Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Έχει προκαλέσει στην εξέδρα πολλές φορές.
Δηλαδή αν την πέσει στην δικιά δεν θα σου είναι αντιπαθης;

Ο Νερι τουλάχιστον κοντός κοντός αλλά θα χωνοτανε για ξύλο.
Ο άλλος θα κρυβοτανε πίσω από τα μαλλιά του.
Την χρόνια του Νερι ο Warda ούτε στα όνειρα του δεν την έχει κάνει και ούτε πρόκειται
Ο Ουάρντα πολλές φορές έχει προκαλέσει την εξέδρα;  :huh: :huh: :huh:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εγώ θέλω ο παίκτης να παίζει μπάλα,όχι να πλακώνει στο ξύλο.Τον είδαμε τον μαλάκα τον Λιβάγια που πλάκωσε τον Σέρβο της Βίντι και παίζει η ΑΕΚ τσάμπιονς λιγκ με τον Πόνσε.

Με τον Ουάρντα παίζουν σε άλλες θέσεις οπότε δεν συγκρίνονται.
Καλά και ο Σέρβος τη Βίντι δεν ήταν και κανένας άγγελος στο ματς. Απλά ο Λιβάγια (λόγο χαρακτήρα) τσίμπησε. ΑΝ δεν είχε αυτόν τον χαρακτήρα που έχει θα ήταν τώρα στο ρόστερ της Ίντερ και ο μισθός του θα ήταν 7ψήφιος και όχι στην ΑΕΚ για 700χιλιάρικα. Μη το ξαναλέμε. Όσοι έρχονται στην Ελλάδα στις ηλικίες 25-30 και ξέρουν μπάλα, έχουν θέμα (είτε τραυματισμοί, είτε χαρακτήρας). Πιο μεγάλοι 32-37 είναι για τα τελευταία ένσημα (ασφαλώς και υπάρχουν εξαιρέσεις) και πιο μικροί σαν σκαλοπάτι για το κάτι παραπάνω και αυτό αν δε βρουν άλλα πρωταθλήματα για αυτό το σκαλοπάτι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι στο ματς πανιώνιος - Ατρόμητος εβριζε τους οπαδούς και μετά από λίγο ζηταγε συγνώμη.
Αυτό είναι ένα ματς. Εγώ πάντως πέρσι δεν είχα ακούσει να προκαλεί πολλές φορές την εξέδρα. Σε ένα δύο ματς ναι. Αλλά σε πολλά όχι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Έχει προκαλέσει στην εξέδρα πολλές φορές.
Δηλαδή αν την πέσει στην δικιά δεν θα σου είναι αντιπαθης;

Ο Νερι τουλάχιστον κοντός κοντός αλλά θα χωνοτανε για ξύλο.
Ο άλλος θα κρυβοτανε πίσω από τα μαλλιά του.
Την χρόνια του Νερι ο Warda ούτε στα όνειρα του δεν την έχει κάνει και ούτε πρόκειται

Ο Καστίγιο ήταν καλύτερος παίκτης,δεν το συζητάμε.Εαν όμως ρωτήσουμε μη ολυμπιακούς,πιστεύεις θα βρεθεί ένας να τον συμπαθεί;Τον Ουάρντα δε νομίζω να τον αντιπαθούν ολυμπιακοί,αεκτζήδες,βάζελοι κλπ
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ο Καστίγιο ήταν καλύτερος παίκτης,δεν το συζητάμε.Εαν όμως ρωτήσουμε μη ολυμπιακούς,πιστεύεις θα βρεθεί ένας να τον συμπαθεί;Τον Ουάρντα δε νομίζω να τον αντιπαθούν ολυμπιακοί,αεκτζήδες,βάζελοι κλπ
Δεν τον αντιπαθώ όταν παίζει μπάλα.
Όταν ξεφεύγει ναι, γιατί είναι τσουτσεκι, σε αντίθεση με τον Λιβαγια που όταν ξεφύγει θα αντιδράσει "αντρικά"  με οποίες συνέπειες και όχι κατινιστικα.
Θα έβαζα και τον Βρανιες αλλά αυτός ξεκατινιαζεται στο ινσταγραμ οπότε είναι στη ίδια κατηγορία με τον αφανα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Καστίγιο ήταν καλύτερος παίκτης,δεν το συζητάμε.Εαν όμως ρωτήσουμε μη ολυμπιακούς,πιστεύεις θα βρεθεί ένας να τον συμπαθεί;Τον Ουάρντα δε νομίζω να τον αντιπαθούν ολυμπιακοί,αεκτζήδες,βάζελοι κλπ
Εμένα μου άρεσε πάντως. Είχε αυτό που λέμε ποδοσφαιρική αλητεία. Αν είχε το μισό ταλέντο που διέθετε σε εγκέφαλο θα έκανε μεγάλη καριέρα στο εξωτερικό. Όμως ήταν ντιπ χαζός. Όταν τον είδα με τη φανέλα του Άρη έκλασα στο γέλιο. ήταν πιο χοντρός και από τον Ρεμπρασατρανα και ότι είχε πάρει σε κιλά το είχε χάσει σε μπάλα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλά δεν ήταν ακριβώς 20 τυχαία παιχνίδια στον Ατρόμητο. Όσες φορές ο Ατρόμητος έπαιξε χωρίς τον Ουάρντα ήταν ένα σκαλοπάτι κάτω σαν ομάδα. Και φυσικά και είναι λογικό ότι θα άρχισει τη γκρίνια. Όταν εκεί που παίζει αυτός παίζουν παίκτες που δεν είναι του επιπέδου του (και σε πολλά ματς είναι μέτριοι) τι θα έκανε; Αυτό δείχνει έναν εγωϊσμό. Όσες φορές έχει παίξει ο Ουάρντα στον ΠΑΟΚ η αντίπαλη άμυνα (και ειδικά ο μπακ) δε βγαίνει και πολύ μπροστά.

Ίσως ο Ουάρντα είναι περίπτωση παίκτη που δεν ταιριάζει σε μεγάλη ομάδα.

Μπορεί να παίζει σε ομάδες στυλ Ατρόμητου που εκεί θα είναι ο Μέσι αλλά σε ομάδες με πίεση και στόχους να χάνεται.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ίσως ο Ουάρντα είναι περίπτωση παίκτη που δεν ταιριάζει σε μεγάλη ομάδα.

Μπορεί να παίζει σε ομάδες στυλ Ατρόμητου που εκεί θα είναι ο Μέσι αλλά σε ομάδες με πίεση και στόχους να χάνεται.
Δεν έχει παίξει και πολλά παιχνίδια με τον ΠΑΟΚ σα βασικός για να το κρίνουμε αυτό.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μιας και είπαμε και για τον Νέρι να πούμε ότι είναι 34 ετών, έχει αποσυρθεί από το άθλημα εδώ και 4-5 χρόνια και πως πλέον έχει κατάστημα αλιείας κάπου στην Αργυρούπολη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μιας και είπαμε και για τον Νέρι να πούμε ότι είναι 34 ετών, έχει αποσυρθεί από το άθλημα εδώ και 4-5 χρόνια και πως πλέον έχει κατάστημα αλιείας κάπου στην Αργυρούπολη

Απ'τα 30 αποσύρθηκε;Και για να δουλεύει τώρα,μάλλον θα'φαγε και ότι λεφτά έβγαλε απ'τη μπάλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Εμένα μου άρεσε πάντως. Είχε αυτό που λέμε ποδοσφαιρική αλητεία. Αν είχε το μισό ταλέντο που διέθετε σε εγκέφαλο θα έκανε μεγάλη καριέρα στο εξωτερικό. Όμως ήταν ντιπ χαζός. Όταν τον είδα με τη φανέλα του Άρη έκλασα στο γέλιο. ήταν πιο χοντρός και από τον Ρεμπρασατρανα και ότι είχε πάρει σε κιλά το είχε χάσει σε μπάλα
Ραμπεσαντρατανά ρε τύπε
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Συναδελφος φανατικος Παναθηναικος που ειναι συνεχεια με το σμαρτφοουν και ασχολειται με αθλητικα και οπαδικα, μου ειπε για ειδηση που ειδε στο φεισμπουκ που μπαινει, οτι μεσα στον  Σεπτεμβριο προς τα τελη του μηνος, Ολυμπιακος 30αρης περιπου που εβγαινε απο σταθμο του ηλεκτρικου Αγιο Νικολαο η Κατω Πατησια, επεσε θυμα επιθεσης οργανωμενης απο βαζελους νεαρους συνδεσμιτες στον τοπικο συνδεσμο του Παναθηναικου στη περιοχη. Ειχαν στησει ενεδρα αποφασισμενοι να τη πεσουν σε οποιον εβρισκαν μπροστα τους. Ο Ολυμπιακος που γυρναγε απο γηπεδο, ειχε φανελα Ολυμπιακου η κασκολ κρυμενα μεσα σε σακουλα που κραταγε, ουτε προκαλουσε ουτε τιποτα. Λενε οτι τον παρακολουθουσαν απο πιο πριν προφανως μελη της συμμοριας και τον "εδωσαν" σε αυτους που περιμεναν και τον χτυπησαν τελικα. 10 ατομα σε 1. Λενε οτι αυτοι ειναι νεαροι, καταγωγης αλλοδαποι που δραστηροποιουνται στον συνδεσμο του Παναθηναικου εκει. Ο οπαδος του Ολυμπιακου παρα τα χτυπηματα, ευτυχως δεν εχει κατι σοβαρο και ειναι καλα στην υγεια του. Και εξεταζουν τωρα πως να δοθει απαντηση απο μεριας οργανωμενων του Ολυμπιακου. Ετσι μου τα μετεφερε οτι γραφουν στο φεισμπουκ, αν ξερει κανεις κατι περισσοτερο ας πει.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.553
Like
21.915
Πόντοι
5.006
εχουμε που εχουμε την στεναχωρια μας, εχουμε και τους αλλους του μαλακες να μας ζαλιζουν τα ουμπαλα με τον νερι, τον ουαρντα και τον ραμπεσατρατανα... :S :'(
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
εχουμε που εχουμε την στεναχωρια μας, εχουμε και τους αλλους του μαλακες να μας ζαλιζουν τα ουμπαλα με τον νερι, τον ουαρντα και τον ραμπεσατρατανα... :S :'(

Χ απο την πρωταθλητρια πηρες τυπε.πρεπει να εισαι τρισευτυχισμενος  :heavymetalbig:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.553
Like
21.915
Πόντοι
5.006
Χ απο την πρωταθλητρια πηρες τυπε.πρεπει να εισαι τρισευτυχισμενος  :heavymetalbig:

εχω τον γαμωσπιτο τον φετφα και σας εχει κανει ολους μαγκες γαμω τον αντιθεο μου γαμω... :S
και ο νατχο εκτος αποστολης... :S
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.013
Πόντοι
456
Συναδελφος φανατικος Παναθηναικος που ειναι συνεχεια με το σμαρτφοουν και ασχολειται με αθλητικα και οπαδικα, μου ειπε για ειδηση που ειδε στο φεισμπουκ που μπαινει, οτι μεσα στον  Σεπτεμβριο προς τα τελη του μηνος, Ολυμπιακος 30αρης περιπου που εβγαινε απο σταθμο του ηλεκτρικου Αγιο Νικολαο η Κατω Πατησια, επεσε θυμα επιθεσης οργανωμενης απο βαζελους νεαρους συνδεσμιτες στον τοπικο συνδεσμο του Παναθηναικου στη περιοχη. Ειχαν στησει ενεδρα αποφασισμενοι να τη πεσουν σε οποιον εβρισκαν μπροστα τους. Ο Ολυμπιακος που γυρναγε απο γηπεδο, ειχε φανελα Ολυμπιακου η κασκολ κρυμενα μεσα σε σακουλα που κραταγε, ουτε προκαλουσε ουτε τιποτα. Λενε οτι τον παρακολουθουσαν απο πιο πριν προφανως μελη της συμμοριας και τον "εδωσαν" σε αυτους που περιμεναν και τον χτυπησαν τελικα. 10 ατομα σε 1. Λενε οτι αυτοι ειναι νεαροι, καταγωγης αλλοδαποι που δραστηροποιουνται στον συνδεσμο του Παναθηναικου εκει. Ο οπαδος του Ολυμπιακου παρα τα χτυπηματα, ευτυχως δεν εχει κατι σοβαρο και ειναι καλα στην υγεια του. Και εξεταζουν τωρα πως να δοθει απαντηση απο μεριας οργανωμενων του Ολυμπιακου. Ετσι μου τα μετεφερε οτι γραφουν στο φεισμπουκ, αν ξερει κανεις κατι περισσοτερο ας πει.


τι αλλοδαποί? αλβανοί?
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
εχω τον γαμωσπιτο τον φετφα και σας εχει κανει ολους μαγκες γαμω τον αντιθεο μου γαμω... :S
και ο νατχο εκτος αποστολης... :S

ειχε παρει καλη θεση ομως να του το πιστωσεις  *P *P
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
τι αλλοδαποί? αλβανοί?
Εγω δεν εχω φεισμπουκ αλλα ο Παναθηναικος που μου ειπε την ειδηση και τα σχολια που γραφουν απο κατω, λεει οτι ειναι απο αυτους που λενε το χωριο κοριο και το οχι οκι. Δραστηροποιουνται στον τοπικο συνδεσμο του Παναθηναικου στον Αγιο Νικολαο και την εχουν δει συμμορια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom