Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
καθαρο χερι που δεν δινεται,πεναλτι μεν αλλα φαση που οι εννια στους δεκα δεν την δινουν παραβαση και φυσικα κατα τη γνωμη μου η καρτα του ταντιτς ειναι κοκκινη απευθειας και οχι κιτρινη για το εγκληματικο μαρκαρισμα στον σουηδο...ο κανονισμος ειναι σαφης ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΠΡΟΘΕΣΗ να παιξει ο παιχτης αντιαθλητικα ειναι αποβολη...ποσο μαλλον που σαυτη την περιπτωση τον βρισκει κιολας...
γιαυτο σας λεω οτι οι διαιτητες κατι θελουν να αποδειξουν σε καποιους....
το οτι ο ολυμπιακος ειναι σκαλες πανω απο τους αντιπαλους του και δεν επηρεαζουν το αποτελεσμα οι διαιτητικες αποφασεις δεν σημαινει οτι τα σφυριγματα δεν ειναι λαθος και ''πονηρα''...

χεστηκα αν ηταν χερι...
μου αρεσε οπως το γυρισε τον αγωνα....μου θυμισε τον τελικο με τις κοτες ποου μπηκε ο αγγλος και τους το καρφωσε σε 0 χρονο....

ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ !!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ξανά πουτσίνι στο λαγό .
Τι΄χες γιάννη τι είχα πάντα θα μου πεις ..
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
Ξανά πουτσίνι στο λαγό .
Τι΄χες γιάννη τι είχα πάντα θα μου πεις ..


με πασαδορο εναν 18χρονο. με τραυματια τον τζουριτσ. χωρις τον ντεσπειν που παιρνει καπου 20 επιθεσεις ανα ματς.


τι το ηθελες το βολευ λαγε, τι το ηθελες το βολευ λαγε , αφου τρεχεις στα σοκακια και αφηνεις μηχανακια μην το ξαναπαρεις το παπι ποτε!!!! (εδω στην ηλιουπολη ειχε γινει αυτο το σκηνικο, στο αλσος πισω απο τα καναρια.)
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
ποσο θα ΠΟΝΕΣΕΙ ΦΕΤΟΣ ??????

ο νικολογιαννης να μας πει τον πονο του  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
μλκες...........κερδισαμε τους τπτ στο βολλευ ?????? :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.378
Πόντοι
41.447
«Κάρφωσε» τους πελάτες! :pipa3:

Ο Θρύλος κάρφωσε τον πελάτη στη Γλυφάδα με 3-2 σετ και εκπληκτικούς τον τραυματία Τζούριτς και τον Φράγκο.

Ο Ολυμπιακός αναγκάστηκε να παίξει με πάρα πολλές απουσίες, αφού ούτε ο Ντεσπέιν ήταν σε θέση να προσφέρει τις υπηρεσίες του, λόγω ενοχλήσεων στα γόνατα.

Πόνους είχε και ο Δημήτρης Τζούριτς, ο οποίος όμως μπήκε μέσα, έσφιξε τα δόντια και χάθηκε το μέτρημα με τους πόντους που σημείωσε. 34 φορές πόνεσε τον πελάτη ο Τζούριτς και είχε άξιο συμπαραστάτη τον νεαρό Φράγκο.

Ο τελευταίος μπορεί να μην έχει μεγάλες παραστάσεις, αλλά έδειξε ότι αξίζει να φορά τα "ερυθρόλευκα" και έριξε στο… παρκέ τους αντιπάλους του, αφού είχε μεγάλη συνεισφορά στην επιτυχία.

Το ίδιο έκαναν και οι Κραλ και Γιαμπλόνσκι που προσέφεραν όσο μπορούσαν, ενώ ξεχωριστή αναφορά αξίζει τον Ντίμα Φιλίποφ που πρώτη φορά έπαιξε πασαδόρος και πρώτη φορά γλέντησε τους πελάτες! Και δεν είναι μόνο αυτό, αφού κάρφωσε την ομάδα με την οποία δέθηκε ο πατέρας του. Μαέστρος ήταν ο μικρός.

Ο πρωταθλητής δεν καταλαβαίνει από απουσίες, από τραυματισμούς, από τίποτα. Πέτυχε τον πελάτη στην έδρα του και δεν έψαξε για δικαιολογίες. Άλλωστε το είχε πει ο προπονητής Γιάννης Καλμαζίδης στην κάμερα του gavros.gr ότι με τον ΠΑΟ παίζουμε πάντα μόνο για τη νίκη.

Κόκκινα φοράνε αυτοί που σας γλεντάνε!



Τα σετ: 21-25, 25-23, 25-23, 24-26, 11-15

Παναθηναϊκός (Καζάζης): Πετρέας 7 (6/11 επ., 1 μπλοκ), Σάκι 14 (12/28 επ., 2 μπλοκ, 57% υπ. - 37% άριστες), Γιορντάνοφ 22 (22/38 επ.), Ψάρρας 1, Πανταλέων 7 (3/7 επ., 3 μπλοκ), Λάππας 12 (10/19 επ., 1 μπλοκ, 65% υπ. - 40% άριστες), Παπαδημητρίου -λ (66% υπ. - 34% άριστες)/ Μηνούδης, Ντονάς, Κόβατς, Γκενς

Ολυμπιακός (Καλμαζίδης): Φράγκος 16 (14/25 επ., 1 άσο, 50% υπ. - 18% άριστες), Φιλίποφ 1, Κραλ 15 (9/14 επ., 3 μπλοκ, 2 άσοι), Ανδρεάδης 7 (4/9 επ., 2 μπλοκ), Τζούριτς 34 (30/54 επ., 2 άσοι, 2 μπλοκ), Γιαμπλόνσκι 12 (11/22 επ., 1 μπλοκ, 52% υπ. - 26% άριστες), Κουζούνης -λ 56% υπ. - 35% άριστες) / Κοκκινάκης

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αυτος ο αμπντουν της καβαλας σα να το ξερει το τοπι....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
καθαρο πεναλτυ και κοκκινη καρτα στο πρωτο ημιχρονο δεν εδωσε το κορακι στο τραβηγμα του παικτη της καβαλας.
μουφα πεναλτυ στο β ημιχρονο στον νεο βουτηχτη του ποα.


πεσιμο στον σπικερ που ειπε την αληθεια. η φωνη αυτου που του την επεσε εμοιαζε πολυ με του θαναση του τυφωνα....

τους πηραν το κεντρο για πλακα οι καβαλιωτες και χωρις ντιε και ντουγκλαο και με χωμα τον ονουατσι.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καθαρο πεναλτυ και κοκκινη καρτα στο πρωτο ημιχρονο δεν εδωσε το κορακι στο τραβηγμα του παικτη της καβαλας.
μουφα πεναλτυ στο β ημιχρονο στον νεο βουτηχτη του ποα.


πεσιμο στον σπικερ που ειπε την αληθεια. η φωνη αυτου που του την επεσε εμοιαζε πολυ με του θαναση του τυφωνα....

τους πηραν το κεντρο για πλακα οι καβαλιωτες και χωρις ντιε και ντουγκλαο και με χωμα τον ονουατσι.
συμφωνω μαζι σου.για το χθεσινο πεναλτυ που εδωσε σε σας τι εχεις να πεις;βαζει το γκολ ο φετφατζιδης που ειναι οφσαιντ,γκολ λεει ο διαιτητης,με τον εποπτη να εχει σηκωμενο το σημαιακι.παει εκει ο διαιτητης και μετα λεει πεναλτυ!!!και τωρα πες μου εσυ.ειναι μουφα η δεν ειναι;
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
δες στο 3:10 και πες μου που ειναι το οφσαιντ...


πισω απο την μπαλα ειναι ο φετφατζιδης
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ο ανεργος που δεν εχει λεφτα να φαει, ο οικογενειαρχης που αγωνιά για το πως θα μεγαλωσει τα παιδιά του
και γενικοτερα ο μεσος Ελληνας που δεν ξερει τι του ξημερωνει ξημεροβραδιάζεται σκεπτόμενος αν μια εταιρεία
θα πάει καλά εφέτος διότι είναι οπαδός της χωρίς να έχει κανένα προσωπικό όφελος.
Αν αυτή η εταιρεία ήταν η Barcelona FC θα ελεγα ΟΚ, αλλα αληθεια πείτε μου ποιος σοβαρός Έλληνας ασχολειται σήμερα με το Ελληνικό πρωτάθλημα?
ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δες στο 3:10 και πες μου που ειναι το οφσαιντ...


πισω απο την μπαλα ειναι ο φετφατζιδης
το οφσαιντ δωθηκε για τον παντελιτς,που αν προσεξεις ειναι οφσαιντ στην αρχη της φασης,και ενω κανει το σωστο να φυγει προς τα πισω,κανει την μαλακια και γυρναει προς την μπαλα.
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
καλα μας δουλευεις? απλως τα χερια σηκωνει για το πεναλτυ!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μην κανετε ρε μαλακες διαλογο με το καθυστερημενο...απο την στιγμη που λεει οφσαιτ αυτη τη φαση...
εμενα να μου πειτε τωρα τι οφσαιτ σηκωσε ο εποπτης...αν ειναι δυνατον...δηλαδη αμα δεν γινοτανε πεναλτι θα ακυρωνε αυτο το γκολ!!!!!
αν ειναι δυνατον...το φανταζοσαστε;;;
εμενα μου φαινεται οτι εκτελουν υπηρεσια για να υπαρξει προβλημα με τον κοσμο...
ποιος θα κραταγε τον κοσμο αν εληγε 2-2 μη εχοντας δωσει το καθαρο χερι - φαουλ του μαυρου πριν το πεναλτι και εχοντας ακυρωσει σαν οφσαιτ αυτο το γκολ...
Υ.Γ.αγνοηστε τους μαλακες που ο ολυμπιακος εχει γινει εφιαλτης της ετσι κιαλλοιως μιζερης υπαρξης τους...
μην τους δινετε σημασια ακομα και σε ενα φορουμ για μπουρδελα  ;) ;) ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μην κανετε ρε μαλακες διαλογο με το καθυστερημενο...απο την στιγμη που λεει οφσαιτ αυτη τη φαση...
εμενα να μου πειτε τωρα τι οφσαιτ σηκωσε ο εποπτης...αν ειναι δυνατον...δηλαδη αμα δεν γινοτανε πεναλτι θα ακυρωνε αυτο το γκολ!!!!!
αν ειναι δυνατον...το φανταζοσαστε;;;
εμενα μου φαινεται οτι εκτελουν υπηρεσια για να υπαρξει προβλημα με τον κοσμο...
ποιος θα κραταγε τον κοσμο αν εληγε 2-2 μη εχοντας δωσει το καθαρο χερι - φαουλ του μαυρου πριν το πεναλτι και εχοντας ακυρωσει σαν οφσαιτ αυτο το γκολ...
Υ.Γ.αγνοηστε τους μαλακες που ο ολυμπιακος εχει γινει εφιαλτης της ετσι κιαλλοιως μιζερης υπαρξης τους...
μην τους δινετε σημασια ακομα και σε ενα φορουμ για μπουρδελα  ;) ;) ;)
ρε χρηστιδη στο τελος με τις μαλακιες που λες ουτε γαυρος δεν θα σου μιλαει.γυρνας σε ολα τα οπαδικα τοπικ και λες μαλακιες μπας και τσιμπησει κανεις και σε βρισει να χαρεις λιγο αλλα πιο πολυ περιγελος γινεσαι.μονο της δικης σου ομαδας τα βλεπεις ολα καθαρα εχθες λες ηταν πεναλτυ,αλλα σημερα δεν ηταν.εγω ειχα τα αρχιδια να βγω και να πω οτι κανενα δεν ηταν ουτα το δικο μας,ουτε του βαζελου ουτε το δικο σας ηταν.αλλα το κορυφαιο που θεωρεις οτι κατεβαζει την μπαλα με το χερι ο παιχτης του πανσσεραικου ειναι για γελια.σου ειπα παρε γυαλια και δες την φαση καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom