Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
1
Like
7.542
Πόντοι
2.306
Ειναι τρελος ο πρόεδρος , ολο το μαγαζι στον Ρεμο απο τα δευτερα τραπέζια και πισω ολα κερασμενα :rockon::rockon::rockon::rockon:
Της πουτάνας εχθες :rockon::rockon::rockon:

γιατι στα πρωτα καθονται κατι τεμπελχαναιοι που του τρωγαν ενα βενζιναδικο το δεκαλεπτο…εχει γνωση ο τιγρης…:confused:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.840
Like
28.749
Πόντοι
5.006

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.990
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Εχω παρει κουβαδες ποκ κορν απο τωρα....ξεροχυκαμε.

Βαλε και ποτο απο το καλο, μην καταναλωσεις τον μεζε σκετο. :2funny:

koygias-aleksis.jpg
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.465
Πόντοι
8.846
Σε συτο το κομματι και να τον διωξει, δεν φτανει. Πρεπεινα φυγει και ο Καραπαπας. Αυτος πρωτα. Ο αλλος ισως να καταφερει και κατι.

Τελικα ειχες δικιο ρε συ. Μεγαλυτερο κομπλεξικο σιχαμα απο το τοσοδουλι αεκακι δεν υπαρχει.
Στα έλεγα εγώ αλλά εσύ απλά μη δεις πράσινο...

Τεςπα μην τρελένεστε, ΟΛΕΣ οι άλλες ομάδες τι να πουν 20 χρόνια αγώνες :confused::grin:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.465
Πόντοι
8.846
Θα τους προσβαλεις αμα κατσεις να σε ξεκωλιασουν....ειναι μια αποψη και αυτο.Αυτα τα κανουν οι αδυναμοι....οι δυνατοι κινουνται παρασκηνιακα και απαντουν στην αλητεια με αλητεια.
Έτσι ακριβώς όπως τα λες σας απάντησε ο μαλάκας ο τιγράκος...απλά θέλετε μόνο δικη σας την αλητεία.
Άιντε...
Αλλα ποιος θα τα κανει αυτα;Ο Χοντρος που εχει γινει το πουτανακι του Ψιψινελ;
Βρεστε άλλον νονό...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.465
Πόντοι
8.846
Όποιος έχει παίξει μπάλα και εννοώ σε επαγγελματική κατηγορία , ακόμα και ερασιτεχνική πολύ εύκολα καταλαβαίνει ότι η χθεσινή διαιτησία ήταν χειρουργείο με βαμβάκι .
ομοίως 2000-2022.
μάντεψε υπέρ ποιου...
Βέβαια ολοκληρώθηκε με το πέναλτι που δεν έδωσε . Σε όλο το πρώτο ημίχρονο και σε κάθε φάση που προσπαθούσε να παίξει γρήγορα ο Ολυμπιακός , όλοι μα όλοι οι παίκτες του κέντρου της ΑΕΚ κάνανε φάουλ να σταματήσουν οι επιθέσεις . Ούτε μια κίτρινη σε φάουλ που ήταν οφθαλμοφανεστατα ότι ο παίκτης θέλει να κάνει φάουλ με τον οποιοδήποτε τρόπο , αρκεί να σταματήσει η ροή του αγώνα. Σε αυτές τις περιπτώσεις τιμωρείται η ΠΡΌΘΕΣΗ και όχι μόνο η σκληρότητα του φάουλ. Αλωνιζαν οι παίκτες της ΑΕΚ στο κέντρο και κανένας δεν τιμωρήθηκε . Και μόνο αυτό σαν γεγονός αποδυναμώνει τον αντίπαλο και ενισχύει τον ευνοημένο και είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι δεν θα τιμωρηθείς . Έχοντας όμως κίτρινη αλλάζουν τα δεδομένα στο θέμα της αμυντικής λειτουργίας. Ακόμα και τον ίσκιο μας φοβούνται , γιατί αυτός ο Ολυμπιακός είναι πράγματι σκιά του εαυτού του.
Ισχύουν σε ένα βαθμό.
Όχι όμως ότι ήσασταν καλύτερη ομάδα...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.990
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Στα έλεγα εγώ αλλά εσύ απλά μη δεις πράσινο...

Τεςπα μην τρελένεστε, ΟΛΕΣ οι άλλες ομάδες τι να πουν 20 χρόνια αγώνες :confused::grin:

Ρε ξανα τραβα γαμησου οπως σου λεει και ο Χελ., μην σου βαλω την μαύρη στην πιατέλα με την προβατινα την επομενη.



Ρε τραβα γαμησου και εσυ να πουμε....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.990
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
ομοίως 2000-2022.
μάντεψε υπέρ ποιου...
Επειδη ο σκληρος ολων σας εχει καταγραψει απο το 96 και μετα γιατι ετσι σας συμφερει, αλλους επειδη ετσι τους συμφερει, εχουν σβησει τα αρχεια απο τον σκληρο για να μην πιάνουν χωρο. Δες τι εστι αεκ. Και γιατι ειναι διαφορετικό να εισαι αεκ.
Σε μια αλλη περίπτωση, παλι στα φιλαδελφεια, σβησανε τα φωτα την ωρα που τους ξεκωλιαζε ο Ολυμπιακος.


Εμεις δεν πειραζαμε τοτε κανεναν. Και τα οποια οικονομικά προβλημα ειχαμε τοτε δεν τα ριξαμε σε αλλους οπως τα ριξανε οι αλλοι σε εμας τα χρεοκοπηματα τους.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.598
Κριτικές
171
Like
91.474
Πόντοι
46.423

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
7
Like
5.035
Πόντοι
736
ομοίως 2000-2022.
μάντεψε υπέρ ποιου...

Ισχύουν σε ένα βαθμό.
Όχι όμως ότι ήσασταν καλύτερη ομάδα...
Φίλε μου θα ήταν γελοίο να μην παραδεχτώ τα γεγονότα 2000-2022 υπέρ ποιανού ,,,,( υποστηρίζω την ομάδα μου με καθαρό μυαλό και όχι οπαδικά όπως όταν ήμουν νεαρός ) . Η κάθε ομάδα έχει κάνει εγκλήματα ,άλλη λιγότερα ,άλλη περισσότερα . Η κάθε ομάδα εγκληματούσε όσο την έπαιρνε .Καλύτερη ομάδα είναι η ΑΕΚ ,έχει συνοχή ,ομοιογένοια ,παίκτες που έδεσαν μεταξύ τους με τον χρόνο και ξέρει ο ένας το παίξιμο του άλλου . Στον συγκεκριμένο αγώνα όμως , ο Ολυμπιακός δικαίως φωνάζει για αλλοίωση αποτελέσματος . Έτσι όπως το βλέπω πάντως το μέλλον αντί να υπάρχει εξυγίανση θα αναπαράγονται οι παράγκες χρονικά υπό διαφορετικού χρώματος . Δεν υπάρχει σωτηρία στο ελληνικό ποδόσφαιρο και ο λόγος φυσικά δεν είναι η δόξα αλλά το χρήμα και θα τσακωνόμαστε εμείς για την βρωμιά τους και για το αν ήταν γκολ 'η πέναλτι . Τους έχει βαρεθεί η ψυχή μου γενικά γι'αυτό και έχω να πατήσω στο γήπεδο από το 2002 .
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
7
Like
5.035
Πόντοι
736
Επειδη ο σκληρος ολων σας εχει καταγραψει απο το 96 και μετα γιατι ετσι σας συμφερει, αλλους επειδη ετσι τους συμφερει, εχουν σβησει τα αρχεια απο τον σκληρο για να μην πιάνουν χωρο. Δες τι εστι αεκ. Και γιατι ειναι διαφορετικό να εισαι αεκ.
Σε μια αλλη περίπτωση, παλι στα φιλαδελφεια, σβησανε τα φωτα την ωρα που τους ξεκωλιαζε ο Ολυμπιακος.


Εμεις δεν πειραζαμε τοτε κανεναν. Και τα οποια οικονομικά προβλημα ειχαμε τοτε δεν τα ριξαμε σε αλλους οπως τα ριξανε οι αλλοι σε εμας τα χρεοκοπηματα τους.
Φίλε Zebu δεν με χαλάει που μας κατηγορούν για πέτσινα πρωταθλήματα ( κάποια ναι τα πήραμε ,προσωπικά ναι το βλέπω αυτό ,πρέπει να ήταν 3 αν δεν κάνω λάθος ),με χαλάει ότι τα δικά τους τα ξεχνάνε ,δεν το παραδέχονται ,σαν να μην έγιναν ποτέ . Όμως και τότε την καλύτερη ομάδα είχαμε μακράν από τους άλλους .
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Τι σοου εδωσε ο Κουγιας ρε παιδια!!!Μου ειπανε,ακουσα ολες οι καταγγελιες το 95% τα ιδια και τα ιδια απο τοτε με το Κοριοπολις....:wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom