Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
Το σενάριο να τον πάρει στη Φορεστ και να στείλει σε μας δανεικό κανέναν αναπληρωματικό της β' ομαδας της Φορεστ /Ριο Μαρε πώς σου ακουγεται ; :angel:
Πες μας πρωτα εσυ τι παιχνιδι εβλεπες προχτες που πριν το γκολ του Ελ Καμπι δεν ειδες ουτε μια τελικη του Ολυμπιακου και μετα το γκολ κρύφτηκες και μετα ελα να σου απαντήσω στην ερώτηση σου.

Υπομονη. Η σημερινη εμεινε. Αυριο εχει Τουμπα. Ετοιμαστε τα καπνογονα μαζι με τον αλλον αν χασουμε να το καψετε απο τα πανηγύρια.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.722
Like
24.558
Πόντοι
6.256
Πες μας πρωτα εσυ τι παιχνιδι εβλεπες προχτες που πριν το γκολ του Ελ Καμπι δεν ειδες ουτε μια τελικη του Ολυμπιακου και μετα το γκολ κρύφτηκες και μετα ελα να σου απαντήσω στην ερώτηση σου.

Υπομονη. Η σημερινη εμεινε. Αυριο εχει Τουμπα. Ετοιμαστε τα καπνογονα μαζι με τον αλλον αν χασουμε να το καψετε απο τα πανηγύρια.
Παλι σουρα εισαι;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.874
Like
28.795
Πόντοι
5.006
Να πεσουν και οι υπογραφες γιατι τα χερια δεν μου λενε τιποτα. Και να παιρνουν σεορα και οι αλλοι Μασουρας, Φορτουνης και Τζολακης. Ο τελευταιος καλα θα κανει να τον ανανεωσει και να τον στειλει δανεικο στην Ριο Αβε με την προϋπόθεση να παίζει βασικος.

Παλι σουρα εισαι;
:tooth::tooth:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.722
Like
24.558
Πόντοι
6.256
Το σενάριο να τον πάρει στη Φορεστ και να στείλει σε μας δανεικό κανέναν αναπληρωματικό της β' ομαδας της Φορεστ /Ριο Μαρε πώς σου ακουγεται ; :angel:
Τυπε με τους πανηγυριτζηδες εδω μεσα θα τους τα λες πιο τρυφερα για να μην ανεβαζουν πιεση....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.722
Like
24.558
Πόντοι
6.256
υπάρχει λύση γι αυτό...να τον πάρει πάλι δανεικό του χρόνου με ΄ένα μικρό ποσό κ να βάλει πάλι ρήτρα...
μεταξύ μας θα ξέρουμε ότι δεν θα τον αγοράσουμε, αλλά θα έχουμε ένα καλό παίκτη στην άμυνα...
φτάνει να μην βγει Σεμεδο κι αρχίσει τίποτα μαλακίες...
όμως πιστεύω ότι εδώ θα μετρήσει τι θα γίνει με τον Μεντιλιμπαρ....
φαίνεται γενικά ότι μπορεί να πειθαρχήσει παίκτες..η Σεβίλλη δεν είχε κολεγιόπιαδα..
αλλά κι αυτός υπέγραψε 4 μηνο, οπότε το καλοκαίρι θα κουβεντιάσει με την ομάδα και θα δούμε τι θα γίνει....
ελπίζω να είναι ο 8ος κ τυχερός γιατί νισάφι πια με τις μαλακίες του προέδρου....
Υπαρχει και αλλη λυση τυπε....να δωσουμε ενα ποσο και να παρουμε το αρχιδι του Καρμο.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.110
Πόντοι
2.306
Πες μας πρωτα εσυ τι παιχνιδι εβλεπες προχτες που πριν το γκολ του Ελ Καμπι δεν ειδες ουτε μια τελικη του Ολυμπιακου και μετα το γκολ κρύφτηκες και μετα ελα να σου απαντήσω στην ερώτηση σου.

Υπομονη. Η σημερινη εμεινε. Αυριο εχει Τουμπα. Ετοιμαστε τα καπνογονα μαζι με τον αλλον αν χασουμε να το καψετε απο τα πανηγύρια.

Μα δεν το είδα το ματς , το έγραψα. Δε φταίω εγώ που κατέβαζες ουίσκια και δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις. Ούτε το αυριανό θα δω , εχω υποχρεώσεις. Θα ρθω μετά να σε ρωτήσω πως παιξαμε ομως , να σαι νηφαλιος!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.617
Κριτικές
171
Like
91.551
Πόντοι
46.423
Greek Football GIF by Olympiacos FC
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.731
Πόντοι
6.515
Να δουμε αμα στο διαλοκρυο της τουμπας θα σκάσει μυτη με κοντομάνικο Αλέφαντου ο τυπος
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.718
Πόντοι
3.346
Να δουμε αμα στο διαλοκρυο της τουμπας θα σκάσει μυτη με κοντομάνικο Αλέφαντου ο τυπος
Θα ζεσταθει απο την ατμοσφαιρα...
Μονο να μην κανει τον πεθαμενο κι αυτος.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
48
Like
12.735
Πόντοι
10.446
Υπαρχει και αλλη λυση τυπε....να δωσουμε ενα ποσο και να παρουμε το αρχιδι του Καρμο.
μπα ..ενα αρχίδι μόνο του τι να σου κάνει ?
καλύτερα 2 ....
Ρομερο της Τοτεναμ για παράδειγμα , μαζί με Ρουμπεν Ντιαζ της Σιτυ ας πούμε....
εγω σαν γαυρος το καλύτερο δίδυμο που έχω δει ποτέ στην ομάδα είναι Μελμπεργκ - Αβρααμ ...
ε΄να α΄λλο που μου άρεσε ήταν το Σουρερ - Ανατολάκης....
και το Αντζας - Ανατολάκης καλό..ειδικά στη Ριζούπολη με τον Αντζα στη μαπα του αχώνευτου ...
βλέπεις δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο ....
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
48
Like
12.735
Πόντοι
10.446
Να δουμε αμα στο διαλοκρυο της τουμπας θα σκάσει μυτη με κοντομάνικο Αλέφαντου ο τυπος
φίλε το Μπέτις - Σεβίλλη έχει ζήσει ο τύπος...τι να του πει η Τούμπα ? από ατμόσφαιρα εννοώ...
τώρα για τον καιρό καλός είναι ...δε μασάει ο παππούς !
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.874
Like
28.795
Πόντοι
5.006
μπα ..ενα αρχίδι μόνο του τι να σου κάνει ?
καλύτερα 2 ....
Ρομερο της Τοτεναμ για παράδειγμα , μαζί με Ρουμπεν Ντιαζ της Σιτυ ας πούμε....
εγω σαν γαυρος το καλύτερο δίδυμο που έχω δει ποτέ στην ομάδα είναι Μελμπεργκ - Αβρααμ ...
ε΄να α΄λλο που μου άρεσε ήταν το Σουρερ - Ανατολάκης....
και το Αντζας - Ανατολάκης καλό..ειδικά στη Ριζούπολη με τον Αντζα στη μαπα του αχώνευτου ...
βλέπεις δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο ....
Ετσι
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
Τυπε με τους πανηγυριτζηδες εδω μεσα θα τους τα λες πιο τρυφερα για να μην ανεβαζουν πιεση....
Εσυ δεν εισαι που και αυτον για τον οποιο εγινε ο λογος τον εβγαλες σαπακι επειδη τον ειχε στειλει ο αλλος στην Β ομαδα της Πορτο; Σε χαλασε που σε εχυσε στο κωλο και δεν ξερεις πως θα μεινει τωρα;
Αλλα ειπαμε, ευχεσαι αυριο να μη παει καλα και να ερθεις να μας το τριψεις στα μουτρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
Εσυ δεν εισαι που και αυτον για τον οποιο εγιεν ο λογος τον εβγαλες σαπακι επειδη τον εισε στειλει ο αλλος στην Β ομαδα της Πορτο; Σε χαλασε που σε εχυσε στο κωλο και δεν ξερεις πως θα μεινει τωρα;
Αλλα ειπαμε, ευχεσαι αυριο να μη παει καλα και να ερθεις να μας το τριψεις στα μουτρα.
πες τα με το μουνοπανο τον βαζελογαυρο που μπλεξαμε....:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.488
Πόντοι
28.246
Μα δεν το είδα το ματς , το έγραψα. Δε φταίω εγώ που κατέβαζες ουίσκια και δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις. Ούτε το αυριανό θα δω , εχω υποχρεώσεις. Θα ρθω μετά να σε ρωτήσω πως παιξαμε ομως , να σαι νηφαλιος!
Μην ξανα δεις κανενα ρε συ. Ουτε απο το ραδιο μην ξανα ακουσεις παιχνιδι του Ολυμπιακου. Αλλαξε και ομαδα. Τοσες υπαρχουν και εδω και εξω. Θα μας υποχρεωσεις.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.722
Like
24.558
Πόντοι
6.256
Εσυ δεν εισαι που και αυτον για τον οποιο εγινε ο λογος τον εβγαλες σαπακι επειδη τον ειχε στειλει ο αλλος στην Β ομαδα της Πορτο; Σε χαλασε που σε εχυσε στο κωλο και δεν ξερεις πως θα μεινει τωρα;
Αλλα ειπαμε, ευχεσαι αυριο να μη παει καλα και να ερθεις να μας το τριψεις στα μουτρα.
Drunk That 70S Show GIF by Peacock
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.722
Like
24.558
Πόντοι
6.256
μπα ..ενα αρχίδι μόνο του τι να σου κάνει ?
καλύτερα 2 ....
Ρομερο της Τοτεναμ για παράδειγμα , μαζί με Ρουμπεν Ντιαζ της Σιτυ ας πούμε....
εγω σαν γαυρος το καλύτερο δίδυμο που έχω δει ποτέ στην ομάδα είναι Μελμπεργκ - Αβρααμ ...
ε΄να α΄λλο που μου άρεσε ήταν το Σουρερ - Ανατολάκης....
και το Αντζας - Ανατολάκης καλό..ειδικά στη Ριζούπολη με τον Αντζα στη μαπα του αχώνευτου ...
βλέπεις δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο ....
Καλά εσύ από ένα παιχνίδι που είδες κατάλαβες ότι ο νέος προπονητής τους έχει πειθαρχησει και ότι ο Καρμο είναι ένα μίγμα Μαλντινι και Κοστακουρτα που πρέπει να βρούμε τρόπο να τον αγοράσουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom