Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (9 μέλη και 25 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
δηλαδη το θεμα ειναι η διαρκεια?να αφησουμε τον παοκ να μας γαμαει καμια δεκαετια με σερβιτορους και παραρτηματα, για να μπορουμε μετα να διαμαρτυρηθουμε? :confused:

μην ανησυχεις, ο τσετσενος δεν προκειται να κανει καριερα δεκαετιες...ηδη τον κρεμασε στα μανταλακια ο βαγγελας και τον πετσοκοψε....
αλλα να εισαι σιγουρος οτι αν δεν υπηρχε ο βαγγελας, ο μπαοκ θα μετρουσε καμια 20αρια πρωταθληματα για πλακα με τον τσετσενο...
Το "δοσμενο" πρωταθλημα παντως του 2019, ο Μελισσανιδης το πηρε κι οχι ο Βαγγελας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θες να σου θυμίσω ότι ο ΠΑΟΚ έπαιζε την προηγούμενη μέρα με την ατλετικο και τους κάναμε τους σβέρκους κόκκινους στο ξενοδοχείο ;
Δεν τα ξερω αυτα τύπε, εγω τοτε διαβαζα για το πανεπιστημιο
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
δηλαδη το θεμα ειναι η διαρκεια?να αφησουμε τον παοκ να μας γαμαει καμια δεκαετια με σερβιτορους και παραρτηματα, για να μπορουμε μετα να διαμαρτυρηθουμε? :confused:

μην ανησυχεις, ο τσετσενος δεν προκειται να κανει καριερα δεκαετιες...ηδη τον κρεμασε στα μανταλακια ο βαγγελας και τον πετσοκοψε....
αλλα να εισαι σιγουρος οτι αν δεν υπηρχε ο βαγγελας, ο μπαοκ θα μετρουσε καμια 20αρια πρωταθληματα για πλακα με τον τσετσενο...
δεν είπα να μην διαμαρτυρηθείς. Είπα ότι για να φτάσεις να σιχαθείς χρειάζεται διάρκεια ναι.
Ο ντεμέκ πόντιος έχω προαίσθημα ότι δεν θα βγάλει διετία.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Το "δοσμενο" πρωταθλημα παντως του 2019, ο Μελισσανιδης το πηρε κι οχι ο Βαγγελας
και το περσινο με τον μπαοκ να παιζει με ξανθη, παναιτωλικους, βολο και τα σχετικα, το πηραμε εμεις με τον μαρτινς να κανει 25 σερι νικες....
λεει κατι αυτο δηλαδη?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
και το περσινο με τον μπαοκ να παιζει με ξανθη, παναιτωλικους, βολο και τα σχετικα, το πηραμε εμεις με τον μαρτινς να κανει 25 σερι νικες....
λεει κατι αυτο δηλαδη?
Καλος ο Μαρτινς τύπε
Να μην εβαζε και τον Εμβιλά στοπερ με την Αρσεναλ θα ηταν τελειος
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Καλος ο Μαρτινς τύπε
Να μην εβαζε και τον Εμβιλά στοπερ με την Αρσεναλ θα ηταν τελειος

anigif_enhanced-946-1433453114-7.gif
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alex71

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Ας κάνουμε ένα ευχάριστο διάλειμμα με κάτι από τον αγαπημένο μας σύλλογο των Αμπελοκήπων:

Παναθηναϊκός: Αφαιρεί από την τροπαιοθήκη του έναν τίτλο του

Σε μια ιστορική απόφαση προχωράει ο Σύλλογος καθώς πιστός στις αρχές και στις αξίες του, όπως αποφάσισε να ξεκινήσει το τμήμα Futsal από την αρχή και τις χαμηλές κατηγορίες , έτσι και στο θέμα του ενός τίτλου (νομιμότατου που δεν είχε τίποτα το μεμπτό) που προέκυψε από την προηγούμενη συνεργασία, παίρνει ξεκάθαρη θέση και δεν τον αποδέχεται στην πλουσιότερη τροπαιοθήκη της Ελλάδας!

Όλοι οι τίτλοι μας προέρχονται από συγκεκριμένους κανόνες της Παναθηναϊκής φιλοσοφίας που θεμελιώθηκαν στις 3 Φλεβάρη του 1908 και θα διατηρηθούν στην αιωνιότητα.

Κατά συνέπεια ο Παναθηναίκός έχει 1609 τίτλους μαζί με αυτόν του μπάσκετ γυναικών που δεν έχει γίνει η απονομή ακόμα και θα συνεχίζει να μετράει κούπες πρώτος και αξεπέραστος…


Θυμίζουμε απλά ότι το 2009 ο σύλλογος της οδού Τσόχα γιόρταζε τους 500 τίτλους του. Ε στα 12 χρόνια που τα σάρωσαν όλα ως γνωστόν παντού, έφτασαν τους 1609.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Καλα, οι βαζελοι εχουν λαλήσει εντελως πλεον
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.994
Κριτικές
1
Like
2.767
Πόντοι
606
Φάγατε τη πουτσα από τη μπουγάτσα, χάσατε το κυπελλάκι και δεν το χωνεύεται με τίποτα. Κλασσική περίπτωση γαυρου που όταν χάνει κάνει σα 12χρονο.
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Ολυμπιακάρα μεγάλη ομαδάρα ..το champions league του χρόνου στην Ελλάδα ρεεεε
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Φάγατε τη πουτσα από τη μπουγάτσα, χάσατε το κυπελλάκι και δεν το χωνεύεται με τίποτα. Κλασσική περίπτωση γαυρου που όταν χάνει κάνει σα 12χρονο.
δε νομιζω ουτε που ασχοληθηκαμε αν εχεις καταλαβει καλα αλλα οταν μπαινετε και γραφετε ασυναρτησιες τι να κανουμε? :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Ας κάνουμε ένα ευχάριστο διάλειμμα με κάτι από τον αγαπημένο μας σύλλογο των Αμπελοκήπων:

Παναθηναϊκός: Αφαιρεί από την τροπαιοθήκη του έναν τίτλο του

Σε μια ιστορική απόφαση προχωράει ο Σύλλογος καθώς πιστός στις αρχές και στις αξίες του, όπως αποφάσισε να ξεκινήσει το τμήμα Futsal από την αρχή και τις χαμηλές κατηγορίες , έτσι και στο θέμα του ενός τίτλου (νομιμότατου που δεν είχε τίποτα το μεμπτό) που προέκυψε από την προηγούμενη συνεργασία, παίρνει ξεκάθαρη θέση και δεν τον αποδέχεται στην πλουσιότερη τροπαιοθήκη της Ελλάδας!

Όλοι οι τίτλοι μας προέρχονται από συγκεκριμένους κανόνες της Παναθηναϊκής φιλοσοφίας που θεμελιώθηκαν στις 3 Φλεβάρη του 1908 και θα διατηρηθούν στην αιωνιότητα.

Κατά συνέπεια ο Παναθηναίκός έχει 1609 τίτλους μαζί με αυτόν του μπάσκετ γυναικών που δεν έχει γίνει η απονομή ακόμα και θα συνεχίζει να μετράει κούπες πρώτος και αξεπέραστος…


Θυμίζουμε απλά ότι το 2009 ο σύλλογος της οδού Τσόχα γιόρταζε τους 500 τίτλους του. Ε στα 12 χρόνια που τα σάρωσαν όλα ως γνωστόν παντού, έφτασαν τους 1609.
εδω καποιοι απο τους τιτλους του βαζελου :

saratogka_1965.jpg


μεχρι και "κυπελλο φουστανου" μετρανε...τον τιτλο στο φουτσαλ τους πειραξε να αφαιρεσουν...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.994
Κριτικές
1
Like
2.767
Πόντοι
606
Υπουλο, το ομολογω. Μετανιωσα ηδη
Και βρίζεις νομίζω και θα φας μπαν. Θα μάθεις κ εσύ, εγώ στα 14 χρόνια μια φορά έφαγα μπαν, από τον αντισθενη, για οπαδικα φυσικά..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
αλεξανδρε να σου κανω μια ερωτηση απο ποτε εισαι αντιολυμπιακος?
Δεν θα ελεγα οτι ειμαι "αντιολυμπιακος".
Οταν εκανε περσι το 1-2 ο Ολυμπιακος μεσα στην Αρσεναλ, το ειχα πανηγυρισει.
Οπως καθε μη φιλαθλος του Ολυμπιακου, αντιπαθησα συγκεκριμενες πρακτικες λιγο μετα το 2000.
Και δυστυχως καθε τοσο υπηρχαν συγκεκριμενες εικονες που επετειναν την αντιπαθεια μου.
Προχειρως θυμαμαι την υποθεση Βαλνερ, το χερι του Μανιατη και το γκολ του Κατσουρανη.
Αν πρεπει οπωσδηποτε να τοποθετησω καπου την παγιωση της ενοχλησης μου, θα την τοποθετούσα στην χρονια της υποθεσης Βαλνερ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και βρίζεις νομίζω και θα φας μπαν. Θα μάθεις κ εσύ, εγώ στα 14 χρόνια μια φορά έφαγα μπαν, από τον αντισθενη, για οπαδικα φυσικά..
Ο alex71 ειναι εκ πεποιθησεως ευγενης και δεν βριζει ποτέ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Δεν θα ελεγα οτι ειμαι "αντιολυμπιακος".
Οταν εκανε περσι το 1-2 ο Ολυμπιακος μεσα στην Αρσεναλ, το ειχα πανηγυρισει.
Οπως καθε μη φιλαθλος του Ολυμπιακου, αντιπαθησα συγκεκριμενες πρακτικες λιγο μετα το 2000.
Και δυστυχως καθε τοσο υπηρχαν συγκεκριμενες εικονες που επετειναν την αντιπαθεια μου.
Προχειρως θυμαμαι την υποθεση Βαλνερ, το χερι του Μανιατη και το γκολ του Κατσουρανη.
Αν πρεπει οπωσδηποτε να τοποθετησω καπου την παγιωση της ενοχλησης μου, θα την τοποθετούσα στην χρονια της υποθεσης Βαλνερ
οκ αντε να το δεχθω απο σενα αλλα ολοι οι υπολοιποι ειναι αντιολυμπιακοι πριν το 90 και ρωταω τι το μεμτο ειχε κανει ο ολυμπιακος πριν το 90?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
οκ αντε να το δεχθω απο σενα αλλα ολοι οι υπολοιποι ειναι αντιολυμπιακοι πριν το 90 και ρωταω τι το μεμτο ειχε κανει ο ολυμπιακος πριν το 90?
Τίποτα δεν ειχα με τον Ολυμπιακο πριν το 1990.
Ισα ισα απο οσο θυμαμαι τοτε, μαλλον ο Παναθηναικος ηταν ο ενοχλητικος.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.994
Κριτικές
1
Like
2.767
Πόντοι
606
οκ αντε να το δεχθω απο σενα αλλα ολοι οι υπολοιποι ειναι αντιολυμπιακοι πριν το 90 και ρωταω τι το μεμτο ειχε κανει ο ολυμπιακος πριν το 90?
Εγώ που είμαι μετά το 90 αφού γεννήθηκα το 77 και ήμουν 13 άρα μόλις άρχισα να έχω αντίληψη πιάνομαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom