Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
87
Like
74
Πόντοι
0
Σωστος γιατι τα γραπτα μενουν και η 21 του Μαη του 25 δεν ειναι μακρια να σας δω τη θα λετε οταν σηκωνουμε την κουπα στο San Mamés
Και μετά ξύπνησες άλλαξε πλευρό τώρα και ξανακοιμησου και ΞΥΠΝΑ στις 21 του Μάη το 2025 να ΒΑΡΕΣΕΙΣ και καμία πηχτή.
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
240
Like
881
Πόντοι
81
Και μετά ξύπνησες άλλαξε πλευρό τώρα και ξανακοιμησου και ΞΥΠΝΑ στις 21 του Μάη το 2025 να ΒΑΡΕΣΕΙΣ και καμία πηχτή.
Τα ιδια μου λεγαν και περσι τετοιο καιρο οταν ελεγα οτι ο χοντρος το εχει σχεδιο να παει κονφερενς λινγκ και να σηκωσει το μιλκο καπ στην Αγια Σοφια.... ο καιρος γαρ εγγυς :kiss-mark:
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.427
Like
7.002
Πόντοι
1.056
Τα ιδια μου λεγαν και περσι τετοιο καιρο οταν ελεγα οτι ο χοντρος το εχει σχεδιο να παει κονφερενς λινγκ και να σηκωσει το μιλκο καπ στην Αγια Σοφια.... ο καιρος γαρ εγγυς :kiss-mark:

Το θεμα ειναι οτι δεν εχει ανακοινωθει ακομα που θα γινει ο τελικος του Σουπερ Καπ να προλαβουμε να παρουμε εισιτήρια. Το Σαν Μαμες ειναι ηδη sold out. Σαν τις φανελες του Ουιλιαν ενα πραγμα.
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
240
Like
881
Πόντοι
81
Το θεμα ειναι οτι δεν εχει ανακοινωθει ακομα που θα γινει ο τελικος του Σουπερ Καπ να προλαβουμε να παρουμε εισιτήρια. Το Σαν Μαμες ειναι ηδη sold out. Σαν τις φανελες του Ουιλιαν ενα πραγμα.
Δεν βλεπω καθαρα θωλα βλεπω Σουπερ Καπ , βλεπω ολυπιακο να παιζει εκει αλλα δεν βλεπω καθαρα αν θα το παρει, για αυτο μην ξανοιγεστε. Nα δωσω IBAN να κανετε καταθεση μπας και φυγει η θωλουρα?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Αποφευγεις να σπαντησεις με ναι η οχι. Η προκληση δνε εχει πλεον ισχύ. Δεν εχει αξια πλεον. Τι κανεις δηλώσεις αφου δεν εχεις κοχονια, ρε μαλακα.

Στα νταβατζιλικια βρειτε τα μετσξυ σας με τον Χελ.

ΥΓ. Και ο yajuza old boy παοκτζης ειναι αυτος, περυσι ειχε οει θα τερματισει ο Ολυμοιακος τέταρτος και εκτός Ευρώπης και αυτο λογω οτι την πεμλτη θεση την πηρε ο αρης αγκαλια. Αλλα δεν στοιχημάτιζε τον κωλο του που του ειπα. Μαλλον αυτος στα εμαθε. Τραβα να σου μαθει και συνθηματα του παοκ. Ιδιος εισαι...

Φετος ειπε οτι ο παοκ θα κανει νταμπλ. Του ζητησα το ιδιο πραγμα, να βαλει τον κωλο του στοίχημα. Δεν απαντησε ποτε...

@yakuza old boy παρτον, δικος σας ειναι.
:jerking:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.297
Πόντοι
2.306
Ο μαλακας ο χοντρός λέει επαναπαύτηκαν μετά το Ευρωπαϊκό

Ποιοι ρε μαλακα αφού τους έδιωξες όλους παιδοβουβαλο. Σαλτα γαμησου αρχιδι
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.365
Πόντοι
2.606
Υφίστανται οικογενειακά ζητήματα εδώ μέσα...

Screenshot_20240916_125202_Viber.jpg

Υπενθυμίζω πως η παναθηναική οικογένεια @ROB. C @Maximilien είναι πάντα πρόθυμη να βοηθήσει το επίνειό της...
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.365
Πόντοι
2.606
Κατά τα λοιπά...
Ασχέτως με την προσωπική μου άποψη για το πως τα πήρατε (προφανώς την έχετε γραμμένη - οκ το ξέρω), το ζητούμενο για εσάς είναι ότι τα πήρατε. Plus ένα ευρωπαικό.
Ασχέτως λοιπόν που εγώ δεν τον πάω για χίλιους λόγους (τον χοντρό έμπορα), σας τα πήρε.
Αλλά εσείς και πάλι κλαίγεστε, και πάλι μίρλα και τσακωμοί και γαμώ το κέρατό σας...
Γι αυτό σας λέω:
ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΑΘΑ, ΤΕΛΟΣ...κλάψτε ελεύθερα...
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.266
Κριτικές
23
Like
6.467
Πόντοι
3.446
Κατά τα λοιπά...
Ασχέτως με την προσωπική μου άποψη για το πως τα πήρατε (προφανώς την έχετε γραμμένη - οκ το ξέρω), το ζητούμενο για εσάς είναι ότι τα πήρατε. Plus ένα ευρωπαικό.
Ασχέτως λοιπόν που εγώ δεν τον πάω για χίλιους λόγους (τον χοντρό έμπορα), σας τα πήρε.
Αλλά εσείς και πάλι κλαίγεστε, και πάλι μίρλα και τσακωμοί και γαμώ το κέρατό σας...
Γι αυτό σας λέω:
ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΑΘΑ, ΤΕΛΟΣ...κλάψτε ελεύθερα...
Για αυτο εμεις εχουμε σε 14 χρονια 10 πρωταθληματα,γιατι απαιτουμε.Εσεις καθιστε 30 χρονια ατιτλοι και καντε λαβαρο απορριψαμε προταση 30 εκατομμυρια για Ιωαννιδη.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246
Κρυφοπαοκι είναι ρε μαλακα, παρτον μαζι σου στην 4. Ταλε κουαλε κομπλεξικοι σας εσσς. Για ολα φταιει ο Ολυμπιακος.
Δοκιμασε και με τον Χελ την τυχη σου. Αυτουνου του φταίει και ο Μητσοτακης για ολα, ακομα και για τον καιρο, οπως εσας η Αθηνα. +2οπαδοι μαζι σας. Σκεψου το.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.444
Κριτικές
171
Like
91.185
Πόντοι
46.423
Και, για όνομα του Θεού, όχι άλλο... κάρβουνο με τις γνωστές κλισεδούρες.

Όχι άλλο κόλλημα στα παλιά.

Με Φορτούνη και Ποντένσε βασικούς έκανε ο Ολυμπιακός το χειρότερό του ματς στη Λαμία πέρυσι, στην ήττα με 1 - 0.

Νισάφι πια.

Φτάνει.

Κούρασε.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.444
Κριτικές
171
Like
91.185
Πόντοι
46.423
Έκαναν τις επιλογές τους, υγιείς να είναι ας τους αφήσουμε στην ησυχία και τις ομάδες που επέλεξαν.

Ο Ολυμπιακός δεν αρχίζει ούτε τελειώνει σε 1-2 παίκτες, έχει έναν αιώνα ένδοξης ζωής αλλάζοντας εκατοντάδες παίκτες.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Σουρας πρεπει να το εχει ριξει και στα ναρκωτικα δεν εξηγειται μονο με το πιοτι η κατασταση του....:confused:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.094
Κριτικές
2
Like
3.528
Πόντοι
456
μπηκε ο καρμο κι επαιξε σεντερμπακ, αμυντικο χαφ, 8 αρι και 10 αρι. πηγε ολη η ομαδα 10 μετρα μπροστα . δυστυχως κι αυτος κι ο ιταλος ειναι αριστεροποδαροι και δεν μπορουν να παιξουν μαζι. ο ντοη τον καλυψε αλλά η λιον , η μπραγκα και οι λοιποι που θα παιξουμε δεν ειναι παναιτωλικος. θα παιξουν πιο ανοιχτα. θα ειναι άλλα παιχνιδια.
εαν το ψαξετε λιγο παραπανω το θεμα με τα λιγα εξτρεμ ειναι βασικο. ο ζελσον θα μπορουσε να λυσει το προβλημα πισω απο το σεντερ φορ αλλά ποιος θα παει στη θεση του? ο ροντινει με τον κοστινια πισω του ? ειναι μια λυση αλλά οχι η ενδεδειγμενη. ο ορτα ειχε το καλο οτι γεμιζε το 3ο τεταρτο του γηπεδου κι εκοβε και ειχε και καλα στημενα .αυτον επρεπε να τον παρει και μετα να δει τον ποντενσε. ο φορτουνης δεν ηθελε να κατσει γιατι για ολα εφταιγε αυτος. το βαρος μεγαλο και τα πετρελαιοδολλαρα πολλα για εναν παιχτη με 3-4 χρονια μπαλας ακομη.θεωρω οτι λειπει απο την ομαδα αλλά πρεπει να προχωρησουμε.
και κατι ακομη . 66 σεντρες ειναι παρα πολλες .
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.365
Πόντοι
2.606
Το Σάββατο έχει κίτρινη πούτσα γαυρακια
Σας περιμένουμε με τις ψωλες πάρα ποδα
ωωωωωω ο φίλος μου !!!
σκίσε τους γαμαικανέ, τώρα που έγινε ανακατοσούρα εντός έδρας κι είναι ζαλισμένοι :grin::confused:
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
31
Like
3.365
Πόντοι
2.606
μόνο μη ξεχαστείς και το πάρεις με την όπισθεν :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom