Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Πριν σας έδωσα συγχαρητήρια για την νίκη αλλά τώρα θα την πω την κακία μου. Καλά ρε μαλάκες πως επιτρέπετε σε αυτό το λαμόγιο, σε αυτόν τον καθικαρά να μπαίνει στο γήπεδο σας και να σας το μολύνει με τον αέρα του; :headbang: Και όχι μόνο αυτό , αλλά να κάθεται και στα vip. Έπρεπε να τον είχατε βγάλει έξω σηκωτό τον καραγκιόζη  και να τον φτύνατε πατόκορφα. :headbang:
δεν γαμαμε πτωματα ρε τυπε..
Αμαχος πληθυσμος,υπερηλικες,γυναικες,παιδια ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΗ ΑΣΥΛΙΑ Κ ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ..
ΓΑΥΡΟΙ ειμαστε,τι μαλακια ερωτηση εκανες κ σε ποιους???
ΥΓ αν λειτουργουσαμε οπως ΔΙΚΑΙΩΣ αναρωτιεσαι,στα βιπ(κ οχι μονο)θα επρεπε να καθονται το πολυ 10 ατομα..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Το ξαναγράφω: ο Σα είναι τερματάρα και ακόμα καλύτερος από Ρομπέρτο. Ο Τσιμίκας πολύ ανεβασμένος. Ο Σεμέδο πολύ καλός και φαίνεται καλός και όποιος παίζει δίπλα του (ο Μεριά σήμερα). Ο Σέρβος δείχνει καλό παιχτρόνι και πρέπει να του δίνει περισσότερο χρόνο (θα του δώσει λογικά). Ο Ομάρ πάλι ντεφορμέ (αυτός ή τραυματίας θα είναι ή ντεφορμέ ή εκτός ρυθμού στα δύσκολα ματς. Κατά τα άλλα είναι καλός παίχτης). Ο Ποντένσε δεν πολυτράβηξε - πολλές επιθέσεις χάσαμε εξαιτίας του. Βαλμπουενάς τιμιότατος. Φοβερή η σουτάρα του Μασούρα. Ελπίζω να βελτιωθούμε κι άλλο.
αδικεισαι μπος..θες ενα 5λεπτο στην εκπομπη να κανεις τις σκαντζες του ΤΑΚΑΡΟΥ???
ΥΓ ΜΑΡΤΙΝΣ
ΣΑ
(ΡΑΣΤΑΦΑΡΙ)ΣΕΜΕΝΤΟ(τιγκα στο περπλ χειζ ειναι το κτηνος)
Κ Ο ΠΥΡΙΝΟΣ ΣΟΥ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΥΓΑ ΠΟΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙΟΝ..
ΥΓ1 ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΞΕΚΩΛΙΑΡΑ ΠΟΡΤΟ..
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ειχαμε και τα γαμημενα τα κορακια να κερδισουμε...και τα κερδισαμε...
στη φαση στο 35' δυο μεμετια ητανε οφσάιντ, αλλα περα βρεχει για τα κορακια...
Αν δεν καθαριζε την φαση ο Αγιος Σα, ισως το ματς να ειχε αλλη εκβαση.
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2019-08-14 07.25.40.jpg
    Screenshot 2019-08-14 07.25.40.jpg
    189,4 KB · Εμφανίσεις: 30

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ειχαμε και τα γαμημενα τα κορακια να κερδισουμε...και τα κερδισαμε...
στη φαση στο 35' δυο μεμετια ητανε οφσάιντ, αλλα περα βρεχει για τα κορακια...
Αν δεν καθαριζε την φαση ο Αγιος Σα, ισως το ματς να ειχε αλλη εκβαση.
γραμματια τυπε..
Μας χρωσταγε πολλα ο Μεγαλοδυναμος κ σημερα ξοφλησε μια δοση..
30 καρτες τους χαρισε,το οφσαιντ σε πειραξε?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Πριν σας έδωσα συγχαρητήρια για την νίκη αλλά τώρα θα την πω την κακία μου. Καλά ρε μαλάκες πως επιτρέπετε σε αυτό το λαμόγιο, σε αυτόν τον καθικαρά να μπαίνει στο γήπεδο σας και να σας το μολύνει με τον αέρα του; :headbang: Και όχι μόνο αυτό , αλλά να κάθεται και στα vip. Έπρεπε να τον είχατε βγάλει έξω σηκωτό τον καραγκιόζη  και να τον φτύνατε πατόκορφα. :headbang:
Εμεις γιατι να ντραπουμε ρε ψηλε,αγορασε εισητηριο και ηρθε να δει το ματς.Να ντρεποντε πρεπει οι ΔΕΚΟ του βορρα που εποχες Γουμενου ο Τσοχατζοπουλος και ο Μπενι αγοραζαν με λεφτα του δημοσιου κατα 100αδες τα διαρκειας για να μην πεσουν απο τα χρεη.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.036
Like
198
Πόντοι
66
Ο Θεοδωρίδης είχε δίκιο πάντως χτες: μόνο εμείς μαζεύουμε βαθμούς για την Ελλάδα χρόνια τώρα. Από την ανυπαρξία των άλλων εχουμε καταλήξει 16οι, μας πέρασε μέχρι και η Κύπρος, τις δε Αυστρία και Βέλγιο τις βλέπουμε με τα κυάλια.

Εάν δεν ανέβουμε στην 15η θέση, η πρωταθλήτρια θα βγαίνει προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ αλλά οι 2ος, 3ος και 4ος θα παίζουν προκριματικά για το Γιουρόπα Λιγκ 2!!!!

Δεν θα έχουμε ομάδα στο κανονικό Γιουρόπα Λιγκ. Μόνο στο υποτιμημένο Γιουρόπα 2. Τρατζικ.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Εντωμεταξυ μονο ενθαρυντικα ειναι τα μηνυματα που παιρνεις απο την ομαδα μεχρι στιγμης,η ομαδα ολο και θα βελτιωνετε και στα ματια μου εχει ψηλο ταβανι.
Ακομα δεν εχουμε δει τον Σουλτανι,περιμενουμε τον Ελ Αραμπι να μπει να δειξει τι αξιζει,Λαζαρος σε ενα μηνα θα ειναι σχεδον ετοιμος,με 2 μεταγραφες,ενα 8αρι και ενα 6αρι οπως λεγετε δεν μπορω να φανταστω οτι τα πραγματα δεν θα πανε ακομα καλυτερα.
Η ομαδα ακομα ειναι σε σταδιο προετοιμασιας και εχει καταφερει να μην δεχτει γκολ σε 4 ματς προκριματικων και να εχει 2 σχετικα ευκολες προκρισεις.
Δεν ειναι και λιγο.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
693
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Εντωμεταξυ μονο ενθαρυντικα ειναι τα μηνυματα που παιρνεις απο την ομαδα μεχρι στιγμης,η ομαδα ολο και θα βελτιωνετε και στα ματια μου εχει ψηλο ταβανι.
Ακομα δεν εχουμε δει τον Σουλτανι,περιμενουμε τον Ελ Αραμπι να μπει να δειξει τι αξιζει,Λαζαρος σε ενα μηνα θα ειναι σχεδον ετοιμος,με 2 μεταγραφες,ενα 8αρι και ενα 6αρι οπως λεγετε δεν μπορω να φανταστω οτι τα πραγματα δεν θα πανε ακομα καλυτερα.
Η ομαδα ακομα ειναι σε σταδιο προετοιμασιας και εχει καταφερει να μην δεχτει γκολ σε 4 ματς προκριματικων και να εχει 2 σχετικα ευκολες προκρισεις.
Δεν ειναι και λιγο.
O Φορτούνης πότε επιστρέφει; Τον χρειαζόμαστε και στην Εθνική.
Φέτος πιστεύω θα δούμε μονομαχία ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ για τον τίτλο όπως πέρυσι και θα κριθεί το πρωτάθλημα στην νίκη. Δινω ένα μικρό προβάδισμα στον ΠΑΟΚ επειδή έδειξε ότι μπορεί να παίξει στα ίσια μέχρι και τον Άγιαξ και έχασε στο νήμα, αλλά και ο ΟΣΦΠ έχει πολλές πιθανότητες , ειδικά αν προσέξει λιγο την άμυνα του. Καλό πρωτάθλημα να έχουμε.
ΥΓ. Πάντως έχουν ενα κοινό οι δύο ομάδες. Βάζουν εύκολα goal.Καλό αυτό
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.791
Πόντοι
606
O Φορτούνης πότε επιστρέφει; Τον χρειαζόμαστε και στην Εθνική.
Φέτος πιστεύω θα δούμε μονομαχία ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ για τον τίτλο όπως πέρυσι και θα κριθεί το πρωτάθλημα στην νίκη. Δινω ένα μικρό προβάδισμα στον ΠΑΟΚ επειδή έδειξε ότι μπορεί να παίξει στα ίσια μέχρι και τον Άγιαξ και έχασε στο νήμα, αλλά και ο ΟΣΦΠ έχει πολλές πιθανότητες , ειδικά αν προσέξει λιγο την άμυνα του. Καλό πρωτάθλημα να έχουμε.
και εισαι ΑΕΚ  :headbang:
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
693
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Και τι με αυτό ;; Εγώ δεν είμαι κομπλεξικός σαν άλλους. Αναγνωρίζω οτι αυτές οι δύο ομάδες είναι ένα σκαλί πάνω φέτος απο εμάς με βάση την μέχρι ως τώρα εικόνα . Φυσικά όλα μπορούν να αλλάξουν, έχει δρόμο ακόμα. Οπότε ποιο είναι το πρόβλημα σου;;
ΥΓ. Δεν σας αρέσει ούτε να σας λένε μια καλή κουβέντα; Τι θέλετε δηλαδή , να σας ευχηθώ καλή αποτυχία παντού; :think:  Δεν θα το κάνω.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.172
Like
29.690
Πόντοι
5.006
H ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, για τον αγώνα της Φάσης των Play-Off του UEFA Champions League απέναντι στην Κράσνονταρ που θα διεξαχθεί στο στάδιο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» την Τετάρτη 21/8 και ώρα 22:00, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας για τα εξής: :headbaning1:

Τα εισιτήρια του αγώνα θα διατίθενται από τα εκδοτήρια του σταδίου «Γεώργιος Καραϊσκάκης», που βρίσκονται έξω από τη Θύρα 25, Παρασκευή 16/8 (10:00 – 18:00), Σάββατο 17/8 (10:00 – 15:00), Δευτέρα 19/8 (10:00 – 18:00), Τρίτη 20/8 (10:00 – 18:00) και Τετάρτη 21/8 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Εισιτήρια θα διατεθούν και μέσω Internet () από Παρασκευή 16/8 από τις 09:00 έως την εξάντλησή τους.
Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιείται με τους εξής τρόπους:
α) τη λειτουργία Print@home (παραλαβή
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.172
Like
29.690
Πόντοι
5.006
Και τι με αυτό ;; Εγώ δεν είμαι κομπλεξικός σαν άλλους. Αναγνωρίζω οτι αυτές οι δύο ομάδες είναι ένα σκαλί πάνω φέτος απο εμάς με βάση την μέχρι ως τώρα εικόνα . Φυσικά όλα μπορούν να αλλάξουν, έχει δρόμο ακόμα. Οπότε ποιο είναι το πρόβλημα σου;;
ΥΓ. Δεν σας αρέσει ούτε να σας λένε μια καλή κουβέντα; Τι θέλετε δηλαδή , να σας ευχηθώ καλή αποτυχία παντού; :think:  Δεν θα το κάνω.
μπράβο τυπε...
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Ευγε μαγκα μου,πανω απο ολα ειμαστε ελλαδα.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
693
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Ευγε μαγκα μου,πανω απο ολα ειμαστε ελλαδα.
Για τον φορτούνη που ήταν ο λόγος που έγραψα κανείς δεν μου είπε ομως. Με ενδιαφέρει γιατί τον χρειαζόμαστε στην Εθνική.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
O Φορτούνης πότε επιστρέφει; Τον χρειαζόμαστε και στην Εθνική.
Φέτος πιστεύω θα δούμε μονομαχία ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ για τον τίτλο όπως πέρυσι και θα κριθεί το πρωτάθλημα στην νίκη. Δινω ένα μικρό προβάδισμα στον ΠΑΟΚ επειδή έδειξε ότι μπορεί να παίξει στα ίσια μέχρι και τον Άγιαξ και έχασε στο νήμα, αλλά και ο ΟΣΦΠ έχει πολλές πιθανότητες , ειδικά αν προσέξει λιγο την άμυνα του. Καλό πρωτάθλημα να έχουμε.
ΥΓ. Πάντως έχουν ενα κοινό οι δύο ομάδες. Βάζουν εύκολα goal.Καλό αυτό
εμεις να προσεξουμε την αμυνα μας με 7-0 σε 4 παιχνιδια  κ ο ζμπαουγκ εχει προβαδισμα με 4-5 σε 2 παιχνιδια???
ΠΟΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΒΡΕ ΤΑΡΑΜΑ???
ΑΠΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕ 15 ΒΑΘΜΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Για τον φορτούνη που ήταν ο λόγος που έγραψα κανείς δεν μου είπε ομως. Με ενδιαφέρει γιατί τον χρειαζόμαστε στην Εθνική.
στ αρχιδια μας κ ο κωστακης κ η εθνικη..
Ρωτα τον ιδιο κ μην μας πρηζεις τον πουτσο με την μετριοτητα του..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.172
Like
29.690
Πόντοι
5.006
στ αρχιδια μας κ ο κωστακης κ η εθνικη..
Ρωτα τον ιδιο κ μην μας πρηζεις τον πουτσο με την μετριοτητα του..
έλα ρε μαν του αρέσει του παιχτη μη τον αποπαιρνεις και εσύ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom