Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ειμαι 29  ποδολάγνε..
αρα εχω δει τις πορειες με τους κορνέδες και τις ΠΟΥΤΣΕΣ που σας κερνάμε 80 χρόνια τώρα..
Μου άρεσε η σιγουριά σου ότι είσαι και μεγαλύτερος....θυμάσαι τότε και τα περσινά γιαουρτάκια που ρίξανε οι δικοί σας...τα φετινά που πήγατε να τις βρέξετε σε παίχτες και ο Μόρις σας έβριζε....την κυρά-Δέσποινα με τα ωραία της...την καλή πορεία του Γουέμπλεϊ....όσο για τις πούτσες που λές...αν εννοείς ποδόσφαιρο....πάω πάσο...διάβασε:
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:
Τίτλοι 35 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (1931, 1933, 1934, 1936, 1937, 1938, 1947, 1948, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1966, 1967, 1973, 1974, 1975, 1980, 1981, 1982, 1983, 1987, 1997, 1998, 1999,2000, 2001, 2002,2003,2005,2006,2007), 22 ΚΥΠΕΛΛΑ (1947, 1951, 1952, 1953, 1954, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1963, 1965, 1968, 1971, 1973, 1975, 1981, 1990, 1992, 1999,2005,2006), 2 ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ (1987, 1992), 1 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (1963)

Αυτά πιτσιρικά....
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
οτι και να λετε σε μπαλα κ μπασκετ 8α ζειτε παντα στιγμες ευρωΚΑΝΑΠΕ .... η κυριακη ερχεται....ζηστε το στο MAGIC κοκαλινο σπιτακι σας,παρτε τις κερινες κουπες σας που κανεις δε δεχεται κ αφηστε μας να χαιρομαστε οι υπολοιποι εξω απο την βρωμα του σαπιου λιμανιου και του προκατ παραπηγματος γηπεδου!ΤΣΟΥΝΑΜΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ.... 4ο ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ!!!
 

Επισκέπτης
AΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Η Μπαρτσελόνα έκανε επίσημη πρόταση στην ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ για την απόκτηση του ταλαντούχου Νίνη για να ντουμπλάρει στις φωτογραφίες τον Μέσι (απο τη μέση και κάτω)...

 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
οτι και να λετε σε μπαλα κ μπασκετ 8α ζειτε παντα στιγμες ευρωΚΑΝΑΠΕ .... η κυριακη ερχεται....ζηστε το στο MAGIC κοκαλινο σπιτακι σας,παρτε τις κερινες κουπες σας που κανεις δε δεχεται κ αφηστε μας να χαιρομαστε οι υπολοιποι εξω απο την βρωμα του σαπιου λιμανιου και του προκατ παραπηγματος γηπεδου!ΤΣΟΥΝΑΜΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ.... 4ο ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ!!!
Μεγάλε...εσύ έγραψες...πού ήσουν τόσο καιρό λεβέντη μου?Την άλλη Κυριακή σε προσκαλώ στο Καραϊσκάκη...αλλά ξέχασα...θα είσαι...Λειβαδιά....με την γραβάτα και το ωραίο κουστουμάκι σου....ΟΑΚΑ θα πάς αύριο?Ή από καναπέ και εσύ?
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ειμαι 29  ποδολάγνε..
αρα εχω δει τις πορειες με τους κορνέδες και τις ΠΟΥΤΣΕΣ που σας κερνάμε 80 χρόνια τώρα..
μπα τι εγινε τωρα δν σβηνονται τετοια μυνηματα???
ακου να δεις πιτσιρικο συνωμοσιολογε, που νομιζεις πως ξερεις κιολας προσωπα κ πραγματα μεσα στην 7 ενω εισαι τελειως ασχετος,80 χρονια τωρα ποναει το κωλαρακι σας και το ξερετε πολυ καλα.
θα εισαι πελατης μια ζωη και το ξερεις...
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
οτι και να λετε σε μπαλα κ μπασκετ 8α ζειτε παντα στιγμες ευρωΚΑΝΑΠΕ .... η κυριακη ερχεται....ζηστε το στο MAGIC κοκαλινο σπιτακι σας,παρτε τις κερινες κουπες σας που κανεις δε δεχεται κ αφηστε μας να χαιρομαστε οι υπολοιποι εξω απο την βρωμα του σαπιου λιμανιου και του προκατ παραπηγματος γηπεδου!ΤΣΟΥΝΑΜΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ.... 4ο ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ!!!
πεστα μεγαλε
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ποιά είναι μεγαλύτερη ομάδα στην Ιταλία? Η Μίλαν των 6 (ή 7 με το φετινό ) Τσάμπιονς Λιγκ ή η Γιουβέντους των 2? Εγώ αν και Μιλανέζος πιστεύω η Γιουβέντους.  Γνώμη μου .
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τελικα ΝΑΙ ΤΟ ΜΑΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ οπως καθε μαίο εδω και 11 χρονια ειναι πολυ ωραια Σας τα ειπα και προχθες ειναι πολλα παρα πολλα τα χρονια και ο πονος βολευτιτε με μπασκετ-ταβλι-πινγκ πονγκ κτλ(και για να προλαβω τους ξερολες το εχουμε κανει και εμεις )Ομως στον Βασιλια των ΣΠΟΡ ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ αυτος που σας ποναει και σας νικαει χρονια τωρα και σας βγαζει ολα τα κοπλεξ σας στην φορα
Υ.Γ.1 για Ολυμπιακους την κυριακη ΟΛΟΙ καραισκακη να γιορτασουμε με τον καλυτερο τροπο το τελος μιας δεκατιας και την αρχη μιας νεας θα ειναι φανταστικα αν σκεφτει κανεις οτι θα δουμε για 45 λεπτα καρεμπε ζετεμπεργκ ζε ελιας ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ και αλλα αστερια που εχουν κερασει πικρες στους αλλοθρησκους 10 χρονια τωρα , η αλλη κυριακη ειναι ΜΟΝΟ για Ολυμπιακους
Υ.Γ2 Για αλλοθρησκους , ξαφνικα μου ηρθε στο μυαλο ενα παλιο συνθηματακι " ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ??? ΟΧΙ ΟΧΙ- ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΜΠΟΡΕΙς ???? ΟΧΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΑΕ ΤΟΥ ΠΑΟ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΝΙΚΗΘΕΙς ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΑΕ ΤΟΥ ΠΑΟ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΝΙΚΗΘΕΙς
Υ.Γ.3 ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟ ΝΤΑΜΠΙΖΑ-σε περιμενουμε την αλλη κυριακη
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Περαστικά σας γαυράκια. Αν ήτανε η ζήλια ψώρα............Με τέτεια μυαλά που πάτε ρε???
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τα ειπαμε.Μην ξεχάσεις μικρέ αχάριστε τους εξής:
-Μπριάκο(ΟΛΕ)
-Τσίκινη(ΟΛΕ)
-Βασσάρα(ΟΛΕ)
-Καζναφέρη(ΟΛΕ)
-Ζωγράφο(ΟΛΕ)

Αλήθεια για την καινούρια δεκαετία θα φτιάξετε νέα παράγκα ή θα αρκεστείτε στην υπάρχουσα; :grin:


Τα καλόπαιδα-οι φονιάδες θα βραβευτούν κ αυτοί; :-
[/color]
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Την απόφασή του να φύγει το καλοκαίρι από την Ίντερ γνωστοποίησε ο Λουίς Φίγκο. Μετά την παρατεινόμενη φημολογία σχετικά με το μέλλον του στην ομάδα του Μιλάνου, ο Πορτογάλος άσος με δηλώσεις του στον δικτυακό τόπο του συλλόγου, ξεκαθάρισε τις προθέσεις του.

«Έχω πάρει μια δύσκολη απόφαση κι εξακολουθώ να σκέφτομαι το ίδιο. Έχω αποφασίσει να μην ξαναπαίξω ποδόσφαιρο σε ομάδα υψηλού επιπέδου»




Μια χαρα μου ακουγεται για Ολυμπιακο.  :grin:

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα πάρουν κ τον Ρομάριο ,μαζί με τον Φίγκο θα φτάνουν έναν αιώνα στην ηλικία. :2funny: :2funny:
Ότι πρέπει για την ομάδα των ΚΑΠΗ είναι.
Εξάλλου κάνει για τον γαύρο κ για άλλον έναν λόγο,τον σημαντικότερο:


ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ,άρα που θα πήγαινε;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Την απόφασή του να φύγει το καλοκαίρι από την Ίντερ γνωστοποίησε ο Λουίς Φίγκο. Μετά την παρατεινόμενη φημολογία σχετικά με το μέλλον του στην ομάδα του Μιλάνου, ο Πορτογάλος άσος με δηλώσεις του στον δικτυακό τόπο του συλλόγου, ξεκαθάρισε τις προθέσεις του.

«Έχω πάρει μια δύσκολη απόφαση κι εξακολουθώ να σκέφτομαι το ίδιο. Έχω αποφασίσει να μην ξαναπαίξω ποδόσφαιρο σε ομάδα υψηλού επιπέδου»




Μια χαρα μου ακουγεται για Ολυμπιακο.  :grin:

Η τελευταία φράση τα λέει όλα Ryu  :grin: :grin: :grin:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εμα για αυτο το εβαλα βρε φλεσ. Νομιζω οτι κλεινει ναζιαρικα το ματι του στον κο Λουβαρη.  ;)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Θα πάρουν κ τον Ρομάριο ,μαζί με τον Φίγκο θα φτάνουν έναν αιώνα στην ηλικία. :2funny: :2funny:
Ότι πρέπει για την ομάδα των ΚΑΠΗ είναι.
Εξάλλου κάνει για τον γαύρο κ για άλλον έναν λόγο,τον σημαντικότερο:


ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ,άρα που θα πήγαινε;
Φιλοι μου αεκτζηδες εχω βαρεθει να σηκωνω κουπες 10 χρονια-Ειστε στην ΠΕΙΝΑ και αυτο προκαλει ΥΣΤΕΡΙΑ-πηγαινετε σε κανα μπουρδελακι..καλο θα σας κανει..Του χρονου ετοιμαστειτε για πολλα τριμπαλα χανουμες
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Θα πάρουν κ τον Ρομάριο ,μαζί με τον Φίγκο θα φτάνουν έναν αιώνα στην ηλικία. :2funny: :2funny:
Ότι πρέπει για την ομάδα των ΚΑΠΗ είναι.
Εξάλλου κάνει για τον γαύρο κ για άλλον έναν λόγο,τον σημαντικότερο:


ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ,άρα που θα πήγαινε;
ποσο ποναει ?? οεο ποσο ποναει? ποσο ποναει οταν ο θρυλος νικαει?
ποτε θα κα ποτε θα κανει ξαστερια???
ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ
10σερι και ειναι μονο η αρχη
ελατε φιεστα να δειτε πως γιορταζουνε οι Ολυμπιακοι
πεστε κατω οε οεο οε
σβηστε τα φωτα οεο σβηστε τα φωτα
ε ρε πονος και κομπλεξ
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Καλοκαίρι του 1999. Ο Ολυμπιακός χάνει στο ΣΕΦ από τον ΠΑΟ . Ο ΠΑΟ με τον Σούμποτιτς στον πάγκο έχει αποτύχει ξανά στην Ευρώπη.  Ο Παύλος αποφασίζει να φέρει τον Ιωαννίδη κ σιγά σιγά συναντιέται με τους διάφορους συνδέσμους του ΠΑΟ για να καμφθούν οι αντιδράσεις. Ο Ολυμπιακός λύνει τη συνεργασία του με τον Ίβκοβιτς μετά από αντιδράσεις μερίδας των φιλάθλων. Προσοχή όμως. Όχι των «κακών αλητών οργανωμένων της θύρας 7» που «διώχνουν τον κόσμο από το γήπεδο», αλλά των ...άλλων, των ανοργάνωτων, των «υγειών οικογενειαρχών» που διαβάζουν ΦΩΣ και γράφουν και επιστολές (ανώνυμες βέβαια). Με το έτσι θέλω αποφασίζουν  ότι δε θέλουν τον Ομπράντοβιτς που μένει ελεύθερος από την Μπενετόν , γιατί είναι της «Σερβικής μαφίας» Θέλουν επιστροφή του ξανθού. Έτσι ο Ολυμπιακός γυρίζει την πλάτη στη Σερβική σχολή με ό,τι αυτό συνεπάγεται (Μποντιρόγκα?) κ κάνει βήμα 2 αιώνων πίσω. Μεσαίωνας ξανά. Ο Ιωαννίδης με τα μπινελίκια, τα μπουκάλια  και τα σακάκια προπονητής στην ομάδα που πριν 2 χρόνια πήρε την Ευρωλίγκα κ έπαιξε τελικό ΜακΝτόναλντς εναντίον των Μπουλς του Μάικλ Τζόρνταν. Η πλάκα είναι ότι με κόλπο γκρόσο πήραμε τον Ιωαννίδη από τον ΠΑΟ . Και ο ...φουκαράς ο ΠΑΟ αναγκάστηκε να πάρει  τον Ομπράντοβιτς. Δηλαδή αυτοκτονήσαμε με στρατηγικό σχέδιο. Ο Ομπράντοβιτς με τον Μποντιρόγκα πάνε ΠΑΟ , στην πρώτη χρονιά παίρνουν Πρωτάθλημα Ελλάδας , Ευρώπης. Την ίδια χρονιά, ο άλλος...αποτυχημένος Ίβκοβιτς πάει ΑΕΚ και παίρνει Κύπελλο Ελλάδας  και Ευρώπης. Και η κατάσταση συνεχίστηκε ως σήμερα. Ας προσέχαμε. Είχαμε τα κλειδιά στα χέρια μας και τα παραδώσαμε μεγαλοπρεπώς στον ΠΑΟ. Τον Ολυμπιακό στο μπάσκετ τον έκαψαν οι «υγιείς» Ολυμπιακοί. Αυτά κάνει η αμορφωσιά του όχλου.  Γίνεται εύκολο θύμα στα χέρια των λαϊκιστών (Ιωαννίδη , Ανδρέα) με τις γνωστές καταστροφικές συνέπειες.
ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ .... «ΦΩΣ». 
Και φυσικά συνεχίζουν με τις ανώνυμες επιστολές να προκαλούν. Προχθές έβριζαν τον Φασούλα από το ΦΩΣ επειδή τόλμησε να πει καλή κουβέντα για τον Κόκκαλη.
Τελικά να είσαι  η μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα είναι καλό? Καλύτερα λίγοι και σκεπτόμενοι παρά η ομάδα «κοινωνικό φαινόμενο» της Ελλάδας , που θα πάει μπροστά όταν πάει μπροστά και η Ελλάδα. Δηλαδή Ποτέ!
Αυτά.
We will always have Rome

Κολλητέ fkmenace, ρίξε μια γνώμη για τα υπερκείμενα γραφόμενά μου(πως τη χειρίζομαι τη γλώσσα ο άτιμος). Θα με ενδιέφερε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σήμερα που παίζετε με την σούπερ γνωστή ομαδάρα της Λιβυής(αλήθεια έχει η Λιβυή ποδόσφαιρο;),ευκαιρία είναι να κάνετε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια νίκη εκτός έδρας στο εξωτερικό. :headbang1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom