Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.973
Like
22.762
Πόντοι
5.506
Στην Ελλάδα έφτασε λίγο μετά τις 14:30 ο Μάξι Λοβέρα.

Ο Αργεντινός μεσοεπιθετικός προσγειώθηκε στη χώρα μας ώστε να περάσει από ιατρικές εξετάσεις και στη συνέχεια να ολοκληρώσει την μεταγραφή του στον Ολυμπιακό από την Ροζάριο Σεντράλ.

Μάλιστα, κατά την άφιξή του έκανε και τις πρώτες του δηλώσεις λέγοντας πως ξέρει ότι ο Ολυμπιακός είναι η μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα, ενώ δήλωσε χαρούμενος που θα αγωνιστεί στο Champions League με τους Πειραιώτες.

«Είναι μεγάλη χαρά για εμένα που έρχομαι στον Ολυμπιακό και θα παίξω ποδόσφαιρο στην Ευρώπη. Γνωρίζω ότι ο Ολυμπιακός είναι η μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα και έχω μεγάλα όνειρα που θέλω να πετύχω με τη νέα μου ομάδα», είπε αρχικά και στη συνέχεια ρωτήθηκε για το Champions



Τι λετε ρε; Δεν του ειπαν για την ΥΠΕΡΤΑΧΕΙΑ του μπουξου και του κλοζερ;
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες γράφτε.

Ο Θρύλος στο Ναό έχει τρία στα τρία, δεν μας φοβίζει κανείς.

Στεναχωριέμαι μόνο για τους αλλόθρησκους που φέτος δεν θα μπορούν να υποστηρίξουν και τους 3 αντιπάλους μας...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Σημερινο αρθρο του sdna για ποιο λογο πρεπει να τα δωσει ολα ο τερματοφυλακας της αελ στο παιχνιδι της κυριακης...
Δωσανε και δανεικο τον ουαρντα στην αελ σημερα...
Πρσπαθουν τα παλικαρια μπας και μας κοψουν κανα βαθμο...ζητω η μπαοκαρα!!!ζητω το αηττητο πρωταθλημα!!!! :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.973
Like
22.762
Πόντοι
5.506
Σημερινο αρθρο του sdna για ποιο λογο πρεπει να τα δωσει ολα ο τερματοφυλακας της αελ στο παιχνιδι της κυριακης...
Δωσανε και δανεικο τον ουαρντα στην αελ σημερα...
Πρσπαθουν τα παλικαρια μπας και μας κοψουν κανα βαθμο...ζητω η μπαοκαρα!!!ζητω το αηττητο πρωταθλημα!!!! :2funny:


Εσυ γιατι εχεις τον γιο του Θεοδωριδη δανεικο στην ουεφαμαφια Τακη;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.794
Πόντοι
5.506
σαν καλος νοικοκυραιος που δεν ειμαι θα ελεγα "πρωτος στοχος το πρωταθλημα"
ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡΝ  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Εννοείται. Φαντάσου να νικήσουμε Τότεναμ οπότε 3 βαθμοί από πρώτη αγωνιστική. Εάν συμβεί αυτό πάμε για 2οι...

Γενικά εμένα η Τότεναμ δεν με τρομάζει...
Ούτε εμενα.αλλα δεν θα με χαλαγε να χαμε Μοουρα η λο σελσο η έστω ντομπελε λαμελα.αντε και Χάρυ Κέιν.εστω στη χειρότερη τον κορεατη
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.794
Πόντοι
5.506
ο θεος να δωσει και να σπασω εγω το ποδι μου και να μην του ξανακανει κουκου ποτε του ροπαο φτανει να γινει καλα γρηγορα ο δολοφονος αραπης της καρδιας μας Σεμεδο...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Θα βλέπαμε επιτέλους τον Σεμέδο με κανα σοβαρό αντίπαλο (Χάρι Κέιν) αλλά τη γλύτωσε.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.794
Πόντοι
5.506
φυσικα και την γλυτωσε ο χαρις....
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Θα βλέπαμε επιτέλους τον Σεμέδο με κανα σοβαρό αντίπαλο (Χάρι Κέιν) αλλά τη γλύτωσε.
esi sad man προφανώς θα πρέπει να είσαι πολύ sad που θα βλέπεις μόνο ολυμπιακό φέτος στον καναπέ .. μη στενοχωριέσαι όλα καλά του χρόνου η ομάδα σου οποια είναι μπορει να τα καταφέρει και να περάσει στους ομίλους του Europa μπορει και όχι.. πάρε πίτσες και μπύρες αλλά και χαπάκια και δες το θρύλο τώρα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
esi sad man προφανώς θα πρέπει να είσαι πολύ sad που θα βλέπεις μόνο ολυμπιακό φέτος στον καναπέ .. μη στενοχωριέσαι όλα καλά του χρόνου η ομάδα σου οποια είναι μπορει να τα καταφέρει και να περάσει στους ομίλους του Europa μπορει και όχι.. πάρε πίτσες και μπύρες αλλά και χαπάκια και δες το θρύλο τώρα

Φίλε εγώ θα κάτσω καναπέ,εσύ κοίτα μη βρίζεις τον Βαλμπουενά όταν κλατάρει απ'το Τετάρτη-Κυριακή
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Ανάλυση του Μπενζιά από Τσάρλυ:
α) 10άρι με εξαιρετική τεχνική κατάρτιση. Η τεχνική του βγάζει μάτια.
β) Όχι τόσο παραγωγικός σε ασιστ και γκολ όσο ο Φορτούνης αλλά ο Αλγερινός καλύτερος ανασταλτικά και μαχητής.
γ) Χάνεται σε κάποια διαστήματα του ματς.


Νομίζω θα κουμπώσει τέλεια στον Θρύλο. Είναι ό,τι χρειαζόμασταν.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.192
Πόντοι
5.006
Σε συμφωνία με την Σπόρτινγκ Λισαβόνας για τον Μπρούνο Γκασπάρ ήρθε ο Ολυμπιακός, όπως μετέδωσε στον ΣΠΟΡ FM 94,6 ο Κώστας Νικολακόπουλος.

Λίγες ώρες πριν από τη λήξη της μεταγραφικής περιόδου, οι Πειραιώτες έκλεισαν και τον Πορτογάλο δεξιό μπακ που γνωρίζει καλά ο Πέδρο Μαρτίνς από το πέρασμά του από την Γκιμαράες.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.192
Πόντοι
5.006
Η προετοιμασία του Ολυμπιακού για τη δεύτερη αγωνιστική της Super League 1 και το εκτός έδρας ματς, απέναντι στην ΑΕΛ, ολοκληρώθηκε μετά το μεσημέρι του Σαββάτου. Περαιτέρω απρόοπτα δεν υπήρξαν και ο Πέδρο Μαρτίνς δεν θα έχει στη διάθεσή του τους Σεμέδο και Γκερέρο, ενώ αντιθέτως, κανονικά στην αποστολή συμπεριλήφθηκε ο Γκιλιέρμε.

Αναλυτικά: Σα, Αλέν, Μπα, Καραργύρης, Τοροσίδης, Τσιμίκας, Ελαμπντελαουί, Κούτρης, Σισέ, Μεριά, Παπαδόπουλος, Καμαρά, Γκιλιέρμε, Μπουχαλάκης, Γιώργος Μασούρας, Μπρούνο, Σουντανί, Ποντένσε, Ραντζέλοβιτς, Βαλμπουενά, Ελ Αραμπί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom