Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.465
Πόντοι
8.846
Χοντράδες. Ο "Μπουμπλής" και τα λουλούδια. Τα πιστόλια. Χοντράδες.
Σαν να βλέπω τον Αλ Πατσίνο στον σημαδεμένο. Για καμάρωσέ τον στα μπούνια του. από 0:13 και μετά

Ρε ζεμπου αυτα ναι, ειναι χοντράδες. Ακριβώς το ότι έγιναν έτσι φανερά σποδεικνύουν το ερασιτεχνικό της υπόθεσης.
Οι δικόί σας δούλευαν επαγγελματικά με παράγκες-παλάτια, τι να λέμε τώρα...
Ξαναλέω το γεγονός και μόνο ότι τα τότε πρωταθλήματα ήταν ανταγωνιστικά ενώ 15 χρόνια "εξαφανίστηκε" κάθε ανταγωνισμός τα λέει όλα...
Είναι σα να λέμε υπάρχει δημοκρατία σε τουρκία και ρωσία, απλά συμβαίνει να εχουν 20 χρονια ερντογαν και πουτιν γιατί είναι οι καλύτεροι :confused:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.595
Κριτικές
171
Like
91.466
Πόντοι
46.423

Κανονικά θα έπρεπε να αποζημιώνονται οι ομάδες από τις ομοσπονδίες των χωρών που ανήκουν οι παίκτες.

Αυτό ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.

3 μήνες έξω ο Βατσλίκ.

:dunno:

Και ο Γκάρι Ροντρίγκεζ να πάρει τον πούλο.

Πιο σακάτης δεν γίνεται.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.595
Κριτικές
171
Like
91.466
Πόντοι
46.423
:tooth: :tooth:

 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.840
Like
28.747
Πόντοι
5.006
Μις χαρα είναι η πασχαλίτσα τωρα που χτύπησε ο άλλος,καλός τερματοφυλακας μη λέμε μαλακιες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι γελάς ρε χελ
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.833
Like
11.484
Πόντοι
3.656
Μις χαρα είναι η πασχαλίτσα τωρα που χτύπησε ο άλλος,καλός τερματοφυλακας μη λέμε μαλακιες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι γελάς ρε χελ
Απο αλλον το περιμεναμε!!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Μις χαρα είναι η πασχαλίτσα τωρα που χτύπησε ο άλλος,καλός τερματοφυλακας μη λέμε μαλακιες
Τερματοφυλακαρα τυπε τι να λεμε...δοξαζω το Θεο που χτυπησε ο αλλος ο κατσαπλιας.:confused:

Εντωμεταξυ ο αλλος ο Χοντρος εβγαλε τη πιο γελοια και μικροπρεπη ανακοινωση που μπορει να βγει που τον καλεσε ο αλλος ο ξεφτιλας στα εγκαινια του γηπεδου....πες απλα ενα οχι δεν θα ερθω και τελειωσε.Εισαι και προεδρος της Σουπερ Λιγκ υποτιθεται κρατα καποια προσχηματα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απο αλλον το περιμεναμε!!!!!
Νταξει τυπος Αντζελος δεν ειναι εμμισθος υπαλληλος σαν τον αλλον απλα στηριζει γενικως....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Μεταγραφη του ΚΩΛΟΥ τυπαρα Αντζελε!!!

eirini-papadopoulou.gif
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.833
Like
11.484
Πόντοι
3.656
Τερματοφυλακαρα τυπε τι να λεμε...δοξαζω το Θεο που χτυπησε ο αλλος ο κατσαπλιας.:confused:

Εντωμεταξυ ο αλλος ο Χοντρος εβγαλε τη πιο γελοια και μικροπρεπη ανακοινωση που μπορει να βγει που τον καλεσε ο αλλος ο ξεφτιλας στα εγκαινια του γηπεδου....πες απλα ενα οχι δεν θα ερθω και τελειωσε.Εισαι και προεδρος της Σουπερ Λιγκ υποτιθεται κρατα καποια προσχηματα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Νταξει τυπος Αντζελος δεν ειναι εμμισθος υπαλληλος σαν τον αλλον απλα στηριζει γενικως....
θα παει ο ΜΠΕΟΣ!!!!τελος.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.111
Πόντοι
2.256
Να πω κατι για βαζελογαυρους που λετε καποιοι

Αυτοι οι χαρακτηρισμοι ειναι τραγικοι ρε αλανια ντροπη λιγο , δλδ μονο παλαμακηδες και οσφυοκαμπτες της διοικησης πρεπει να μαστε ολοι , δε θα κρινουμε αν δουμε κατι αρνητικο ? δε θα λεμε τη γνωμη μας ακομα κ υπερβολικη ενιοτε απο μερικους ? οποιος διαφωνει με κατι βαφτιζεται αντιολυμπιακος ? νεα ηθη ειναι τωρα αυτα δε καταλαβα , τα λεω εγω που γενικα ειμαι της υπομονης κ της στηριξης οτι αυτη η επιθετικη λογικη που εκπορευεται απο τη παε με προεξεχοντα το Καραπαπα ο οποιος ειναι κ φιλος του προεδρου ( κ μυρωδιας απο μπαλα επισης ) περαν απο τον αναβαθμισμενο του ρολο , ειναι επιεικως απαραδεκτη .

Ο Μαρινακης δεν εχει αναγκη κανενα να τον υπερασπιστει ειναι οπαδος που τα σπρωχνει και αγαπαει τον Ολυμπιακο και δυστυχως για μενα αυτο το καναλι που χει τραβηξει να στρεφομαστε εναντιον οσων δε δεχονται υποδειξεις ή δε χαιδευουν αυτια ( δε μιλαω για το sdna ) πολωνει κ διχαζει ανευ λογου .
Η επιθεση στο ''ΦΩΣ'' του αειμνηστου Νικολαιδη το οποιο περναγε γενεες δεκατεσσερις το Κοκκαλη πολλες φορες , δεν εχει καμια λογικη κ τα παπαγαλακια του προεδρου να ξερουν οτι παιζουν με τη φωτια , ο κοσμος του Θρυλου ειναι ενας κ αδιαιρετος κ η μεγαλη του δυναμη

ΥΓ. Δε με βαζει κανενας γιλεκας στο γηπεδο υποψιν ουτε εχω φθηνο διαρκειας για να μην ακουσω τπτ περιεργο . Οι τωρινοι προστατες του προεδρου ειναι οσοι ελεγαν συνθηματα στο Κοκκαλη πως κατηντησε τον Ολυμπιακο
Παπαρια ενιαιος και αδιαιρετος ειναι, δυστυχως με το νεο Καραϊσκακη εγινε μοδα και in να εισαι γηπεδο ,ειδικα με θεση στα καλα διαρκειας.Παικτες που δεν θα τολμαγανε να περασουν εξω απο το Ρεντη ειναι βασικοι στον Ολυμπιακο.Απωλεια λεει ο Βασλικ, θαυμα θα πω εγω (κριμα που χτυπησε βεβαια το παιδι), τερματοφυλακας που τρωει γκολ με κεφαλια στη μικρη περιοχη ειναι για Ω'Αθηνων. Ας δωσουν ευκαιρια να καθιερωθει το παιδακι ο Τσολακης,που φαινεται καλη περιπτωση,ετσι και αλλιως τα 2 επομενα χρονια ειναι καμμενα
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.111
Πόντοι
2.256
Επισης η απαντηση στο θεμα του Ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι η καταργηση των κρατικων ενισχυσεων προς τις ομαδες,το κουρεμα στα τηλεοπτικα και η αποβολη παγκοσμιως ολων των ελληνικων ομαδων απο το στοιχημα.Εκει να δειτε που θα πανε οι επενδυτες
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Παπαρια ενιαιος και αδιαιρετος ειναι, δυστυχως με το νεο Καραϊσκακη εγινε μοδα και in να εισαι γηπεδο ,ειδικα με θεση στα καλα διαρκειας.Παικτες που δεν θα τολμαγανε να περασουν εξω απο το Ρεντη ειναι βασικοι στον Ολυμπιακο.Απωλεια λεει ο Βασλικ, θαυμα θα πω εγω (κριμα που χτυπησε βεβαια το παιδι), τερματοφυλακας που τρωει γκολ με κεφαλια στη μικρη περιοχη ειναι για Ω'Αθηνων. Ας δωσουν ευκαιρια να καθιερωθει το παιδακι ο Τσολακης,που φαινεται καλη περιπτωση,ετσι και αλλιως τα 2 επομενα χρονια ειναι καμμενα
Ωπα εχουμε new entry βαζελογαυρο στο νημα...:confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.111
Πόντοι
2.256
Φιλτατε παω οικογενειακως γηπεδο απο εποχες Νταιαφα και μετα, στηριξαμε την ομαδα στα πετρινα χρονια του Αναργυρου και ο σιχαμενος πρεζεμπορας που μου ερχεται αναγουλα μονο που τον βλεπω μας το κοψε.Οποτε αλλου τα βαζελογαυρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλτατε παω οικογενειακως γηπεδο απο εποχες Νταιαφα και μετα, στηριξαμε την ομαδα στα πετρινα χρονια του Αναργυρου και ο σιχαμενος πρεζεμπορας που μου ερχεται αναγουλα μονο που τον βλεπω μας το κοψε.Οποτε αλλου τα βαζελογαυρος
Εχω δει Μακη Αγγελινα να "κενταει" απο αριστερα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Φιλτατε παω οικογενειακως γηπεδο απο εποχες Νταιαφα και μετα, στηριξαμε την ομαδα στα πετρινα χρονια του Αναργυρου και ο σιχαμενος πρεζεμπορας που μου ερχεται αναγουλα μονο που τον βλεπω μας το κοψε.Οποτε αλλου τα βαζελογαυρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχω δει Μακη Αγγελινα να "κενταει" απο αριστερα
Τυπε και εγω βαζελογαυρος ειμαι σαν και σενα για καποιους μην το παιρνεις προσωπικα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: M40

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Ρε ζεμπου αυτα ναι, ειναι χοντράδες. Ακριβώς το ότι έγιναν έτσι φανερά σποδεικνύουν το ερασιτεχνικό της υπόθεσης.
Οι δικόί σας δούλευαν επαγγελματικά με παράγκες-παλάτια, τι να λέμε τώρα...
Ξαναλέω το γεγονός και μόνο ότι τα τότε πρωταθλήματα ήταν ανταγωνιστικά ενώ 15 χρόνια "εξαφανίστηκε" κάθε ανταγωνισμός τα λέει όλα...
Είναι σα να λέμε υπάρχει δημοκρατία σε τουρκία και ρωσία, απλά συμβαίνει να εχουν 20 χρονια ερντογαν και πουτιν γιατί είναι οι καλύτεροι :confused:
Πολύ ρομαντικός είσαι. Και εγώ έτσι μεγάλωσα. Και ο Μαρινάκης το ίδιο. (53 είναι ακόμα) Στα πέτρινα χρόνια μεγ΄αλωσε και αυτός. Τι σου είπα ότι προσπάθησε να κάνει ο Καπετάνιος εις βάρος του Ολυμπιακού και δεν το κατάφερε; Αφού λοιπόν παίζεται 'έτσι το παιχνίδι, (και επειδή με ανάλογες σφαλιάρες μεγάλωσε και ο Μαρινάκης όπως σου είπα και πριν) από το να κλάψω εγώ την δικιά μου ομάδα, κλάψτε εσείς τις δικές σας.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.465
Πόντοι
8.846
Πολύ ρομαντικός είσαι. Και εγώ έτσι μεγάλωσα. Και ο Μαρινάκης το ίδιο. (53 είναι ακόμα) Στα πέτρινα χρόνια μεγ΄αλωσε και αυτός. Τι σου είπα ότι προσπάθησε να κάνει ο Καπετάνιος εις βάρος του Ολυμπιακού και δεν το κατάφερε; Αφού λοιπόν παίζεται 'έτσι το παιχνίδι, (και επειδή με ανάλογες σφαλιάρες μεγάλωσε και ο Μαρινάκης όπως σου είπα και πριν) από το να κλάψω εγώ την δικιά μου ομάδα, κλάψτε εσείς τις δικές σας.
Σιγα τις σφαλιάρες ρε ζεμπούδιε...
Μεταξύ νταιφά, καπετάνιου και τιγρούλη, σχεδον μοιρασμένος χρόνος.
Τες πα, τα πραγματα είνσι τώρα όπως είναι και δεν αλλάζουν...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Σιγα τις σφαλιάρες ρε ζεμπούδιε...
Μεταξύ νταιφά, καπετάνιου και τιγρούλη, σχεδον μοιρασμένος χρόνος.
Τες πα, τα πραγματα είνσι τώρα όπως είναι και δεν αλλάζουν...
Ρε μαλάκα να τον εξαφανίσαει πήγε το μουνόπανο γαμώ την οικογενειά του! Το καταλαβαίνεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom