Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
αν προσθεσει στον βαζελο και το κυπελλο που εχασε απο την λαρισα επειδη ηταν ατυχος, βαλει και κανα δυο παραπανω κυπελλα στην αεκ απο αυτα που πηρε στην γ εθνικη, ισως να γινει δουλιτσα....
ελεγα να βαλω κυπελλο νεων
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
βιντεακι για το μουφα πεναλντι του αλεξανδρη θα βρεις σιγουρα, για το χερι του κρεσπο, αποκλειεται!!!!!
Για το χερι του Μανιατη που στερησε ενα κυπελλο απο μια επαρχιακη ομαδα οπως ο Αστερας Τριπολης, μην τυχον και χασει ενα κυπελλακι ο φαταούλας Ολυμπιακος και χασει η βενετιά βελόνι, θα βρω βιντεακι?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Για το χερι του Μανιατη που στερησε ενα κυπελλο απο μια επαρχιακη ομαδα οπως ο Αστερας Τριπολης, μην τυχον και χασει ενα κυπελλακι ο φαταούλας Ολυμπιακος και χασει η βενετιά βελόνι, θα βρω βιντεακι?
καθε χρονο στις 11 μαιου εχει αφιερωμα στο σανοδνα...
για τα επομενα 150 χρονια τουλαχιστον, θα μπορεις να το βρισκεις ανετα...
αν τωρα του χρονου στις 11 απριλιου μπεις σε καποιο απο τα λεγομενα αντικειμενικα σαιτ ή στο σανοδνα και βρεις αφιερωμα για το χερι στο κρεσπο, εγω σταματαω να ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο, αλλαζω ομαδα και υποστηριζω παναθηναικο στα e sports.....
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Για το χερι του Μανιατη που στερησε ενα κυπελλο απο μια επαρχιακη ομαδα οπως ο Αστερας Τριπολης, μην τυχον και χασει ενα κυπελλακι ο φαταούλας Ολυμπιακος και χασει η βενετιά βελόνι, θα βρω βιντεακι?
εκανα εναν λαθος υπολογισμο και πεσανε να με φανε, μπινελικια, μοντερατορς κλπ.

θα ηταν πολυ αντρικιο να πει καποιος απο αυτους για τη φαση του Μανιατη, που μια φορα στα 15 χρονια εχει επαρχιακη ομαδα την ευκαιρια να παρει κουπα.

αντ'αυτου και δεν καταλαβανε τι εννοουσα με την ευρωπη και ξεκινησαν τις υβρεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
καθε χρονο στις 11 μαιου εχει αφιερωμα στο σανοδνα...
για τα επομενα 150 χρονια τουλαχιστον, θα μπορεις να το βρισκεις ανετα...
αν τωρα του χρονου στις 11 απριλιου μπεις σε καποιο απο τα λεγομενα αντικειμενικα σαιτ ή στο σανοδνα και βρεις αφιερωμα για το χερι στο κρεσπο, εγω σταματαω να ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο, αλλαζω ομαδα και υποστηριζω παναθηναικο στα e sports.....
Μου ειναι αδιαφορο το χερι του Κρεσπο.
Εμενα με ενοχλεί ο φαταουλισμος, που στερεί ενα κυπελλο απο μια μικρή επαρχιακη ομαδα με το ζορι. Μην τυχον και χασει ο φαταουλας ενα κωλοκυπελλο.
Ετσι και η Γιουβεντους πηρε το κυπελλο τις προαλλες απο την Αταλάντα. Μην τυχον και χασει ενα κωλοκυπελλο η Γιουβεντους. Την οποια σιχαινεται ολος ο πλανητης.
Εσυ βεβαια καλα κάνεις και πανηγυριζεις και μετρας τροπαια, αλλά μην σου κακοφαινεται μετα οταν εισαι η αντιπαθεστερη ομαδα στην Ελλαδα. Και κανενα χερι του Κρεσπο δεν θα σε ξεπλυνει.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Μου ειναι αδιαφορο το χερι του Κρεσπο.
Εμενα με ενοχλεί ο φαταουλισμος, που στερεί ενα κυπελλο απο μια μικρή επαρχιακη ομαδα με το ζορι. Μην τυχον και χασει ο φαταουλας ενα κωλοκυπελλο.
Ετσι και η Γιουβεντους πηρε το κυπελλο τις προαλλες απο την Αταλάντα. Μην τυχον και χασει ενα κωλοκυπελλο η Γιουβεντους. Την οποια σιχαινεται ολος ο πλανητης.
Εσυ βεβαια καλα κάνεις και πανηγυριζεις και μετρας τροπαια, αλλά μην σου κακοφαινεται μετα οταν εισαι η αντιπαθεστερη ομαδα στην Ελλαδα. Και κανενα χερι του Κρεσπο δεν θα σε ξεπλυνει.
οι γαυροι παντως, ολο για το χερι του ρομπερτο καρλος λενε και τι αντιπαθητικη που ειναι η ρεαλ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
οι γαυροι παντως, ολο για το χερι του ρομπερτο καρλος λενε και τι αντιπαθητικη που ειναι η ρεαλ
Ναι φυσικα το θυμαμαι, "υπαρχει και θεος" λεγεται αυτο.
Τι κριμα, θα εκαναν διπλο στο Μπερναμπεου αν επαιρναν το πεναλτυ, ειναι σιγουρο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Μου ειναι αδιαφορο το χερι του Κρεσπο.
Εμενα με ενοχλεί ο φαταουλισμος, που στερεί ενα κυπελλο απο μια μικρή επαρχιακη ομαδα με το ζορι. Μην τυχον και χασει ο φαταουλας ενα κωλοκυπελλο.
Ετσι και η Γιουβεντους πηρε το κυπελλο τις προαλλες απο την Αταλάντα. Μην τυχον και χασει ενα κωλοκυπελλο η Γιουβεντους. Την οποια σιχαινεται ολος ο πλανητης.
Εσυ βεβαια καλα κάνεις και πανηγυριζεις και μετρας τροπαια, αλλά μην σου κακοφαινεται μετα οταν εισαι η αντιπαθεστερη ομαδα στην Ελλαδα. Και κανενα χερι του Κρεσπο δεν θα σε ξεπλυνει.
τυπε εγω δεν εχω αναγκη κανενα χερι του κρεσπο να με ξεπλυνει..εσυ εχασες την 2η θεση με το χερι του κρεσπο...εγω δεν σας βλεπω καν....
εδω καταδεχοσουν να πηγαινεις το κυπελλο με τον μανταλο καθε χρονο στον μπαοκ, ενω αυτοι ειχαν αγορασει με εναν σερβιτορο προπονητηριο αλλης ομαδας...και εσεις κανατε τουμπεκι μην τυχον και μπλεξει ο τσετσενος και ξαναπαρει τα ηνια ο βαγγελας....
καποιοι θα ειναι μια ζωη παθητικοι, δεν θα γινουν ποτε ανδρες......
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
τυπε εγω δεν εχω αναγκη κανενα χερι του κρεσπο να με ξεπλυνει..εσυ εχασες την 2η θεση με το χερι του κρεσπο...εγω δεν σας βλεπω καν....
εδω καταδεχοσουν να πηγαινεις το κυπελλο με τον μανταλο καθε χρονο στον μπαοκ, ενω αυτοι ειχαν αγορασει με εναν σερβιτορο προπονητηριο αλλης ομαδας...και εσεις κανατε τουμπεκι μην τυχον και μπλεξει ο τσετσενος και ξαναπαρει τα ηνια ο βαγγελας....
καποιοι θα ειναι μια ζωη παθητικοι, δεν θα γινουν ποτε ανδρες......
Ραβδος εν γωνία αρα βρεχει
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ναι φυσικα το θυμαμαι, "υπαρχει και θεος" λεγεται αυτο.
Τι κριμα, θα εκαναν διπλο στο Μπερναμπεου αν επαιρναν το πεναλτυ, ειναι σιγουρο
Το 2000 είχε γίνει αυτό ρε τύπε, πότε πρόλαβε να μας τιμωρήσει το κάρμα για 3 χρόνια υποτιθέμενης παράγκας;
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
τυπε εγω δεν εχω αναγκη κανενα χερι του κρεσπο να με ξεπλυνει..εσυ εχασες την 2η θεση με το χερι του κρεσπο...εγω δεν σας βλεπω καν....
εδω καταδεχοσουν να πηγαινεις το κυπελλο με τον μανταλο καθε χρονο στον μπαοκ, ενω αυτοι ειχαν αγορασει με εναν σερβιτορο προπονητηριο αλλης ομαδας...και εσεις κανατε τουμπεκι μην τυχον και μπλεξει ο τσετσενος και ξαναπαρει τα ηνια ο βαγγελας....
καποιοι θα ειναι μια ζωη παθητικοι, δεν θα γινουν ποτε ανδρες......
φιλε σορρυ κιολας, αλλα αυτα νορμαλ ειναι.

καποτε στα πετρινα χρονια, καθοσουν να χανεις απο ΑΕΚ για να μη το παρει ο παναθηναικος με τα χανουμια να τραγουδανε γαυροι αδερφια μαζι θα το σηκωσουμε στη νεα φιλαδελφεια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Ραβδος εν γωνία αρα βρεχει
σας ξεβρακωσε η εξυγιανση τυπε....αποδειχτηκε οτι ειχατε θεμα μονο με τα παραρτηματα του ολυμπιακου...με τα παραρτηματα αλλων ομαδων, δεν εχετε θεμα...

τα ιδια και στο μπασκετ...γιναμε η μονη ομαδα παγκοσμιως που αποβληθηκε απο το πρωταθλημα επειδη ζητησε ξενους διαιτητες!!!!στο ποδοσφαιρο γκαριζατε για βαρ και ξενους διαιτητες, αλλα στο μπασκετ πετουσατε χαρταετο.....εκει βλεπεις εχανε ο ολυμπιακος ηδη, για ποιο λογο να φερουμε ξενους διαιτητες...

εχετε τεραστιο κοπλεξ απεναντι στον θρυλο και γι αυτο και εχουμε γιγαντωθει τοσο πολυ...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
φιλε σορρυ κιολας, αλλα αυτα νορμαλ ειναι.

καποτε στα πετρινα χρονια, καθοσουν να χανεις απο ΑΕΚ για να μη το παρει ο παναθηναικος με τα χανουμια να τραγουδανε γαυροι αδερφια μαζι θα το σηκωσουμε στη νεα φιλαδελφεια
ποιο ειναι νορμαλ? να αγοραζει ενας σερβιτορος ενα ξενοδοχειο και ενα προπονητηριο???
γιατι δεν το κυνηγησατε το θεμα?
με τον γεωργεα που ειπε οτι ηταν στημενο το ματς βεροια - ολυμπιακος, κανατε χαμο....με τον σερβιτορο του μπαοκ, γιατι κανατε τουμπεκι?
και με τον διαβολο θα κοιμοστασταν, αρκει να χασει κανα τιτλο ο ολυμπιακος...και του αλλου του φουκαρα τον επιασε ο πονος που δεν αφησαμε την τριπολη να παρει το κυπελλο....πιο υποκριτης, πεθαινεις....
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
φιλε σορρυ κιολας, αλλα αυτα νορμαλ ειναι.

καποτε στα πετρινα χρονια, καθοσουν να χανεις απο ΑΕΚ για να μη το παρει ο παναθηναικος με τα χανουμια να τραγουδανε γαυροι αδερφια μαζι θα το σηκωσουμε στη νεα φιλαδελφεια
"AEK-Θρύλος ενωμενοι κι ολοι οι αλλοι γαμημενοι"
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
ποιο ειναι νορμαλ? να αγοραζει ενας σερβιτορος ενα ξενοδοχειο και ενα προπονητηριο???
γιατι δεν το κυνηγησατε το θεμα?
με τον γεωργεα που ειπε οτι ηταν στημενο το ματς βεροια - ολυμπιακος, κανατε χαμο....με τον σερβιτορο του μπαοκ, γιατι κανατε τουμπεκι?
και με τον διαβολο θα κοιμοστασταν, αρκει να χασει κανα τιτλο ο ολυμπιακος...και του αλλου του φουκαρα τον επιασε ο πονος που δεν αφησαμε την τριπολη να παρει το κυπελλο....πιο υποκριτης, πεθαινεις....
:confused: :confused: :confused: :confused:
ειναι νορμαλ να κανει τα παντα ο αιωνιος αντιπαλος για να μη κερδιζει ο αλλος.

οπως Ρεαλ και Μπαρτσελονα δινουν βαθμους,

οπως εσυ εχασες τοτε

ετσι και ο καραφλουζος (μιας και ουτε το τοπι το κατεχει ουτε λεφτα σοβαρα εριξε) εγινε τσατσος του παοκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

"AEK-Θρύλος ενωμενοι κι ολοι οι αλλοι γαμημενοι"
ειναι πιτσιρικας δε τα θυμαται.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
ειναι νορμαλ να κανει τα παντα ο αιωνιος αντιπαλος για να μη κερδιζει ο αλλος.

οπως Ρεαλ και Μπαρτσελονα δινουν βαθμους,

οπως εσυ εχασες τοτε

ετσι και ο καραφλουζος (μιας και ουτε το τοπι το κατεχει ουτε λεφτα σοβαρα εριξε) εγινε τσατσος του παοκ
εγω εδω και χρονια το λεω..... 2 ομαδες υπαρχουν στην ελλαδα :
οι ολυμπιακοι και οι αντιολυμπιακοι...

ο αλλος το παιζει παναθηναικος και αντι να τον νοιαζει πως θα ξαναπαρει πρωταθλημα, τον νοιαζει πως θα δωσει βαθμους σε παοκ ή αεκ ή τριπολη μπας και παρουν το πρωταθλημα απο τον ολυμπιακο!!!!!
αδιανοητα πραγματα..καταντια....κλειστε το το μαγαζι, τζαμπα καιει η λαμπα...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.048
Κριτικές
184
Like
44.692
Πόντοι
22.266
Παίρνουμε κ τέρμα Μάρκο μπιατς οπότε του χρόνου σίγουρα ξανά πρωταθλητές
Φέτος πολύ δύσκολα αφού αργιυν στις κινηματογραφικές πασες που είναι το κλειδί στο σύγχρονο παιχνιδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom