Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν τα γνωριζω τα παιδια!!αλλα το βλεπω μαλακια να γραφονται διαφορα για ραντεβου,καφεδες,γονεις κτλ κτλ....
Δες όμως και ΠΟΙΟΣ τα λέει.
Γιατί σε ότι με αφορά, εγώ διασκεδάζω αφόρητα εδώ μέσα. Ενώ οι άλλοι αφρίζουν και βρίζουν.
Καλύτεροι οι γάβροι και απο το Σινεάκ, έτσι Αρίωνα;    :)
 

Επισκέπτης
δεν συμφωνω ουτε με αυτα που εγραψες για καφεδες αλλα ουτε με αυτα που ειπε ο αριων για παιδια του μπαμπα!ας σταματησει εδω αυτη η συζητηση!
αλλοι ξεκινησαν κ εγω συνεχιζω.
οσο για τους καφεδες,πιο ειναι το κακο ? 2 ανθρωποι δεν μπορουν να πανε για καφε κ να συζητησουν κ να γνωριστουν ? ειδικα αν εχουν τοσα κοινα οπως εγω,ο παπιας κ ο τραβαωμαλακιααπτο1991 ?

ας σταματησουν τα κοριτσακια που θελουν να φυγω κ θα σταματησω.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Δες όμως και ΠΟΙΟΣ τα λέει.
Γιατί σε ότι με αφορά, εγώ διασκεδάζω αφόρητα εδώ μέσα. Ενώ οι άλλοι αφρίζουν και βρίζουν.
Καλύτεροι οι γάβροι και απο το Σινεάκ, έτσι Αρίωνα;    :)
Σου αρέσε να βρίζουν δηλαδή.
 

Επισκέπτης
Δες όμως και ΠΟΙΟΣ τα λέει.
Γιατί σε ότι με αφορά, εγώ διασκεδάζω αφόρητα εδώ μέσα. Ενώ οι άλλοι αφρίζουν και βρίζουν.
Καλύτεροι οι γάβροι και απο το Σινεάκ, έτσι Αρίωνα;    :)
ο γαμιας σου τα λεει.αυτος που παρακαλας βραδυ-πρωι να σε ξετρυπησει κ να σε περιλουσει με τα χυσια του.
γιατι εμεις δεν διασκεδαζουμε ? μια χαρα φιλαρακι,οταν εχεις να κανεις με παπιες,δλδ με υποκατηγορια κοτας δεν μπορεις να περιμενεις κατι καλυτερο.
 

Επισκέπτης
αλλοι ξεκινησαν κ εγω συνεχιζω.
οσο για τους καφεδες,πιο ειναι το κακο ? 2 ανθρωποι δεν μπορουν να πανε για καφε κ να συζητησουν κ να γνωριστουν ? ειδικα αν εχουν τοσα κοινα οπως εγω,ο παπιας κ ο τραβαωμαλακιααπτο1991 ?

ας σταματησουν τα κοριτσακια που θελουν να φυγω κ θα σταματησω.
το συνεχιζεις......
 

Επισκέπτης
ειναι κλασικος ο αριων.τεραστια φιγουρα.του αρεσει ν'ασχολειται με οικογενειες.
προφανως δεν του αρεσει που βρισκομαι εδω κ θελει να με ωθησει σε ακραιες απαντησεις αλλα θα ειμαι καλο παιδι του μπαμπα μου.
καλά γιατί κλαις? η σύνδεση σου δεν είναι ΟΝ?
 

Επισκέπτης
Δες όμως και ΠΟΙΟΣ τα λέει.
Γιατί σε ότι με αφορά, εγώ διασκεδάζω αφόρητα εδώ μέσα. Ενώ οι άλλοι αφρίζουν και βρίζουν.
Καλύτεροι οι γάβροι και απο το Σινεάκ, έτσι Αρίωνα;    :)
καλά δωρεάν πλάκα μόνο εδώ μέσα έχει.
 

Επισκέπτης
Eδώ υπάρχει μία σημαντική διαφορά: O αρίων και ο φέθρυ ποτέ δεν θα "χειροτερέψουν" την κουβέντα. Παρασέρνονται (όπως και εγώ πολύ συχνά) και αρχίζουν και αυτοί να χώνονται πολλές φορές άκομψα και αυτοί.

Eδώ μέσα δεν υπάρχει περίπτωση να μπεις και σε 1-2 ποστ να μην σε λένε πουστράκι και 500 εκατομμύρια βρισιές.

Aν συνεχίσεις να απαντάς αρχίζουν τα pm και τα ποστ με σαφή υπονοούμενα για ξύλο,ραντεβού κλπ...
 

Επισκέπτης
Eδώ υπάρχει μία σημαντική διαφορά: O αρίων και ο φέθρυ ποτέ δεν θα "χειροτερέψουν" την κουβέντα. Παρασέρνονται (όπως και εγώ πολύ συχνά) και αρχίζουν και αυτοί να χώνονται πολλές φορές άκομψα και αυτοί.

Eδώ μέσα δεν υπάρχει περίπτωση να μπεις και σε 1-2 ποστ να μην σε λένε πουστράκι και 500 εκατομμύρια βρισιές.

Aν συνεχίσεις να απαντάς αρχίζουν τα pm και τα ποστ με σαφή υπονοούμενα για ξύλο,ραντεβού κλπ...
να μην μπαινεις εδω μεσα τοτε.υπαρχει κατι πιο απλο ? οταν κατι δεν το γουσταρουμε κ μας χαλαει το φτυνουμε δεν το γλυφουμε.ετσι σπυριδουλη ? αντε αγορινα μου για υπνο γιατι αυριο εχεις να μανατζαρεις τις 18 επιχειρησεις σου!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Eδώ υπάρχει μία σημαντική διαφορά: O αρίων και ο φέθρυ ποτέ δεν θα "χειροτερέψουν" την κουβέντα. Παρασέρνονται (όπως και εγώ πολύ συχνά) και αρχίζουν και αυτοί να χώνονται πολλές φορές άκομψα και αυτοί.

Eδώ μέσα δεν υπάρχει περίπτωση να μπεις και σε 1-2 ποστ να μην σε λένε πουστράκι και 500 εκατομμύρια βρισιές.

Aν συνεχίσεις να απαντάς αρχίζουν τα pm και τα ποστ με σαφή υπονοούμενα για ξύλο,ραντεβού κλπ...
Αφού ούτε εσένα σου αρέσει γιατί ξαναεπιστρέφεις Σπυράκο??
 

Επισκέπτης
Eδώ υπάρχει μία σημαντική διαφορά: O αρίων και ο φέθρυ ποτέ δεν θα "χειροτερέψουν" την κουβέντα. Παρασέρνονται (όπως και εγώ πολύ συχνά) και αρχίζουν και αυτοί να χώνονται πολλές φορές άκομψα και αυτοί.

Eδώ μέσα δεν υπάρχει περίπτωση να μπεις και σε 1-2 ποστ να μην σε λένε πουστράκι και 500 εκατομμύρια βρισιές.

Aν συνεχίσεις να απαντάς αρχίζουν τα pm και τα ποστ με σαφή υπονοούμενα για ξύλο,ραντεβού κλπ...
ρε φίλε που να βρεις αλλού ευκαιρία για πλάκα? άτομα για να κάνεις πλάκα είναι δυσεύρετα.
 

Επισκέπτης
Warhol εμένα αν με ρώταγες τη γνώμη μου θα έκλεινα τα αθλητικά θέματα όποιο και αν ήταν το τίμημα.
 

Επισκέπτης
Warhol εμένα αν με ρώταγες τη γνώμη μου θα έκλεινα τα αθλητικά θέματα όποιο και αν ήταν το τίμημα.
αφου σ'αυτα γραφεις μονο μωρη ρομπα κ κυριως στο κοκκινο.γιατι δεν αποχωρεις εσυ απ'το σαιτ να τελειωνουμε ?
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Warhol εμένα αν με ρώταγες τη γνώμη μου θα έκλεινα τα αθλητικά θέματα όποιο και αν ήταν το τίμημα.
ακόμα δεν έχεις καταλάβει πως ΟΛΟΙ σε έχουν γραμμένο στα παπάρια τους?
και περιμένεις να ζητήσουν και την γνώμη σου?
μπουχαχαχα!!!! :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αφου σ'αυτα γραφεις μονο μωρη ρομπα κ κυριως στο κοκκινο.γιατι δεν αποχωρεις εσυ απ'το σαιτ να τελειωνουμε ?

Pε χάχα είμαι στους TOP10 Aξιολογητές με 20+ κριτικές...Mάλλον εσύ γράφεις μόνο εδώ καραγκιοζάκο
 

Επισκέπτης
Mπήκε ο Warhol μέσα και κάνετε σαν τις πουτάνες που μπήκαν οι μπάτσοι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ακόμα δεν έχεις καταλάβει πως ΟΛΟΙ σε έχουν γραμμένο στα παπάρια τους?
και περιμένεις να ζητήσουν και την γνώμη σου?
μπουχαχαχα!!!! :2funny: :2funny:
ρε συ κλώνε αυτό το μπουχαχαχα μου θυμίζει τον πραγματικό σου εαυτό του οποίου είσαι ο κλώνος.
 

Επισκέπτης
Pε χάχα είμαι στους TOP10 Aξιολογητές με 20+ κριτικές...Mάλλον εσύ γράφεις μόνο εδώ καραγκιοζάκο
ε και ? εγω γραφω μονο εδω γιατι μονο εδω αξιζει.τι θες να προμοταρω πουτανες,στριπ ή ct's ?
μ'αρεσει να σπαω πλακα με τις πουτανες των θρεντ κ της ζωης.αυτες ασχολουνται μαζι μου κ οχι εγω μ'αυτες.καταλαβες μαλακακο ? οταν βρεις χρονο (απ'τις 19 επιχειρησεις σου) τραβα κ ψαξου να γαμησεις κ μια φορα τσαμπα κ μετα ελα να μας πεις για τα υπολοιπα.
 

Επισκέπτης
ε και ? εγω γραφω μονο εδω γιατι μονο εδω αξιζει.τι θες να προμοταρω πουτανες,στριπ ή ct's ?
μ'αρεσει να σπαω πλακα με τις πουτανες των θρεντ κ της ζωης.αυτες ασχολουνται μαζι μου κ οχι εγω μ'αυτες.καταλαβες μαλακακο ? οταν βρεις χρονο (απ'τις 19 επιχειρησεις σου) τραβα κ ψαξου να γαμησεις κ μια φορα τσαμπα κ μετα ελα να μας πεις για τα υπολοιπα.
καλά έχεις μεγάλη πλάκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom