Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Καλή σου μέρα αρχιπράκτορα και υπόλοιποι πράκτορες, επιστήμονες, εγκάθετοι της Κρόκους Α.Ε.
Όταν μιλάμε για απολογισμό στο τέλος εννοούμε κάτι τέτοιο

Σημαντικά έσοδα
Περισσότερα από 21 εκατ. ευρώ θα μπουν στα ταμεία του Ολυμπιακού από τη φετινή του πορεία στο Champions League. Το ακριβές ποσό που θα μπει στα ταμεία της ΠΑΕ θα εξαρτηθεί από τα χρήματα που θα έρθουν τελικά στο τέλος της σεζόν από το εμπορικό κομμάτι (το market pool, για το οποίο θα αποφασίσει η UEFA).

Αναλυτικά τα ποσά:
Συμμετοχή στους ομίλους: 3 εκατ.
Αγώνες (400.000x6): 2,4 εκατ.
Βαθμοί (3 νίκεςx600.000, 2 ισοπ.x300.000): 2,4 εκατ.
Εισιτήρια (καθαρό ποσό): 1,1 εκατ.
Market pool: 9-11 εκατ.
Πρόκριση στους «16»: 2,2 εκατ.

Ές αύριον τα σπουδαία λοιπόν ;) ;) ;)

ΥΓ 1 Ο Pleasure ψόφησε??? Ακόμα να του πάει ρεύμα η ΔΕΗ??
ΥΓ 2 Οι πράκτορες μας αποδεικνύουν κάθε μέρα τις δυνατότητες τους. Εύγε νέοι μου  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αυτη η βερντερ δεν ειναι η υπερ ομαδα που εχασε χθες με κατεβασμενα παντελονια απο τους ξυλοκοπους οπως τους αποκαλουσες. η ρεαλ που σιγουρα ειναι τεραστιο ονομα αλλα αποκλειστικε απο την ομαδα της εφταρας τη λουζερ ρομα; η χεταφε η κατα τα αλλα ομαδουλα δεν ειναι αυτη που κερδισε τη ρεαλ μεσα στο μπερναμπεου και τηβ μπενφικα στο ντα λουζ;A!! και η λατσιο δεν ειναι η ομαδα που παλευει να σωθει; και στα λεω γιατι καποτε μειωνατε νικες ελληνικων ομαδων λεγοντας σιγα τις ομαδες που κερδιζαν. ;)
Εσυ τι ομαδα εισαι ρε Παληκαρι"?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αυτη η βερντερ δεν ειναι η υπερ ομαδα που εχασε χθες με κατεβασμενα παντελονια απο τους ξυλοκοπους οπως τους αποκαλουσες. η ρεαλ που σιγουρα ειναι τεραστιο ονομα αλλα αποκλειστικε απο την ομαδα της εφταρας τη λουζερ ρομα; η χεταφε η κατα τα αλλα ομαδουλα δεν ειναι αυτη που κερδισε τη ρεαλ μεσα στο μπερναμπεου και τηβ μπενφικα στο ντα λουζ;A!! και η λατσιο δεν ειναι η ομαδα που παλευει να σωθει; και στα λεω γιατι καποτε μειωνατε νικες ελληνικων ομαδων λεγοντας σιγα τις ομαδες που κερδιζαν. ;)
γατουλα δες τα χαλια σου σαν πανιωνιος και πως αποκλειστηκες φετος και ασε τον ολυμπιακο
η ρεαλ ειναι πρωτη η βερντερ ειναι πρωτη και η λατσιο ειναι η ομαδα που ειναι.απο ενα παιχνιδι εβγαλες συμπερασμα τωρα εσυ για την δυναμικοτητα τους????
τοσο ξερεις απο μπαλα τοσο λες
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλημερα κρητικε
εκει που γελαω ειναι με ορισμενους που βγαζουν χολη και ειρωνεια για ολυμπιακο,μετα μπαινουν εδω λενε μια  :jerking: :jerking: :jerking: και οταν τους παιρνουμε στο δουλεμα η ακομη χειροτερα οταν αρχιζουμε τα μπινελικια σε αυτους που γουσταρουν τα βρωμολογα,μας λενε οτι δεν μπορουμε να μιλησουμε
ρε σεις εχει βρισει κανεις απο εδω καποιον χωρις λογο ακομη και αλλης ομαδας?????
www.imageshack.gr/view.php?file=k9bijqjbw4njse9pgy75.jpg] [/URL]
 

Επισκέπτης
γατουλα δες τα χαλια σου σαν πανιωνιος και πως αποκλειστηκες φετος και ασε τον ολυμπιακο
η ρεαλ ειναι πρωτη η βερντερ ειναι πρωτη και η λατσιο ειναι η ομαδα που ειναι.απο ενα παιχνιδι εβγαλες συμπερασμα τωρα εσυ για την δυναμικοτητα τους????
τοσο ξερεις απο μπαλα τοσο λες
η βερντερ πρωτη; μαλλον σε αλλο πρωταθλημα. απο τωρα το εχει παρει η μπαγερν. οσο για μενα μπηκα στους ομιλους που για μας ειναι μεγαλη υποθεση και ειναι η δευτερη συνεχομενη φορα που το κανω!! η λατσιο τι; ε παει να σωθει τι ειπα λαθος;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
η βερντερ πρωτη; μαλλον σε αλλο πρωταθλημα. απο τωρα το εχει παρει η μπαγερν. οσο για μενα μπηκα στους ομιλους που για μας ειναι μεγαλη υποθεση και ειναι η δευτερη συνεχομενη φορα που το κανω!! η λατσιο τι; ε παει να σωθει τι ειπα λαθος;
Η επιτυχια που εχεις να μου παραθεσεις ειναι οτι μπηκες στους Ομιλους του Ουεφα???
και θες να κανουμε διαλογο??
Μηπως θες να μιλησουμε για τους παιχτες που εχει η Βερντερ ???
Αλμειντα???
Ντιεγκο?
Φριγκς ??
Μποροφσκι???
Θελεις να μιλησουμε για την Ρεαλ Μηπως??
Ρομπινιο??
Νιστερλοι???
Ραουλ???

τι θες να μας πεις τωρα????
 

Επισκέπτης
Τοτε μιλα για καμια ΔΙΚΗ σου Επιτυχια ευρωπαικη η Ελληνικη και ασε τους αλλους....
Εκτος αν εισαι με ολους τους αλλους ......(εκτος του Ολυμπιακου)
κοιτα περασα για δευτερη συνεχη φορα σε ομιλους ουεφα κατι που αναλογα με τη διοργανωση που παιζεις το καταφερες μετα απο 9 χρονια. εχω παει στο παρελθον δυο φορες στους 8 του ουεφα κατι που εχεις κανει και εσυ μια φορα. με τη διαφορα οτι εχω πολυ λιγιτερες συμμετοχες σε ευρωπη ;)
 

Επισκέπτης
Η επιτυχια που εχεις να μου παραθεσεις ειναι οτι μπηκες στους Ομιλους του Ουεφα???
και θες να κανουμε διαλογο??
Μηπως θες να μιλησουμε για τους παιχτες που εχει η Βερντερ ???
Αλμειντα???
Ντιεγκο?
Φριγκς ??
Μποροφσκι???
Θελεις να μιλησουμε για την Ρεαλ Μηπως??
Ρομπινιο??
Νιστερλοι???
Ραουλ???

τι θες να μας πεις τωρα????
και χασανε απο τους ξυλοκοπους οπως εσυ τους αποκαλουσες. και ναι εχοει παιχταραδες η ρεαλ ποσα χρονια εχει να περασει στους 8; τεσσερα χρονια!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
εκει που γελαω ειναι με ορισμενους που βγαζουν χολη και ειρωνεια για ολυμπιακο,μετα μπαινουν εδω λενε μια  :jerking: :jerking: :jerking: και οταν τους παιρνουμε στο δουλεμα η ακομη χειροτερα οταν αρχιζουμε τα μπινελικια σε αυτους που γουσταρουν τα βρωμολογα,μας λενε οτι δεν μπορουμε να μιλησουμε
ρε σεις εχει βρισει κανεις απο εδω καποιον χωρις λογο ακομη και αλλης ομαδας?????
www.imageshack.gr/view.php?file=k9bijqjbw4njse9pgy75.jpg] [/URL]
σε καμια περιπτωση δεν θα φτασεις την παπια,η παπια ειναι πολυ μπροστα
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα περασα για δευτερη συνεχη φορα σε ομιλους ουεφα κατι που αναλογα με τη διοργανωση που παιζεις το καταφερες μετα απο 9 χρονια. εχω παει στο παρελθον δυο φορες στους 8 του ουεφα κατι που εχεις κανει και εσυ μια φορα. με τη διαφορα οτι εχω πολυ λιγιτερες συμμετοχες σε ευρωπη ;)
μαλλον τα λες οπως γουσταρεις...(συνηθεια ειναι)
εχεις μαζεψει ποτε σε Ομιλο του Τσ.Λ 11 βαθμους??
10?? 9?? 8 ???
ο Ολυμπιακος ξερεις ποσες φορες το εχει κανει???
Θελεις να μιλησουμε για Πρωταθληματα Ελλαδος???
θελεις να μιλησουμε Για Συλλογους???
και αλλα Αθληματα??? Μπασκετ Βολευ Πολο???

Σε τι μπορει να συγκριθει η πλατεια με τον Θρυλο????
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
και χασανε απο τους ξυλοκοπους οπως εσυ τους αποκαλουσες. και ναι εχοει παιχταραδες η ρεαλ ποσα χρονια εχει να περασει στους 8; τεσσερα χρονια!!!
ενταξει η μπορντο και η γαλατα με την αλλη την σουηδικη?????ειναι κλασεις ανωτερες
σε καμια περιπτωση ο ολυμπιακος δεν συγκρινεται ευρωπαικα με τον πανιωνιο που εχει κανει τοσο μεγαλες πορειες και τους τρελαμενους γατουλοπανθηρες οπαδους του
 

Επισκέπτης
μαλλον τα λες οπως γουσταρεις...(συνηθεια ειναι)
εχεις μαζεψει ποτε σε Ομιλο του Τσ.Λ 11 βαθμους??
10?? 9?? 8 ???
ο Ολυμπιακος ξερεις ποσες φορες το εχει κανει???
Θελεις να μιλησουμε για Πρωταθληματα Ελλαδος???
θελεις να μιλησουμε Για Συλλογους???
και αλλα Αθληματα??? Μπασκετ Βολευ Πολο???

Σε τι μπορει να συγκριθει η πλατεια με τον Θρυλο????
σιγουρα πουθενα!!! αλλα σε ευρωπη μαζεψες βαθμους και λοιπον τι εγινε περασες οχι οποτε δε μου λεει κατι. αναλογικα με τη δυναμικοτητα που εχει ο πανιωνιος εχω κανει πολλα οσο για την ευρωπη μια ζωη τεταρτος εβγαινες και αποκλειοσουνα απο μολντε χερεφεν μακαμπι ομαδες που φεν υπαρχουν στο χαρτη και αυτα τα παρουσιαζεις επιτυχιες!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
σιγουρα πουθενα!!! αλλα σε ευρωπη μαζεψες βαθμους και λοιπον τι εγινε περασες οχι οποτε δε μου λεει κατι. αναλογικα με τη δυναμικοτητα που εχει ο πανιωνιος εχω κανει πολλα οσο για την ευρωπη μια ζωη τεταρτος εβγαινες και αποκλειοσουνα απο μολντε χερεφεν μακαμπι ομαδες που φεν υπαρχουν στο χαρτη και αυτα τα παρουσιαζεις επιτυχιες!!!!
Ρε μεγαλε ενταξει !!!
ΕΣΥ τι εχεις κανει θα μου πεις???
Εχεις κανει καποιο Επιτευμα στην Ευρωπη η Στην Ελλαδα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ του Ολυμπιακου?
και θελεις να συγκριθουμε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom