Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
τυπε μου αυτη ειναι δικη σας δουλεια...ετσι μεγαλωσατε, ετσι σας μαθανε...με 20 λεπτα βιντεακια με μουφα πεναλντι του θρυλου...
τωρα αν η μια φαση που ειναι μουφα πεναλντι εγινε με το σκορ ηδη στο 4-0, δεν θα το μαθουμε ποτε...
αν εκεινη την αγωνιστικη που εγω πηρα μουφα πεναλντι με τον πανιωνιο, πηρες και εσυ μουφα πεναλντι ή εβαλες γκολ οφσαιτ με την δοξα δραμας μεσα στην τουμπα, επισης δεν θα το μαθουμε ποτε...
οπως και δεν θα δουμε ποτε ξανα σε βιντεακι στο γιουτουμπ το χερι το κρεσπο μεσα στην τριπολη στα πλευ οφ..ουτε το πεντακαθαρο πεναλντι του οφη μεσα στην τουμπα...ουτε την σφαγη προπερσυ στο κυπελλο μεσα εξω στην τριπολη για να παρεις ενα ακομα παντελωνατο κυπελλο......ουτε για το χερι του βιερινια στην λαμια...ουτε για τα ντερμπι στην τουμπα που ολα ληγουν μετα απο 10 λεπτα καθυστερησεις....
αυτα ειναι σαν να μην εγιναν..ποιος θα κατσει να ασχοληθει να φτιαξει βιντεακια για αυτα και για τοσα αλλα...αυτη ειναι δουλεια των αρδακιων που σας δουλευουν δεκαετιες τωρα...
βιντεακι για το μουφα πεναλντι του αλεξανδρη θα βρεις σιγουρα, για το χερι του κρεσπο, αποκλειεται!!!!!
τακη μην τσαντιζεσαι εκπομπη λογου εχουμε. :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
το χερι του κρεσπο στην τριπολη το λεω γιατι εγινε πριν 20 μερες και το θυμαμαι ακομα...
του χρονου τετοια εποχη θα το εχω ξεχασει ηδη....
το χερι του μανιατη δεν προκειται να το ξεχασει κανεις ποτε γιατι το σανοδνα και τα αρδακια σου, κανουν ετησια αφιερωματα συνεχως...
οποτε του χρονου εσυ θα μου βαζεις βιντεακια για το χερι του μανιατη που θα εχει ανεβασει το σανοδνα για 100στη φορα, εγω θα εχω ξεχασει ηδη το χερι του κρεσπο στην τριπολη, και εσυ θα εισαι ο αδικημενος και εγω η παραγκα...
και η ζωη συνεχιζεται : εγω κοντα στο 50ο πρωταθλημα και εσυ κοντα στο 50ο βιντεακι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τυπε μου αυτη ειναι δικη σας δουλεια...ετσι μεγαλωσατε, ετσι σας μαθανε...με 20 λεπτα βιντεακια με μουφα πεναλντι του θρυλου...
τωρα αν η μια φαση που ειναι μουφα πεναλντι εγινε με το σκορ ηδη στο 4-0, δεν θα το μαθουμε ποτε...
αν εκεινη την αγωνιστικη που εγω πηρα μουφα πεναλντι με τον πανιωνιο, πηρες και εσυ μουφα πεναλντι ή εβαλες γκολ οφσαιτ με την δοξα δραμας μεσα στην τουμπα, επισης δεν θα το μαθουμε ποτε...
οπως και δεν θα δουμε ποτε ξανα σε βιντεακι στο γιουτουμπ το χερι το κρεσπο μεσα στην τριπολη στα πλευ οφ..ουτε το πεντακαθαρο πεναλντι του οφη μεσα στην τουμπα...ουτε την σφαγη προπερσυ στο κυπελλο μεσα εξω στην τριπολη για να παρεις ενα ακομα παντελωνατο κυπελλο......ουτε για το χερι του βιερινια στην λαμια...ουτε για τα ντερμπι στην τουμπα που ολα ληγουν μετα απο 10 λεπτα καθυστερησεις....
αυτα ειναι σαν να μην εγιναν..ποιος θα κατσει να ασχοληθει να φτιαξει βιντεακια για αυτα και για τοσα αλλα...αυτη ειναι δουλεια των αρδακιων που σας δουλευουν δεκαετιες τωρα...
βιντεακι για το μουφα πεναλντι του αλεξανδρη θα βρεις σιγουρα, για το χερι του κρεσπο, αποκλειεται!!!!!
οχι ψευταρακο, εκατσα και ειδα με φιλο ολυμπιακο 3 αγωνες του με μικρες ομαδες συμπρωματικα και στους τρεις αγωνες κριθηκε το αποτελεσμα υπερ του απο "ΛΑΘΗ" των διαιτητων.

στους αγωνες με τον ΠΑΟΚ που ειδαμε ο ΠΑΟΚ εχασε βαθμους απο μικρες ομαδες επειδη οι διαιτητες σφυριζαν τοτε χωρις βαρ αβερτα οφσαηντ και δεν δινανε πεναλντι στο ΠΑΟΚ.

ο ολυμπιακος ετσι κερδιζε καμμια 20ρια βαθμους απο την παραγκα
ο ΠΑΟΚ εχανε καμμια 15ρια βαθμους απο την παραγκα

και στο τελος του πρωταθληματος ο ολυμπιακος ηταν υπερηφανος που κερδισε το πρωταθλημα με 35 βαθμους απο τον παοκ.

ο ισχυρισμος του ολυμπιακου ηταν "ε καλα ποσους βαθμους να ηταν μικροτερη η διαφορα με ιση διαιτησια 5-10-15??"

εμ δεν ειναι ετσι μαστορα ειναι 20-30 επι 50 χρονια, για αυτο παιζουμε με την αεκ που μας εκελψε 2 τιτλους και στις κερκιδες βριζουμε εσας που το εχετε συστημα μια ζωη.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
εδω πως η μεγαλη μπαοκαρα επαιρνε τα πρωταθλημα
μπαοκ - τριπολη 2018 :

και αλλο μουφα πεναλντι το 2018 για τον πρωταθλητη μπαοκ μεσα στα γιαννενα :

3 ποντους απο την τριπολη, 3 ποντους απο τα γιαννενα, συνολο 6...την χρονια που ο αηττητος ψευτοπρωταθλτης πηρε τον τιτλο με αποσταση 5 βαθμων απο τον ολυμπιακο...
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
πως παιρνει τα κυπελλα επι τσετσενου ο μπαοκ :
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
λυπαμαι για εσενα ραουπαου,

μολις ομολογησες .

που ειναι τα περισσοτερα σε 5 χρονια του παοκ (που πηρε ολο κι ολο ενα πρωταθλημα)

με τα δεκαδες της παραγκας που πηρε δεκαδες πραταθληματα???

θεωρεις με 2-3 φασεις απαντησες????

γιατι δεν υπαρχει βιντεο στο γιουτιουμπ με δεκαδες μαιμου πεναλντι του παοκ οπως υπαρχουν με του ολυμπιακου???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
χαιρομαι που ομολογησες ραουπαου,

οποτε τωρα καταλαβαινεις γιατι οτνα παιζει αεκ - παναθηναικος

βριζουν τον ολυμπιακο και οχι τον παοκ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
γιατι σου ειπα ρε γυφτο οτι με βιντεακια ασχολειστε μονο εσεις οι μπουφοι...σας εχουν κανει πουρε τα μυαλια τα αρδακια και νομιζετε οτι ειστε οι αιωνια αδικημενοι...
σιγα μην κατσω να κανω βιντεακι με το χερι του κρεσπο στην τριπολη...του χρονου θα το εχω ξεχασει...
αυτα ειναι για νηπια σαν και σενα...
εμεις σας γαμαμε μια ζωη, δεν κανουμε βιντεακια με το κρεσπο...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
μιλαμε για τυπο που νομιζε οτι του κλεψαμε πρωταθληματα την δεκαετια του 50 που τερματιζε 8ος!!!!!!!!!!
ο,τι μαλακια του λεει ο κολκας, την πιστευει.....πιο χαζος και απο τους χαζους...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
χαιρομαι που ομολογησες ραουπαου,

οποτε τωρα καταλαβαινεις γιατι οτνα παιζει αεκ - παναθηναικος

βριζουν τον ολυμπιακο και οχι τον παοκ
επειδη δεν υπαρχει παοκ ειναι απλα τα πραγματα,και να σου θυμισω οτι καποτε κανατε τσιμπουκια στον παναθηναικο επι βγενοπουλου το θυμασαι,θυμησου και την φανελα σας τι χορηγο ειχε,και τωρα λοιδορειτε τον βαζελο αλλα παλι με χρονια με καιρους παλι τσιμπουκια θα του κανετε. :confused: :confused: :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γιατι σου ειπα ρε γυφτο οτι με βιντεακια ασχολειστε μονο εσεις οι μπουφοι...σας εχουν κανει πουρε τα μυαλια τα αρδακια και νομιζετε οτι ειστε οι αιωνια αδικημενοι...
σιγα μην κατσω να κανω βιντεακι με το χερι του κρεσπο στην τριπολη...του χρονου θα το εχω ξεχασει...
αυτα ειναι για νηπια σαν και σενα...
εμεις σας γαμαμε μια ζωη, δεν κανουμε βιντεακια με το κρεσπο...
ναι καλα 2εκατομμυρια ολυμπιακοι ειναι ολοι επιστημονες , σοβαροι ανθρωποι και υπερανω για αυτο.

οχι οτι εχουν δοθει 500 φασεις μαιμου υπερ του θρυλου και 10 υπερ του παοκ τα 30 χρονια που υπαρχουν βιντεο σε αρχεια στο ιντερνετ
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
ένα χρόνο αποτυχίες και με ένα παιχνίδι κάνατε τον Γκαρσία ευτυχισμένο προπονητή :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μιλαμε για τυπο που νομιζε οτι του κλεψαμε πρωταθληματα την δεκαετια του 50 που τερματιζε 8ος!!!!!!!!!!
ο,τι μαλακια του λεει ο κολκας, την πιστευει.....πιο χαζος και απο τους χαζους...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και για αυτα που ειδαμε με τα ματακια μας 40 χρονια τωρα???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ένα χρόνο αποτυχίες και με ένα παιχνίδι κάνατε τον Γκαρσία ευτυχισμένο προπονητή :confused:
συμφωνω, επιτυχημενη χρονια φετος ειχε ο Αρης, ιδιοκτησιας ολυμπιακου επισημα με δηλωση του δημοσια.

γι αυτο ευχηθηκα στο θεμα του καθε χρονια τετοια.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
975
καλημερα γαυρακια... ❤️❤️❤️
 

Συνημμένα

  • 185448758_475955153463588_6659484417864717314_n.jpg
    185448758_475955153463588_6659484417864717314_n.jpg
    270,8 KB · Εμφανίσεις: 29

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
ελα νικολακι ηρθε θαυμαστρια σου να σε υπερασπιστη. :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
ναι καλα 2εκατομμυρια ολυμπιακοι ειναι ολοι επιστημονες , σοβαροι ανθρωποι και υπερανω για αυτο.

οχι οτι εχουν δοθει 500 φασεις μαιμου υπερ του θρυλου και 10 υπερ του παοκ τα 30 χρονια που υπαρχουν βιντεο σε αρχεια στο ιντερνετ
αυτο ακριβως λεω...οτι εδωσαν 10 φασεις υπερ του παοκ και γι αυτο εβγαινες 4ος...στον ατρομητο ή την τριπολη που βγαινουν 5οι εδωσαν 2-3 φασεις...οποτε οπως εγω σου εκλεψα την 1η θεση ετσι και εσυ εκλεψες την 4η θεση απο τον ατρομητο και την τριπολη...
γιατι εσενα σε ευνοησαν με τον οφη ενω τον ατρομητο τον ειχαν χεσμενο με τον οφη και δεν κερδισε...
βεβαια δεν προκειται να κανει κανεις βιντεακια με τις σφαγες εις βαρος του ατρομητου που βγηκε 5ος..αυτα ειναι για νηπια σαν εσενα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αυτο ακριβως λεω...οτι εδωσαν 10 φασεις υπερ του παοκ και γι αυτο εβγαινες 4ος...στον ατρομητο ή την τριπολη που βγαινουν 5οι εδωσαν 2-3 φασεις...οποτε οπως εγω σου εκλεψα την 1η θεση ετσι και εσυ εκλεψες την 4η θεση απο τον ατρομητο και την τριπολη...
γιατι εσενα σε ευνοησαν με τον οφη ενω τον ατρομητο τον ειχαν χεσμενο με τον οφη και δεν κερδισε...
βεβαια δεν προκειται να κανει κανεις βιντεακια με τις σφαγες εις βαρος του ατρομητου που βγηκε 5ος..αυτα ειναι για νηπια σαν εσενα
αν σφαζανε τον ατρομητο κοντρα στον παοκ ολα αυτα τα χρονια δεν θα ησασταν 30 βαθμους μπροστα απο εμας αλλα 15, και αν δεν σφαζανε και ολες τις ομαδες οταν παιζουν κοντρα στον ολυμπιακο θα ειχατε αλλους 15 λιγοτερους.

ετσι πηρατε 20 απο τα πρωταθληματα σας.

αν το εκανε η αεκ θα βριζαμε την αεκ
αν το εκανε ο παοκ θα βριζανε τον παοκ.

εσεις το κανατε 70 χρονια και για τα τελευταια 30 υπαρχουν τα βιντεο οπου καταφερες απεναντι στα 20 μαιμου πεναλντι του θρυλου να μου δειξεις 3 φασεις του παοκ. παραδεχομενος την μεγαλη διαφορα και ομολογοντας την ενοχη σου.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
αν σφαζανε τον ατρομητο κοντρα στον παοκ ολα αυτα τα χρονια δεν θα ησασταν 30 βαθμους μπροστα απο εμας αλλα 15, και αν δεν σφαζανε και ολες τις ομαδες οταν παιζουν κοντρα στον ολυμπιακο θα ειχατε αλλους 15 λιγοτερους.

ετσι πηρατε 20 απο τα πρωταθληματα σας.

αν το εκανε η αεκ θα βριζαμε την αεκ
αν το εκανε ο παοκ θα βριζανε τον παοκ.

εσεις το κανατε 70 χρονια και για τα τελευταια 30 υπαρχουν τα βιντεο οπου καταφερες απεναντι στα 20 μαιμου πεναλντι του θρυλου να μου δειξεις 3 φασεις του παοκ. παραδεχομενος την μεγαλη διαφορα και ομολογοντας την ενοχη σου.
τελικα το αδειο κουτακι μπυρας ειναι πιο βαρυ η η ταινια ταμειακης μηχανης? :confused: :think: :think::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom