Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (7 μέλη και 12 επισκέπτες)

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.458
Like
7.036
Πόντοι
1.056
τι θες να κανει με +25 βαθμους ρε τυπε?
και η μπαρτσα χωρις μεσι μπουσκες ντεμπελε κλπ εχει θεμα....
τι γκρινιαζεται ρε που παιζουμε 6 μηνες σερικαθε 3 μερες και χασαμε απο ομαδα που ειναι 22 πισω μας?

Δεν καταλαβες τι εγραψα τυπε. Το θεμα δεν ειναι οτι δεν επαιξαν σημερα και χασαμε ενα αδιαφορο ματς απο τις πουτανες του Βορρα. Το θεμα ειναι οτι θα πουληθουν το καλοκαιρι. Και τα πειραματα του Μαρτινς δειχνουν οτι δεν τραβαει η ομαδα με κανενα συστημα χωρις αυτους. Ητοι πρεπει να ρθουν ισαξιοι αλλιως θα χουμε δραματα του χρονου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μας εχει πρηξει λιγο τα παπαρια ο Πεδριτο με τα πειραματα αλλα κλαιν. Προετοιμασια κανουμε. Κανει μπαμ παντως οτι η ομαδα χωρις Σεμεδο-Καμαρα-Φορτου ή Αστεριξ εχει χοντρο θεμα. Να δουμε τι θα ξηγηθει ο Εσκομπαρ σε μεταγραφες γιατι τον βλεπω καβλωμενο να πουλησει.

Ρε πεστε του να φέρει πίσω Τσιμίκα και Αμπντελαουι,έχετε βάλει πόσα μπακ ο ένας χειρότερος απ'τον άλλο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.586
Like
27.813
Πόντοι
5.506
Δεν καταλαβες τι εγραψα τυπε. Το θεμα δεν ειναι οτι δεν επαιξαν σημερα και χασαμε ενα αδιαφορο ματς απο τις πουτανες του Βορρα. Το θεμα ειναι οτι θα πουληθουν το καλοκαιρι. Και τα πειραματα του Μαρτινς δειχνουν οτι δεν τραβαει η ομαδα με κανενα συστημα χωρις αυτους. Ητοι πρεπει να ρθουν ισαξιοι αλλιως θα χουμε δραματα του χρονου.
απο εμενα βλεπω οτι μια χαρα 2 11αδες εχουμε...τι θα γινει το καλοκαιρι εχω απολυτη εμπιστοσυνη στον κυριο βαγγελη,στον κυριο πεδρο και στον κυριο κριστιαν....
ομαδαρα εχουμε κανει
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Δεν καταλαβες τι εγραψα τυπε. Το θεμα δεν ειναι οτι δεν επαιξαν σημερα και χασαμε ενα αδιαφορο ματς απο τις πουτανες του Βορρα. Το θεμα ειναι οτι θα πουληθουν το καλοκαιρι. Και τα πειραματα του Μαρτινς δειχνουν οτι δεν τραβαει η ομαδα με κανενα συστημα χωρις αυτους. Ητοι πρεπει να ρθουν ισαξιοι αλλιως θα χουμε δραματα του χρονου.
Παμε τωρα στα του ποδοσφαιρου.Εγω ειμαι ο πρωτος ως αντικειμενικος παοκτζης που λεει οτι ο Ολυμπιακος φετος εχει φοβερη ομαδα και παιζει ωραιο ποδοσφαιρο.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι εχεις υπερομαδα τυπου Ρεαλ/Μπαρτσελονα και γαμας και δερνεις.Ετυχε φετος ολες οι αλλες ομαδες(παοκ,παο,αεκ..πλην αρη) να ειναι τραγικοι με γελοια ροστερ και προπονητες.Οποτε φετος παιζεις μονος σου χωρις αυτο να σημαινει οπως προεγραψα οτι εισαι η Ρεαλ.Σημερα χασατε καθαρα διοτι ο Γκαρσια σας αφησε να παρετε χωρο,να παιξετε μπαλιτσα και χτυπησε με αντεπιθέσεις.Εχετε και εσεις παιχτες ναυαγια(βλεπε τον Μολδαβο αριστερο μπακ κλπ).Ελπιζω τελικο να γινει καλο ματς και να νικησει ο καλυτερος με αψογη διαιτησια οπως η σημερινη.Και επειδη ειμαι δικαιος και αντικειμενικος(και οχι Τακης Τσουκαλας) εχω να πω μπραβο στον Ολυμπιακο για την δικαια κατακτηση του φετινου πρωταθληματος.Μην τρελενεστε εμεις τις παπαριες τυπου το πρωταθλημα των πρεσπων κλπ μπειραιωτικα κομπλεξικα δεν τα λεμε....Και παλι μπραβο!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.586
Like
27.813
Πόντοι
5.506
Πουτανες ειναι οι μανες σας(βλεπε Τουρμπα και αμερικανικο στολο).Παμε τωρα στα του ποδοσφαιρου.Εγω ειμαι ο πρωτος ως αντικειμενικος παοκτζης που λεει οτι ο Ολυμπιακος φετος εχει φοβερη ομαδα και παιζει ωραιο ποδοσφαιρο.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι εχεις υπερομαδα τυπου Ρεαλ/Μπαρτσελονα και γαμας και δερνεις.Ετυχε φετος ολες οι αλλες ομαδες(παοκ,παο,αεκ..πλην αρη) να ειναι τραγικοι με γελοια ροστερ και προπονητες.Οποτε φετος παιζεις μονος σου χωρις αυτο να σημαινει οπως προεγραψα οτι εισαι η Ρεαλ.Σημερα χασατε καθαρα διοτι ο Γκαρσια σας αφησε να παρετε χωρο,να παιξετε μπαλιτσα και χτηπυσε με αντεπιθέσεις.Εχετε και εσεις παιχτες ναυαγια(βλεπε τον Μολδαβο αριστερο μπακ κλπ).Ελπιζω τελικο να γινει καλο ματς και να νικησει ο καλυτερος με αψογη διαιτησια οπως η σημερινη.Και επειδη ειμαι δικαιος και αντικειμενικος(και οχι Τακης Τσουκαλας) εχω να πω μπραβο στον Ολυμπιακο για την δικαια κατακτηση του φετινου πρωταθληματος.Μην τρελενεστε εμεις τις παπαριες τυπου το πρωταθλημα των πρεσπων κλπ μπειραιωτικα κομπλεξικα δεν τα λεμε....Και παλι μπραβο!!!!
αρχισες ασχημα...σβηστο καλυτερα γιατι βριζουμαι χειροτερα εμεις τυπε
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
αρχισες ασχημα...σβηστο καλυτερα γιατι βριζουμαι χειροτερα εμεις τυπε
Πουτανες του βορρα δεν εγραψε?Εγω γραφω αληθειες παντως.Στην τρουμπα ποιος δουλευε?Για ψαξε λιγο την ιστορια.Τοτε δεν ειχε κοριτσια απο σοβιετ....αρα?:think::2funny:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Πουτανες ειναι οι μανες σας(βλεπε Τρουμπα και αμερικανικο στολο).Παμε τωρα στα του ποδοσφαιρου.Εγω ειμαι ο πρωτος ως αντικειμενικος παοκτζης που λεει οτι ο Ολυμπιακος φετος εχει φοβερη ομαδα και παιζει ωραιο ποδοσφαιρο.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι εχεις υπερομαδα τυπου Ρεαλ/Μπαρτσελονα και γαμας και δερνεις.Ετυχε φετος ολες οι αλλες ομαδες(παοκ,παο,αεκ..πλην αρη) να ειναι τραγικοι με γελοια ροστερ και προπονητες.Οποτε φετος παιζεις μονος σου χωρις αυτο να σημαινει οπως προεγραψα οτι εισαι η Ρεαλ.Σημερα χασατε καθαρα διοτι ο Γκαρσια σας αφησε να παρετε χωρο,να παιξετε μπαλιτσα και χτυπησε με αντεπιθέσεις.Εχετε και εσεις παιχτες ναυαγια(βλεπε τον Μολδαβο αριστερο μπακ κλπ).Ελπιζω τελικο να γινει καλο ματς και να νικησει ο καλυτερος με αψογη διαιτησια οπως η σημερινη.Και επειδη ειμαι δικαιος και αντικειμενικος(και οχι Τακης Τσουκαλας) εχω να πω μπραβο στον Ολυμπιακο για την δικαια κατακτηση του φετινου πρωταθληματος.Μην τρελενεστε εμεις τις παπαριες τυπου το πρωταθλημα των πρεσπων κλπ μπειραιωτικα κομπλεξικα δεν τα λεμε....Και παλι μπραβο!!!!
Σβήσε την αρχή γιατί θα σε barry και θα σε σηκώσει :knuppel:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.586
Like
27.813
Πόντοι
5.506
Πουτανες του βορρα δεν εγραψε?Εγω γραφω αληθειες παντως.Στην τρουμπα ποιος δουλευε?Για ψαξε λιγο την ιστορια.Τοτε δεν ειχε κοριτσια απο σοβιετ....αρα?:think::2funny:
της μαναδες σας φερναμε ρε μπινε ....θες να τα ακουσεις?
σας εχει παρει παρτυ ολη η βουλγαρια ρε καριολη
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Σβήσε την αρχή γιατί θα σε barry και θα σε σηκώσει :knuppel:
Δεν σε βλεπω να κανεις συστάσεις για τον τυπο που εγραψε πουτανες του βορρα?Διακρισεις η ιδεα μου?θα το σβησω αν το κανει και ο ιδιος.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Δεν σε βλεπω να κανεις συστάσεις για τον τυπο που εγραψε πουτανες του βορρα?Διακρισεις η ιδεα μου?θα το σβησω αν το κανει και ο ιδιος.
Αυτός έγραψε πουτάνες και μιλούσε για τους παικτες!!!!
Εσυ έβρισες τις μάνες του Πειραιά!!!

Θα αργήσεις και άλλο να το σβήσεις;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Δεν σε βλεπω να κανεις συστάσεις για τον τυπο που εγραψε πουτανες του βορρα?Διακρισεις η ιδεα μου?θα το σβησω αν το κανει και ο ιδιος.
Ρε Lyndon,εδώ μέσα σε αυτό το νήμα,έχουμε αλληλοβριστεί διάφοροι πολλές φορές αλλά μάνες δεν έχουν ακουστεί ΠΟΤΕ .Τι δεν καταλαβαίνεις?Γαμωσταυρίδια θες να ακούσεις βραδυάτικα?
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.698
Like
28.302
Πόντοι
5.006
Σβηστό ρε καραγκιόζη κωλοτρυπίδα αμέσως μάνες ηλίθιε.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Αυτός έγραψε πουτάνες και μιλούσε για τους παικτες!!!!
Εσυ έβρισες τις μάνες του Πειραιά!!!

Θα αργήσεις και άλλο να το σβήσεις;
Μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις...δεν μιλας με κανενα παιδακι.Εγραψε πουτανες του βορρα.Το πουτανες του βορρα δεν πηγαινει σε κανενα παιχτη.ΕΙναι καθαρα προσβολη προς τους βορειοελλαδιτες και στις οικογενεις τους.Σου ειπα θα το σβησω εαν σβησει και το δικο του.Δεν ειχα καμμια προθεση να γραψω κατι τετοιο ειναι καθαρα απαντηση στο 'πουτανες του βορρα' που εγραψε.Καταλαβαινω οτι ως γαυρος που εισαι δυσκολευεσαι να αντιληφθείς τα στοιχειώδης.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.586
Like
27.813
Πόντοι
5.506
το τα στοιχειώδης. το γκουγκλαρες μωρη πουστρα?
εκει πουτανα κλαμα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις...δεν μιλας με κανενα παιδακι.Εγραψε πουτανες του βορρα.Το πουτανες του βορρα δεν πηγαινει σε κανενα παιχτη.ΕΙναι καθαρα προσβολη προς τους βορειοελλαδιτες και στις οικογενεις τους.Σου ειπα θα το σβησω εαν σβησει και το δικο του.Δεν ειχα καμμια προθεση να γραψω κατι τετοιο ειναι καθαρα απαντηση στο 'πουτανες του βορρα' που εγραψε.Καταλαβαινω οτι ως γαυρος που εισαι δυσκολευεσαι να αντιληφθείς τα στοιχειώδης.
Ρε μλκ καμένος είσαι?Γράφοντας πως χάσαμε από τις πουτάνες του Βορρά,εννοεί αγωνιστικά από τον Παοκ και όχι από τους Βορειοελλαδίτες και οικογένειες.Τόσο σου κόβει?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Μας εχει πρηξει λιγο τα παπαρια ο Πεδριτο με τα πειραματα αλλα κλαιν. Προετοιμασια κανουμε. Κανει μπαμ παντως οτι η ομαδα χωρις Σεμεδο-Καμαρα-Φορτου ή Αστεριξ εχει χοντρο θεμα. Να δουμε τι θα ξηγηθει ο Εσκομπαρ σε μεταγραφες γιατι τον βλεπω καβλωμενο να πουλησει.
Το χοντρό θέμα που το είδες? Η ομάδα πήρε το πρωτάθλημα την προηγούμενη Κυριακή και πήραν 3 μέρες άδεια μεσοβδόμαδα... Μετά από 2 χρόνια κάνουν διακοπές οι παίχτες και πολύ καλά κάνουν... Άμα αποκλειστούν κια από τον πας ακόμα καλύτερα για τις διακοπές γιατί τα σοβαρά αρχίζουν Ιούλιο ξανά...
Στα του ματς τώρα, ακόμα και αδιάφοροι και σβηστοι στο 1ο ημίχρονο ήταν καλύτεροι από τις μπουγάτσας που καίγονταν... Και αν δεν έδινε έτοιμο γκολ ο παλαίμαχος αβρααμ, για σβηστή νίκη πήγαινε παλι ο προφεσορ...

Υγ : τις μαλακιες περι ξεπούληματος τις αφήνω ασχολίαστες...
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις...δεν μιλας με κανενα παιδακι.Εγραψε πουτανες του βορρα.Το πουτανες του βορρα δεν πηγαινει σε κανενα παιχτη.ΕΙναι καθαρα προσβολη προς τους βορειοελλαδιτες και στις οικογενεις τους.Σου ειπα θα το σβησω εαν σβησει και το δικο του.Δεν ειχα καμμια προθεση να γραψω κατι τετοιο ειναι καθαρα απαντηση στο 'πουτανες του βορρα' που εγραψε.Καταλαβαινω οτι ως γαυρος που εισαι δυσκολευεσαι να αντιληφθείς τα στοιχειώδης.
:hi:

Ότι πεις
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ρε μλκ καμένος είσαι?Γράφοντας πως χάσαμε από τις πουτάνες του Βορρά,εννοεί αγωνιστικά από τον Παοκ και όχι από τους Βορειοελλαδίτες και οικογένειες.Τόσο σου κόβει?
Δεν νομιζω οτι εννοουσε αυτο αλλα anyway.Διαγραφω το δικο μου...διοτι δεν με αντιπροσωπεύει.Καλο θα ηταν να προσεχουμε τους χαρακτηρισμους...
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.458
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Δεν σε βλεπω να κανεις συστάσεις για τον τυπο που εγραψε πουτανες του βορρα?Διακρισεις η ιδεα μου?θα το σβησω αν το κανει και ο ιδιος.

Ρε τυπε είσαι ηλίθιος ή ανήλικο ; Μαλλον το πρωτο ε ; Μ'αρέσει που σου εκαναν και αναλυση για τα αυτονοητα. Και ποιες "διακρισεις" ρε ηλίθιε ; Που νομίζεις πως βρισκεσαι ; Στην επιτροπη φυλου και ισοτητας του ΣΥΡΙΖΑ ; Και για να τελειωνουμε πώς την έχεις δει ; Σου απευθυνθηκε κανενας προσωπικά ή με ειδες να μπαινω ποτέ στο θρεντ του ΠΑΟΚ και να σ βριζω ; Μπαινεις εδω , βρίζεις και θες να πουλήσεις και τσαμπουκά ; Σάλτα και γαμήσου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom