Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν φιλοδώρησες εσύ Cornholio... Eσύ καθόσουν και έβλεπες. Όπως καθόσουν και έβλεπες εχτές και την δική σου κωλοτρυπίδα...
 

Επισκέπτης
Στέγνωσαν τα δάκρυά σου για χτες, βάζελε του Κερατσινίου;

Αν και θα συμφωνήσω σε κάτι μαζί σου. Εσύ και ο pleasure το κρατάτε το θρεντ, οι άλλοι είναι ακόμα πολύ πίσω απο πλευράς χυσιμάτων και κατουρημάτων.

Ούτε κάν ο elvis, που τόσο μου τον διαφημίζανε! Νούλα μιλάμε το παλικάρι!

εγω φιλαρακι σου προτεινα κατευθειαν καφεδια αλλα μου το επαιξες ιστορια.

τι να σου κανω μετεπειτα,να συνεχισω να σε ξεπουπουλιαζω μεσα στο θρεντ ?
καποτε γεμισαμε κοτοψειρες απ'τις βαλεντινουλες που λενε κ τ'αδερφια,λες να ηρθε η ωρα που θα γεμισουμε παπιοψειρες ?
γαμησε το σου λεω.

κατσε στα παπιοαυγα σου κ μη μου απευθυνεσαι εκτος αν σκοπευεις να βρεθουμε για εσπρεσακι.;)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
εγω φιλαρακι σου προτεινα κατευθειαν καφεδια αλλα μου το επαιξες ιστορια.

τι να σου κανω μετεπειτα,να συνεχισω να σε ξεπουπουλιαζω μεσα στο θρεντ ?
καποτε γεμισαμε κοτοψειρες απ'τις βαλεντινουλες που λενε κ τ'αδερφια,λες να ηρθε η ωρα που θα γεμισουμε παπιοψειρες ?
γαμησε το σου λεω.

κατσε στα παπιοαυγα σου κ μη μου απευθυνεσαι εκτος αν σκοπευεις να βρεθουμε για εσπρεσακι.;)
Ίσα ρε μάγκα του πληκτρολογίου!
Έφτασε και ο εσπρέσσο στη Β' Πειραιώς;
 

Επισκέπτης
εγω φιλαρακι σου προτεινα κατευθειαν καφεδια αλλα μου το επαιξες ιστορια.

τι να σου κανω μετεπειτα,να συνεχισω να σε ξεπουπουλιαζω μεσα στο θρεντ ?
καποτε γεμισαμε κοτοψειρες απ'τις βαλεντινουλες που λενε κ τ'αδερφια,λες να ηρθε η ωρα που θα γεμισουμε παπιοψειρες ?
γαμησε το σου λεω.

κατσε στα παπιοαυγα σου κ μη μου απευθυνεσαι εκτος αν σκοπευεις να βρεθουμε για εσπρεσακι.;)

Pε Φέθρυ πήγαινε για καφέ με το παληκάρι. Mάλλον γαμήσι θέλει αυτά τα λέει από αντίδραση
 

Επισκέπτης
εγω φιλαρακι σου προτεινα κατευθειαν καφεδια αλλα μου το επαιξες ιστορια.

τι να σου κανω μετεπειτα,να συνεχισω να σε ξεπουπουλιαζω μεσα στο θρεντ ?
καποτε γεμισαμε κοτοψειρες απ'τις βαλεντινουλες που λενε κ τ'αδερφια,λες να ηρθε η ωρα που θα γεμισουμε παπιοψειρες ?
γαμησε το σου λεω.

κατσε στα παπιοαυγα σου κ μη μου απευθυνεσαι εκτος αν σκοπευεις να βρεθουμε για εσπρεσακι.;)
να προτιμησετε φραπεδακι!!σε ποια περιοχη λετε να πατε?
 

Επισκέπτης
Aδερφάκι μου... εδώ μέσα να μπεις και να μην εκτροχιαστείς δεν γίνεται... Warhol μερικοί εδώ θέλουν συμμάζεμα, όλο ραντεβού κλείνουν.

Goodnight!!! (σας το λέω στα Aγγλικά, ο νοών νοείτο)
 

Επισκέπτης
Ίσα ρε μάγκα του πληκτρολογίου!
Έφτασε και ο εσπρέσσο στη Β' Πειραιώς;
Που το ξερεις οτι ειμαι Β' Πειραιως ? Μπας κ με μπερδευεις με τον μονιμο γαμια σου ?
Σ'αρεσει να σου λενε οτι σε γαμανε απ'τα νοτια ?
Φιλαρακι δεν ειμαι μαγκας του πληκτρολογιου,εγω σου προτεινα εξοδο,εσυ ομως ειπες οτι δεν πινεις καφε κ αραξες στα πουπουλα σου.
Οταν αποφασισεις οτι θες να τα πουμε κ να γνωριστουμε,τα ξαναλεμε.

Pε Φέθρυ πήγαινε για καφέ με το παληκάρι. Mάλλον γαμήσι θέλει αυτά τα λέει από αντίδραση
Για γαμησι θα παμε με την γκομενα σου ή μηπως με..................
ή προτιμας να σε χυσουμε με τον πλεζουρα παρεα ? ε σπυριδουλα μου ?
 

Επισκέπτης
παιδάκι του μπαμπά είναι απ ότι έμαθα από έγκυρες πηγές..... ( σοκολάτα το λένε γαυράκι?)
ουτε κ εσυ ηθελες να ερθεις για καφεδακι ομως κ ας λες πως ειμαι παιδακι του μπαμπα.
παρα μονον για ip κ μαλακιες μας ελεγες αλλα κλαςμεντεν ο μπαρμπας.
ποιες ειναι οι εγκυρες πηγες ? πες μας ονοματα κ νικνειμς κ θα τα βρουμε μεταξυ μας.

κοριτσακια ελπιζω να γουσταρετε που σας δινω σημασια κ σας βγαζω εστω κ για λιγο απ'τη μιζερια σας.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Που το ξερεις οτι ειμαι Β' Πειραιως ? Μπας κ με μπερδευεις με τον μονιμο γαμια σου ?
Σ'αρεσει να σου λενε οτι σε γαμανε απ'τα νοτια ?
Φιλαρακι δεν ειμαι μαγκας του πληκτρολογιου,εγω σου προτεινα εξοδο,εσυ ομως ειπες οτι δεν πινεις καφε κ αραξες στα πουπουλα σου.
Οταν αποφασισεις οτι θες να τα πουμε κ να γνωριστουμε,τα ξαναλεμε.
Μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
 

Επισκέπτης
ουτε κ εσυ ηθελες να ερθεις για καφεδακι ομως κ ας λες πως ειμαι παιδακι του μπαμπα.
παρα μονον για ip κ μαλακιες μας ελεγες αλλα κλαςμεντεν ο μπαρμπας.
ποιες ειναι οι εγκυρες πηγες ? πες μας ονοματα κ νικνειμς κ θα τα βρουμε μεταξυ μας.

κοριτσακια ελπιζω να γουσταρετε που σας δινω σημασια κ σας βγαζω εστω κ για λιγο απ'τη μιζερια σας.
άντε ρε στον μπαμπά σου για χαρτζιλίκι 
 

Επισκέπτης
Ναι ρε γουόρ, λες και δεν τους ξέρεις τους "επιστήμονες"!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλακα απ'το απογευμα εδω μεσα εισαι κ κανεις τον πονηριδη κ λες εμας επιστημονες ?

ημαρτον μωρη αδερφαρα.εισαι τουλαχιστον τραγελαφικος ρε κακομοιρε.

άντε ρε στον μπαμπά σου για χαρτζιλίκι 
πηρα απ'τον πατερα σου το απογευμα οταν του εκανα μασαζ στον πρωκτο με το τρυπανι μου!

 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ναι ρε γουόρ, λες και δεν τους ξέρεις τους "επιστήμονες"!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όταν δεν τους μελετάς τους επιστήμονες....όλοι έχουμε την ησυχία μας.
Όσο ψάχνετε ο κώλος σου όμως....ζαλιζόμαστε και οι υπόλοιποι.

Οχι τίποτα άλλο, ο κιορατάς που σε φώναξε πάλι την κοπάνησε.
 

Επισκέπτης
δεν τα γνωριζω τα παιδια!!αλλα το βλεπω μαλακια να γραφονται διαφορα για ραντεβου,καφεδες,γονεις κτλ κτλ....
ειναι κλασικος ο αριων.τεραστια φιγουρα.του αρεσει ν'ασχολειται με οικογενειες.
προφανως δεν του αρεσει που βρισκομαι εδω κ θελει να με ωθησει σε ακραιες απαντησεις αλλα θα ειμαι καλο παιδι του μπαμπα μου.
 

Επισκέπτης
ειναι κλασικος ο αριων.τεραστια φιγουρα.του αρεσει ν'ασχολειται με οικογενειες.
προφανως δεν του αρεσει που βρισκομαι εδω κ θελει να με ωθησει σε ακραιες απαντησεις αλλα θα ειμαι καλο παιδι του μπαμπα μου.
δεν συμφωνω ουτε με αυτα που εγραψες για καφεδες αλλα ουτε με αυτα που ειπε ο αριων για παιδια του μπαμπα!ας σταματησει εδω αυτη η συζητηση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom