Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (9 μέλη και 15 επισκέπτες)

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Καλά είχες ξανά τέτοια περιοδο (1940-1963). Αλλά ξαναλέω μπορεί να μην είχες το πρωτάθλημα, αλλά είχες παρουσίες στην Ευρώπη, σε Τσου Λου που κοίταξες στα μάτια Ρεαλ και Μίλαν κτλπ. Δεν ήταν ΟΛΑ τα χρόνια καταστροφικά.

ναι τυπε τα 23 εκεινα δεν ητανε ακριβως 23, πεντε πρωταθληματα δεν γινανε λογω πολεμου μαζι με αλλα δυο που δεν θυμαμαι γιατι και τοτε παιζοτανε με ομιλους και μαλακιες, απο το 1960 μεχρι σημερα που ειναι κανονικες οι εθνικες κατηγοριες ητανε η μεγαλυτερη σου περιοδος ατιτλος ολων των εποχων, δεν ηταν ΟΛΑ τα χρονια καταστροφικα αλλα τα περισσοτερα ητανε τουλαχιστον ασκοπα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ακους κατι μακακες τυπου ΡΑΤΜ να λενε οταν κανει γκελα ο οσφπ για την χειροτερη κυβερνηση ολων των εποχων ,συριζανελ,τσιπρα κλπ ΑΝΤΙ να κανεις κριτικη για την ηττα
κανε κριτικη για τις αλλαγες
κανε κριτικη για τις ευκαιριες που δεν μπορεις να τις κανεις γκολ
κανε κριτικη για παιχτες ρεταλια
κανε κριτικη για οτι δεν μπορουμε να κρατησουμε ενα αποτελεσμα

μια χαρα ειναι ο μαρτινς.δεν χρειαζεται αλλαγη.αλλα συνελθετε
βαρεθηκα τα τελευταια 2 χρονια να ακουω για την διαιτησια και την κυβερνηση οτι φταιει
δλδ θα ερθει ο Κουλης ,θα βαλουμε την δικια μας επο διαιτησια και ρεστα και θα κανουμε τι ? θελουμε ετσι πρωταθλημα?
Δε νομίζω ότι φέτος έχετε να πείτε για τη διαιτησία. Στο ντέρμπι είναι ξένοι διαιτητές (που από πέρσι τους θέλετε) και στο πρωτάθλημα, ειδικά στο ματς με τον Πανιώνιο, σας έχει πάει μια χαρά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ναι τυπε τα 23 εκεινα δεν ητανε ακριβως 23, πεντε πρωταθληματα δεν γινανε λογω πολεμου μαζι με αλλα δυο που δεν θυμαμαι γιατι και τοτε παιζοτανε με ομιλους και μαλακιες, απο το 1960 μεχρι σημερα που ειναι κανονικες οι εθνικες κατηγοριες ητανε η μεγαλυτερη σου περιοδος ατιτλος ολων των εποχων, δεν ηταν ΟΛΑ τα χρονια καταστροφικα αλλα τα περισσοτερα ητανε τουλαχιστον ασκοπα
Τα περισσότερα ναι ήταν άσκοπα.
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
Δε νομίζω ότι φέτος έχετε να πείτε για τη διαιτησία. Στο ντέρμπι είναι ξένοι διαιτητές (που από πέρσι τους θέλετε) και στο πρωτάθλημα, ειδικά στο ματς με τον Πανιώνιο, σας έχει πάει μια χαρά
αυτο εννοω τυπε
υπαρχουν ομως καποιοι που τους φταιει η διαιτησια .
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
επισης η παραδοση λεει οτι η χανει μονο ενα πρωταθλημα ο ολυμπιακος η χανει πολλα μαζι αμα χασει δευτερο σερι
Για μένα το έχω γράψει. Από τους διεκδικητές πιο μπροστά είναι ο ΠΑΟΚ (έχει και τον ΟΣΦΠ πάνω)
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Πάντως για το καλό του ελληνικού  ποδοσφαίρου το πρωτάθλημα πρέπει να το πάρει ο Ατρόμητος ή ο Παο.
Ξέρω όνειρα θερινής νυκτός.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πάντως για το καλό του ελληνικού  ποδοσφαίρου το πρωτάθλημα πρέπει να το πάρει ο Ατρόμητος ή ο Παο.
Ξέρω όνειρα θερινής νυκτός.
Ο Ατρόμητος πέρσι, γιατί ΑΝ έπαιζε όλα τα παιχνίδια με τους δανεικούς του ΠΑΟΚ θα είχε άλλη βαθμολογία....
 

billkar007

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2018
Μηνύματα
390
Like
361
Πόντοι
21
Κόψε κάτι ρε τύπε. 2 μήνες είχε να παίξει. Και στα 10-15 λεπτά που έπαιξε έχασε όλη και όλη μια φορά τη μπάλα. Α! Και δε θυμάμαι να έχασε ευκαιρία σαν και αυτή του Φέτφα...
ξαναδιαβαστο κ δες την παραθεση μου, ο πιο μπαλαδορος παιχτης της ομαδας ειναι, απλα εσυ δεν το ξερεις, θα το δεις στη συνεχεια  :headbaning1:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ξαναδιαβαστο κ δες την παραθεση μου, ο πιο μπαλαδορος παιχτης της ομαδας ειναι, απλα εσυ δεν το ξερεις, θα το δεις στη συνεχεια  :headbaning1:

αμπαλος ο μπογιε σαν τα μεχμετια του γαυρου τυπε, φανηκε ακοντρολαριστος σαν τον φετφα

Εκτός και αν το έλεγες ειρωνικά, εγώ διαβάζω ότι τον λες άμπαλο και ακοντρολάριστρο. Το κακό του γραπτού λόγου είναι ότι δε μπορείς να καταλάβεις αν ο άλλος μιλάει σοβαρά ή ειρωνικά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κάτσε μην πάρει Warda πάλι τον Γενάρη
Μακάρι γιατί είναι παιχτούρα, αλλά δε ξέρω τι έχει παιχτεί στη Θεσσαλονίκη και δε παίζει. Σύμφωνα με κάτι δημοσιογράφους πάνω έχει πέσει σε παράπτωμα και 1 μήνα τώρα ο Λουτσέσκου τον τιμωρεί....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Μακάρι γιατί είναι παιχτούρα, αλλά δε ξέρω τι έχει παιχτεί στη Θεσσαλονίκη και δε παίζει. Σύμφωνα με κάτι δημοσιογράφους πάνω έχει πέσει σε παράπτωμα και 1 μήνα τώρα ο Λουτσέσκου τον τιμωρεί....
Εισαι ο Λουτσέσκου, ο Σαββιδης σού εχει δυο και τρεις παικτες σε καθε θεση, και ο Ουαρντα σου κανει το βαρυ πεπονι επειδη δεν ξεκιναει απο αυτον η ενδεκαδα. Τι τον κανεις? Τον στελνεις να μαζευει τις μπαλες ή οχι?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εισαι ο Λουτσέσκου, ο Σαββιδης σού εχει δυο και τρεις παικτες σε καθε θεση, και ο Ουαρντα σου κανει το βαρυ πεπονι επειδη δεν ξεκιναει απο αυτον η ενδεκαδα. Τι τον κανεις? Τον στελνεις να μαζευει τις μπαλες ή οχι?
Γιατί έχει ο ΠΑΟΚ καλύτερο παίκτη στα πλάγια από τον Ουάρντα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom