Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
εγω κινδυνευω περισσοτερο κακομοιρη ξερεις να παω για μπανιο


ασε λοιπον τα σαλια και αντε γαμησου
βρισε οσο θες τυπε, τις ξερω τις πουστικες τακτικες σας

ειπα πουστικες, κανε αναφορα.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
γιατι να μην τους ξερω, αλβανος ειμαι?
:think: :confused:
αν τους ξερεις μπραβο σου, εισαι η εξαιρεση

ο μεσος οπαδος σου τους ξερει?

γιατι αδειο ηταν παντα το παπαστρατειο. οπως και το μπασκετακι σας τα μαυρα χρονια (που και τωρα μαυρα ειναι αλλα λεμε)

Μεχρι και η Χερενφεν σε εχει γλεντησει τυπε
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
παω για καμια βουτια γαυρακια. κοιταξτε πως κουνιουνται οι βαρκες στο πασαλιμανι
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
τουλαχιστον δεν εχουμε προεδρο μπλεγμενο με ντρογκες
Το μόνο μπλεγμένο είναι το μυαλό σου.
μιλαω για τελικους.

ειπα ξεκαθαρα οτι ο ολυμπιακος χανει στους τελικους.

θαυμαζω ικανοτητα αναγνωσης
Μιλάς, ναι. Και μας έβαλες αυτό από wikipedia που νομίζεις ότι δείχνει ότι ο Ολυμπιακός χάνει τους τελικούς; Το κοίταξες καθόλου;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Βασικά για να σε βοηθήσω: αφού έχεις βγάλει τα πρωταθλήματα, τις νίκες μεταξύ μας εκεί (ΟΠΟΙΑ ομάδα και να είσαι), βγάλε και τους τελικούς που έχουμε κερδίσει στο κύπελλο και έχεις δίκιο δικέ μου. Μας τάπωσες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Paldim

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Βασικά για να σε βοηθήσω: αφού έχεις βγάλει τα πρωταθλήματα, τις νίκες μεταξύ μας εκεί (ΟΠΟΙΑ ομάδα και να είσαι), βγάλε και τους τελικούς που έχουμε κερδίσει στο κύπελλο και έχεις δίκιο δικέ μου. Μας τάπωσες.
Θα απαντούσα ,αλλά μπορεί να φάω μπαν όπως τότε που μου έβρισαν τη μάνα και μπαναρες εμένα.

οκ ,όλα του Ολυμπιακού είναι καθαρά, χαίρομαι που κανεις δε ντρέπεται για ότι έγινε με τον Αστέρα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Απάντα: είδες αυτό που έβαλες από wikipedia και διαπίστωσες ότι ο Ολυμπιακός χάνει τους τελικούς; Είναι απλή η ερώτηση. Ναι ή όχι. Και αν απαντήσεις με βρισιές, ναι θα φας μπαν.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Απάντα: είδες αυτό που έβαλες από wikipedia και διαπίστωσες ότι ο Ολυμπιακός χάνει τους τελικούς; Είναι απλή η ερώτηση. Ναι ή όχι. Και αν απαντήσεις με βρισιές, ναι θα φας μπαν.
χασαμε τον φετινο τυπε...αρα τους χανουμε ολους....
τα ιδια λεγαν και πριν 3 χρονια με τους ξενους διαιτητες...επειδη εκεινη την χρονια δεν πηγαμε καλα, μετρουσαν τα ματς και λεγανε οτι δεν κερδιζει ποτε με ξενους διαιτητες ο ολυμπιακος...
τα τελευταια χρονια που τους εχουμε ξεκωλιασει με ξενους διαιτητες, σταματησαν να μετρανε τα ματς...οσα προβατα προλαβαν να κοροιδεψουν, προλαβαν...τωρα παμε για αλλα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Απάντα: είδες αυτό που έβαλες από wikipedia και διαπίστωσες ότι ο Ολυμπιακός χάνει τους τελικούς; Είναι απλή η ερώτηση. Ναι ή όχι. Και αν απαντήσεις με βρισιές, ναι θα φας μπαν.
Κάνω σύνοψη για όσους δε κατάλαβαν

ο Ολυμπιακός αν και κυρίαρχη δύναμη τα τελευταία χρόνια (20+) ΔΕΝ τα πάει τόσο καλά στο κύπελλο. Έχει χάσει πολλές φορές από τον ΠΑΟΚ, και αν δεις την τελευταία δεκαετία τους νικητές το βλέπεις και αυτό.
Όσο για τα μπάν,μη μου πετάς εξυπνάδες.ξέρεις πολύ καλά για τι μιλάω, δεν έχω πρόβλημα να φάω μπαν αν βρίσω αλλά το να τρώνε οι μισοί είναι υποκρισία.

απαντα και εσυ για το κύπελλο με τον Αστέρα τύπε
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
χασαμε τον φετινο τυπε...αρα τους χανουμε ολους....
τα ιδια λεγαν και πριν 3 χρονια με τους ξενους διαιτητες...επειδη εκεινη την χρονια δεν πηγαμε καλα, μετρουσαν τα ματς και λεγανε οτι δεν κερδιζει ποτε με ξενους διαιτητες ο ολυμπιακος...
τα τελευταια χρονια που τους εχουμε ξεκωλιασει με ξενους διαιτητες, σταματησαν να μετρανε τα ματς...οσα προβατα προλαβαν να κοροιδεψουν, προλαβαν...τωρα παμε για αλλα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μόνο το φετινό έχασες ; Και πρόπερσι αποκλείστηκες. Ένα κύπελλο το πήρες με τον Αστέρα . Και επι μιραλας ο ΠΑΟΚ σε πέταξε έξω

ακόμα και στα 7 του Κόκκαλη ,1 κύπελλο πήρες η δυο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom