Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
693
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
εμεις να προσεξουμε την αμυνα μας με 7-0 σε 4 παιχνιδια  κ ο ζμπαουγκ εχει προβαδισμα με 4-5 σε 2 παιχνιδια???
ΠΟΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΒΡΕ ΤΑΡΑΜΑ???
ΑΠΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕ 15 ΒΑΘΜΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ..
Καταρχάς μόνο που μιλας έτσι και δείχνεις ότι είσαι φανατισμένος δεν θα έπρεπε να σου απαντήσω αλλά θα κάνω μια εξαίρεση. Είπα ότι πρέπει να προσέξει λίγο την άμυνα του γιατί δέχτηκε αρκετές φάσεις, ειδικά χτες, παρόλο που τον κράτησε όρθιο ο τερματοφύλακας. Δεν μπορεί όμως μια ζωή να τα βγάζει όλα ο τερματοφύλακας, θέλει και το κεντρο και η άμυνα να κάνουν κάτι για αυτό.  Τίποτα παραπάνω δεν είπα. Ο ΠΑΟΚ καλώς η κακώς είχε πολύ πιο δύσκολο αντίπαλο φίλε, τι συγκρίνεις τώρα , τον Άγιαξ με την τουρκικη αυτή ομάδα , δεν ξέρω και πως λέγεται. Μακάρι να το σηκώσεις και απο τον Αύγουστο, αλλά μην δείχνεις τέτοια αλαζονεία και παρτο αυτό σαν συμβουλή , φιλική και μόνο. Μην υποτιμάς ποτέ τον αντίπαλο. Αν το κάνεις το έχεις χάσει ήδη.
ΥΓ. Ασχολίαστο το ''ταραμάς'' γιατί είσαι φανατικός και πορώνεσαι εύκολα. :2funny:
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
693
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
όντως φίλε μου..έχει και τον μανδαλο :cheesy:
Kαι τον Δώνη. Αλλά το έχω παράπονο ρε πούστη μου. Μια φορά να είναι και οι 3 καλά και να παίξουν μαζί σε αγώνα της εθνικής μας και τι στον κόσμο. Μια ο ένας , μια ο άλλος. Βέβαια αυτά έχει το ποδόσφαιρο θα μου πεις.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
εμεις να προσεξουμε την αμυνα μας με 7-0 σε 4 παιχνιδια  κ ο ζμπαουγκ εχει προβαδισμα με 4-5 σε 2 παιχνιδια???
ΠΟΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΒΡΕ ΤΑΡΑΜΑ???
ΑΠΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕ 15 ΒΑΘΜΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ..
Επαιξες με περιφερειακες ομαδες και εκανες 7-0....μπραβο ρε!
Εγω επαιξα με την ομαδα που εριξε 4 μεσα στην Ρεαλ,και εκανε κηδεια στην Γιουβε του Ροναλντο...
Κοιτα τωρα ξανα τα νουμερα...
Ερχετε τσαπου ανελεητη...



 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 128

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Καταρχάς μόνο που μιλας έτσι και δείχνεις ότι είσαι φανατισμένος δεν θα έπρεπε να σου απαντήσω αλλά θα κάνω μια εξαίρεση. Είπα ότι πρέπει να προσέξει λίγο την άμυνα του γιατί δέχτηκε αρκετές φάσεις, ειδικά χτες, παρόλο που τον κράτησε όρθιο ο τερματοφύλακας. Δεν μπορεί όμως μια ζωή να τα βγάζει όλα ο τερματοφύλακας, θέλει και το κεντρο και η άμυνα να κάνουν κάτι για αυτό.  Τίποτα παραπάνω δεν είπα. Ο ΠΑΟΚ καλώς η κακώς είχε πολύ πιο δύσκολο αντίπαλο φίλε, τι συγκρίνεις τώρα , τον Άγιαξ με την τουρκικη αυτή ομάδα , δεν ξέρω και πως λέγεται. Μακάρι να το σηκώσεις και απο τον Αύγουστο, αλλά μην δείχνεις τέτοια αλαζονεία και παρτο αυτό σαν συμβουλή , φιλική και μόνο. Μην υποτιμάς ποτέ τον αντίπαλο. Αν το κάνεις το έχεις χάσει ήδη.
ΥΓ. Ασχολίαστο το ''ταραμάς'' γιατί είσαι φανατικός και πορώνεσαι εύκολα. :2funny:
δεν μας ενδιαφερει η γνωμη σου ρε τυπε..
Εχουμε προπονητη..
Γραψε την παπαρα σου παρακατω γιατι εδω μονο καραμουζα θα τρως..
Υγ ξερεις σε ποσους αγιαξ εχω κανει κηδειαρες???
ΥΓ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΟΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΘΕ 3 Κ ΛΙΓΟ Μ ΑΥΤΟΝ???
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Επαιξες με περιφερειακες ομαδες και εκανες 7-0....μπραβο ρε!
Εγω επαιξα με την ομαδα που εριξε 4 μεσα στην Ρεαλ,και εκανε κηδεια στην Γιουβε του Ροναλντο...
Κοιτα τωρα ξανα τα νουμερα...
Ερχετε τσαπου ανελεητη...
ναι ρε βλακα..
Κ ο ζελας που τους νικησε θα σηκωσει το τσουλου..
ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΚΛΑΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΚΑ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΤΟΥΡΚΑΛΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΟΝ ΜΟΝΙΜΟ ΓΑΜΙΑ ΣΟΥ..
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
693
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
δεν μας ενδιαφερει η γνωμη σου ρε τυπε..
Εχουμε προπονητη..
Γραψε την παπαρα σου παρακατω γιατι εδω μονο καραμουζα θα τρως..
Υγ ξερεις σε ποσους αγιαξ εχω κανει κηδειαρες???
ΥΓ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΟΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΘΕ 3 Κ ΛΙΓΟ Μ ΑΥΤΟΝ???
Kονέ θα σου κάνω εγώ μην ανησυχείς. Εγώ πάω μόνο με γυναίκες.  Λένε ότι όταν αντιπαθούμε πολλοί κάποιον, τον θέλουμε σαν τρελοί....
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
ναι ρε βλακα..
Κ ο ζελας που τους νικησε θα σηκωσει το τσουλου..
ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΚΛΑΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΚΑ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΤΟΥΡΚΑΛΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΟΝ ΜΟΝΙΜΟ ΓΑΜΙΑ ΣΟΥ..
AKPOOOOOOMMMMMM ΤΡΙΑ-ΜΗΔΕΝ....(να μην ξεχνιομαστε)...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Kονέ θα σου κάνω εγώ μην ανησυχείς. Εγώ πάω μόνο με γυναίκες.  Λένε ότι όταν αντιπαθούμε πολλοί κάποιον, τον θέλουμε σαν τρελοί....
αντιπαθεια???
Απλα δεν τρωω σανο ρε χαζοχαζε..
Κατω του μετριου ηταν ειναι κ θα ειναι αν επανελθει καποτε..
ΤΟ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΟΠΟΙΟΥΝ ΑΣΤΕΙΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΝΙΝΗ-ΦΕΤΦΑ-ΚΟΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ-ΦΟΡΤΟΥΝΗ Κ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΙΣ ΠΑΣΟΙ ΓΝΩΣΤΟ ΕΞ Κ Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ,ΕΙΤΕ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ..
ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ..
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
693
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
αντιπαθεια???
Απλα δεν τρωω σανο ρε χαζοχαζε..
Κατω του μετριου ηταν ειναι κ θα ειναι αν επανελθει καποτε..
ΤΟ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΟΠΟΙΟΥΝ ΑΣΤΕΙΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΝΙΝΗ-ΦΕΤΦΑ-ΚΟΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ-ΦΟΡΤΟΥΝΗ Κ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΙΣ ΠΑΣΟΙ ΓΝΩΣΤΟ ΕΞ Κ Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ,ΕΙΤΕ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ..
ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ..
χαχχααχα δεν θα πέσω στο επίπεδο σου. Δεν αξίζει . Άστο. ΚΑΛΌ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
αντιπαθεια???
Απλα δεν τρωω σανο ρε χαζοχαζε..
Κατω του μετριου ηταν ειναι κ θα ειναι αν επανελθει καποτε..
ΤΟ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΟΠΟΙΟΥΝ ΑΣΤΕΙΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΝΙΝΗ-ΦΕΤΦΑ-ΚΟΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ-ΦΟΡΤΟΥΝΗ Κ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΙΣ ΠΑΣΟΙ ΓΝΩΣΤΟ ΕΞ Κ Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ,ΕΙΤΕ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ..
ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ..
μα ο Τακαρος λεει οτι ο Φορτουνης ειναι ο καλυτερος παικτης του πρωταθληματος....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.932
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
H ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, για τον αγώνα της Φάσης των Play-Off του UEFA Champions League απέναντι στην Κράσνονταρ που θα διεξαχθεί στο στάδιο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» την Τετάρτη 21/8 και ώρα 22:00, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας για τα εξής: :headbaning1:

Τα εισιτήρια του αγώνα θα διατίθενται από τα εκδοτήρια του σταδίου «Γεώργιος Καραϊσκάκης», που βρίσκονται έξω από τη Θύρα 25, Παρασκευή 16/8 (10:00 – 18:00), Σάββατο 17/8 (10:00 – 15:00), Δευτέρα 19/8 (10:00 – 18:00), Τρίτη 20/8 (10:00 – 18:00) και Τετάρτη 21/8 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Εισιτήρια θα διατεθούν και μέσω Internet () από Παρασκευή 16/8 από τις 09:00 έως την εξάντλησή τους.
Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιείται με τους εξής τρόπους:
α) τη λειτουργία Print@home (παραλαβή

Στον τσοχατζο κρατηστε θεση εφερε γουρι
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.932
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
χαχχααχα δεν θα πέσω στο επίπεδο σου. Δεν αξίζει . Άστο. ΚΑΛΌ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

Μην ασχολεισαι βλεπει οτι χανει το τιτλο του μαλακα 2019 και προσπαθει γι αυτον του αρχιμαλακα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
. Είπα ότι πρέπει να προσέξει λίγο την άμυνα του γιατί δέχτηκε αρκετές φάσεις, ειδικά χτες, παρόλο που τον κράτησε όρθιο ο τερματοφύλακας. Δεν μπορεί όμως μια ζωή να τα βγάζει όλα ο τερματοφύλακας, θέλει και το κεντρο και η άμυνα να κάνουν κάτι για αυτό.  :
Η αμυνα μια χαρα τα πηγε χτες,ο Τσιμικας ηταν ο κορυφαιος του γηπεδου,δεν εχασε ουτε μια μοομαχια,ο Σεμεδο πολυ καλος οπως και ο Μερια,ο Ομαρ εχει κανει και καλυτερα ματς.
Το θεμα χτες που φαγαμε αρκετες φασεις ηταν το κεντρο με Μπουχαλακη κατω του μετριου και Γκιγιερμε σε κακη μερα.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
23
Like
409
Πόντοι
3.275
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 67919616_424138958198182_7038523461869764608_n.jpg
    67919616_424138958198182_7038523461869764608_n.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 16

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Η πρεμιέρα σας ΠΟΥΤΑΝΕΣ στην Α2!!! :rockon:


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 05/10/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ :grin:

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

[move] :wanker: :wanker: :wanker:.... :fuck2: :fuck2: :fuck2:[/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom