Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.517
Like
7.147
Πόντοι
2.306
:2funny::2funny::2funny::2funny::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

GO--o2qXsAAC1Bo
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.836
Like
28.133
Πόντοι
5.506
Ο ΜΑΡΚΗΣΙΟΣ ο σαδ ποσταρε βισση :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.517
Like
7.147
Πόντοι
2.306
Ας πούμε και μια ιστορική αλήθεια που η προπαγάνδα κρύβει πάντα , για τα παιδιά της χούντας που μετράνε πορείες :

Ο ΘΡΥΛΟΣ για να φτάσει στον τελικό του Κοφερενς απέκλεισε α) την πρωταθλήτρια Ουγγαρίας β) την πρωταθλήτρια Ισραηλ γ) την δευτεραθλήτρια Τουρκίας δ) την 4η της Πρεμιερ Λιγκ. Όλες ομάδες που του χρόνου θα παίξουν στο ΤΣΛ.

Ο πράσινος λαγός στην πορεία για το Γουεμπλεϊ απέκλεισε α) την τρίτη (3η) ομαδα του Λουξεμβουργου β) την έκτη (6η) ομάδα της Τσεχοσλοβακίας γ) την δέκατη τέταρτη (14η) ομάδα της Αγγλίας δ) την έκτη (6η) ομάδα της Γιουγκοσλαβίας *λόγω χούντας . Το εντυπωσιακό είναι οτι καμία από τις ομάδες που απέκλεισε ο λαγός δεν βγήκε στην Ευρώπη την σεζον αυτή από το πρωτάθλημά της.

Αυτά τα ολίγα για την ανιστόρητη προπαγάνδα των Λαλάκηδων.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.836
Like
28.133
Πόντοι
5.506
Ας πούμε και μια ιστορική αλήθεια που η προπαγάνδα κρύβει πάντα , για τα παιδιά της χούντας που μετράνε πορείες :

Ο ΘΡΥΛΟΣ για να φτάσει στον τελικό του Κοφερενς απέκλεισε α) την πρωταθλήτρια Ουγγαρίας β) την πρωταθλήτρια Ισραηλ γ) την δευτεραθλήτρια Τουρκίας δ) την 4η της Πρεμιερ Λιγκ. Όλες ομάδες που του χρόνου θα παίξουν στο ΤΣΛ.

Ο πράσινος λαγός στην πορεία για το Γουεμπλεϊ απέκλεισε α) την τρίτη (3η) ομαδα του Λουξεμβουργου β) την έκτη (6η) ομάδα της Τσεχοσλοβακίας γ) την δέκατη τέταρτη (14η) ομάδα της Αγγλίας δ) την έκτη (6η) ομάδα της Γιουγκοσλαβίας *λόγω χούντας . Το εντυπωσιακό είναι οτι καμία από τις ομάδες που απέκλεισε ο λαγός δεν βγήκε στην Ευρώπη την σεζον αυτή από το πρωτάθλημά της.

Αυτά τα ολίγα για την ανιστόρητη προπαγάνδα των Λαλάκηδων.
και η κυρια δεσποινα τι λεει για αυτα?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.836
Like
28.133
Πόντοι
5.506
φαντασου οτι φετος το ελληνικο ποδοσφαιρο πετυχε 2 καταπληκτικα πραγματα φετος....
ο ο ολυμπιακος ,τα ξερετε ολοι πια
η αεκ με την πιο εξωφθαλμη αλητεια ΠΗΡΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.836
Like
28.133
Πόντοι
5.506
ΜΑΛΑΚΕΣ ξεχασα και ενα συγγνωμη στον ρετσο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.836
Like
28.133
Πόντοι
5.506
ρε ζελες που ξερουμε και αλλοι εισαστε αντικειμενικοι.αρχιζει το πρωταθλημα τωρα ,ποιος το παιρνει?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.498
Κριτικές
1
Like
7.515
Πόντοι
2.306
Φίλε καταρχήν δίκιο έχεις αλλά ή λες ένα σάλτα γαμησου....και ΤΕΛΟΣ η μιλάς γιατί είμαστε λωτοφάγοι σε αυτήν την χώρα....
εχεις δικιο εδω , αθελα σου λες και καμμια αληθεια
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.084
Κριτικές
42
Like
29.577
Πόντοι
28.246
ρε ζελες που ξερουμε και αλλοι εισαστε αντικειμενικοι.αρχιζει το πρωταθλημα τωρα ,ποιος το παιρνει?
Αδερφε, η γιαγια σε τι κατασταση ειναι; Ξεκουραζεται καλα; Εβγαλε πολλη δουλεια φετος. Θηριο!
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
48
Like
12.744
Πόντοι
10.446
Τι λέει ? Συνήλθατε ?
Έχουμε και το F4 στο πόλο...για πάμε λίγο !
 

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
135
Like
235
Πόντοι
21
μαλλον δεν βαριεμαι εγω , βαριεσαι εσυ να διαβασεις τα πολλα posts που εχω γραψει με links και αδιασειστα στοιχεια για τα χρεη σας.
Οι απαντησεις σου δεν εχουν και μεγσλη σχεση με τη πραγματικοτητα.
Οπως εγραψα πιο πριν εγω γιορτασα τη νικη του γαυρου, με φιλους μου καρδιακους που ειναι γαυροι και πεταξαν στα ουρανια.
Αν ειναι αυτοι χαρουμενοι ειμαι κι εγω.
Στα μεταξυ μας θα εχουμε να τσακωνομαστε.
Δεν δουλευω ουτε για την ΕΠΟ ουτε για τον Μελισσανιδη.
Ο προεδρος της ομαδας μου ειναι π διαχειριστης της σημερα, ΟΧΙ η ομαδα μου.
Πολλοι απο εσας κανετε αυτο ακριβως το λαθος, ταυτιζετε την ομαδα με τον προεδρο.
Αν ημουν εγω προεδρος της ΑΕΚ θα ειχα στειλει πρωτος συγχαρητηριο τηλεγραφημα στον χοντρουλη και θα του θυμιζα τις μικροπρεπεις του δηλωσεις για τα εγκαινια του γηπεδου.
Αλλα δεν ειμαι.
Πιστευεις ειλικρινα οτι θα παιρνατε το Κονφερενς, οπως το πηρατε, αν δεν παιζατε μεσα στην Αθηνα?
Ενα ευχαριστω λοιπον στη Φιλαδελφεια που σας εδωσε « τη μεγαλυτερη χαρα της ζωης σας» οπως λετε.
Φίλε μου όπου και αν έπαιζε ο Ολυμπιακός θα το έπαιρνε...και εσύ το ξέρεις....και ακούγεσαι και λογικός ανθρωπος
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.498
Κριτικές
1
Like
7.515
Πόντοι
2.306
Τελικά το θες. : ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ. ΡΕΣΤΑ
για «επιστημονας» με « επιχειρήματα» δεν μιλας ομορφα…
πως χανετε τη ψυχραιμια σας οταν καποιος σας ξυπναει απο το παραμυθακι που εχετε φτιαξει…
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
855
Πόντοι
81
Φίλε καταρχήν δίκιο έχεις αλλά ή λες ένα σάλτα γαμησου....και ΤΕΛΟΣ η μιλάς γιατί είμαστε λωτοφάγοι σε αυτήν την χώρα....
Τελικά αδερφέ του την έριξες την ευχή, δεν άντεξες. Τι πιο σύνηθες να συμβεί όταν μιλάς με αχάμπαρους. Προσωπικά έχω σταματήσει να προσπαθώ να τους εξηγώ κάποια πράγματα, έτσι είναι αν έτσι νομίζουν, δεν θα μας ανεβάζουν την πίεση.
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
855
Πόντοι
81
Περιμένω με ανυπομονησία την επετειακή για τα 100 χρόνια φανέλα, μαζί μ' αυτό το σηματάκι... :rockon:

26022403_t21jebfhhz2mivym.png
Ρεκόρ πωλήσεων θα κάνει αυτή η φανέλα. Κορνιζάρισμα και κρέμασμα στο σαλόνι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom