Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.628
Like
28.127
Πόντοι
5.006
βρε βλακα γ εθνικη σε εστειλε και βγαζει τωρα στην α εθνικη αλλα που να ξερεις εσυ τενεκε ειρωνα... :jerking:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
θα τους φτιαξει την αγια σοφια τωρα ο χουβαρτντας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Περίπατος στο Ζάππειο και φέτος το πρωτάθλημα της ψωροκώσταινας για τον Θρύλο,με την αξία μας.
Ο πρόεδρος να βάλει λεφτά για να κάνουμε ομάδα για Ευρώπη.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
βρε νουμερο ο λαθρεμπορας δεν εχει παει μεσα και τον εβγαλε ο σωκρατης αλλα που να τα ξερεις εσυ, ασε να τα ξερουμε εμεις που εχουμε μεγαλωσει  πειραια και τον ξερουμε απο τοτε που ειχε σχολη οδηγων κεφτε και σαλτα και γαμησου τωρα βλακα ειρωνα της μαλακιας.
Ειχε παει μεσα για ε.ο. στο ποδοσφαιρο;Και ποτε;Προσφατα;2-3-10-20-30 χρονια πριν;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.628
Like
28.127
Πόντοι
5.006
το γεγονος ειναι οτι ο κοκκαλης ηταν πολυ καλοψυχος και ωρες ωρες εκανε μαλακιες.
φιλε μου νικαια κοκκινια δραπετσωνα ειμαστε μεγαλωμενοι και τα ξερουμε προσωπικα για το ποιον του  λαθρεμπορα μη μιλας με τον βλακα τον ειρωνα το στερημενο..
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
φιλε μου νικαια κοκκινια δραπετσωνα ειμαστε μεγαλωμενοι και τα ξερουμε προσωπικα για το ποιον του  λαθρεμπορα μη μιλας με τον βλακα τον ειρωνα το στερημενο..
απο αιγαλεω ειμαι φιλος.απο το μουνι στον κωλο αποσταση.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Ειχε παει μεσα για ε.ο. στο ποδοσφαιρο;Και ποτε;Προσφατα;2-3-10-20-30 χρονια πριν;
εχει καταδικαστει,εκτος απο το λαθρεμποριο και για δωροδοκεια ο μελισσανιδης ως παραγοντας του ιωνικου.με λιγα λογια,οπου τον ακουμπησεις,θα λερωθεις.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Α πες μου ρε τυπε οτι η νοημοσυνη σου ειναι τυπου αντζελο.Να ξερω με τι μιλαω.
δε νομιζω οτι μπορεις να μιλας για νοημοσυνη.απο τη στιγμη που συγκρινεις τον ολιγολεπτο εκνευρισμο μου με τη δυστυχια που ζειτε εδω και 25 χρονια,εισαι ο πλεον ακαταλληλος να μιλα για τετοιο πραγμα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εχει καταδικαστει,εκτος απο το λαθρεμποριο και για δωροδοκεια ο μελισσανιδης ως παραγοντας του ιωνικου.με λιγα λογια,οπου τον ακουμπησεις,θα λερωθεις.
Γιατι,λεει κανεις το αντιθετο για τον μελισσανιδη;Λες να μην τον γνωριζουμε;
Και το γηπεδο που λες θα ΜΑΣ χτισει,για παρτι του θα το κανει,οπως εκανε ο Κοκκαλης
με το καραισκακη.Με νοικι θα παιζει η ΑΕΚ.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Γιατι,λεει κανεις το αντιθετο για τον μελισσανιδη;Λες να μην τον γνωριζουμε;
Και το γηπεδο που λες θα ΜΑΣ χτισει,για παρτι του θα το κανει,οπως εκανε ο Κοκκαλης
με το καραισκακη.Με νοικι θα παιζει η ΑΕΚ.
εσυ εκανες συγκριση με το μελισσανιδη.ειπες πως δεν πιστευουμε τα του μαρινακη οπως κανουν και οι αεκτζηδες με το μελισσανιδη.η διαφορα που προσπαθω να σου εξηγησω,μαλλον ματαια οπως λεει και ο εν ολυμπιακω αδελφος απο πανω,ειναι οτι εχουμε ενα κατα συρροη καταδικο κι ενα αθωωμενο.ακομη μια ατυχης συγκριση λοιπον.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δε νομιζω οτι μπορεις να μιλας για νοημοσυνη.απο τη στιγμη που συγκρινεις τον ολιγολεπτο εκνευρισμο μου με τη δυστυχια που ζειτε εδω και 25 χρονια,εισαι ο πλεον ακαταλληλος να μιλα για τετοιο πραγμα
Δυστυχια για ποιον λογο;Να σε εβλεπα να φτανεις τελικο-ημιτελικο εστω προημιτελικο καποιας ευρωπαικης διοργανωσης να πω ενταξει.Εδω παραλιγο να αποκλειστεις τελειως φετος απο καποια αραουκα.Τοσα χρονια παιζεις μονος σου και δεν εχεις καταφερει τιποτα σημαντικο.
Ενω ομαδες φωτοβολιδες οπως η Ντιεπρ εχουν καταφερει πολλα περισσοτερα.Δυστυχια πραγματικη φιλε μου ειναι να παιρνει η ομαδα σου κυπελλο και εσυ να φευγεις αηδιασμενος ..Και να βγαινει ο αντζελος να λεει οτι φυγανε...για να προλαβουν το τραινο.επειδη το ειπε η παε.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.628
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Δυστυχια για ποιον λογο;Να σε εβλεπα να φτανεις τελικο-ημιτελικο εστω προημιτελικο καποιας ευρωπαικης διοργανωσης να πω ενταξει.Εδω παραλιγο να αποκλειστεις τελειως φετος απο καποια αραουκα.Τοσα χρονια παιζεις μονος σου και δεν εχεις καταφερει τιποτα σημαντικο.
Ενω ομαδες φωτοβολιδες οπως η Ντιεπρ εχουν καταφερει πολλα περισσοτερα.Δυστυχια πραγματικη φιλε μου ειναι να παιρνει η ομαδα σου κυπελλο και εσυ να φευγεις αηδιασμενος ..Και να βγαινει ο αντζελος να λεει οτι φυγανε...για να προλαβουν το τραινο.επειδη το ειπε η παε.
εμενα μη μου τα λες αυτα μορη αδελφη πραγματα που δεν εχω πει εγω την αληθεια θα την πω μαλακα το ξερεις και ψεματα μη λες καραγκιοζη.. με 9 παιχτες ρε μαλακα και πανηγυριζατε οτι πηρατε το κυπελο  θυμασαι τη πουτσα?αλλα που να ξεχασεις  τετοια πουτσα να μου πεις...
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
23
Πόντοι
16
Ποιος έφυγε αηδιασμένος από το γήπεδο, ρε άθλιοι; Τα λέτε μεταξύ σας μπας και ξεχάσετε την κατάσταση που βρίσκεστε; Μάλλον έτσι είναι.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Δυστυχια για ποιον λογο;Να σε εβλεπα να φτανεις τελικο-ημιτελικο εστω προημιτελικο καποιας ευρωπαικης διοργανωσης να πω ενταξει.Εδω παραλιγο να αποκλειστεις τελειως φετος απο καποια αραουκα.Τοσα χρονια παιζεις μονος σου και δεν εχεις καταφερει τιποτα σημαντικο.
Ενω ομαδες φωτοβολιδες οπως η Ντιεπρ εχουν καταφερει πολλα περισσοτερα.Δυστυχια πραγματικη φιλε μου ειναι να παιρνει η ομαδα σου κυπελλο και εσυ να φευγεις αηδιασμενος ..Και να βγαινει ο αντζελος να λεει οτι φυγανε...για να προλαβουν το τραινο.επειδη το ειπε η παε.
δεν υπαρχει μεγαλυτερη δυστυχια απο αυτη που ζεις φιλος.και μονο που η ευτυχια σου ή η δυστυχια σου εξαρταται απο τη δικη μου επιτυχια ή αποτυχια,ειναι αρκετο.ειδες;δεν προσπαθησες να αναφερεις κατι θετικο που εκανε η ομαδα σου αλλα σταθηκες στη δικη μας πορεια στην ευρωπη.ειναι απο τις στιγμες που σας λυπαμαι αυτη,να το ξερεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εμενα μη μου τα λες αυτα μορη αδελφη πραγματα που δεν εχω πει εγω την αληθεια θα την πω μαλακα το ξερεις και ψεματα μη λες καραγκιοζη.. με 9 παιχτες ρε μαλακα και πανηγυριζατε οτι πηρατε το κυπελο  θυμασαι τη πουτσα?αλλα που να ξεχασεις  τετοια πουτσα να μου πεις...
Mιλαω για το παιχνιδι με τον Αστερα τυπε.Τον αγωνα που λες αξια τον κερδισατε και για αυτο και εμειναν ολοι οι οπαδοι σας στο γηπεδο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δεν υπαρχει μεγαλυτερη δυστυχια απο αυτη που ζεις φιλος.και μονο που η ευτυχια σου ή η δυστυχια σου εξαρταται απο τη δικη μου επιτυχια ή αποτυχια,ειναι αρκετο.ειδες;δεν προσπαθησες να αναφερεις κατι θετικο που εκανε η ομαδα σου αλλα σταθηκες στη δικη μας πορεια στην ευρωπη.ειναι απο τις στιγμες που σας λυπαμαι αυτη,να το ξερεις.
Μα τι θετικο να σου αναφερω,οταν το ποιο θετικο που εχει κανει η ΑΕΚ ειναι να ανεβει στην Σουπερ Λιγκ παλι;Μπερδευεις τις καταστασεις μαλλον.Ισως αλλο ενα θετικο το οτι πηρε ανετα το κυπελλο περυσι απο μια ομαδα με το 4πλασιο μπατζετ.Φταιει βεβαια και ο πουστης ο κοντωνης που δεν δεχτηκε την ξαφνικη αλλαγη των βοηθων του διαιτητη.τον αλητη.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.628
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Mιλαω για το παιχνιδι με τον Αστερα τυπε.Τον αγωνα που λες αξια τον κερδισατε και για αυτο και εμειναν ολοι οι οπαδοι σας στο γηπεδο.
ξερω τι λες με τον αστερα σου ειπα οτι δεν εχεις δικιο?η εγω ειπα αλλα πεναλτυ και αποβολη μαρς ειπα το αντιθετο?οσο για το μεταξυ μας τωρα το λες αξια και με 9 εμεις που ειμασταν για να ξερουμε τι λεμε.οντως ματσαρα απο τα καλυτερα της ιστοριας και μεσα ειμασταν απο τις 7 το απογευμα και φυγαμε 12+30 :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ξερω τι λες με τον αστερα σου ειπα οτι δεν εχεις δικιο?η εγω ειπα αλλα πεναλτυ και αποβολη μαρς ειπα το αντιθετο?οσο για το μεταξυ μας τωρα το λες αξια και με 9 εμεις που ειμασταν για να ξερουμε τι λεμε.οντως ματσαρα απο τα καλυτερα της ιστοριας και μεσα ειμασταν απο τις 7 το απογευμα και φυγαμε 12+30 :grin:
Τι εννοεις τωρα το λεω;Ειχα πει ποτε οτι δεν το αξιζε τοτε ο ολυμπιακος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom