Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246
τουλάχιστον τι τουλάχιστον δηλαδή έφερε ένα κατσαρολι είχες ξαναδεί κατσαρόλι ; Ούτε μπρίκι
Μονο που δεν ειμαι ουτε αεκτζης, ουτε παοκτζης, ουτε βαζελος να κανω μπεεεεε επειδη μου εφερε την μεγαλυτερη κουπα απο οσες εχει σηκωσει ο Ολυμπιακος και δεν εχουν σηκωσει οι αλλοι.
Εχω αλεργια στο σανο. Δεν ζηταω να μου ξανα φερει τετοια κουπα. Αλλα να μου δικαιολογησει την κατακτηση αυτης και να συνεχισει να εχει ομαδα και οχι να στρογγυλοκαθεται επανω στην βαρυτερη κουπα που σηκωσε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.110
Πόντοι
2.306
Όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος αν ο Μαροκινός φύγει θα έχεις δίκιο αν μείνει ο χοντρός διαπραγματεύεται σωστά

Ας μεινουμε στα γεγονοτα ομως. Και τα γεγονοτα ειναι οτι στελνουμε τον ταλαιπωρο Βασκο να κανει προετοιμασια με μολις 4 απο τους παιχτες που επαιξαν στον τελικο , χωρίς καμία ουσιαστική ενίσχυση , χωρίς εξτρεμ και χωρίς κανένα φορ. Θες να μου εξηγησεις τι ακριβως υποτιθεται οτι θα κανει αυτος ο ανθρωπος ;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
Μονο που δεν ειμαι ουτε αεκτζης, ουτε παοκτζης, ουτε βαζελος να κανω μπεεεεε επειδη μου εφερε την μεγαλυτερη κουπα απο οσες εχει σηκωσει ο Ολυμπιακος και δεν εχουν σηκωσει οι αλλοι.
Εχω αλεργια στο σανο. Δεν ζηταω να μου ξανα φερει τετοια κουπα. Αλλα να μου δικαιολογησει την κατακτηση αυτης και να συνεχισει αν εχει ομαδα και οχι να στρογγυλοκαθεται επανω στην βαρυτερη κουπα που σηκωσε!
Ότι έχω πει και για το μπάσκετ περιμένουμε τον επόμενο ανοιχτοχέρη που θα έρθει να σμπρωξει να πάρουμε το Γιουρόπα κι αν δεν πουλήσει ο χοντρός θα τον γαμησουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ας μεινουμε στα γεγονοτα ομως. Και τα γεγονοτα ειναι οτι στελνουμε τον ταλαιπωρο Βασκο να κανει προετοιμασια με μολις 4 απο τους παιχτες που επαιξαν στον τελικο , χωρίς καμία ουσιαστική ενίσχυση , χωρίς εξτρεμ και χωρίς κανένα φορ. Θες να μου εξηγησεις τι ακριβως υποτιθεται οτι θα κανει αυτος ο ανθρωπος ;
Υπάρχει κάποια πίεση χρόνου αρχές Ιουλίου ;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246
Ας μεινουμε στα γεγονοτα ομως. Και τα γεγονοτα ειναι οτι στελνουμε τον ταλαιπωρο Βασκο να κανει προετοιμασια με μολις 4 απο τους παιχτες που επαιξαν στον τελικο , χωρίς καμία ουσιαστική ενίσχυση , χωρίς εξτρεμ και χωρίς κανένα φορ. Θες να μου εξηγησεις τι ακριβως υποτιθεται οτι θα κανει αυτος ο ανθρωπος ;
Με προλαβες.

@brabus67 ο,τι ειπε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246
Υπάρχει κάποια πίεση χρόνου αρχές Ιουλίου ;
Δευτερα πας για το βασικο σταδιο της προετοιμασιας. Ποτε θελεις να τελειωσει. Στις 11/9 τελειωνουν οι μεταγραφες. Κατα τις 31 Αυγουστου δηλαδη ισα που θα προλαβουμε να τον δηλωσουμε στην ευρωπη;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
Δευτερα πας για το βασικο σταδιο της προετοιμασιας. Ποτε θελεις να τελειωσει. Στις 11/9 τελειωνουν οι μεταγραφες. Κατα τις 31 Αυγουστου δηλαδη ισα που θα προλαβουμε να τον δηλωσουμε στην ευρωπη;
11-7 βιάζεσαι να πάρεις παίκτες όταν η ομάδα είναι ρημάδι και θες να τα αλλάξεις όλα γιατί ξεκινάνε τα επίσημα προκριματικά σε 20 μέρες συμβαίνει κάτι τέτοιο στον Ολυμπιακό ;
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.110
Πόντοι
2.306
Υπάρχει κάποια πίεση χρόνου αρχές Ιουλίου ;

Ξέρω γω ; Αμα δεν υπάρχει πιεση γιατι να κάνουμε προετοιμασία και να παιζουμε φιλικά ; Aς κανουν διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου και βλεπουμε. Πότε θες να μάθει ο Μεντιλιμπαρ ποιοι θα είναι οι βασικοί του έστω ; Σεπτεμβρη είναι καλά ή νωρίς ;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
Ξέρω γω ; Αμα δεν υπάρχει πιεση γιατι να κάνουμε προετοιμασία και να παιζουμε φιλικά ; Aς κανουν διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου και βλεπουμε. Πότε θες να μάθει ο Μεντιλιμπαρ ποιοι θα είναι οι βασικοί του έστω ; Σεπτεμβρη είναι καλά ή νωρίς ;
Σου ξαναλέω αυτός είναι ο χοντρός έχεις κάποιον άλλο καλύτερο κατά νου ?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.622
Κριτικές
171
Like
91.578
Πόντοι
46.423
Για τον Μασούρα δεν καίγεται ο Μεντιλίμπαρ.

Και ο Φορτούνης είναι τεμπελάκος και δεν μπορεί να ανταποκριθεί στο σύστημα pressing του Μεντιλίμπαρ.

Σε έναν πιο ελεύθερο ρόλο είναι εξαιρετικός αλλά ο Μεντιλίμπαρ θέλει pressing από όλους.

Το να μείνουν αυτοί οι δύο δεν θα είναι και κανένα τρομερό κατόρθωμα και αν θα μείνουν είναι επειδή δεν μπορούν να αντικατασταθούν από αν όχι καλύτερους τουλάχιστον ισάξιους ...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246
11-7 βιάζεσαι να πάρεις παίκτες όταν η ομάδα είναι ρημάδι και θες να τα αλλάξεις όλα γιατί ξεκινάνε τα επίσημα προκριματικά σε 20 μέρες συμβαίνει κάτι τέτοιο στον Ολυμπιακό ;
Στα παπαρια μου μπραμπ ποτε ξεκινανε τα προκριματικα για τους αλλους. Εγω ξερω οτι 17 Αυγουστου ξεκινανε οι επίσημες υποχρεωσεις για εμας. Και αν δεν ξεκινησει καλα θα υπαρχει προβλημα. Εγω ξερω οτι εχει ΟΛΟΚΛΗΡΟ το καλοκαιρι να προετοιμαστει με την ησυχια του και δεν το εκτελαλλευται σωστα να εχει το μεγαλυτερο ποσοστο βασικου κορμου στην διαθεση του Βασκου.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246
Για τον Μασούρα δεν καίγεται ο Μεντιλίμπαρ.

Και ο Φορτούνης είναι τεμπελάκος και δεν μπορεί να ανταποκριθεί στο σύστημα pressing του Μεντιλίμπαρ.

Σε έναν πιο ελεύθερο ρόλο είναι εξαιρετικός αλλά ο Μεντιλίμπαρ θέλει pressing από όλους.

Το να μείνουν αυτοί οι δύο δεν θα είναι και κανένα τρομερό κατόρθωμα.
Εσυ αν καταλαβαινες την αξια αυτων των δυο παιχτων και ποσο μεγαλο επιτευγμα θα ητανε να τους υπογραψει, δεν θα ελεγες τις μαλακιες που λες.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
Στα παπαρια μου μπραμπ ποτε ξεκινανε τα προκριματικα για τους αλλους. Εγω ξερω οτι 17 Αυγουστου ξεκινανε οι επίσημες υποχρεωσεις για εμας. Και αν δεν ξεκινησει καλα θα υπαρχει προβλημα. Εγω ξερω οτι εχει ΟΛΟΚΛΗΡΟ το καλοκαιρι να προετοιμαστει με την ησυχια του και δεν το εκτελαλλευται σωστα να εχει το μεγαλυτερο ποσοστο βασικου κορμου στην διαθεση του Βασκου.
Μαζί σου βρες άλλον να τα κάνει καλύτερα έχεις κάτι υπόψην σου ;
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.110
Πόντοι
2.306
Σου ξαναλέω αυτός είναι ο χοντρός έχεις κάποιον άλλο καλύτερο κατά νου ?

Δεν ξέρω αν είναι ευθύνη του χοντρού ή του Κοβασεβιτς ή του προπονητή ή των μανατζερ ή των παιχτών. Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Δεν πιστευω πχ οτι φταιει ο χοντρος που δεν εχει ανανεωσει ο Φορτουνης ή ο Μασουρας , μην τρελαθούμε.

Αυτό που ξέρω είναι οτι δεν πάμε καθόλου μα καθόλου καλά. Δεν είναι οτι έχουμε βασικο κορμο και ψαχνουμε τις πινελιες οπως αλλα χρονια. Δεν έχουμε ΤΙΠΟΤΑ. Δεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποιήσει , αν κατέβει αυτή η ομάδα να παίξει όπως είναι αυτή τη στιγμή , θα πέσει στη Β Εθνικη. Τόσο χαλια είναι τα πραγματα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω αν είναι ευθύνη του χοντρού ή του Κοβασεβιτς ή του προπονητή ή των μανατζερ ή των παιχτών. Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Δεν πιστευω πχ οτι φταιει ο χοντρος που δεν εχει ανανεωσει ο Φορτουνης ή ο Μασουρας , μην τρελαθούμε.

Αυτό που ξέρω είναι οτι δεν πάμε καθόλου μα καθόλου καλά. Δεν είναι οτι έχουμε βασικο κορμο και ψαχνουμε τις πινελιες οπως αλλα χρονια. Δεν έχουμε ΤΙΠΟΤΑ. Δεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποιήσει , αν κατέβει αυτή η ομάδα να παίξει όπως είναι αυτή τη στιγμή , θα πέσει στη Β Εθνικη. Τόσο χαλια είναι τα πραγματα.
Ρε φίλε τι λες έφυγε ο ιμπορας 108 χρόνων που ήθελε ο ιδιοσ Να φύγει και έφερε έναν στην θέση του με εισήγηση του βασκου έφυγε ο Καρμο που ήταν δανεικός τι άλλο έχει χαθεί με τη βούλα και καταστραφολογειτε;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246
Δεν ξέρω αν είναι ευθύνη του χοντρού ή του Κοβασεβιτς ή του προπονητή ή των μανατζερ ή των παιχτών. Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Δεν πιστευω πχ οτι φταιει ο χοντρος που δεν εχει ανανεωσει ο Φορτουνης ή ο Μασουρας , μην τρελαθούμε.

Αυτό που ξέρω είναι οτι δεν πάμε καθόλου μα καθόλου καλά. Δεν είναι οτι έχουμε βασικο κορμο και ψαχνουμε τις πινελιες οπως αλλα χρονια. Δεν έχουμε ΤΙΠΟΤΑ. Δεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποιήσει , αν κατέβει αυτή η ομάδα να παίξει όπως είναι αυτή τη στιγμή , θα πέσει στη Β Εθνικη. Τόσο χαλια είναι τα πραγματα.
Καλα και εσυ εφερες την καταστροφη.
Και να μην ανανεωσει κανενας αοο αυτους που ειναι στον αερα. Θα ερθουν αλλοι. Θα αργησει λιγο να δεσει αλλα η δουλεια θα γινει.
Βεβαια θα εχουμε παλι το ιδιο σανο να πουλιεται. Ειμαστε ομαδα υπο κατασκευη, μια νεα ομαδα που χτιστηκε απο την αρχη, και μπεεε και τσαπρρρ, και ωχ αμαν και αλλες τετοιες μαλακιες.
Το ερωτημα ειναι γιατι να φτασουμε μεχρι εκει αφου μπορει κατα το ήμισυ εστω να το τελειωσει!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.622
Κριτικές
171
Like
91.578
Πόντοι
46.423
Εσυ αν καταλαβαινες την αξια αυτων των δυο παιχτων και ποσο μεγαλο επιτευγμα θα ητανε να τους υπογραψει, δεν θα ελεγες τις μαλακιες που λες.

Δεν συμφωνώ μαζί σου.

Ο Μασούρας είναι πλέον δεύτερη επιλογή και ο Φορτούνης καθυστερεί την ανάπτυξη.

Τον Φορτούνη τον σώζει το γεγονός ότι έχει μερικές καλές ασίστ και κάνα γκολάκι που βάζει πού και πού.

Είμαι σκληρός αλλά αυτή είναι η αλήθεια.

Σε κάθε τζαρτζάρισμα πέφτει κάτω και μετά το 75' τα φτύνει.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.056
Κριτικές
42
Like
29.513
Πόντοι
28.246
Δεν συμφωνώ μαζί σου.

Ο Μασούρας είναι πλέον δεύτερη επιλογή και ο Φορτούνης καθυστερεί την ανάπτυξη.

Τον Φορτούνη τον σώζει το γεγονός ότι έχει μερικές καλές ασίστ και κάνα γκολάκι που βάζει πού και πού.

Είμαι σκληρός αλλά αυτή είναι η αλήθεια.

Σε κάθε τζαρτζάρισμα πέφτει κάτω και μετά το 75' τα φτύνει.
Καλα, βαλε καμια γκομενα Βιλντοζα, καμια Πετρουσεφ, καμια Μητρου λονγκ. Δεν εισαι για τιποτα παραπανω.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
Δεν συμφωνώ μαζί σου.

Ο Μασούρας είναι πλέον δεύτερη επιλογή και ο Φορτούνης καθυστερεί την ανάπτυξη.

Τον Φορτούνη τον σώζει το γεγονός ότι έχει μερικές καλές ασίστ και κάνα γκολάκι που βάζει πού και πού.

Είμαι σκληρός αλλά αυτή είναι η αλήθεια.

Σε κάθε τζαρτζάρισμα πέφτει κάτω και μετά το 75' τα φτύνει.
Θα πληρωθούν για αυτά που μπορούν να κάνουν αυτή είναι η δουλειά του διαπραγματευτή να μην πληρώνονται υπεραξίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom