Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.840
Like
28.736
Πόντοι
5.006

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Θα πάρετε Ιωαννίδη.....

:coffee:
Πουλησε τον εσυ και θα την ψαξει ο Βαγγελας.

Στην Νοτιγχαμ παει να παρει τερματοφυλακα. Λογικα για δευτερο. Πρωτος φαινεται να ειναι ο Τερνερ.

Μην σχολιασεις δεν χρειαζεται, καταλαβαν ολοι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.390
Κριτικές
8
Like
32.787
Πόντοι
6.536
Έλα βρε μλκ τον κάνατε και φαν μπαστεν το κατσίκι,σιγά ένας ελπιδοφορος ειναι κωλομπαρα
Πω ρε μαλάκα είσαι απο τους τύπους που σουτάρουν μύτο και κοντρόλ με το καλάμι.....

:tooth:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.390
Κριτικές
8
Like
32.787
Πόντοι
6.536
Πουλησε τον εσυ και θα την ψαξει ο Βαγγελας.

Στην Νοτιγχαμ παει να παρει τερματοφυλακα. Λογικα για δευτερο. Πρωτος φαινεται να ειναι ο Τερνερ.

Μην σχολιασεις δεν χρειαζεται, καταλαβαν ολοι.
Από την Βιγιαρεάλ θα τον πάρετε μεταγραφή σε.....

:coffee:
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.107
Πόντοι
2.306
Ο Ναβαρο μεχρι τωρα εχει σταξει 3 παστελια. Αν μου σταξει τουλαχιστον αλλα 7-8 μεχρι το τελος εγω θα πήγαινα στην Πορτο να διαπραγματευτω την τιμη (7,5) να την κατεβασω στα 3-3,5 και ας επαιρνα λιγοτερο ποσοστο. Ας πουμε 70% της αξιας του παιχτη. Ωστε να τον εχω στην ομαδα οταν θα παίζει πιο κλειστα σε αγωνες και με μεγαλες μπαλιες σε συτον. Αν το κατάφερνα εχει καλως, αλλιως θα πήγαινα για αλλον. 7,5 για παιχτη που κανει την μιση δουλεια, εστω και αν την κανει καλα, δεν τα εδινα με την καμια.

O Xασαν ηταν 2 επιπεδα πανω απ' το Ναβαρο. 3-3,5 για παιχτη που κανει για Ολυμπιακο Β' είναι ο λόγος που η ομαδα εχει φτάσει να μάχεται με τον Άρη για την 4η θεση.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
O Xασαν ηταν 2 επιπεδα πανω απ' το Ναβαρο. 3-3,5 για παιχτη που κανει για Ολυμπιακο Β' είναι ο λόγος που η ομαδα εχει φτάσει να μάχεται με τον Άρη για την 4η θεση.
Για Ολυμπιακο Β δεν ειναι το γαμησες τελειως τωρα. Τον Χασαν ειχα και εγω στο μυαλο μου που εβγαζε 14-15 γκολ σε ολες τις διοργανώσεις και φουλ σεζον δεν εβγαζε λογω εναμιση μηνα τραυματισμο καθε χρονο. Αλλα ουτε αυτος σας εκανε. Τωρα σας κανει...
Οκ ας παρει το ρισκο να βρει επιθετικο. Θα βρει παιχτη να ξερει μπαλα αλλα ισως να μην βρει σε παραγωγικοτητα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Πω ρε μαλάκα είσαι απο τους τύπους που σουτάρουν μύτο και κοντρόλ με το καλάμι.....

:tooth:
Μην τον παρεξηγεις οπως και τους αλλους γαυρους. Ειναι μαθημενοι τοσα χρονια σε επιθετικους α λα Ραουλ και Τρεζεγκε.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.465
Πόντοι
8.846
Μην τον παρεξηγεις οπως και τους αλλους γαυρους. Ειναι μαθημενοι τοσα χρονια σε επιθετικους α λα Ραουλ και Τρεζεγκε.
δεν έφαγες πολύ χθες και ανησυχώ...όλα καλά?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.594
Κριτικές
171
Like
91.466
Πόντοι
46.423
Καλα τα λεει ο Χελ. Που μου περιμενε ο χοντρος οτι θα του κανει τα κεφια ο παιχτης ειδικα τωρα που ειναι ελευθερος.

Βεβαια αν μου έχει κλεισει στην αεκ, εκει θα μιλησουμε αλλιως. Ηδη εχω ετοιμασει το καταρολογιο.

ΥΓ: Ανναπουρνα. Δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα εισαι ο επομενος για χυσιματα στα μουτρα. Μεταγραφες δεν ήθελες να αλλαξουν τον Γεναρη; ΑΛΛΑΞΑΝ. :grin:

Εσύ το καλοκαίρι μας έλεγες ότι πουλήσαμε τον Χουάνγκ όσο όσο για να σώσουμε και να τα πάρουμε στο μέλλον από τον Καμαρά.

Τώρα θα πάρουμε τα παπάρια μας με τον βλαμμένο τον Καμαρά.

Ο Χουάνγκ έπρεπε οπωσδήποτε να μείνει (πολύ χρήσιμος παίκτης) και να σουτάρουμε τον Καμαρά αλλά δυστυχώς δεν με ακούν.

Και ο Εμβιλά θα ήταν χρήσιμος ως εναλλακτικό αμυντικό χαφ του Έσε.

Πολύ πιο χρήσιμος από τον Καμαρά ο οποίος το μόνο που ξέρει να κάνει όταν δεν βαριέται είναι να τρέχει ... σαν τον Βέγγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom