Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Πηρες τα αρχιδια μου και σημερα και παρολαυτα βγαζεις γλωσσιτσα...τυπικο ενος αναρχιδου μαλακα.
ποια αρχιδια σου πηρα ρε φιογκο;
δηλαδη εαν ελεγα πριν το ματς οτι θα χασεις 100-0 κι εσυ τελικα εχανε 90-0 θα μου ελεγες οτι πηρα τα αρχιδια σου;
του κλωτσου και του μπατσου εισαι στον ομιλο
σε γαμανε και οι γυφτοι
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.253
Πόντοι
6.256
ποια αρχιδια σου πηρα ρε φιογκο;
δηλαδη εαν ελεγα πριν το ματς οτι θα χασεις 100-0 κι εσυ τελικα εχανε 90-0 θα μου ελεγες οτι πηρα τα αρχιδια σου;
του κλωτσου και του μπατσου εισαι στον ομιλο
σε γαμανε και οι γυφτοι

Αντε γαμωκαραγκιοζη μας ειχες σκοτισει τα αρχιδια ολη την εβδομαδα οτι θα σπασουμε τα αρνητικα ρεκορ,οτι θα ξεπερασουμε την Γιουβεντους και αλλες παπαριες...τωρα πηρες τα αρχιδια μου καραγκιοζη και ακομα μιλας.

Ειμαστε σε ομιλο με τη περυσινη φιναλιστ του Τσαμπιονς Λιγκ και ολοκληρη Μπαγερν και ειμαστε του κλωτσου και του μπατσου καραγκιοζη που υποστηριζεις την ομαδουλα με την αλογοτροφη και παλευεις να μεινεις κατηγορια...

Σουργελο....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.253
Πόντοι
6.256
Μαθηματικά εάν κερδίσει τα τελευταία δυο ματσάκια και ΔΕΝ κερδίσει η Τότεναμ κάποιο από τα δικά της (διόλου απίθανο) έχει ελπίδες ακόμα και για την δεύτερη θέση!
Όσον αφορά την 3η πολύ εύκολα κερδίζοντας τους Σέρβους εντός!

*ΔΕΝ είμαι γαύρος.. όσοι παρακολουθείτε τις αναρτήσεις μου θεωρώ λίγο πολύ γνωρίζετε τα οπαδικά μου πιστεύω.
  :hi:

Αρχιδια τυπε 2οι δεν βγαινουμε...αλλα τριτοι μια χαρα θα βγουμε.Το μονο που χρειαζεται ειναι να κερδισουμε τον Αστερα στο Καραισκακη και να μην πουλησουν το ματς στους Σερβους οι Γερμαναραδες.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.253
Πόντοι
6.256
Α και κατι ακομη...ολοι εσεις οι χιλιογαμημενοι απο εμας ολα αυτα τα χρονια που ειχατε στηθει στις τηλεορασεις ελπιζοντας με ξενα αρχιδια οπως παντα να μας γαμησουν παρτε τα αρχιδια μου κομπλεξακιδες.

Ειμαστε εδω και χρονια η μοναδικη Ελληνικη ομαδα που μαζευει βαθμους για να μπορουν να παιζουν τα μπουρδελα σας στην Ευρωπη ηλιθια ζωα και ονειρευεστε να μας ξεφτυλιζουν με 5αρες και 6αρες...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.634
Like
28.139
Πόντοι
5.006
Γάμα τους ρε αδελφέ κόμπλεξ και χιλιογαμημενοι ειναι..
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.253
Πόντοι
6.256
Γάμα τους ρε αδελφέ κόμπλεξ και χιλιογαμημενοι ειναι..

Καλα εννοειται στα αρχιδια μου απλα επειδη σαν αναρχιδοι που ειναι βγαζανε γλωσσιτσα πριν το ματς και μετα εξαφανιστηκαν...ειδαμε μεχρι και σκορ της ομαδας Νεων οτι και καλα ερχονται ακομα χειροτερα μετα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.634
Like
28.139
Πόντοι
5.006
Καλα εννοειται στα αρχιδια μου απλα επειδη σαν αναρχιδοι που ειναι βγαζανε γλωσσιτσα πριν το ματς και μετα εξαφανιστηκαν...ειδαμε μεχρι και σκορ της ομαδας Νεων οτι και καλα ερχονται ακομα χειροτερα μετα.
ναι μορε γάμα τους...
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Καλα εννοειται στα αρχιδια μου απλα επειδη σαν αναρχιδοι που ειναι βγαζανε γλωσσιτσα πριν το ματς και μετα εξαφανιστηκαν...ειδαμε μεχρι και σκορ της ομαδας Νεων οτι και καλα ερχονται ακομα χειροτερα μετα.
Μην ασχολείσαι με πουθεναδες και ειδικά όσοι είναι ΠΟΑ.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Καλα εννοειται στα αρχιδια μου απλα επειδη σαν αναρχιδοι που ειναι βγαζανε γλωσσιτσα πριν το ματς και μετα εξαφανιστηκαν...ειδαμε μεχρι και σκορ της ομαδας Νεων οτι και καλα ερχονται ακομα χειροτερα μετα.
εσυ εκανες το αντιθετο μωρη λεκανατζου
πριν το ματς ησουν αμιλητος σαν τον ξιφουνο στο δογγανο
γιατι απο μεσα σου ελεγες εχε χαρη να γινει καμια μαλακια να χασουμε 7-8 μηδεν και να με λουζει το μυθικο πουλι μεχρι τη δευτερα παρουσια
μετα το ματς που εχασες μονο 2-0 βγηκες να μας κανεις τον νταη λες και κερδισες
τριβλακα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Ειμαστε εδω και χρονια η μοναδικη Ελληνικη ομαδα που μαζευει βαθμους για να μπορουν να παιζουν τα μπουρδελα σας στην Ευρωπη ηλιθια ζωα και ονειρευεστε να μας ξεφτυλιζουν με 5αρες και 6αρες...

τυπε οσους βαθμους και να παρουμε, και πρωτοι να βγουμε στην καταταξη πανω απο ισπανους και αγγλους, και 8 ομαδες να βγαζουμε στο τσουλου και 13 στο γιουροπα λιγκ, ο βαζελος δεν μπορει να παιζει ευρωπη γιατι ειναι τιμωρημενος εδω και χρονια... :woldman:
bucket
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
εσυ εκανες το αντιθετο μωρη λεκανατζου
πριν το ματς ησουν αμιλητος σαν τον ξιφουνο στο δογγανο
γιατι απο μεσα σου ελεγες εχε χαρη να γινει καμια μαλακια να χασουμε 7-8 μηδεν και να με λουζει το μυθικο πουλι μεχρι τη δευτερα παρουσια
μετα το ματς που εχασες μονο 2-0 βγηκες να μας κανεις τον νταη λες και κερδισες
τριβλακα
Εισαι 30 χρονων γομαρι και την μιση μερα γραφεις στα πολιτικα λες και εισαι 70 χρονων συνταξιουχος στο καφενειο και την αλλη μιση στα αθλητικα για ιστοριες για την ομαδα σου που δεν εζησες αλλα σου ειπαν.
Εισαι τελειως ντεμοντε ψηλε μου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.729
Πόντοι
5.506
εσυ εκανες το αντιθετο μωρη λεκανατζου
πριν το ματς ησουν αμιλητος σαν τον ξιφουνο στο δογγανο
γιατι απο μεσα σου ελεγες εχε χαρη να γινει καμια μαλακια να χασουμε 7-8 μηδεν και να με λουζει το μυθικο πουλι μεχρι τη δευτερα παρουσια
μετα το ματς που εχασες μονο 2-0 βγηκες να μας κανεις τον νταη λες και κερδισες
τριβλακα
τον ηπιες ομως παλι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Εισαι 30 χρονων γομαρι και την μιση μερα γραφεις στα πολιτικα λες και εισαι 70 χρονων συνταξιουχος στο καφενειο και την αλλη μιση στα αθλητικα για ιστοριες για την ομαδα σου που δεν εζησες αλλα σου ειπαν.
Εισαι τελειως ντεμοντε ψηλε μου.
ειναι της μοδας το ντεμοντε τυπε
 

Συνημμένα

  • 8.2.1981.jpg
    8.2.1981.jpg
    76,7 KB · Εμφανίσεις: 50

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Τι λεει στο σεφ θα βγουνε στο β ημιχρονο??

35-53 ! Ζόρια...
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
1.252
Πόντοι
206
Δυστυχως σημερα στο Μπασκετ αν η ηττα ειναι πανω απο 20 ποντακια ο κοσμος θα αντιδράσει!
Κακο φεγγαρι
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
περιμενουν και τον επαναληπτικο με τον χαριλαο τρικουπη για να δουν τι σταση θα κρατησουν
ρε καραγκιοζη ....ζωη δεν εχεις ;μαλακα ε μαλακα ....ψοφα να βρεις γαληνη μπουρδελο που καταναλωνεις το δικο μας οξυγονο...
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.679
Like
11.140
Πόντοι
3.656
σου λεει ρε πουλι..γιατι εισαι καραγκιοζης και μπουρδελο..και του παιρνεις και τον αερα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom