Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Καλά εδώ τα έβαλε με τον Μαρσελο που ήταν ανέτοιμος και ο άλλος ο μυρωδιάς τον έβαλε να παίζει στο κέντρο....

Δύο ερωτήσεις...

Τώρα που μας τελείωσε ο Σισέ ποιον θα βαπτισουμε σκόρερ για να βγάλουμε τη χρονιά;

Τώρα που θα κλείσει και το απέναντι πέταλο που θα βολέψουμε τα καλόπαιδα στο επόμενο παιχνίδι;
Να κλεισει ολο το γηπεδο να μεινουν τελειως απεξω. Τωρα αν κλεισουν και το αλλο πεταλο θα ανοιξει το αλλο που ηταν κλειστο, παει ελαλαξ. Αν κλεισουν και τα δυο, τοτε θα πανε στις κεντρικες θυρες...

Πριν λιγο ηρθαν κατι παιδια απο το γηπεδο. Δεν χωραγανε, ανοιξανε και αλλες θυρες... Παλι καλα να λες που δεν υπηρχαν φιλαθλοι της Καραμπαγκ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Και έφαγε 3.

Εμένα ότι και να μου πείς δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη.

Εσύ λέγε τα δικά σου.
τυπε σε πιο γκολ φταιει ο τζολακης ακριβως;
στα πρωτα δυο που επρεπε να παιζει σε 3 θεσεις για να καλυψει τις μαλακιες των αμυντικων ή στο τριτο που εφυγε φωτοβολιδα στο Γ;

Βαλε δες τα γκολ ξανα. Αντε να μου πεις με το ζορι για την εξοδο στο δευτερο γκολ, που ηταν κακη εκτιμηση μεν, αλλα ηταν δευτερη φορα που τον πουλαγε η αμυνα σε λιγα λεπτα....

Παιχταρας δεν ειναι αλλα σε τετοιο σαπιο ματς μονο το τερμα δεν φταιει, η επιθεση δεν εβαλε παλι τιποτα, η αμυνα στο δευτερο κοιμοταν τον υπνο του δικαιου, και περιμενεις να σε σωσει ο 19χρονος τζολακης;

Εχεις παιξει μπαλα; Καταλαβαινεις ποσο αστειο ειναι για εναν επιθετικο να σκοραρει υπο τετοιες συνθηκες; Το τερμα εμοιαζε με παρκινγκ στα πρωτα 2 γκολ
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
0 ΒΑΘΜΟΎΣ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΚΑΙ 12 ΣΕΡΊ ΜΑΤΣ ΧΩΡΊΣ ΝΊΚΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΏΠΗ ΜΌΝΟ ΕΣΎ.
Το ότι δεν πλήρωσε τις παρανομίες γιατί ΔΕΝ υπάρχει δικαιοσύνη
στο Ελλαντα θεώρησε πως δεν θα πληρώσει και στο ποδόσφαιρο
Ποτέ δεν είναι αργά για παραίτηση

κάθε μέρα που περνάει στην προεδρία είναι εις βάρος του συλλόγου
ΑΡΚΕΤΑ Μίκρυνες τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Ο Βαγγέλας μίκρυνε το ελληνικό ποδόσφαιρο.
Το κατέστρεψε και εσείς πανηγυρίζατε για πρωταθλήματα και "α γαμήσου Λέτο" και "i screwed you" στον Djibril Cisse.
"Αν μπορούσατε και εσείς αυτά θα κάνατε".

Ανύπαρκτοι είμαστε και θα γίνουμε ακόμα χειρότεροι. Αν δεν πάνε οι ομάδες σε νέα και σοβαρά άτομα και δεν φτιάξουν τις Ακαδημίες να βγάζουν παίκτες άσπρη μέρα δεν θα δούμε.

Απόψε Arsenal - Bodo Glimt. Οι Νορβηγοί που κατά διαστήματα κάτι έδειξαν, οι 9 στους 11 Νορβηγοί. Ο πάγκος όλος Νορβηγοί.
Εδώ έναν παίκτη δεν μπορούμε να βγάλουμε.

Θυμάμαι μετά το ' 04 τον Νικλητσιώτη κ κάτι άλλους ενδιαφέροντες παίκτες που τους ήθελαν ΠΑΟ/ΑΕΚ και τους πήρε ο Ολυμπιακός μόνο κ μόνο για να μην καταλήξουν εκεί, στέλνοντας τους μετά δανεικούς σε ΟΦΗ, Εργοτέλη, Λάρισα κτλπ.

Και τώρα "σκάτε" για την κατάντια που φέρατε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Εγώ είδα τον παίκτη Μαρσέλο να κάνει δύο σούτ.

Το ένα ήταν10 μέτρα άστοχο από την εστία στο γκολ οφσάιντ του Μασούρα και το άλλο με το δεξί για παιδιά του δημοτικού.

Δεν χρειάζεται και πολύ προπόνηση σε αυτό το επίπεδο για να σουτάρεις νορμάλ.

Υποτίθεται ότι μπήκε ξεκούραστος και τα τρεξίματά του ήταν τα χειρότερα όλων των υπολοίπων παικτών.

Καλά έκανε και τον έβαλε να τον ξεφτιλίσει μπας και σοβαρευτεί και στρώσει κώλο να προπονηθεί.

Αυτός νομίζει ότι ήρθε στην Ελλάδα για διακοπές.
Δικιο εχεις. Και στο γκολ οφσαιντ του Μασουρα επρεπε να απλωσει το χερι του να κρατησει τον Μασουρα να μην βγει οφσαιντ και να τον αφησει την καταλληλη στιγμη να κανει προβολη. Τι σκατα παιχτης ειναι.

Ρε Ανναπουρνα, κατσε στο τικ τοκ και με τις πουτανες σου να σου δινουν καμια φωτο να το παιζεις μοναδικος γοης και ασε τα αθλητικα ρε αγορι μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Καλά εδώ τα έβαλε με τον Μαρσελο που ήταν ανέτοιμος και ο άλλος ο μυρωδιάς τον έβαλε να παίζει στο κέντρο....

Προφανώς θα τον έβαζε στο κέντρο τον Marcelo. Ο άνθρωπος έχει να παίξει κανένα χρόνο, 10' έμπαινε στην Real και θες να μπει να παίξει άμυνα και να τρέχει;

Πολύ καλά έκανε μπας και βγάζει καμμιά μπαλιά από τα πλάγια.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΒΑΖΕΛΟΓΑΥΡΟΙ βρηκατε ευκαιρια παλι να ριξετε την χολη σας!!!!

λοιπον, μια ψυχραιμη και πανω απο ολα αντικειμενικη ματια σε αυτο που ειδαμε αποψε (και οποιο κωθωνι καταλαβε, καταλαβε) :
1) η ομαδα δεν εχει κανενα στοχο στην ευρωπη φετος..εγιναν τοσα απανωτα λαθη το καλοκαιρι που ειναι αστειο να συζηταμε για ευρωπη...καλυτερα 4οι και εκτος ευρωπης για φετος...επισης κατα την γνωμη μου καλο ειναι να αφησει και το κυπελλο φετος...δηλαδη αν πεσει με τον πιερικο στους 32 να κατσει να αποκλειστει....ετσι θα ειναι πιο γλυκο οταν θα γαμησουμε στο τελος τον βαζελο και θα παρουμε ΞΑΝΑ το πρωταθλημα!!!!
2) η ομαδα ηταν καλη, παρα το βαρυ σκορ...εχει αρχισει να βρισκει τον τροπο παιχνιδιου της και φυσικα αυτο οφειλεται στον ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου...με ελληνικη ομαδα, το σκορ θα ηταν 2-0 στο ημιχρονο για πλακα...καμια ελληνικη ομαδα δεν μπορει να αντεξει οταν ο θρυλος παιρνει την πρωτοβουλια του παιχνιδιου, οπως εκανε απο την ιδρυση του και μετα και οχι οπως ξεχασαμε να κανουμε τα τελευταια 1-2 χρονια...
3) η καραμπαγκ ειναι καλη ομαδα και με μονιμη παρουσια στους ομιλους του γιουροπα λινγκ...δηλαδη τουλαχιστον 2 επιπεδα πανω απο βαζελο (που πανηγυριζε επειδη αποκλειστηκε τον ιουλιο απο την σλαβια στο καρνεισον καπ), τον μπαοκ ή την αεκ (που εχουν ξεχασει τι θα πει ευρωπη)....
4) με την προσληψη του ιρβιν γιαλομ, θα διορθωθουν πολλα στην ομαδα και επιτελους θα δουμε μπαλα στην ελλαδα...το μονο που δεν μπορει να διορθωθει ειναι το μεγαλυτερο λαθος του καλοκαιριου : η φυγη του μανωλα, καθως τωρα μειναμε με 2 ψυχασθενεις μαυρους και τον γερολυκο μικ τζαγκερ του ελληνικου ποδοσφαιρου (παπασταθοπουλος)...ισως χρειαστει καμια αλχημεια με βρσαλικο - παπα ή αβιλα - παπα, γιατι οι αραπαδες σκλαβοι ειναι για τουφεκισμα....
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.607
Κριτικές
171
Like
91.452
Πόντοι
46.423
Τρια ειχε φαει και ο Σα. Εσυ κατσε και σταυρωσε τον Τζολακη.

Zebu εγώ απλώς είπα την άποψή μου και τίποτα παραπάνω.

Προς Θεού δεν το σταυρώνω το παιδί.

Μου είναι πολύ συμπαθής και έχει πολύ καλά στοιχεία.

Αν θα πετύχει στον Ολυμπιακό ο χρόνος θα το δείξει και όχι τα λόγια.

Εμένα προσωπικά δεν μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη.

Αλλά για να πω και κάτι καλό γιαυτόν παρατήρησα ότι χειρίζεται την μπάλα με τα πόδια εξαιρετικά και βγάζει σωστές βαθιές μεταβιβάσεις.
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Εγώ είδα τον παίκτη Μαρσέλο να κάνει δύο σούτ.

Το ένα ήταν10 μέτρα άστοχο από την εστία στο γκολ οφσάιντ του Μασούρα και το άλλο με το δεξί για παιδιά του δημοτικού.

Δεν χρειάζεται και πολύ προπόνηση σε αυτό το επίπεδο για να σουτάρεις νορμάλ.

Υποτίθεται ότι μπήκε ξεκούραστος και τα τρεξίματά του ήταν τα χειρότερα όλων των υπολοίπων παικτών.

Καλά έκανε και τον έβαλε να τον ξεφτιλίσει μπας και σοβαρευτεί και στρώσει κώλο να προπονηθεί.

Αυτός νομίζει ότι ήρθε στην Ελλάδα για διακοπές.

Μπαίνει ένας παίκτης από απουσία μηνών να συνεργαστεί με τον Μπιελ, τον Μασούρα και τον Ρέαμπτσιουκ αντί για τον Μπενζεμά, τον Κροος, τον Μόντριτς κλπ που είχε δίπλα του μια ζωή και συζητάμε αν έκανε καλές κινήσεις στο γήπεδο; Εμένα μου έμεινε η μπαλιά που έβγαλε απέναντι (στον Άβιλα νομίζω). Δεν περιμένουμε ότι θα παίζει φουλ μπακ να ανεβοκατεβαίνει την πλευρά σαν τον Τσιμίκα! Αριστερό χαφ σε διάταξη με 3 στην άμυνα θα παίζει και θα κρατάει τη θέση του συγκλίνοντας και προς τα μέσα για να περάσει καμιά μπαλιά.
Και στην τελική, ολόκληρος Μέσι άλλαξε ομάδα μετά από μια ζωή στην Μπαρτσελόνα και μισή χρονιά τουλάχιστον τον έβριζαν...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.741
Like
2.025
Πόντοι
456
Ο Βαγγέλας μίκρυνε το ελληνικό ποδόσφαιρο.
Το κατέστρεψε και εσείς πανηγυρίζατε για πρωταθλήματα και "α γαμήσου Λέτο" και "i screwed you" στον Djibril Cisse.
"Αν μπορούσατε και εσείς αυτά θα κάνατε".

Ανύπαρκτοι είμαστε και θα γίνουμε ακόμα χειρότεροι. Αν δεν πάνε οι ομάδες σε νέα και σοβαρά άτομα και δεν φτιάξουν τις Ακαδημίες να βγάζουν παίκτες άσπρη μέρα δεν θα δούμε.

Απόψε Arsenal - Bodo Glimt. Οι Νορβηγοί που κατά διαστήματα κάτι έδειξαν, οι 9 στους 11 Νορβηγοί. Ο πάγκος όλος Νορβηγοί.
Εδώ έναν παίκτη δεν μπορούμε να βγάλουμε.

Θυμάμαι μετά το ' 04 τον Νικλητσιώτη κ κάτι άλλους ενδιαφέροντες παίκτες που τους ήθελαν ΠΑΟ/ΑΕΚ και τους πήρε ο Ολυμπιακός μόνο κ μόνο για να μην καταλήξουν εκεί, στέλνοντας τους μετά δανεικούς σε ΟΦΗ, Εργοτέλη, Λάρισα κτλπ.

Και τώρα "σκάτε" για την κατάντια που φέρατε.
παπαριές, είπαμε τα έχει κάνει πουτάνα στον ολυμπιακό, δεν θα του φορτώσουμε οτι έκανε καφενεία και τις άλλες ομάδες.
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Επίσης διαφωνώ εντελώς για τον Τζολάκη. Ήταν καλός, σταθερός και ψύχραιμος. Το μόνο που του καταλογίζω είναι λίγο μπες-βγες στο γκολ που ακυρώθηκε.
Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι υπάρχει περίπτωση να παίζει Πασχαλάκης στη θέση του.
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΒΑΖΕΛΟΓΑΥΡΟΙ βρηκατε ευκαιρια παλι να ριξετε την χολη σας!!!!

λοιπον, μια ψυχραιμη και πανω απο ολα αντικειμενικη ματια σε αυτο που ειδαμε αποψε (και οποιο κωθωνι καταλαβε, καταλαβε) :
1) η ομαδα δεν εχει κανενα στοχο στην ευρωπη φετος..εγιναν τοσα απανωτα λαθη το καλοκαιρι που ειναι αστειο να συζηταμε για ευρωπη...καλυτερα 4οι και εκτος ευρωπης για φετος...επισης κατα την γνωμη μου καλο ειναι να αφησει και το κυπελλο φετος...δηλαδη αν πεσει με τον πιερικο στους 32 να κατσει να αποκλειστει....ετσι θα ειναι πιο γλυκο οταν θα γαμησουμε στο τελος τον βαζελο και θα παρουμε ΞΑΝΑ το πρωταθλημα!!!!
2) η ομαδα ηταν καλη, παρα το βαρυ σκορ...εχει αρχισει να βρισκει τον τροπο παιχνιδιου της και φυσικα αυτο οφειλεται στον ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου...με ελληνικη ομαδα, το σκορ θα ηταν 2-0 στο ημιχρονο για πλακα...καμια ελληνικη ομαδα δεν μπορει να αντεξει οταν ο θρυλος παιρνει την πρωτοβουλια του παιχνιδιου, οπως εκανε απο την ιδρυση του και μετα και οχι οπως ξεχασαμε να κανουμε τα τελευταια 1-2 χρονια...
3) η καραμπαγκ ειναι καλη ομαδα και με μονιμη παρουσια στους ομιλους του γιουροπα λινγκ...δηλαδη τουλαχιστον 2 επιπεδα πανω απο βαζελο (που πανηγυριζε επειδη αποκλειστηκε τον ιουλιο απο την σλαβια στο καρνεισον καπ), τον μπαοκ ή την αεκ (που εχουν ξεχασει τι θα πει ευρωπη)....
4) με την προσληψη του ιρβιν γιαλομ, θα διορθωθουν πολλα στην ομαδα και επιτελους θα δουμε μπαλα στην ελλαδα...το μονο που δεν μπορει να διορθωθει ειναι το μεγαλυτερο λαθος του καλοκαιριου : η φυγη του μανωλα, καθως τωρα μειναμε με 2 ψυχασθενεις μαυρους και τον γερολυκο μικ τζαγκερ του ελληνικου ποδοσφαιρου (παπασταθοπουλος)...ισως χρειαστει καμια αλχημεια με βρσαλικο - παπα ή αβιλα - παπα, γιατι οι αραπαδες σκλαβοι ειναι για τουφεκισμα....
Οχι απλη καλη τακαρε , φωτιες πεταγε η ομαδα
Αν ηταν κακη λογικα θα ειχατε φαει 7 απο τους αζερους :alivedick: :alivedick:
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Εμένα προσωπικά δεν μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη.

Αλλά για να πω και κάτι καλό γιαυτόν παρατήρησα ότι χειρίζεται την μπάλα με τα πόδια εξαιρετικά και βγάζει σωστές βαθιές μεταβιβάσεις.
Σωπα ρε συ. Ουτε κρυο σου εκανε ουτε ζεστη. Εβγαλε τον Μαλακα τον Σισε τετ α τετ με τα ποδια εκτος περιοχης που ητανε και το κριαρι το εστειλε τρια μετρα αουτ, ουτε πανω στον τερματοφυλακα, αλλα δεν σου εμπνεει επιστοσυνη.
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.060
Like
706
Πόντοι
96
0 ΒΑΘΜΟΎΣ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΚΑΙ 12 ΣΕΡΊ ΜΑΤΣ ΧΩΡΊΣ ΝΊΚΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΏΠΗ ΜΌΝΟ ΕΣΎ.
Το ότι δεν πλήρωσε τις παρανομίες γιατί ΔΕΝ υπάρχει δικαιοσύνη
στο Ελλαντα θεώρησε πως δεν θα πληρώσει και στο ποδόσφαιρο
Ποτέ δεν είναι αργά για παραίτηση

κάθε μέρα που περνάει στην προεδρία είναι εις βάρος του συλλόγου
ΑΡΚΕΤΑ Μίκρυνες τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Σε πηρε ο πονος για τον Ολυμπιακο;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.607
Κριτικές
171
Like
91.452
Πόντοι
46.423
Δικιο εχεις. Και στο γκολ οφσαιντ του Μασουρα επρεπε να απλωσει το χερι του να κρατησει τον Μασουρα να μην βγει οφσαιντ και να τον αφησει την καταληλλη στογμη να κανει προβολη. Τι σκατα παιχτης ειναι.

Ρε Ανναπουρνα, κατσε στο τικ τοκ και με τις πουτανες σου να σου δινουν καμια φωτο να το παιζεις μοναδικος γοης και ασε τα αθλητικα ρε αγορι μου.

Ζεμπού παίζω μπάλα από πιτσιρικάς.

Τέννις ημι-επαγγελματικό.

Τρέχω μαραθωνίους.

Ομάδα στο Africa πρώτης κατηγορίας δικιά μας.

Κόψε λοιπόν τις παπαριές γιατί ξέρω τι λέω.

Οι γυναίκες είναι για διασκέδαση και μη τις μπλέκεις σε αυτή τη συζήτηση.

Ξέμπλεξέ τα λοιπόν από το μυαλό σου γιατί τα έχεις κάνει κουλουβάχαρτα και νομίζεις ότι ξέρεις τι λές.

Όλο εξυπνάδες είσαι.

Και σε κάνω και μπλόκ γιατί βαρέθηκα να ακούω τις αηδίες σου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.884
Like
17.922
Πόντοι
3.656
Απόψε Arsenal - Bodo Glimt. Οι Νορβηγοί που κατά διαστήματα κάτι έδειξαν, οι 9 στους 11 Νορβηγοί. Ο πάγκος όλος Νορβηγοί.
Εδώ έναν παίκτη δεν μπορούμε να βγάλουμε.

Θυμάμαι μετά το ' 04 τον Νικλητσιώτη κ κάτι άλλους ενδιαφέροντες παίκτες που τους ήθελαν ΠΑΟ/ΑΕΚ και τους πήρε ο Ολυμπιακός μόνο κ μόνο για να μην καταλήξουν εκεί, στέλνοντας τους μετά δανεικούς σε ΟΦΗ, Εργοτέλη, Λάρισα κτλπ.

Και τώρα "σκάτε" για την κατάντια που φέρατε.

Στη Νορβηγία μάλλον δεν έχουν μανατζαρέους να κάνουν κουμάντο
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.741
Like
2.025
Πόντοι
456
Εμπεριστατωμένη άποψη.
με τέτοια που γράφεις, τι θες. ενδιαφέρων παίκτης ο νικλητσιώτης, ούτε εσύ τολμάς να γράψεις ταλεντάρα που την κατέστρεψε ο μαρινάκης αφού δεν υπάρχουν τέτοια στην ελλάδα,παίκτες ο νικλητσιώτης και ο άλλος που πήγε 30 χρονών στο survivor. είδαμε και τους νίνηδες που δεν τους πήρε ο μαρινάκης που κατάντησαν.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Οχι απλη καλη τακαρε , φωτιες πεταγε η ομαδα
Αν ηταν κακη λογικα θα ειχατε φαει 7 απο τους αζερους :alivedick: :alivedick:
η ομαδα δεν γινεται να πεταει φωτιες αυτη την περιοδο...ο στοχος για τωρα ειναι να αποκτησει την παλια νοοτροπια, δηλαδη να εχει την πρωτοβουλια στο 90% των αγωνων που δινει, ασχετα αν κερδισει ή αν χασει στο τελος...
τερμα πια το 1-0 με την λαμια και μετα ολοι πισω να κρατησουμε το σκορ...τωρα πλεον στο 1-0 με την λαμια, θα συνεχισουμε την επιθεση και ας ληξει στο τελος και 1-1, στην μπουτσα μας...
και φυσικα με το τεραστιο (ποιοτικα και ποσοτικα) ροστερ που εχουμε, με την νοοτροπια αυτη θα ερθουν και τα αποτελεσματα...

υγ : εγω στα λεω τωρα, αρχες οκτωβρη....δεν θα στο πω την ανοιξη που θα μας βλεπετε να σηκωνουμε το πρωταθλημα ξανα....γκεγκε τυπε?
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Ασχετο με οτι εχει γραφτει εως τωρα για το ποδοσφαιρο αλλα τι λετε να γινει στην Ευρωλιγκα με την Μπαρτσελονα :think: ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom