Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.348
Πόντοι
28.246

Όταν υπάρχουν αποδείξεις , όλα τα άλλα είναι λόγια του αέρα.
Καλα, τραβα εκει που σου ειπε ο Τρουμπακης και τα γράφουμε με μεγαλα γραμματα εκει που σου ειπε ο Αντζελο.
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Ο Κώστας Σλούκας δηλώνει μεταξύ άλλων:

Πριν πέντε χρόνια ως παίκτης της Φενέρ είχες χειροκροτηθεί και είχες πει πως ο κόσμος του Παναθηναϊκού σέβεται κάποια πράγματα. Πως μπορεί να είναι η υποδοχή που θα λάβεις από τον κόσμο ως παίκτης του Παναθηναϊκού το έχεις σκεφτεί;


"Η αλήθεια είναι πως ερχόμενος ως αντίπαλος εδώ στο τουρνουά με τον Παναθηναϊκό, ο κόσμος με είχε χειροκροτήσει, ήταν ένα περίεργο συναίσθημα για μένα, χειροκροτήθηκα, καθώς γίνονται διαφορετικές προσεγγίσεις σε παίκτες που παίζουν στον Ολυμπιακό και έρχονται να αγωνιστούν κόντρα στον Ολυμπιακό. Αυτό που είχα πει είναι πως ο κόσμος του Παναθηναϊκού σέβεται και αναγνωρίζει την προσφορά μου και την κατάθεση ψυχής και ότι δεν προκαλώ.


Η αλήθεια είναι πως αποδοκιμάστηκα ως παίκτης της Φενέρ από τον κόσμο του Ολυμπιακού παρά ως παίκτης της Φενέρ στον Παναθηναϊκό. Έχω δεχτεί πολύ μεγάλη αγάπη ήδη από τον κόσμο του Παναθηναϊκό και τους περιμένω από την αρχή έως το τέλος δίπλα μας όλη τη χρονιά για να καταφέρουμε κάτι ξεχωριστό γιατί είμαι αρκετά αισιόδοξος".
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.606
Κριτικές
171
Like
91.449
Πόντοι
46.423
Άμα δεν φωνάξω δεν γίνεται τίποτα.

 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.348
Πόντοι
28.246
Άμα δεν φωνάξω δεν γίνεται τίποτα.

Τι σου ειχα πει για τους Τουρκους; Αυτοι σε αυτο το σαητ ειναι χειροτεροι φιδεμπορες. Α, μην ξεχασω. Και το sportanalysis στο youtube. Μεχρι και Ντε Χεα ειπε...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Καλοριζικος να δουμε τωρα πως θα δεσει η ομαδα με τις κινησεις που γινανε φετος....εγω παντως θα περιμενα τελη Οκτωβρη να δω τι θα υπαρχει διαθεσιμο απο ΝΒΑ και θα επαιρνα καποιον σουτινγκ γκαρν στη θεση του Καννααν.

Και το κυριοτερο να δουμε ποιους θα κοψει απο για το Ελληνικο πρωταθλημα...αυτη τη στιγμη εχουμε 8 ξενους και επιτρεπονται 6.

Εγω σε αυτο το ροστερ θα εκοβα σιγουρα τον Καννααν και απο εκει και περα εναν εκ των Γκοος και Σιγκμα....

Τι πιστευω οτι θα κοψει ο Μπαρστοκας;Κανααν και Μακ Κισικ....

 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.843
Like
28.727
Πόντοι
5.006
Αναλυτικά: Κίνι, Πασχαλάκης, Ντόη, Ρέτσος, Ορτέγκα, Αλεξανδρόπουλος, Καμαρά, Σκάρπα, Ποντένσε, Σολμπάκεν, Ελ Καμπί.:alivedick:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.606
Κριτικές
171
Like
91.449
Πόντοι
46.423
Ol80.jpg
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.555
Πόντοι
8.846
Ο Κώστας Σλούκας δηλώνει μεταξύ άλλων:
Πριν πέντε χρόνια ως παίκτης της Φενέρ είχες χειροκροτηθεί και είχες πει πως ο κόσμος του Παναθηναϊκού σέβεται κάποια πράγματα. Πως μπορεί να είναι η υποδοχή που θα λάβεις από τον κόσμο ως παίκτης του Παναθηναϊκού το έχεις σκεφτεί;
"Η αλήθεια είναι πως ερχόμενος ως αντίπαλος εδώ στο τουρνουά με τον Παναθηναϊκό, ο κόσμος με είχε χειροκροτήσει, ήταν ένα περίεργο συναίσθημα για μένα, χειροκροτήθηκα, καθώς γίνονται διαφορετικές προσεγγίσεις σε παίκτες που παίζουν στον Ολυμπιακό και έρχονται να αγωνιστούν κόντρα στον Ολυμπιακό. Αυτό που είχα πει είναι πως ο κόσμος του Παναθηναϊκού σέβεται και αναγνωρίζει την προσφορά μου και την κατάθεση ψυχής και ότι δεν προκαλώ.


Η αλήθεια είναι πως αποδοκιμάστηκα ως παίκτης της Φενέρ από τον κόσμο του Ολυμπιακού παρά ως παίκτης της Φενέρ στον Παναθηναϊκό. Έχω δεχτεί πολύ μεγάλη αγάπη ήδη από τον κόσμο του Παναθηναϊκό και τους περιμένω από την αρχή έως το τέλος δίπλα μας όλη τη χρονιά για να καταφέρουμε κάτι ξεχωριστό γιατί είμαι αρκετά αισιόδοξος".
είμεθα μεγάλαι ψυχαί
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.060
Like
706
Πόντοι
96
Οι τίτλοι του Παναθηναϊκού από την ίδρυση του το 1908 έως και σήμερα έχουν ξεπεράσει τους πεντακόσιους σε όλα τα αθλήματα. Συνολικά αυτή τη στιγμή οι "πράσινοι" τίτλοι είναι 561 επίσημη καταγραφή .με στοιχεία .
Βαζετε μεσα και τα μπρατσακια απο το πολο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom