Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
Εγω απλα λεω αυτα που βλεπω....μεχρι τωρα εχει κανει 2 σουπερ παιχνιδια απεναντι σε ομαδες που δεν ειχαν αξιολογους ψηλους και ενα χαλια απεναντι σε εναν πολυ καλο ψηλο.Χθες η Βαλενθια επαιζε χωρις σεντερ αν δεν το καταλαβες....
Τι τσιμπησες?
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.110
Πόντοι
2.306
Εγω απλα λεω αυτα που βλεπω....μεχρι τωρα εχει κανει 2 σουπερ παιχνιδια απεναντι σε ομαδες που δεν ειχαν αξιολογους ψηλους και ενα χαλια απεναντι σε εναν πολυ καλο ψηλο.Χθες η Βαλενθια επαιζε χωρις σεντερ αν δεν το καταλαβες....

Κι εμεις χωρις σεντερ παιζουμε. Γι αυτο και πηραμε το Ραιτ. Για τριτος ψηλός μια χαρά ειναι. Το ρολο που ειχε περσι ο Μπλακ εχει. Δε γινεται να εχεις απαιτηση απο τον τριτο σου ψηλό που δεν εχει καν εμπειρια απο Ευρωλιγκα και απο ευρωπαϊκο μπασκετ γενικα (2,5 μηνες ειναι στην Ευρωπη!!!) να ματσαρει τον Ιμπάκα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
Κι εμεις χωρις σεντερ παιζουμε. Γι αυτο και πηραμε το Ραιτ. Για τριτος ψηλός μια χαρά ειναι. Το ρολο που ειχε περσι ο Μπλακ εχει. Δε γινεται να εχεις απαιτηση απο τον τριτο σου ψηλό που δεν εχει καν εμπειρια απο Ευρωλιγκα και απο ευρωπαϊκο μπασκετ γενικα (2,5 μηνες ειναι στην Ευρωπη!!!) να ματσαρει τον Ιμπάκα.
Ετσι ο χελ θέλει να μαρκάρει με τη πρώτη και τον ταβαρεζ με 70 χιλιάδες το παιδί μια χαρα ειναι.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
Κι εμεις χωρις σεντερ παιζουμε. Γι αυτο και πηραμε το Ραιτ. Για τριτος ψηλός μια χαρά ειναι. Το ρολο που ειχε περσι ο Μπλακ εχει. Δε γινεται να εχεις απαιτηση απο τον τριτο σου ψηλό που δεν εχει καν εμπειρια απο Ευρωλιγκα και απο ευρωπαϊκο μπασκετ γενικα (2,5 μηνες ειναι στην Ευρωπη!!!) να ματσαρει τον Ιμπάκα.
Χαιρω πολυ ρε τυπε η μονη διαφορα ειναι οτι εχεις το ενα απο τα 2 βασικα σου σεντερ εξω για τους επομενους 2 μηνες και αλλο 1 μηνα μεχρι να επανελθει....και σε τελικη αναλυση συζηταμε για το ποσο γαματος και σουπερ ουαου ειναι οταν τον εχουμε δει σε 3 παιχνιδια οπου στα 2 ηταν χωρις αντιπαλο της προκοπης.

Καλα στοιχεια σιγουρα εχει αλλα πρεπει να τον δουμε και στα πιο δυσκολα τι ψαρια πιανει....
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.110
Πόντοι
2.306
Χαιρω πολυ ρε τυπε η μονη διαφορα ειναι οτι εχεις το ενα απο τα 2 βασικα σου σεντερ εξω για τους επομενους 2 μηνες και αλλο 1 μηνα μεχρι να επανελθει....και σε τελικη αναλυση συζηταμε για το ποσο γαματος και σουπερ ουαου ειναι οταν τον εχουμε δει σε 3 παιχνιδια οπου στα 2 ηταν χωρις αντιπαλο της προκοπης.

Καλα στοιχεια σιγουρα εχει αλλα πρεπει να τον δουμε και στα πιο δυσκολα τι ψαρια πιανει....

Δεν είπε κανείς οτι είναι ο νέος Ταβάρες. Ούτε καν ο νεος Μονεκε. Αλλά επειδή παίρνουμε κάθε χρόνο παίχτη ίδιου στυλ / υψους / προσοντων είναι σίγουρα καλύτερος απ' τους προηγούμενους και πολύ πιο εξελίξιμος. Και γενικώς δείχνει επιτυχημένη μεταγραφή σε αντίθεση με τις περισσότερες που κάναμε φέτος.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.914
Πόντοι
5.006
Χαιρω πολυ ρε τυπε η μονη διαφορα ειναι οτι εχεις το ενα απο τα 2 βασικα σου σεντερ εξω για τους επομενους 2 μηνες και αλλο 1 μηνα μεχρι να επανελθει....και σε τελικη αναλυση συζηταμε για το ποσο γαματος και σουπερ ουαου ειναι οταν τον εχουμε δει σε 3 παιχνιδια οπου στα 2 ηταν χωρις αντιπαλο της προκοπης.

Καλα στοιχεια σιγουρα εχει αλλα πρεπει να τον δουμε και στα πιο δυσκολα τι ψαρια πιανει....
σκασε επιτελους με την γκρινια σου ρε γαμημενε!!!θα μας το τραυματισεις και αυτον στο τελος ετσι οπως το πας....:confused:

οχι δεν ειχαν σεντερ, οχι ηταν αρρωστοι, οχι ειχαν τον αναδρομο στον ερμη....αντε παλιομουνοσκυλο...και ο φαλ γιατι ειχε μονο 5 ποντους αφου οι αλλοι παιζανε χωρις ψηλο????

σακατεψες τον φουκαρα τον μιλουτινοφ με την γκρινια σου μεσα στην χρονια και ειχες την απαιτηση να φερουμε γεναρη μηνα για 3ο σεντερ τον αντονυ ντειβις....:confused:
 
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Like
670
Πόντοι
81
υπαρχει και η καλη πλευρα, τωρα χωρις αγχος να γινουμε ρυθμιστες, να στησουμε κωλο σε ΠΑΟΚ και να ματωσουμε με βαζελο και τιγρη :grin:
Ο Ολυμπιακός είναι Ολυμπιακός. Κανείς δεν πρέπει να το λησμονεί. Από έναν Παοκτση.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
σκασε επιτελους με την γκρινια σου ρε γαμημενε!!!θα μας το τραυματισεις και αυτον στο τελος ετσι οπως το πας....:confused:

οχι δεν ειχαν σεντερ, οχι ηταν αρρωστοι, οχι ειχαν τον αναδρομο στον ερμη....αντε παλιομουνοσκυλο...και ο φαλ γιατι ειχε μονο 5 ποντους αφου οι αλλοι παιζανε χωρις ψηλο????

σακατεψες τον φουκαρα τον μιλουτινοφ με την γκρινια σου μεσα στην χρονια και ειχες την απαιτηση να φερουμε γεναρη μηνα για 3ο σεντερ τον αντονυ ντειβις....:confused:
Σαπακι τον βλεπω Τακη....κακοταισμενο!Τον κοβω για κανα συντριπτικο καταγμα αστραγαλου σε 2-3 παιχνιδια απο τωρα...:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.462
Πόντοι
28.246
Χαιρω πολυ ρε τυπε η μονη διαφορα ειναι οτι εχεις το ενα απο τα 2 βασικα σου σεντερ εξω για τους επομενους 2 μηνες και αλλο 1 μηνα μεχρι να επανελθει....και σε τελικη αναλυση συζηταμε για το ποσο γαματος και σουπερ ουαου ειναι οταν τον εχουμε δει σε 3 παιχνιδια οπου στα 2 ηταν χωρις αντιπαλο της προκοπης.

Καλα στοιχεια σιγουρα εχει αλλα πρεπει να τον δουμε και στα πιο δυσκολα τι ψαρια πιανει....
Απο δικαιολογιες αλλο τιποτα Χελ για να δικαιολογησεις τα αδικιαολογητα για την αμφισβητηση της μεταγραφης.

Εναν βαζελο μου θυμιζεις ρε χελ. Τον θυμαμαι να κερδιζουμε την Ατλετικο και να ετοιμαζομαι να του το τριψω στα μουτρα, πριν προλαβω να αρθρωσω λεξη μου απανταει, ασε μας ρε συ αυτην την κερδισε και ο Αρης. Και κατι αλλα τετοια που μολις βγαινει μαλακας ψαχνει δικαιολογιες για να δικαιολογηθει.
Κερδισε μου λεει την Γιουβε να σε παραδεχτώ. ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ! Καλα αρχιδια, μου ξανα απανταει απεκλεισε την οπως εγω και ελα να μιλησουμε.

Περιμενε τον τώρα στη γωνια με το επομενο μεγαθηριο σε προσωπικο του αντιπαλο για να μας πεις παλι οτι ειχες δικιο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
σκασε επιτελους με την γκρινια σου ρε γαμημενε!!!θα μας το τραυματισεις και αυτον στο τελος ετσι οπως το πας....:confused:

οχι δεν ειχαν σεντερ, οχι ηταν αρρωστοι, οχι ειχαν τον αναδρομο στον ερμη....αντε παλιομουνοσκυλο...και ο φαλ γιατι ειχε μονο 5 ποντους αφου οι αλλοι παιζανε χωρις ψηλο????

σακατεψες τον φουκαρα τον μιλουτινοφ με την γκρινια σου μεσα στην χρονια και ειχες την απαιτηση να φερουμε γεναρη μηνα για 3ο σεντερ τον αντονυ ντειβις....:confused:
Μα το μουνοπανο
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
Απο δικαιολογιες αλλο τιποτα Χελ για να δικαιολογησεις τα αδικιαολογητα για την αμφισβητηση της μεταγραφης.

Εναν βαζελο μου θυμιζεις ρε χελ. Τον θυμαμαι να κερδιζουμε την Ατλετικο και να ετοιμαζομαι να του το τριψω στα μουτρα, πριν προλαβω να αρθρωσω λεξη μου απανταει, ασε μας ρε συ αυτην την κερδισε και ο Αρης. Και κατι αλλα τετοια που μολις βγαινει μαλακας ψαχνει δικαιολογιες για να δικαιολογηθει.
Κερδισε μου λεει την Γιουβε να σε παραδεχτώ. ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ! Καλα αρχιδια, μου ξανα απανταει απεκλεισε την οπως εγω και ελα να μιλησουμε.

Περιμενε τον τώρα στη γωνια με το επομενο μεγαθηριο σε προσωπικο του αντιπαλο για να μας πεις παλι οτι ειχες δικιο.
Ωχου μωρε μαλακες λες και εγω δεν θελω να βγει η μεταγραφη....απλα εχω και λιγο εμπειρια και σκαμπαζω λιγακι απο μπασκετ ωστε να μην πανηγυριζω με το παραμικρο οπως κανετε εσεις συνεχεια και μετα αρχιζετε τα γαμωσταυριδια.

Ειπα εχει καλα στοιχεια αλλα θελει πολυ δουλεια και θελω να τον δω σε περισσοτερα παιχνιδια απεναντι σε ομαδες με δυνατους παιχτες στη θεση του τι θα κανει....εχετε αναγκη να πανηγυρισετε καντε το και μην μου ζαλιζετε τα αρκιντια να πουμε.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.324
Κριτικές
7
Like
38.268
Πόντοι
10.411
Ωχου μωρε μαλακες λες και εγω δεν θελω να βγει η μεταγραφη....απλα εχω και λιγο εμπειρια και σκαμπαζω λιγακι απο μπασκετ ωστε να μην πανηγυριζω με το παραμικρο οπως κανετε εσεις συνεχεια και μετα αρχιζετε τα γαμωσταυριδια.

Ειπα εχει καλα στοιχεια αλλα θελει πολυ δουλεια και θελω να τον δω σε περισσοτερα παιχνιδια απεναντι σε ομαδες με δυνατους παιχτες στη θεση του τι θα κανει....εχετε αναγκη να πανηγυρισετε καντε το και μην μου ζαλιζετε τα αρκιντια να πουμε.
J1EYNix.gif
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
Α ξεχασα να πω για τον Ισπανο Μπαμπη Τεννε οτι πεταει για Ελλαδα με Iberia....κωλοεταιρια δεν τον κοβω να προσγειωνεται.:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.462
Πόντοι
28.246
Ωχου μωρε μαλακες λες και εγω δεν θελω να βγει η μεταγραφη....απλα εχω και λιγο εμπειρια και σκαμπαζω λιγακι απο μπασκετ ωστε να μην πανηγυριζω με το παραμικρο οπως κανετε εσεις συνεχεια και μετα αρχιζετε τα γαμωσταυριδια.

Ειπα εχει καλα στοιχεια αλλα θελει πολυ δουλεια και θελω να τον δω σε περισσοτερα παιχνιδια απεναντι σε ομαδες με δυνατους παιχτες στη θεση του τι θα κανει....εχετε αναγκη να πανηγυρισετε καντε το και μην μου ζαλιζετε τα αρκιντια να πουμε.
Ο παιχτης ειναι καλος και εξελιξιμος. Αν εσυ τωρα περιμένεις με το καλημερα σας και με την απειρια του να κανει τον Ταβαρες ο,τι θελει, περιμενε τον. Ο Φαλ επεστρεψε. Σε κανα μηνα+ θα γυρισει και ο Σερβος. Υπομονη. Για να σου ξεκουραζει και να σου προστατευει με Βαλενθιες που δεν εχουν ψηλους τους ψηλους τους δικους σου, ποτε τον εναν ποτε τον αλλον ειναι ταμαμ. Αν το ριξει στο ζαμανφου και δεν κοιταξει να εξελιχθει ο μικρος ωστε να πάρουμε περισσότερα στο μελλον απο αυτον να παει να γαμηθει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
Ολη η σταδιοδρομια του Καρναβαλ στην Ολυμπιακαρα του Χοντρου....

 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.462
Πόντοι
28.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom