Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τις συγκρισεις τις κανεις οπως τις γουσταρεις και οπως σε συμφερουν συγκρινεις ευρωπαικη παρουσια σε δυο σπορ που δεν μπορει να συγκριθει γιατι μηπως εχει καμια παρουσια στην ευρωπη (στο ποδοσφαιρο ) ο παο η η αεκ δεν αποκλειστικαμε ολοι στους 32 του τσαμπιονς λιγκ και στους 32 του ουεφα ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ εκτος αν φιλε μου τρως το κουτοχορτο οτι ειστε ευρωπαιοι κτλ
αν παλι θελεις να μιλησουμε για μεταξυ μας παιχνιδια,τιτλους,διακρισεις κτλ
πες ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ και για πιο σπορ θελεις ?

Μιλώντας για παράγκες, εξετάζεις και την ευρωπαϊκή πορεία. Οπότε, αν υπάρχει παράγκα σε κάποιο άθλημα βλέπεις τι αξίζει η ομάδα και εκτός παράγκας. Κι ο ΠΑΟ είναι στους 4 της Ευρώπης. Εσείς είστε ο κλόουν της Ευρώπης (στο ποδόσφαιρο, στο μπάσκετ δεν τα πάτε άσχημα) και όλοι εύχονται να τον έχουν στον όμιλο τους γιατί υπολογίζουν πολύ βάσιμα για 6 βαθμούς! Από την άλλη, η ΑΕΚ δεν έχει την ξεφτυλισμένη φήμη που έχει ο γαύρος, ούτε έχει γυρίσει να πει κανείς "είτε παίζεις με Ολυμπιακό, είτε με Ρεάλ Μαδρίτης δεν παύει να είναι δύσκολο παιχνίδι" :) Και σαν παρουσία, αν συγκρίνουμε τα τελευταία χρόνια, η ΑΕΚ στέκεται με αξιοπρέπεια τουλάχιστον. Και ναι, παίζουμε με Καμπάνταη, με Κοννέ και τέτοιους, όχι με Rivaldo, Τζώρτζεβιτς, κτλ. Παρόλα αυτά, εγώ δεν ντρέπομαι να μιλήσω σε έναν π.χ. άγγλο για την ΑΕΚ. Για τον Ολυμπιακό θα ντρεπόμουν! Αλλά θα μου πεις τώρα... τι στα λέω όλα αυτά... σάμπως θα καταλάβεις? Σε 1-2 ώρες έχεις ιδιαίτερα με τον Τσουκαλά!!! Αξιοπρεπέστατος "κύριος"!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μιλώντας για παράγκες, εξετάζεις και την ευρωπαϊκή πορεία. Οπότε, αν υπάρχει παράγκα σε κάποιο άθλημα βλέπεις τι αξίζει η ομάδα και εκτός παράγκας. Κι ο ΠΑΟ είναι στους 4 της Ευρώπης. Εσείς είστε ο κλόουν της Ευρώπης (στο ποδόσφαιρο, στο μπάσκετ δεν τα πάτε άσχημα) και όλοι εύχονται να τον έχουν στον όμιλο τους γιατί υπολογίζουν πολύ βάσιμα για 6 βαθμούς! Από την άλλη, η ΑΕΚ δεν έχει την ξεφτυλισμένη φήμη που έχει ο γαύρος, ούτε έχει γυρίσει να πει κανείς "είτε παίζεις με Ολυμπιακό, είτε με Ρεάλ Μαδρίτης δεν παύει να είναι δύσκολο παιχνίδι" :) Και σαν παρουσία, αν συγκρίνουμε τα τελευταία χρόνια, η ΑΕΚ στέκεται με αξιοπρέπεια τουλάχιστον. Και ναι, παίζουμε με Καμπάνταη, με Κοννέ και τέτοιους, όχι με Rivaldo, Τζώρτζεβιτς, κτλ. Παρόλα αυτά, εγώ δεν ντρέπομαι να μιλήσω σε έναν π.χ. άγγλο για την ΑΕΚ. Για τον Ολυμπιακό θα ντρεπόμουν! Αλλά θα μου πεις τώρα... τι στα λέω όλα αυτά... σάμπως θα καταλάβεις? Σε 1-2 ώρες έχεις ιδιαίτερα με τον Τσουκαλά!!! Αξιοπρεπέστατος "κύριος"!!!
θελω να μου πεις σε παρακαλω παρα πολυ η αεκ συγκεκριμενα που εχει προκριθει (εστω και ενα βημα παραπανω ) απο τον Ολυμπιακο
γιατι φετος αποκλειστηκε απο τους 32 του τσαμπιονς λιγκ και απο τους 32 του ουεφα δηλαδη εκει που αποκλειστηκε και  ο Ολυμπιακος τωρα αν εσυ βλεπεις κατι διαφορετικο μαλλον αλλος ειναι ο Τσουκαλας
 

Επισκέπτης
θελω να μου πεις σε παρακαλω παρα πολυ η αεκ συγκεκριμενα που εχει προκριθει (εστω και ενα βημα παραπανω ) απο τον Ολυμπιακο
γιατι φετος αποκλειστηκε απο τους 32 του τσαμπιονς λιγκ και απο τους 32 του ουεφα δηλαδη εκει που αποκλειστηκε και  ο Ολυμπιακος τωρα αν εσυ βλεπεις κατι διαφορετικο μαλλον αλλος ειναι ο Τσουκαλας

Ναι, η διαφορετικότητα ήταν στον τρόπο που αποκλειστήκανε οι δύο ομάδες. Δεν περιμένω να το αναγνωρίσεις όμως, no worries ;)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ναι, η διαφορετικότητα ήταν στον τρόπο που αποκλειστήκανε οι δύο ομάδες. Δεν περιμένω να το αναγνωρίσεις όμως, no worries ;)
καλα οτι ηταν διαφορετικα ηταν δεν αντιλεγω επι της ουσιας ομως No difference οποτε ?? τα ιδια ακριβως για αυτο σου λεω οι τιτλοι μενουν και στους εγραψα παραπανω θελεις να στα ξαναπω?
 

Επισκέπτης
καλα οτι ηταν διαφορετικα ηταν δεν αντιλεγω επι της ουσιας ομως No difference οποτε ?? τα ιδια ακριβως για αυτο σου λεω οι τιτλοι μενουν και στους εγραψα παραπανω θελεις να στα ξαναπω?

Όχι δεν χρειάζεται, να το λες στον εαυτό σου για να τον παραμυθιάζεις ότι έχετε την υπερομάδα :) Εγώ έχω άποψη, δεν χρειάζομαι υπενθυμίσεις! :)
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Έλα ρε, δεν ξέρεις? ΑΕΚ.
Όχι ρε συ...απλά βαριόμουν να κοιτάω πίσω για να ψάξω να δώ τί είσαι....πάντως μάγκες ότι και να λέμε εδώ μέσα η ιστορία έγραψε και δεν ξαναγράφει....η 1η ομάδα στην Ελλάδα είναι ο Ολυμπιακός,η 2η ο ΠΑΟ και η 3η η ΑΕΚ....αυτά είναι γνωστά....σύμφωνα με τίτλους και κόσμο...αυτά δεν γίνονται να αλλάξουν....τουλάχιστον σε αυτά φαντάζομαι να συμφωνείται....Για την Ευρώπη που λένε οι βάζελοι τώρα....Ούτε και εμείς οι γαύροι είμαστε φυσικά ευχαριστημένοι...αλλά και οι βάζελοι όταν μιλάνε για πορείες στην Ευρώπη απλά το κάνουν για να βρίσκουν άλλοθι....και μεταξύ τους το λένε...όταν έβγαλε ο ΠΑΟ πέρσι το DVD για τις διαιτησίες, οι ίδιοι οι φίλαθλοι του ΠΑΟ έβγαλαν πανό που έγραφε:''ΟΧΙ στο DVD της βλακείας''...που σημαίνει πως και οι ίδιοι πλέον κουράστηκαν από τις δικαιολογίες....ο ΠΑΟ 1 σοβαρή πορεία έχει κάνει κατ'εμέ...στο Γουέμπλεϊ...και εκεί τα είπε η κυρά-Δέσποινα.....τώρα κάτι 4 κάτι 8 εμένα με αφήνουν αδιάφορο...και ο Ολυμπιακός έφτασε με Γιούβε στους 8 και για 5' έμεινε έξω από τα ημιτελικά...εγώ προσωπικά αυτό δεν το έχω σαν διάκριση και φυσικά δεν το αναφέρω ποτέ...όποιος με ξέρει προσωπικά το γνωρίζει αυτό....Για την ΑΕΚ δεν έχω να πώ τίποτα...διότι απλά στην Ελλάδα ο βασικός αντίπαλος είναι ο ΠΑΟ....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Όχι δεν χρειάζεται, να το λες στον εαυτό σου για να τον παραμυθιάζεις ότι έχετε την υπερομάδα :) Εγώ έχω άποψη, δεν χρειάζομαι υπενθυμίσεις! :)
Εγώ ξέρω ακριβώς που είναι ο Ολυμπιακός και ότι έχει την χειρότερη ομάδα της 10ετιας αυτό που δεν καταλαβαίνεται εσείς είναι ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ από τον Ολυμπιακό και για αυτό θα Μείνετε  μια ζωή ίδιοι
 

Επισκέπτης
Εγώ ξέρω ακριβώς που είναι ο Ολυμπιακός και ότι έχει την χειρότερη ομάδα της 10ετιας αυτό που δεν καταλαβαίνεται εσείς είναι ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ από τον Ολυμπιακό και για αυτό θα Μείνετε  μια ζωή ίδιοι

Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλες κουβέντες μην λες (όπως π.χ. ότι θα πάρετε το Champions League που λέει ο Πρόεδρας!)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλες κουβέντες μην λες (όπως π.χ. ότι θα πάρετε το Champions League που λέει ο Πρόεδρας!)
νομιζω σου απαντησα τωρα εσυ μου λες για μια μαλακια που ειπε ο κοκκαλης ε και? τι θελεις να πεις επι της ουσιας παλι τιποτα.....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ρε παιδια ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ με οπαδους ομάδας ΠΟΛΟ,ΣΚΑΚΙ και σουμπούτεο?και ποδόσφαιρο(μονο στο πρωταθλημα)
χαχαχαχα, εχουν ιδια δυναμικη με τον Φίλλιπο Βέροιας,,Και ειναι και καλύτερο αθλημα το χάντμπωλ..Ακου εκει ευρωπαικο στο πόλο!χαχαχαχαχα,ρε με τι ασχολείστε ρε!
ΚΑΝΑΠΕ λοιπον και δειτε ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ!5οΣ ΤΕΛΙΚΟΣ !4ο ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ρε παιδια ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ με οπαδους ομάδας ΠΟΛΟ,ΣΚΑΚΙ και σουμπούτεο?και ποδόσφαιρο(μονο στο πρωταθλημα)
χαχαχαχα, εχουν ιδια δυναμικη με τον Φίλλιπο Βέροιας,,Και ειναι και καλύτερο αθλημα το χάντμπωλ..Ακου εκει ευρωπαικο στο πόλο!χαχαχαχαχα,ρε με τι ασχολείστε ρε!
ΚΑΝΑΠΕ λοιπον και δειτε ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ!5οΣ ΤΕΛΙΚΟΣ !4ο ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ!
Μαγκάκο μην μιλάς...γιατί αν ήταν ο ''βιαστής'' σας στην Ευρώπη τελικό δεν θα βλέπατε...και το ξέρεις πολύ καλά αυτό....όσον αφορά για τί είδους οπαδοί είμαστε....μαζέψτε παραπάνω από 10.000 εντός έδρας στο ποδόσφαιρο που είναι ο βασιλιάς και μετά τα λέμε....άντε...πουθενάδες....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
χαχαχαχαχα εχεις πλάκα μικρέ..
ΒΙΑΣΤΗΣ ΜΑΣ?
που μας κέρδισες ρε παλίκαρε?
ΠΟΤΕ?φετος για πες ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕΣ?
ΒΟΛΛΕΥ?ΜΠΑΣΚΕΤ,ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ? ΙΠΠΑΣΙΑ?
Α ΞΕΧΑΣΑ,ΠΟΛΟ!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
χαχαχαχαχα εχεις πλάκα μικρέ..
ΒΙΑΣΤΗΣ ΜΑΣ?
που μας κέρδισες ρε παλίκαρε?
ΠΟΤΕ?φετος για πες ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕΣ?
ΒΟΛΛΕΥ?ΜΠΑΣΚΕΤ,ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ? ΙΠΠΑΣΙΑ?
Α ΞΕΧΑΣΑ,ΠΟΛΟ!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Πιτσιρικά...μάθε να διαβάζεις...στην Ευρώπη είπα....ξέρεις...Τελ-Αβίβ...Σαραγόσα...ημιτελικά για Final-4 πριν την Ρώμη....θυμάσαι εσύ...η ιστορία τα γράφει...όσο για ποδόσφαιρο...το 10/11 τα λέει όλα...για μπάσκετ σίγουρα είστε καλύτεροι απλά στην Ευρώπη λίγο τα ''κάνετε επάνω σας'' όταν συναντιόμαστε....και μάλλον ξεχνάς πως ΕΣΕΙΣ πρώτοι και η κωλοφυλλάδα σας έγραψε πως έχετε περισσότερους τίτλους βάζοντας μέσα τα αθλήματα που προανέφερες....Για αυτό δεν σε πολυπαίρνει να μιλάς...πήγαινε κανένα γήπεδο πρώτα και μετά έλα να τα πούμε....γιατί σε κόβω να μην ξέρεις που πέφτει το ΟΑΚΑ....ο.κ πιτσιρικά?
 

Επισκέπτης
νομιζω σου απαντησα τωρα εσυ μου λες για μια μαλακια που ειπε ο κοκκαλης ε και? τι θελεις να πεις επι της ουσιας παλι τιποτα.....

Εξαρτάται πως την εννοείς την ουσία. Γι' αυτό σου είπα και πριν, δεν περιμένω να παραδεχτείς κάτι :) Από όλους τους γαύρους τα ίδια ακούω, λες κι είσαστε συνεννοημένοι! Τι σε κάνει να νομίζεις ότι διαφέρεις!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οτι σας λέει ο τσουκαλας,ερχεστε κ τα γράφετε εδω μέσα..
Ακου τελ αβιβ...Ρε εσυ μιλάς για 3132 χρόνια πριν!
οσο για το οακα,ναι δεν ξέρω που πέφτει...το καραισκάκη ξέρω..γιατι εκει γαμησα φέτος..καραισκάκη και σεφ γαμαμε,δεν πάμε οακα...
Υ.Γ. ποδολάγνε ειμαι μεγαλύτερος,οποτε εχω δει τους κορνέδες,τα πατατάκια στον καμπούρη και τους φυλακισμένους προέδρους σας..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εξαρτάται πως την εννοείς την ουσία. Γι' αυτό σου είπα και πριν, δεν περιμένω να παραδεχτείς κάτι :) Από όλους τους γαύρους τα ίδια ακούω, λες κι είσαστε συνεννοημένοι! Τι σε κάνει να νομίζεις ότι διαφέρεις!

Φυσικά και είναι συνεννοημένοι..."ΦΩΣ" και "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ" διαβάζουν όλοι τους...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
οτι σας λέει ο τσουκαλας,ερχεστε κ τα γράφετε εδω μέσα..
Ακου τελ αβιβ...Ρε εσυ μιλάς για 3132 χρόνια πριν!
οσο για το οακα,ναι δεν ξέρω που πέφτει...το καραισκάκη ξέρω..γιατι εκει γαμησα φέτος..καραισκάκη και σεφ γαμαμε,δεν πάμε οακα...
Υ.Γ. ποδολάγνε ειμαι μεγαλύτερος,οποτε εχω δει τους κορνέδες,τα πατατάκια στον καμπούρη και τους φυλακισμένους προέδρους σας..
Πόσο είσαι?Γιατί πιστεύω είσαι μικρότερος....όσο για Τσουκαλά δεν με ενδιαφέρει γιατί απλά δεν με αντιπροσωπεύει....όσο για τα 3132 χρόνια που γράφεις....3 φορές έχουμε συναντηθεί στην Ευρώπη 3 πούτσες έχετε φάει... :dancing:τί να κάνουμε?Ψέμματα είναι και αυτό?Καραϊσκάκη δεν ξέρεις πάντως που πέφτει...εδώ δεν ξέρεις το ΟΑΚΑ και την Λεωφόρο (των στεναγμών...)...και που γάμησες...τί έγινε?Από τότε έχετε να κάνετε νίκη....Η κατάρα του θα σας κυνηγάει..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom