Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τον χάκεψε κανενας μπαχαλάκιας τύπε ?  :S
+στο+ίντερνετ.JPG
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.278
Πόντοι
8.645
Άμα καθαρίσεις τα μπισκότα σου αφότου κάνεις λογκάουτ δε σε δείχνει συνδεδεμένο
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
32
Like
220
Πόντοι
616
Τι σημαινει  <<ελεπφτθερος σκοπετφθτης???>> :coffee: :coffee:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
32
Like
220
Πόντοι
616
βρε καλως τονα κι ας αργησε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.101
Κριτικές
184
Like
44.813
Πόντοι
22.266
Εχω παρατηρησει κατι...
To site βασιζεται στην πλατφορμα joomla (το πορταλ με τις κριτικες κτλ) και το forum ειναι το ετοιματζιδικο Simple Machine forums.
Λοιπον η μαλακια με το bridge (το component-προγραμματακι ας πουμε που ενωνει joomla και SMF) γαμιεται ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ!Γιατι μπορει εσυ να κανεις αποσυνδεση πανω ψηλα απο το Joomla αλλα στο φορουμ παραμενεις συνδεμενος αφου δεν ειναι καλα συνγχρονισμενο joomla και smf forum στους χρηστες. Εχουμε να κανουμε ουσιαστικα με 2 διαφορετικες πλατφορμες με αποτυχη συνχρονισμο τους οσον αφορα τους χρηστες.
Οποτε δεν ειναι θεμα οτι στο χακαρανε η κατι άλλο.
Και δια του λογου το αληθες κανε το εξης...οπως φαινεσαι αποσυνδεμενος πηγαινε πατα click σε καποιο username και δες οτι μπορεις να του στειλς και προσωπικο μηνυμα και να δεις και τα πμ σου απο την καρτελα εισερχομενα μηνυματα που θα σου παρουσιαστει οταν πας να γραψεις μηνυμα.
file εσυ πρεπει να ειοσαι χακερας !που τα ξες ολα αυτα σαν κινεζικα μου ακουγονται!!
θελεις να χακαρουμε καμια ελβετικη τραπεζα μαζι :grin:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Καλησμπερα!κατι γαμάτο που ανακάλυψα σημερα,ενω ηταν τοσο απλό, ειναι πως να διακοπουν οι διαφημισεις με τις πουτανες απο τα διαφορα στούντιο που βρισκοντε δεξια και αριστερα στο σαιτ και μας γαμαν την ταχύτητα!Αν εχετε chrome κατεβαζετε το extension adlock,kαι τελος οι διαφημισεις!Επισης τελος και οι ηλίθιες διαφημισεις στο Youtube.Αν εχετε firefox υπαρχει παρόμοιο extension .
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
με 'γεια ο καινούριος σέρβερ
και ο καινούριος host
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Γιατί εδώ και δέκα μέρες περίπου εμφανίζεται να έχουμε συνδεδεμένα τόσο λίγα μέλη;
Παλιά είχαμε και 500 μέλη συνδεδεμένα, τώρα εμφανίζονται 200-250 μέλη.
Τί έγινε;
Αυτοκτονήσανε οι κλώνοι;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.251
Πόντοι
8.535
το extension adlock,kαι τελος οι διαφημισεις!Επισης τελος και οι ηλίθιες διαφημισεις στο Youtube.
:thumbsup:
με εσωσες τυπε...περισσοτερο με ενοχλουσαν οι γαμημενες οι διαφημισεις στο utube...ειδικα εκεινη η διαφημιση με τον μαλακα τον ζουγανελη...μου χε σπασει τα @@... :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Άμα καθαρίσεις τα μπισκότα σου αφότου κάνεις λογκάουτ δε σε δείχνει συνδεδεμένο
Ετσι ακριβως.
Εδω κι ενα μηνα μπαινω με τζαμπε WiFi χρησιμοποιωντας το κινητο. Αndroid λειτουργικο εχει και το προγραμμα πλοηγησης ειναι Opera mini.
Παταω αποσυνδεση αλλα συνεχεια φαινομαι συνδεδεμενος. Μονο καθαριζοντας τα μπισκοτα (cookies) του Οpera φαινομαι αποσυνδεδεμενος.
Αλλα επειδη βαριεμαι να μπαινοβγαινω συνηθως σβηνω το κινητο με τη μια κι ετσι ισως απορουν ορισμενοι φιλοι σκεπτομενοι τι κανει αυτος ο μιναρας :grin:
 

olasos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2013
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
δεν ειναι εφικτό να σβηστούν τα μηνύματα του 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012;;;;;;;;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.035
Like
74.380
Πόντοι
12.756
Συνεχιζει το σιτε να κανει τα δικα του , οταν πας απο την πανω μπαρα στο φορουμ και μετα κλικαρεις στα νεα μηνυματα καποιες φορες σου βγαζει ολα τα νεα και καποιες φορες μονο 5 θεματα.

Παραδειγμα , ειχα νεα μηνυματα 3 σελιδες , διαβαζω ενα θεμα απο την 2 σελιδα και μετα οταν ξαναπατησα τα νεα μηνυματα μου εβγαλε 4 θεματα , στο καπακι ξαναπατησα και μου εβγαλε παλι 3 σελιδες ...ενω δεν εχω πατησει να κανει τα θεματα ολα αναγνωσμενα ...

Το ίδιο περίπου μου κάνει κ εμένα...

μίλησα με τον Αντισθένη κ μου πρότεινε κάποιες λύσεις οι οποίες δεν άλλαξαν την κατάσταση...

Κρίμας...

Υπαρχει μεσα στο προγραμμα να διορθωθει αυτο καποια στιγμη ? ειναι οντως καποιο θεμα ή το εχουν καποιοι χρηστες μονο ? γιατι εχει καταντησει κουραστικο , δεν μπορεις να παρακολουθησεις θεματα , δεν ξερεις τι αφησες που ...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Καλησμπερα!κατι γαμάτο που ανακάλυψα σημερα,ενω ηταν τοσο απλό, ειναι πως να διακοπουν οι διαφημισεις με τις πουτανες απο τα διαφορα στούντιο που βρισκοντε δεξια και αριστερα στο σαιτ και μας γαμαν την ταχύτητα!Αν εχετε chrome κατεβαζετε το extension adlock,kαι τελος οι διαφημισεις!Επισης τελος και οι ηλίθιες διαφημισεις στο Youtube.Αν εχετε firefox υπαρχει παρόμοιο extension .
Μπραβο ρε φιλε,αψογος!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.181
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Φίλε Αγαπορώγα εμένα μου το έχει κόψει τις τελευταίες μέρες...
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Μια μικρή βοήθεια.... :grin:
Προσπαθώ εδώ και ώρα να ανεβάσω μια,δυο φωτογραφίες αλλά μου βγάζει ότι συνέβη ένα σφάλμα....
Και από κάτω γράφει...."ο κατάλογος για αποστολή συνημμένων δεν είναι εγγράψιμος.Το συνημμένο σας ή το πορτραίτο σας δεν μπορεί να αποθηκευτεί."   Και γράφει πίσω μετά.....

Ξέρεις κάνεις κάτι...? :think:
Έχω στείλει κανονικά φωτογραφίες άλλες φορές...πρώτη φορά μου το κάνει.....

Επίσης δεν εμφανίζεται η εικόνα που έχω στο άβαταρ,ούτε και οι δικές σας.....μου βγάζει ένα μπλέ τετραγωνάκι με ερωτηματικό......
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Κι εμενα δε μου εμφανιζει φωτο και οι παλιες δεν φαινονται...κατι πειραζει πάλι ο Αντισθένης..... :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Εντάξει τότε........Να 'σαι καλά.......

Α,ρε Αντισθένη τι μας κάνεις..... :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom