Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Έδειξε χαρακτήρα η ομάδα μετά το 0-4 να τα λέμε ολα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.783
Κριτικές
62
Like
45.607
Πόντοι
9.297
Έδειξε χαρακτήρα η ομάδα μετά το 0-4 να τα λέμε ολα
Είμαστε τόσο Λαρτζ και πονοψυχοι ώστε δουλέψαμε και για τον Ισπανό κλαρινογαμπρο γιατί με 0-4 θα έμενε άνεργος ..τώρα με 2-4 μπορεί και να πάρει και ευκαιρία ακόμα.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Εδώ άκουγα τους Νικολακόπουλους που λέγαν ότι ο Κινέζος δεν ήταν απώλεια
Κ βεβαια ηταν απωλεθα... Πολυ καλος παιχτης κ θα εδενε καλα με τον Καμαρα φετος.... Αλλα εχει κι αλλα θεματα ο Ολυμπιακος, κυριως στην αμυνα κ στο build up.... Δεν θελω να σκεφτομαι καν την περιπτωση να χασει τον Φορτουνη κανα μηνα. Παει θα καταστραφει...... Η περσινη χρονια μας εχει παει πολυ πισω.....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Χα χα.... Ρε ο Σολμπακεν αριστερο μπακ σημερα.... Εκει να δεις ομορφιες. Ασε το Ρετσο....
Τι ονειρο ειδε και αφησε τον Ορτεγκα εκτος ο μπαγασας... Ρε νοσταλγησαμε τον μολδαβο με τον Κινι σημερα...
Οι αλλαγές δεν είχανε καμία σημασία αφού το παιχνίδι ήδη είχε κριθεί. 0-3 μέχρι εκείνη την ώρα
Όσο για τον Κίνι. Μια ρηξη χιαστου ρε πουστη μου. Έλεος πια.Και όχι μόνο δεν βάζει τον Ορτέγκα αλλά δεν έχει δοκιμάσει καθόλου τον Ρίτσαρντς. Μια ρήξη χιαστού, ξανά λέω.

Έχω σιγουρακια.

1) Ο Σανόπρωταθλητής θα κράζει τον γυφτορουμανο για την επιλεκτική εικόνα της ομαδας του με ΑΕΚ και εμάς. Λες και πήγε για να; χάσει επίτηδες την προηγούμενη Δευτέρα

2) το to10 μαζί με τον Σανόπρωταθλητή θα αποθεώνουν τον Φορτουνη (όχι ότι δεν το αξίζει) για το γεγονός ότι πέρασε αποψε τον Τζόλε σε ασίστ.

Φτάνει να ξεχαστεί η αποψινη πουτσα.

Βάλε πολλά....
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
847
Πόντοι
96
FB_IMG_1699109092481.jpg
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.017
Like
18.060
Πόντοι
3.656
Κ βεβαια ηταν απωλεθα... Πολυ καλος παιχτης κ θα εδενε καλα με τον Καμαρα φετος.... Αλλα εχει κι αλλα θεματα ο Ολυμπιακος, κυριως στην αμυνα κ στο build up.... Δεν θελω να σκεφτομαι καν την περιπτωση να χασει τον Φορτουνη κανα μηνα. Παει θα καταστραφει...... Η περσινη χρονια μας εχει παει πολυ πισω.....

Εγώ πάλι απορώ πώς γίνεται οι μόνοι 2 Έλληνες παικτες που ξέρουν μπάλα,Φορτουνης και Κωνσταντέλιας,να μην παίζουν στην εθνική :dunno:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Εγώ πάλι απορώ πώς γίνεται οι μόνοι 2 Έλληνες παικτες που ξέρουν μπάλα,Φορτουνης και Κωνσταντέλιας,να μην παίζουν στην εθνική :dunno:
Εγώ απορώ τόσους Έλληνες προπονητές γιατί δεν δίνεις την ευκαιρία σε έναν να αναλάβει την ομάδα χορτάσαμε από ξένους τουρίστες
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
Εγώ απορώ τόσους Έλληνες προπονητές γιατί δεν δίνεις την ευκαιρία σε έναν να αναλάβει την ομάδα χορτάσαμε από ξένους τουρίστες
Δε μπορεί ένας Έλληνας να κουμαντάρει τόσους ξένους. Τουλάχιστον σε αυτά τα κλαμπ. Από Αρη και κάτω κάτι γίνεται.
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Δε μπορεί ένας Έλληνας να κουμαντάρει τόσους ξένους. Τουλάχιστον σε αυτά τα κλαμπ. Από Αρη και κάτω κάτι γίνεται.
Σόρυ παρανόηση για εθνική Ελλάδος έλεγα εγώ
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Οι αλλαγές δεν είχανε καμία σημασία αφού το παιχνίδι ήδη είχε κριθεί. 0-3 μέχρι εκείνη την ώρα
Όσο για τον Κίνι. Μια ρηξη χιαστου ρε πουστη μου. Έλεος πια.Και όχι μόνο δεν βάζει τον Ορτέγκα αλλά δεν έχει δοκιμάσει καθόλου τον Ρίτσαρντς. Μια ρήξη χιαστού, ξανά λέω.

Έχω σιγουρακια.

1) Ο Σανόπρωταθλητής θα κράζει τον γυφτορουμανο για την επιλεκτική εικόνα της ομαδας του με ΑΕΚ και εμάς. Λες και πήγε για να; χάσει επίτηδες την προηγούμενη Δευτέρα

2) το to10 μαζί με τον Σανόπρωταθλητή θα αποθεώνουν τον Φορτουνη (όχι ότι δεν το αξίζει) για το γεγονός ότι πέρασε αποψε τον Τζόλε σε ασίστ.

Φτάνει να ξεχαστεί η αποψινη πουτσα.

Βάλε πολλά....
Σε κανενα απ τα 2 δεν μπαινω.... Δεν αντεχω τις μαλακιες τους.... Δεν εχω υπομονη....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.017
Like
18.060
Πόντοι
3.656
Περιμένω Σπάθα να βγάλει ανύπαρκτο το πέναλτι του ΠΑΟΚ και οφσάιντ και τα άλλα 3 γκολ :tooth:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.363
Κριτικές
7
Like
38.333
Πόντοι
10.411
Μετά από τέτοια εμφάνιση και εις βάρος μας σκορ,δεν μπορείς να πεις και πολλά παρά μόνο συγχαρητήρια στα βουλγάρια γιατί έπαιξαν ακριβώς όπως έπρεπε να παίξουν.
Όσο για εμάς,δεν μπορώ να καταλάβω που βρισκόμασταν,πρέπει να απαντήσει ο προπονητής μας σε αυτό.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Σιγά που έπαιξαν. Εμείς ήμασταν χάλια σήμερα. Το ξεχνάμε και συνεχίζουμε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Στα παπάρια μας, μια κακή βραδιά είχε η ομάδα. Πάμε για το διπλό στο Λονδίνο.
Τρολαρεις αφεντικο ή μιλας σοβαρα;

Στην περιπτωση που μιλας σοβαρα. Μια κακη βραδια, ΟΚ ομαδα είμαστε και εμεις, συμβαινουν αυτα. Αλλα μην περασει στο ντου κου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom