Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.723
Like
24.559
Πόντοι
6.256
Μεταξύ μας πάντως χθες είδα όνειρο ότι ο Καρμο στη Τούμπα πέφτει πάνω στον εποχικό για 4 μήνες Βαλβερδε νο2 και παθαίνει συντριπτικό κατάστημα αστραγαλου... Μια τρομάρα τη πήρα. :confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
Drunk That 70S Show GIF by Peacock
Τα ουρα του Ελ καμπι εχεις βαλει σε φιάλη;

Στην υγεια σου.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
48
Like
12.735
Πόντοι
10.446
Καλά εσύ από ένα παιχνίδι που είδες κατάλαβες ότι ο νέος προπονητής τους έχει πειθαρχησει και ότι ο Καρμο είναι ένα μίγμα Μαλντινι και Κοστακουρτα που πρέπει να βρούμε τρόπο να τον αγοράσουμε...
όχι..
κατάλαβα ότι ο νέος προπονητής έχει πάρει EurOpa LeaGUE, ήταν σε καλή ομάδα στην Ισπανία,
ενώ οι υπόλοιποι που είχαμε μέχρι τώρα μετά τον Μαρτινς ήταν για τον πούτσο
....φαίνεται λίγο φως στο βάθος με αυτόν,
ο Καρμο μπροστά στον Ντοη, τον Ρέτσο και τον Μπιανκον είναι κάτι ανάμεσα σε Μπενκεμπάουερ κ Ούλι Στίλικε....
να τον αγοράσουμε δεν πρόκεται...να τον πάρουμε πάλι δανεικό χαλαρά το θέλω .....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
όχι..
κατάλαβα ότι ο νέος προπονητής έχει πάρει EurOpa LeaGUE, ήταν σε καλή ομάδα στην Ισπανία,
ενώ οι υπόλοιποι που είχαμε μέχρι τώρα μετά τον Μαρτινς ήταν για τον πούτσο
....φαίνεται λίγο φως στο βάθος με αυτόν,
ο Καρμο μπροστά στον Ντοη, τον Ρέτσο και τον Μπιανκον είναι κάτι ανάμεσα σε Μπενκεμπάουερ κ Ούλι Στίλικε....
να τον αγοράσουμε δεν πρόκεται...να τον πάρουμε πάλι δανεικό χαλαρά το θέλω .....
Σουρας εισαι και εσυ;

Περίμενε θα σε κερασει απο το καλο τωρα.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
48
Like
12.735
Πόντοι
10.446
Σουρας εισαι και εσυ;

Περίμενε θα σε κερασει απο το καλο τωρα.
όχι ρε ..2 ποτηράκια ήπια...βλέπω Αρσεναλ, έχει βάλει 2 μπαλάκια στο ημίχρονο...
αν η Λαμιάρα κερδίσει στη λεωφόρο το βράδυ όμως, κάτι θα πιω !
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
όχι ρε ..2 ποτηράκια ήπια...βλέπω Αρσεναλ, έχει βάλει 2 μπαλάκια στο ημίχρονο...
αν η Λαμιάρα κερδίσει στη λεωφόρο το βράδυ όμως, κάτι θα πιω !
Και εγω βλεπω την Φορεστ. Εκλεισε ημιχρονο στο τελος με γκολ του Αβονιγι ο Ρομπεν των δασων.

Θα μας σκισει τωρα και τους δυο με τις Αγγλιδες.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.110
Πόντοι
2.306
Μην ξανα δεις κανενα ρε συ. Ουτε απο το ραδιο μην ξανα ακουσεις παιχνιδι του Ολυμπιακου. Αλλαξε και ομαδα. Τοσες υπαρχουν και εδω και εξω. Θα μας υποχρεωσεις.

Λες ; Δεν είναι πιο εύκολο να αλλάξεις εσυ ομάδα που εκτός από Ολυμπιακός είσαι και Φορεστ και Ριο Μαρε ; Γιατί εγώ μόνο Ολυμπιακός είμαι απο παιδί , που να βρω αλλη ομαδα στα γεραματα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
Λες ; Δεν είναι πιο εύκολο να αλλάξεις εσυ ομάδα που εκτός από Ολυμπιακός είσαι και Φορεστ και Ριο Μαρε ; Γιατί εγώ μόνο Ολυμπιακός είμαι απο παιδί , που να βρω αλλη ομαδα στα γεραματα.
Λέω. Επίσης λέω να κόψεις τον λαιμό σου με ένα γυαλί να ησυχάσουμε.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.723
Like
24.559
Πόντοι
6.256
όχι..
κατάλαβα ότι ο νέος προπονητής έχει πάρει EurOpa LeaGUE, ήταν σε καλή ομάδα στην Ισπανία,
ενώ οι υπόλοιποι που είχαμε μέχρι τώρα μετά τον Μαρτινς ήταν για τον πούτσο
....φαίνεται λίγο φως στο βάθος με αυτόν,
ο Καρμο μπροστά στον Ντοη, τον Ρέτσο και τον Μπιανκον είναι κάτι ανάμεσα σε Μπενκεμπάουερ κ Ούλι Στίλικε....
να τον αγοράσουμε δεν πρόκεται...να τον πάρουμε πάλι δανεικό χαλαρά το θέλω .....
Για τον προπονητη προφανως και συμφωνω σε αυτο που λες σε συγκριση με τους προηγουμενους....αλλα με ενα παιχνιδι δεν μπορεις να κρινεις τιποτα.Για τον αλλον και μονο που εχει ρητρα 18εκ ευρω δεν εχει κανενα γαμημενο νοημα να επενδυσεις πανω του για να τον κρατησεις στη καλυτερη ακομα ενα χρονο και μετα παλι να ψαχνεις για στοπερ...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.723
Like
24.559
Πόντοι
6.256
Λες ; Δεν είναι πιο εύκολο να αλλάξεις εσυ ομάδα που εκτός από Ολυμπιακός είσαι και Φορεστ και Ριο Μαρε ; Γιατί εγώ μόνο Ολυμπιακός είμαι απο παιδί , που να βρω αλλη ομαδα στα γεραματα.
Τυπε παμε να ανοιξουμε νημα βαζελογαυροι να γραφουμε εκει μεσα να μην μας ζαλιζουν τα αρχιδια σουρες και πανηγυριτζηδες;:confused:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.593
Κριτικές
8
Like
3.283
Πόντοι
456
Ελα μαλακες ολο τρωγεστε,απο Μαρτινς και μετα ειναι ο καλυτερος που σας εφερε ο μουσκαρος...Παλι καλα να λετε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
Για τον προπονητη προφανως και συμφωνω σε αυτο που λες σε συγκριση με τους προηγουμενους....αλλα με ενα παιχνιδι δεν μπορεις να κρινεις τιποτα.Για τον αλλον και μονο που εχει ρητρα 18εκ ευρω δεν εχει κανενα γαμημενο νοημα να επενδυσεις πανω του για να τον κρατησεις στη καλυτερη ακομα ενα χρονο και μετα παλι να ψαχνεις για στοπερ...
Και να τον αγοραζες παλι δεν θα τον κραταγες παραπανω. Δεν κρατιεται. Παλι για στοπερ θα πηγαινες. Μονο κερδος να επαιρνες τα λεφτα απο την πωληση. Κρατα τον, αν μπορεις εστω ως δανεικο, για εναν χρονο ακομα, αν οντως συνεχισει ετσι να ανοιξει το ματι μας τουλαχιστον και βλεπουμε μετα. Αλλα τι λεμε τωρα. Ο παιχτης ειναι απο την Β ομαδα της Πορτο εστω τιμωρημενος απο τον Κονσεισαο. Δεν κανει.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.731
Πόντοι
6.515
Ελα μαλακες ολο τρωγεστε,απο Μαρτινς και μετα ειναι ο καλυτερος που σας εφερε ο μουσκαρος...Παλι καλα να λετε.
Επειδή εξαντλήθηκαν οι χειροτεροι τυπε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.618
Κριτικές
171
Like
91.569
Πόντοι
46.423
Μεταξύ μας πάντως χθες είδα όνειρο ότι ο Καρμο στη Τούμπα πέφτει πάνω στον εποχικό για 4 μήνες Βαλβερδε νο2 και παθαίνει συντριπτικό κατάστημα αστραγαλου... Μια τρομάρα τη πήρα. :confused:

Marinakis-1.jpg
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.045
Πόντοι
5.506
υπερκαρακαυλωνω με την διαφημηση του πρεζακια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom