Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Ειναι μπουρδελο ο Ολυμπιακος αλλα το εχουμε ξανα πει. Αυτη η μικρη ομαδα δεν μπορει να κερδισει τιμια τον Ολυμπιακο, οπως και να τον βρει.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.655
Κριτικές
171
Like
91.618
Πόντοι
46.423
Πεναλντάρα !!!

:confused: :confused: :confused:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Έχουν Λίντλ και στην Σλοβακία δεν το ξερα που τον βρήκαν αυτόν ρς
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
Αεκακι μια ζωή μικρή ομάδα θα είσαστε. Ακομα κι έτσι χρειάζεστε τον διατητη για να κερδίσετε. Γαμημενα κωλοχανουμια .
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.358
Κριτικές
7
Like
38.328
Πόντοι
10.411
Είμαστε όπως είμαστε,μας γαμάει ο Μπαλτάκος,η ΚΕΔ με τον νιαου γαμώ το σόι τους
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.529
Like
7.176
Πόντοι
2.306
Πώς κατάντησες βρε ταλαίπωρε χοντρέ να σε γαμάει ο ...Μπαλτάκος με τον νιαου ;;;!!!! Βρες την τσίπα και παραιτήσου βρε μαλάκα , σεβάσου τον εαυτό σου αφού δε σέβεσαι εμας!
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
7
Like
5.214
Πόντοι
736
Γελάνε και οι πέτρες , ήλθαν οι εξυγιαντές του ελληνικού ποδοσφαίρου . Όλα καλά τώρα :grin::grin::grin:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Σόρυ που το γράφω τώρα φίλοι ολυμπιακοι .σφαγή και πέρσι και τώρα με Κούλα ..αλλά όταν μας νικήσατε με ρεαμπτσουκ πανηγύριζατε τώρα που θα πάρει δεύτερο σερί ο Μελισσανίδης.καταλαβατε το λάθος; σας ?
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
7
Like
5.214
Πόντοι
736
Τέτοιο ξεβράκωμα παρασκηνιακά έχει να γίνει από τα πέτρινα χρόνια . Χοντρέ άντε γαμήσου και παραιτήσου .
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.977
Like
29.042
Πόντοι
5.006
Σόρυ που το γράφω τώρα φίλοι ολυμπιακοι .σφαγή και πέρσι και τώρα με Κούλα ..αλλά όταν μας νικήσατε με ρεαμπτσουκ πανηγύριζατε τώρα που θα πάρει δεύτερο σερί ο Μελισσανίδης.καταλαβατε το λάθος; σας ?
Τυπε μαλακιες λες και με το νιάου τη προηγούμενη στη τζάμπα σοφια χ ηρθσμε σφαγείο,και μετά κερδισαμε εσάς Ολυμπιακός είμαστε τυπε κανένας δεν μας κέρδισε στις τελευταίες αγωνιστικες
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.529
Like
7.176
Πόντοι
2.306
Σόρυ που το γράφω τώρα φίλοι ολυμπιακοι .σφαγή και πέρσι και τώρα με Κούλα ..αλλά όταν μας νικήσατε με ρεαμπτσουκ πανηγύριζατε τώρα που θα πάρει δεύτερο σερί ο Μελισσανίδης.καταλαβατε το λάθος; σας ?

Αν δεν είχες κάνει τα φετινά καραγκιοζιλίκια με Χουανκαρ , θα σου έλεγα οτι συμφωνώ , σαν φίλαθλος , όχι σαν οπαδός. Πλεον , σαν φίλαθλος , εύχομαι να το πάρει ο μπΑΟγκ , τουλάχιστον μέχρις στιγμής παίζει καθαρά κι έχει και συμπαθητική ομαδούλα.
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Τυπε μαλακιες λες και με το νιάου τη προηγούμενη στη τζάμπα σοφια χ ηρθσμε σφαγείο,και μετά κερδισαμε εσάς Ολυμπιακός είμαστε τυπε κανένας δεν μας κέρδισε στις τελευταίες αγωνιστικες
Είχες ευκαιρία πέρσι να μην το πάρει ο λαθρεμπορας τώρα που τα μπετά της παράγκας θα γίνουν πολυκατοικία με το δεύτερο σερί μην γκρινιάζεις εγώ αυτό λέω
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Αν δεν είχες κάνει τα φετινά καραγκιοζιλίκια με Χουανκαρ , θα σου έλεγα οτι συμφωνώ , σαν φίλαθλος , όχι σαν οπαδός. Πλεον , σαν φίλαθλος , εύχομαι να το πάρει ο μπΑΟγκ , τουλάχιστον μέχρις στιγμής παίζει καθαρά κι έχει και συμπαθητική ομαδούλα.
Εννοείται ότι θες να το πάρει ο ΠΑΟΚ .όπως και εγώ να μην τι πάρεις εσύ . όσον αφορά τα καραγκιοζιλικα που λες άλλοι τα έχουν κάνει πολλάκις φίλε μου οπότε λογικό να σου γυρίσει μπούμερανγκ δεν σου φταίω εγώ
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
7
Like
5.214
Πόντοι
736
Ρε παιδιά θα τρελαθώ με αυτόν τον καρνάβαλο προπονητή που έφερε . Η ομάδα έπαιζε ,πίεσε ,έτρεχε και έκανε αυτό που έκανε και στην Λαμία .Άλλαξε όλη την ομάδα ,,,πωωω πονάνε τα ματάκια μου .
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.529
Like
7.176
Πόντοι
2.306
Εννοείται ότι θες να το πάρει ο ΠΑΟΚ .όπως και εγώ να μην τι πάρεις εσύ . όσον αφορά τα καραγκιοζιλικα που λες άλλοι τα έχουν κάνει πολλάκις φίλε μου οπότε λογικό να σου γυρίσει μπούμερανγκ δεν σου φταίω εγώ
Εσυ κλαίγεσαι όμως , όχι εγώ. Και ξαναλέω , σου μιλάω ως φίλαθλος και μόνο. Ως οπαδός στ'αρχίδια μου όποιος κι αν το πάρει.

Μεταξύ μας πάντως με την ομάδα που έχεις δεν παίζει να τα βγάλεις πέρα με την παράγκα της Ψιψινελ. Θες 2-3 μεταγραφές ενδεκάδας για να ελπίζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom