στείλω pm μπορώ....ούτε εμφανίζονται τα πλήκτρα με τα οποία μπορώ να στείλω μια απάντηση στο φόρουμ.
Τυχαία πάτησα εκεί που θυμόμουν περίπου πως είναι τα κουμπιά.....και μου βγαλε το πλάισιο που στέλνουμε....

Να ζητήσω και συγγνώμη από τους φίλους που μου έχουν στείλει pm.....
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να στείλω απάντηση στο φόρουμ.....κι αυτό με ΠΑΡΑΘΕΣΗ σε σχόλιο άλλου χρήστη....είναι το μόνο κουμπί που βλέπω.....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΑ PM.

:think: :think: :think: :think: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
OK Blade.Κ ανησύχησα μήπως μου κρατάς τίποτα μούτρα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά ,έπρεπε να δημιουργηθεί πρόβλημα για να ανακαλύψουμε οτι είμαστε κολλημένοι με το  .!!!!!!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
english in this site is forbidden.. :grin: :grin:
παρακαλειστε να γραφετε με ελληνικα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: υπαρχει τροπος να επεξεργαστειτε το μηνυμα σας αλλιως θα διαγραφει....επισης οτιδιποτε πειτε μπορει και θα χρησιμοποιηθει εναντιων σας   :idiot: :idiot: :idiot:   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Ναι αλλα αμα του πεις "Χιουστον εχουμε προβλημα" θα σου απαντησει :
  "This is Greek to me"
 

Επισκέπτης
Οντως μεγα προβλημα εκανα και αλλαγη εμφανισης. Ασε που χθες εσπασα και το ρόδι στα μασαζ και δεν μπορω να εξιστορήσω την εμπειρια.

  Το μόνο αξιολογο ηταν η σαβουθρα που παραλίγο να φαω οταν κατεβηκα απο το κρεββατι επειδη γλυστραγαν τα ποδια μου απο τα λάδια στην πατούσα.

  (πηραμε και φραπέ αλλα μειναμε με ένα κενό)

Και τωρα ψανω το κουμπι της αποστολης

Το βρηκα αλλα καποιος με προλαβε. Apollo 13 calling

Αφου επεσε τωρα ποσταρω.

Ενα this is Bourdela Dot που βγαινει στην αρχικη σελίδα πανω πανω διπλα στο σημα του explorer εκει που τωρα γραφει bourdela.com Σεξ κλπ τι ειναι???

κατi σαν  το this football this is AEK???

Τωρα δοκιμαζω το αριστρεο κουμπι
 

Επισκέπτης
Να ρωτησω και εγω κατι.

Γιατι διαλεξατε το SMF και οχι ας πουμε phpBB η IPB που ειναι και ποιο δημοφιλη forum?

Οχι οτι ξερω πολλα απο υπολογιστες αλλα βλεπω απο αλλα forum που χρησιμοποιουν phpBB η IPB να μην εχουν τοσα προβληματα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε παιδια ελεος με το site...
φτιαχτε το το τιμημενο
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Πάντως με την έλευση του κόκκινου δράκου κατά το μεσημέρι όλα δια μαγείας..διορθώθηκαν!!!  ;)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Δεν ξέρω αν φταίει το ότι βρισκόμαστε στο κατακαλόκαιρο,αλλά πραγματικά το σάιτ έχει πάρει έναν κατήγφορο δίχως τέλος....με θεματάκια μαλακισμένα του δημοτικού για το αν η Στεφανίδου ή η Λιβανίου έχουν μακριά ή κοντά πόδια......αναμασήματα,φιλοσοφικές συζητήσεις του κώλου, δώστε και σε μένα κανένα τηλέφωνο ρε παιδιά να γαμήσω απόψε, πείτε μου ποια αγγελία είναι καλή κλπ....
ενώ οι καινούριες πληροφορίες για το θέμα που μας ενδιαφέρει έχουν εξαφανιστεί εντελώς....
σε τέτοιο σημείο που δεν σου κάνει κέφι ούτε καν να μπεις στη σελίδα....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Προς τους ΜODS tou site:
Στον κεντρικο τιτλο λειπει ενα ΤΑ στη φραση-
Σεξ και μπουρδελοκαστασεις-Ειναι το τωρινο
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Καλημερα! Προσπαθω να ανεβασω καποιες φωτο στο topic "Θεικοι Κωλοι" και μου εμφανιζει το παρακατω μυνημα:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

και να το αναφερω στους mods! Μπορειτε να κανετε κατι;;;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Επειδη χρησιμοποιω Linux,σημερα ειναι η πρωτη φορα που λειτουργουν ολα τα κουμπια του μενου της ιστοσελιδας κανονικα(μπορεσα να αλλαξω την εμφανιση),επισης περιπου 1 φορα καθε 10 μερες δεν ανοιγει η ιστοσελιδα...
Αντε καθε μερα και καλυτερα...
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα! Προσπαθω να ανεβασω καποιες φωτο στο topic "Θεικοι Κωλοι" και μου εμφανιζει το παρακατω μυνημα:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

και να το αναφερω στους mods! Μπορειτε να κανετε κατι;;;

Μήπως το μέγεθος της φωτό είναι μεγάλο?
Σε κάθε περίπτωση πήγαινε στο θέμα σχετικά με το site και διάβασε οδηγίες από antisthenis για το πως να ανεβάσεις φωτό.
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Εχω ξαναανεβασει φωτο πολλες φορες αλλα τις τελευταιες μερες εμφανιζει αυτο το μηνυμα! Το ιδιο οταν προσπαθησα να ανοιξω νεο θεμα! Δεν νομιζω να ειναι κατι σχετικο με τα αρχεια γιατι ειναι μικρα σε μεγεθος και οχι κατι ιδιαιτερο!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom