Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Επισκέπτης
Oι επιχειρηματίες χάχα έλβις σήμερα ετοιμάζονται να εκδράμουν νωρίς για τριήμερο για να προλάβουν την κίνηση.
κ οι αργοσχολοι δημοσιοι υπαλληλοι ή τα κοπροσκυλα στα ταμεια των τραπεζων για τριημερο φευγουν νωρις για να μην πετυχουν κινηση.

κοροιδο κανε μας τη χαρη κ πεθανε αλλου γιατι δεν αντεχω την μποχα απ'τα πτωματα.

ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε
 

Επισκέπτης
παγουρα απ'οτι φαινεται ορισμενοι ανυπαρκτοι,ζηλεψαν λιγο απο την φημη της παπιας και επιζητουν την προσοχη
δυσκολες περιπτωσεις :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
αλλοι λενε οτι ειναι πρωτη. αλλα και τι με αυτο σιγα την ομαδα τι εκανε χθες αν δε μπορει να κερδισει τους ξυλοκοπους τοτε αστα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
παντως αν βλεπεις τετοια μπαλα ευτυχως που τη βλεπω λιγο διαφορετικα!! τι ειπες πρωτη υη βερντερ;!!!!!!!! τι μπαλα βλεπεις ρε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!
εννοουσα οταν επαιξε μαζι μας,τωρα που σου εξηγησα το αυτονοητο πηγαινε να γλειψεις στη χανουμα
 

Επισκέπτης
καλημερα πρεζακηδες υπαλληλοπρακτορες του κροκους..
απ' οτι ειδα,εχασα ωραια σκηνικα εχτες αλλα το πανυγηρι συνεχιζεται & σημερα..
λοιπον..
αρχιζουμεεεεεεεεεεεεεεεεε..
 

Επισκέπτης
εννοουσα οταν επαιξε μαζι μας,τωρα που σου εξηγησα το αυτονοητο πηγαινε να γλειψεις στη χανουμα
καλη ηυ κωλοτουμπα. οσο για γλειψιματα δεν εχω αναγκη να γλειψω κανενα και ειμαι περηφανος για την ομαδα μου γιατι οτι εχω κανει το εχω κανει στο γηπεδο μεσα και τις τεσσαρ4ες που εχω φαει αλλα και τις τριαρες που εχω ριξει. ;) ;)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλημερα πρεζακηδες υπαλληλοπρακτορες του κροκους..
απ' οτι ειδα,εχασα ωραια σκηνικα εχτες αλλα το πανυγηρι συνεχιζεται & σημερα..
λοιπον..
αρχιζουμεεεεεεεεεεεεεεεεε..
καλημερα αρχιπρακτορα της διαπλοκης
να αρχισουμε αλλα με "σοβαρους" γραφικους και οχι τον καθε τυχαιο γατουλη
 

Επισκέπτης
σταματηστε να ασχολειστε με τον γνωστο στρακο απο την πλατεια γιατι εγω & ο ποδολαγνος εχουμε καβατζωσει τα δικαιωματα δουλεματος του προ εξαμηνου..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλη ηυ κωλοτουμπα. οσο για γλειψιματα δεν εχω αναγκη να γλειψω κανενα και ειμαι περηφανος για την ομαδα μου γιατι οτι εχω κανει το εχω κανει στο γηπεδο μεσα και τις τεσσαρ4ες που εχω φαει αλλα και τις τριαρες που εχω ριξει. ;) ;)
μπραβο σου περηφανο τσιρακι του βαζελου,ανοιξε τα ποδια και αλλο και χαρισε τους παιχτες σου
η πολλη αξιοπρεπεια σας εφαγε :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
σταματηστε να ασχολειστε με τον γνωστο στρακο απο την πλατεια γιατι εγω & ο ποδολαγνος εχουμε καβατζωσει τα δικαιωματα δουλεματος του προ εξαμηνου..
συγγνωμη αρχηγε.μαλακια μου που απαντησα μια φορα για χαρη της γατουλας. :)
 

Επισκέπτης
καλη ηυ κωλοτουμπα. οσο για γλειψιματα δεν εχω αναγκη να γλειψω κανενα και ειμαι περηφανος για την ομαδα μου γιατι οτι εχω κανει το εχω κανει στο γηπεδο μεσα και τις τεσσαρ4ες που εχω φαει αλλα και τις τριαρες που εχω ριξει. ;) ;)
που εισαι τρελλο ροζ αιωνιο στρακι???φετος σου εριξα 8 παστελια & ακομη μιλας???τραβα στην φιλεναδα σου την φωτεινουλα να κανετε κανα λεσβιακο μην τσιτωσω & σας παρτουζωσω με τον ποδολαγνο παρεα..γρηγοραααααααααα..
 

Επισκέπτης
μπραβο σου περηφανο τσιρακι του βαζελου,ανοιξε τα ποδια και αλλο και χαρισε τους παιχτες σου
η πολλη αξιοπρεπεια σας εφαγε :jerking: :jerking:
για δες τη επαθε ο βαζελος μεσα στη ν, σμυρνη. μπυ αρεσει να ειμαι τετοιο τσιρακι!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
που εισαι τρελλο ροζ αιωνιο στρακι???φετος σου εριξα 8 παστελια & ακομη μιλας???τραβα στην φιλεναδα σου την φωτεινουλα να κανετε κανα λεσβιακο μην τσιτωσω & σας παρτουζωσω με τον ποδολαγνο παρεα..γρηγοραααααααααα..
εσυ προσωπικα το μονο που μπορεις να μου κανεις ειναι να παρεις φορα και να μου κλασε4ις τα αρχιδια!!!!!πουτανα της ευρωπης καλημερα!!! :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
χθες οι ψηφοι ηταν 5 μπηκε αριων μιστερ τρυπας και γατουλα(1 νικη στα 20 χρονια)τσιρακι και πηγε στις 8
περιεργα πραγματα :grin:
 

Επισκέπτης
εσυ προσωπικα το μονο που μπορεις να μου κανεις ειναι να παρεις φορα και να μου κλασε4ις τα αρχιδια!!!!!πουτανα της ευρωπης καλημερα!!! :2funny:
τραβα ρε στην πλατεια να τελειωσεις τα πατατακια σου μην φωναξω τον ποδολαγνο & σε παρουμε παρτυ μεχρι τα μεσανυχτα..και μην ξεχασεις να κλαψεις για τα 8 παστελια που σου εριξα φετος..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
τα χυσια απο την 4αρα δεν εχουν στεγνωσει ακομα ομως μωρη παπια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom