Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (11 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
μην κανετε ρε μαλακες διαλογο με το καθυστερημενο...
Υ.Γ.αγνοηστε τους μαλακες που ο ολυμπιακος εχει γινει εφιαλτης της ετσι κιαλλοιως μιζερης υπαρξης τους...
μην τους δινετε σημασια ακομα και σε ενα φορουμ για μπουρδελα  ;) ;) ;)

Οταν τα λέω εγώ ... κάθονται και ασχολούνται με τον κάθε καραγκιόζη και τον κάθε πικραμένο . Αλλά κατανοητό - τους έχουμε ξεφτιλίσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ , τους έχουμε στερήσει την χαρά ... είναι καταδικασμένοι στη μιζέρια εξαιτίας μας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Οταν τα λέω εγώ ... κάθονται και ασχολούνται με τον κάθε καραγκιόζη και τον κάθε πικραμένο . Αλλά κατανοητό - τους έχουμε ξεφτιλίσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ , τους έχουμε στερήσει την χαρά ... είναι καταδικασμένοι στη μιζέρια εξαιτίας μας.
τα ιδια και απαραλακτα λεγανε στην εκπομπη που γελαγε και γελαει ολη η ελλαδα,της θυρας 7,ο ακης και ο τακης,με το ονομα.που εχον κερδισει περιουσια στο στοιχημα.αλλα μιλαμε ακριβως τα ιδια,ελεγαν οι μαιμουδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
γαμω το net που κλεβω.....

εχω προβλημα ¨.........

αλλα ο θρυλος..........ΓΑΜΑΕΙ .............
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ρε πουστη μ οποτε μπαινω και μπαινω αραια πια ολο τσακωνεσται με τους τριτοτεταρτους κομπλεξικους.....καλα ειστε αδελφια?
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μια χαρά φίλε μου .
Με ποιους ασχολούμαστε ακριβώς ?
scratch-1.gif
 
Αυτοί μας κωλοτρίβονται συνέχεια ...  troll του κερατά είναι , αντί να μαζευτούν απόψε στο θρεντ τους που νίκησαν και γλίτωσαν μάλλον οριστικά από την επικίνδυνη ζώνη , έρχονται και μας ζαλίζουν τον έρωτα.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μια χαρά φίλε μου .
Με ποιους ασχολούμαστε ακριβώς ?
scratch-1.gif
 
Αυτοί μας κωλοτρίβονται συνέχεια ...  troll του κερατά είναι , αντί να μαζευτούν απόψε στο θρεντ τους που νίκησαν και γλίτωσαν μάλλον οριστικά από την επικίνδυνη ζώνη , έρχονται και μας ζαλίζουν τον έρωτα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ολοι οι εις -21 ε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
γαμω το νετ που κλεβω

είμαστε πολυ μπροστα, αν και με τον χοντρο, ακόμα, δεν τον εμπιστεύομαι.....
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Καλημέρα σύγγαυροι.
2 παστέλια έριξε ο Μητρογκόλ μέσα στον Άρη, μόνος του βλέπω να τους σώνει.
Αλλά είπαμε είναι κάγκουρας και δεν κάνει ούτε για τη 18άδα μας. :jerking: :jerking:

Έστειλε και μήνυμα μέσω facebook μετά, ότι “Τα πιστόλια μόνο με Ολυμπιακό”!! :rockon:


kourkouti-osfp-panionios-mitroglou-souza-glx-wsmall.jpg


mitroglou_red_duckling.jpg
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το οφσαιντ δωθηκε για τον παντελιτς,που αν προσεξεις ειναι οφσαιντ στην αρχη της φασης,και ενω κανει το σωστο να φυγει προς τα πισω,κανει την μαλακια και γυρναει προς την μπαλα.
αχ είσαι η επιτομή του ηλίθιου....
ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΜΕΝΕΙ
με 3 Αεκτζήδες έβλεπα το ματς, ούτε ένας δεν είπε πως ήταν οφσάιντ ο Πάντελιτς....
παναγιά μου βόηθα....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ξεχασα...αναπνέει...άρα είναι οφσάιντ και έχει κάνει και πέναλτι...
και επειδή πανηγύρισε πρέπει να πάρει και κόκκινη...
χιχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάντως άμα έχουνε νικήσει και οι τρεις του κέντρου (πόσο μάλλον και ο ΠΑΟΚ) είναι τρελό ξενέρωμα....
δεν έχεις ποιον να πικάρεις...
αν δεν είχε βάλει 2 γκολ ο κάγκουρας δεν θα υπήρχε καν θέμα συζήτησης...
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Το ανακαλυψα τυχαια πριν λιγο στο youtube και μου γυρισαν τ' αντερα.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΙ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ !!!


 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Το ανακαλυψα τυχαια πριν λιγο στο youtube και μου γυρισαν τ' αντερα.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΙ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ !!!


και πρεπει να γυρισουν και τα δικα μας δηλαδη?
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
[size=10pt][size=10pt]Μοντέστο: Φανταστικός ο κόσμος του Ολυμπιακού[/size][/size]

Με τα καλύτερα λόγια για τον κόσμο του Ολυμπιακού μίλησε, σε συνέντευξη που παραχώρησε στον ραδιοφωνικό σταθμό NovaΣΠΟΡ FM 94,6, ο Φρανσουά Μοντέστο.

Ο Γάλλος αμυντικός μέσος αναφέρθηκε επίσης στο προβάδισμα τίτλου που δίνει στους ερυθρόλευκους το +5 από τον Παναθηναϊκό, στο γεγονός ότι έχει αγωνιστεί σε τρεις διαφορετικές θέσεις, αλλά και στο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ για το Κύπελλο Ελλάδας ΟΠΑΠ.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Μοντέστο:
- Ο Ολυμπιακός είναι στην κορυφή της βαθμολογίας και πέντε βαθμούς μπροστά από τον Παναθηναϊκό. Τι πιστεύεις γι’ αυτό;
«Είναι ωραίο ελπίζω να είμαστε πρώτοι και στο τέλος όταν το πρωτάθλημα τελειώσει γιατί χάσαμε παλαιότερα βαθμούς. Τώρα έχουμε περάσει μπροστά και ελπίζω να παραμείνουμε εκεί».

- Πιστεύεις ότι το Καραϊσκάκη είναι μία δύναμη για εσάς μαζί με τον κόσμο του;
«Ναι, ναι αυτό το καταλάβαμε και στο 2-1 του Σαββάτου κόντρα στον Πανσερραϊκό. Ήταν ο κόσμος που μας βοήθησε να βγούμε μπροστά και να επιτεθούμε. Μου αρέσει αυτό».

- Παίζεις σε τρεις θέσεις και αυτό δεν είναι εύκολο για έναν ποδοσφαιριστή. Ποια θέση είναι αυτή που σου αρέσει περισσότερο;
«Δεν είναι εύκολο, ωστόσο είναι καλό για την ομάδα. Αν η ομάδα κερδίζει δεν είναι πρόβλημα για μένα. Η φυσική μου θέση είναι στόπερ. Ο νέος μου ρόλος ως αμυντικό χαφ μου αρέσει πολύ γιατί μπορώ να βγω μπροστά και να επιτεθώ».

- Βλέπουμε πως κάθε φορά που παίζεις έχεις πάθος. Τι σου λέει ο κόσμος γι’ αυτό;
«Κάθε φορά που παίζω είμαι έτσι. Όταν παίζω πάντα έχω πάθος και θέληση. Για μένα είναι απόλυτα φυσιολογικό».

- Την Τετάρτη ο Ολυμπιακός παίζει με τον ΠΑΟΚ. Τι πιστεύεις για αυτό τον αγώνα;
«Είναι δύσκολο παιχνίδι. Αγώνες κόντρα στον ΠΑΟΚ είναι δύσκολοι. Στο πρώτο παιχνίδι στο πρωτάθλημα είχαμε κερδίσει 3-0. Το Κύπελλο όμως είναι δύο αγώνες και είναι σημαντικό να κερδίσουμε στο εντός έδρας και να προχωρήσουμε. Να πάμε στον ΠΑΟΚ πιο ήρεμοι».

- Τι θα έλεγες στον κόσμο του Ολυμπιακού;
« Ότι είναι φανταστικός. Παίζοντας σε ένα τέτοιο στάδιο με τέτοιους φιλάθλους για μένα προσωπικά είναι σημαντικό. Γιατί ακόμα και σε δύσκολες στιγμές, βοηθούν πολύ. Είναι σημαντικό γιατί στις προηγούμενες τρεις ομάδες που αγωνίστηκα δεν είχα τόσο ζεστούς φιλάθλους. Αυτό είναι ωραίο».

woop.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
κάνα link για τον αγώνα παίζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom