Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
Τσίρκο γιναμε
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.056
Like
702
Πόντοι
96
Ποιός το περίμενε οτι ο Καρναβαλ θα φευγε μες το καρναβαλι. Πεφτουμε απ' τα σύννεφα.

Πάμε δυνατά για το επόμενο παρατράγουδο που λογικα θα διωξουμε στα πλει οφ. Ειναι διασκεδαστικό το τσιρκο του χοντρου .
Ε ναι να μην έκανε παρέλαση στο Μοσχάτο ...ο βασιλιάς του Καρναβαλ;
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.056
Like
702
Πόντοι
96
το πιο γρηγορο χειροκροτημα στην ιστορια της ανθρωποτητας απο τον καραπαπα με το που τελειωνει την ομιλια του ο προεδρος...γυρω στα 0,3 νανοσεκοντ αντιδραση το υπολογισα...
:confused::confused::confused:
Ξεφτυλιστηκεστην απολογία του σήμερα.....
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.056
Like
702
Πόντοι
96
Συγκινήθηκα ρε πουστη μου!

Τα οσα ειπε ο Καραπαπας για την φουστα στον Μπαλτακο:


«Έχω μετανιώσει από το πρώτο λεπτό για την πράξη μου. Μια πράξη που ούτε με τιμά, ούτε εκφράζει την κοσμοθεωρία μου. Μπορεί να διαφωνώ σε όλα με τον πρόεδρο της ΕΠΟ, όμως η πράξη αυτή ήταν απαράδεκτη για μένα. Ακόμα και οι πιο κοντινοί μου άνθρωποι με κατέκριναν.

Υπήρξε ένταση πριν, αλλά έχω μετανιώσει γι’ αυτό που έγινε στο τέλος. Την είχα όντως μαζί μου τη φούστα, αλλά δεν είχα προσχεδιάσει να του την πετάξω, την είχα για να την κάνω δώρο στη φίλη μου. Ήταν μια πράξη που δεν με χαρακτηρίζει ως άνθρωπο. Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος, δεν φέρομαι έτσι».
ΞΕΦΤΙΛΗΣΤΗΚΕΕΕΕ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.462
Πόντοι
28.246
  • Μπιλμπάο -> θητεία 2 μηνών . 1 νίκη σε 10 παιχνίδια .
  • Βαγιαδολιδ -> Κατακτηση Β' Εθνικης Ισπανιας (ο μονος τιτλος του σε δικη του ομαδα).
  • Οσασουνα -> Την εσωσε ηρωικά την τελευταια αγωνιστικη. Επος.
  • Λεβαντε -> Ακομα μια θητεια 2 μηνων. 1 νικη σε 8 παιχνιδια και τερματα 0-14 εντος εδρας.
  • Ειμπαρ -> Η μακροβιοτερη θητεια του. Στο τελος την υποβιβασε.
  • Αλαβες -> Θητεια 4 μηνων. Την υποβιβασε κι αυτη.
  • Σεβιλη -> Την ανελαβε τελος Μαρτη και πηρε το Γιουροπα στον αυτοματο. Φετος που επρεπε να φτιαξει δικη του ομαδα τον εδιωξαν με τις κλωτσιες στον 1,5 μηνα γιατι θα την υποβιβαζε κι αυτη.

ΚΟΥΙΖ : Θα προλάβει να φάει μπακαλιάρο σκορδαλιά ;
Δεν εντυπωσιαζει αλλα δεν ειναι και σαπακι τελειως.

Μαρτη ανελαβε την Σεβίλλη για να σωσει την κατηγορια. Την εσωσε πηρε και παλι το europa. Η πρωτη επιτευξη βοηθησε και η ιστορια της ομαδας και η δευτερη το μέταλλο της. Εβαλε και αυτος το χερακι του αλλα περισσοτερο ισχυουν τα δυο πρωτα. Στην συνεχεια διεκδικησε και δευτερη κουπα στο Καραισκακη και την εχασε στα πεναλτι. Οπως το πηρε δηλαδη απο τον Μουρινιο ετσι το εχασε απο τον Γκουαρντιολα. Η Σεβιλλη του εκανε νεο συμβολαιο. Προπονηταρας.

Σε εμας τωρα αναλαμβανει ουσιαστικα να σωσει τη χρονια με το να βγουμε ευρωπη του χρονου. Δηλαδη να εξασφαλισει την τριτη θεση. (Που καταντησαμε ξανα λεω) Αν το κανει και καταφερει να προχωρησει στο conference τον Ολυμπιακο κανα δυο γυρους τον βγαζει και πετυχημενο και κανει προετοιμασια το καλοκαιρι. Προπονηταρας. Ουσιαστικά ο,τι ιαχυει για την Σεβιλλη παραπανω, ισχυει και για τον Ολυμπιακο που με την ιστορια του και το μεταλλο του, ποντάρει εκει ο χοντρος. Και κατα τον Οκτώβριο ψαχνουμε παλι για προπονητη οπως επραξε και η Σεβιλλη.

Αρχιδια καλαβρεζικα.

Στ αρχιδια μας για την Σεβιλλη θα μου πειτε. Αλλα, το γεγονος και οτι η Σεβιλλη και φετος παλευει για να σωσει κατηγορια φταιει ο Μπεντιλιμπαρ και ο καθε Μπεντιλιμπαρ; Απλα αυτοι ειναι τα ευκολα θυματα για να κρυβονται οι μαλακες που διοικούν.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
48
Like
12.732
Πόντοι
10.446
δλδ ο Ολλανδός που ήρθε χθες απολύθηκε πριν προσληφθεί, για να πάρουμε τον βάσκο ......
οπότε τυπικά ο βάσκος είναι ο 8ος ( αφού στο ματς με ΟΦΗ θα κάτσει ο κόουτς της Κ 19 που θα είναι ο 7ος από τότε που έφυγε ο Μαρτινς)
αλλά μπορεί κ να λογαριαστεί ώς 9ος αφού δεν κάθησε ο ολλανδός που η΄ρθε για να μείνει αλλά δεν έμεινε και έφυγε....
πρόεδρο Εδεσσαϊκού έπαθα....
Ολυμπιακάρα ρε νι@μού...ήρθεν η ώραν σας....:priest:
θα σας πάμε :zfuck:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
ειναι ο τυχερος να παρουμε το καρνεισον μεσα στο τζαμι. :rockon:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.462
Πόντοι
28.246
δλδ ο Ολλανδός που ήρθε χθες απολύθηκε πριν προσληφθεί, για να πάρουμε τον βάσκο ......
οπότε τυπικά ο βάσκος είναι ο 8ος ( αφού στο ματς με ΟΦΗ θα κάτσει ο κόουτς της Κ 19 που θα είναι ο 7ος από τότε που έφυγε ο Μαρτινς)
αλλά μπορεί κ να λογαριαστεί ώς 9ος αφού δεν κάθησε ο ολλανδός που η΄ρθε για να μείνει αλλά δεν έμεινε και έφυγε....
πρόεδρο Εδεσσαϊκού έπαθα....
Ολυμπιακάρα ρε νι@μού...ήρθεν η ώραν σας....:priest:
θα σας πάμε :zfuck:
Εχε πιστη. Τον προτεινε ο Ερνεστο. Και για να τον προτεινε ο Ερνεστο ετσι ειναι. Σωστα αδερφε @ΑΝΤΖΕΛΟ :grin:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βαλένθια - Ολυμπιακός 65-78 : Men in black «σάρωσαν» στην Ισπανία (vid)​

 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.730
Like
11.448
Πόντοι
2.256
την είχα για να την κάνω δώρο στη φίλη μου.
snake.gif
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
Προτεινε ο Ερνεστο,Σεβιλλη,Γιουροπα,Προεδρος τι τσιμπησες αποψε κτλ....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
Μπάσκετ Ράιτ χαλια χθες ε?
Καλος ηταν αλλα παλι οι αλλοι παιζανε χωρις σεντερ...στο μονο παιχνιδι που εχει παιξει απεναντι σε σεντερ της προκοπης ηταν για τον πεουλα.Θα τον δουμε στη συνεχεια...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.784
Πόντοι
5.006
Καλος ηταν αλλα παλι οι αλλοι παιζανε χωρις σεντερ...στο μονο παιχνιδι που εχει παιξει απεναντι σε σεντερ της προκοπης ηταν για τον πεουλα.Θα τον δουμε στη συνεχεια...
Δηλαδή τσαμπα τον πηραμε κάνει ότι μπορεί το παιδί,και πάλι σου ξυνιζει ρε μλκ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.546
Πόντοι
6.256
Δηλαδή τσαμπα τον πηραμε κάνει ότι μπορεί το παιδί,και πάλι σου ξυνιζει ρε μλκ
Εγω απλα λεω αυτα που βλεπω....μεχρι τωρα εχει κανει 2 σουπερ παιχνιδια απεναντι σε ομαδες που δεν ειχαν αξιολογους ψηλους και ενα χαλια απεναντι σε εναν πολυ καλο ψηλο.Χθες η Βαλενθια επαιζε χωρις σεντερ αν δεν το καταλαβες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom