Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.712
Κριτικές
42
Like
28.937
Πόντοι
28.246
Ειδαμε μπαλιτσα χθες ειναι γεγονος...πηρε τα πανω του ο Ποντενσε επιτελους και τους γαμαει ασαλειωτα.Μεχρι τωρα βγαινουν και οι μεταγραφες των Καρμο και Τσικινιο.

Το κυριοτερο φαινεται οτι εχεις επιτελους εναν κανονικο προπονητη που στηνει σωστα την ομαδα και κανει σωστες αλλαγες οταν πρεπει...

Υ.Γ
Για τον σουρα τον Zebu τον οπαδο της Νοτιγχαμ Φορεστ και της Ριο Αβε εχω ανοιξει λογαριασμο να τον στειλουμε για αποτοξινωση σε μια καλη κλινικη.Πρωτα θα πρεπει να του αφαιρεσουμε χειρουργικα τη γλωσσα απο το κωλαντερο του Χοντρου βεβαια...:confused:
!
500e40539444cdc4c6a7b844a49ced22.gif
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
48
Like
12.599
Πόντοι
10.446
Όλα είναι θέμα ψυχολογίας και καθαρού μυαλού ,ειδικά σε ντέρμπι. Όταν ο ποδοσφαιριστής νιώσει ότι δεν θα αδικηθεί από το κοράκι αποκτά άλλον αέρα μέσα του . Όταν όμως αρχίζουν τα φάλτσο σφυρίγματα ο παίκτης ασχολείται με το κοράκι και όχι με την μπάλα . Η προσοχή του πλέον δεν είναι στο παιχνίδι αλλά στο κάθε σφύριγμα του διαιτητή. Τα πράγματα είναι τόσο απλά και εύκολα τα καταλαβαίνει κάποιος που έχει παίξει ποδόσφαιρο και όχι κάποιος που θα πάει την μπάλα στην αστυνομία για βόμβα.
εδώ έρχεται η προσωπικότητα του προπονητή φίλε μου.....εσείς θα ασχολείστε με το χορτάρι , τα άλλα είναι αλλουνού δουλειά...κ να το επιβάλει στους παίκτες....
θυμάμαι με Ντούσαν το 2004 όταν μπήκαμε στο Καραϊσκάκη, ο Ολυμπιακός έτρωγε τέτοιο κυνήγι, που δεν έτρωγε η ομάδα του Μπλαχίν....
επιστημονικό σφάξιμο....
ο Μπάγεβιτς δεν γκρίνιαξε ποτέ....το πήγε μέχρι τέλους συγκεντρωμένος κ πήραμε ένα από τα πιο μαγκιόρικα πρωταθλήματα ever ...
θα μου πεις είχαμε παιχταράδες, δε λέω, αλλά ήμασταν όλη τη χρονιπά μέσα στη γκρίνια.....
κ φυσικά ο Ντου΄σαν έφυγε και ήρθε ο μεθύστακας ο Σολιντ για να κάνουμε 2 νίκες σε 12 ματς στο CL και να μαζεύουμε τεσσάρες από Βαλένθια κ Λυων μέσα στο Καραϊσκάκη, αλλά αυτό είναι διαφορετική ιστορία....
θεωρώ ότι ο Μεντιλιμπαρ είναι σοβαρός άνθρωπος και με το σωστό υλικό θα μας φέρει πρώτους σύντομα...
με τον π΄ροεδρο δεν ξέρω τι γίνεται .....
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
48
Like
12.599
Πόντοι
10.446
Ειδαμε μπαλιτσα χθες ειναι γεγονος...πηρε τα πανω του ο Ποντενσε επιτελους και τους γαμαει ασαλειωτα.Μεχρι τωρα βγαινουν και οι μεταγραφες των Καρμο και Τσικινιο.

Το κυριοτερο φαινεται οτι εχεις επιτελους εναν κανονικο προπονητη που στηνει σωστα την ομαδα και κανει σωστες αλλαγες οταν πρεπει...

Υ.Γ
Για τον σουρα τον Zebu τον οπαδο της Νοτιγχαμ Φορεστ και της Ριο Αβε εχω ανοιξει λογαριασμο να τον στειλουμε για αποτοξινωση σε μια καλη κλινικη.Πρωτα θα πρεπει να του αφαιρεσουμε χειρουργικα τη γλωσσα απο το κωλαντερο του Χοντρου βεβαια...:confused:
τι έπαθες ρε σύγαυρε ? είδες το φως το αληθινο ?...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Τους Ούγγρους τους περνάει,μια καλή κλήρωση μετά να πάει στους 8 και βλέπουμε τι θα δίνει.
Μου φάνηκε πολύ υψηλή απόδοση.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
θυμάμαι με Ντούσαν το 2004 όταν μπήκαμε στο Καραϊσκάκη, ο Ολυμπιακός έτρωγε τέτοιο κυνήγι, που δεν έτρωγε η ομάδα του Μπλαχίν....
επιστημονικό σφάξιμο....
ο Μπάγεβιτς δεν γκρίνιαξε ποτέ....το πήγε μέχρι τέλους συγκεντρωμένος κ πήραμε ένα από τα πιο μαγκιόρικα πρωταθλήματα ever ...

Μαγκιόρικο...με καινούριο Καραϊσκάκη...με Γκαγκάτση στην ΕΠΟ...και με Ριβάλντο,Τζιοβάνι,Γεωργάτους,Τζορτζεβιτς,Καστίγιο μέσα;

Μαγκιορικο θα'ταν αν το'παιρνε η ΑΕΚ...με Σιμο Κρασσά,Καπανταη και Μαλμπασα

Ή ακόμα κι ο βάζελος...του Άντριτς και του Μίτου
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Στους 8 μπορεί να παίξει και με Παοκ αν περάσουν και οι 2.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
48
Like
12.599
Πόντοι
10.446
Μαγκιόρικο...με καινούριο Καραϊσκάκη...με Γκαγκάτση στην ΕΠΟ...και με Ριβάλντο,Τζιοβάνι,Γεωργάτους,Τζορτζεβιτς,Καστίγιο μέσα;

Μαγκιορικο θα'ταν αν το'παιρνε η ΑΕΚ...με Σιμο Κρασσά,Καπανταη και Μαλμπασα

Ή ακόμα κι ο βάζελος...του Άντριτς και του Μίτου
κι όμως....τον πήγαινε τσιρλιπιπί τον ολυμπιακό η διαιτησία τότε....και σε απίθανες έδρες...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.712
Κριτικές
42
Like
28.937
Πόντοι
28.246
εδώ έρχεται η προσωπικότητα του προπονητή φίλε μου.....εσείς θα ασχολείστε με το χορτάρι , τα άλλα είναι αλλουνού δουλειά...κ να το επιβάλει στους παίκτες....
θυμάμαι με Ντούσαν το 2004 όταν μπήκαμε στο Καραϊσκάκη, ο Ολυμπιακός έτρωγε τέτοιο κυνήγι, που δεν έτρωγε η ομάδα του Μπλαχίν....
επιστημονικό σφάξιμο....
ο Μπάγεβιτς δεν γκρίνιαξε ποτέ....το πήγε μέχρι τέλους συγκεντρωμένος κ πήραμε ένα από τα πιο μαγκιόρικα πρωταθλήματα ever ...
θα μου πεις είχαμε παιχταράδες, δε λέω, αλλά ήμασταν όλη τη χρονιπά μέσα στη γκρίνια.....
κ φυσικά ο Ντου΄σαν έφυγε και ήρθε ο μεθύστακας ο Σολιντ για να κάνουμε 2 νίκες σε 12 ματς στο CL και να μαζεύουμε τεσσάρες από Βαλένθια κ Λυων μέσα στο Καραϊσκάκη, αλλά αυτό είναι διαφορετική ιστορία....
θεωρώ ότι ο Μεντιλιμπαρ είναι σοβαρός άνθρωπος και με το σωστό υλικό θα μας φέρει πρώτους σύντομα...
με τον π΄ροεδρο δεν ξέρω τι γίνεται .....
Θα την κανει την καλη παλι η Λαμια με την Κουλα λες; Εμεις παιζουμε με Αστερα που την κυνηγαει. Τελειωνουμε τον Αστερα και η Λαμια με Χ εστω φευγει πεντε βαθμους μπροστα απο αυτον και μας φερνει πιο κοντα στην κορυφη.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
48
Like
12.599
Πόντοι
10.446
Θα την κανει την καλη παλι η Λαμια με την Κουλα λες; Εμεις παιζουμε με Αστερα που την κυνηγαει. Τελειωνουμε τον Αστερα και η Λαμια με Χ εστω φευγει πεντε βαθμους μπροστα απο αυτον και μας φερνει πιο κοντα στην κορυφη.
η Λαμία παίζει για την πάρτη της....ελπίζω μετά το ματς να την βρίζουν και οι αεκτζήδες, όπως οι βάζελοι κι εμείς !
αν και με εμάς ήταν πολύ καλύτερη ρε πούστη μου...χάλια παίξαμε τότε με τον καρβανιαάλ πώς διάολο τον λέγανε....
η αεκ δεν κερδίζει σίγουρα τον αρη...αν φέρει και ενα Χ με τη Λαμιάρα :rockon: τέλεια !
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.712
Κριτικές
42
Like
28.937
Πόντοι
28.246
η Λαμία παίζει για την πάρτη της....ελπίζω μετά το ματς να την βρίζουν και οι αεκτζήδες, όπως οι βάζελοι κι εμείς !
αν και με εμάς ήταν πολύ καλύτερη ρε πούστη μου...χάλια παίξαμε τότε με τον καρβανιαάλ πώς διάολο τον λέγανε....
η αεκ δεν κερδίζει σίγουρα τον αρη...αν φέρει και ενα Χ με τη Λαμιάρα :rockon: τέλεια !
Ασφαλως και παιζει για την παρτη της αλλα βολευουν Ολυμπιακος και Λαμια ο ένας τον αλλον την επομενη αγωνιστικη.

Με Λαμια παιζει και ο Παοκ τελευταια αγωνιστικη στην Λαμια.

Ενα Χ της Λαμιας θελω με την Κουλα και τον εναν βαθμο πισω απο τον CAS. Ζηταω πολλα; Α, και το απολυτο στις τρεις αγωνιστικες που μενουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom