Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
τωρα μην ανοιγεις πληγες γιατι αν αρχισω να γραφω δεν θα τελειωσω...
σε λιγο θα μας πει ο εβραιος πως δεν εδωσε λεφτα ο αγγελοπουλος!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Aυτό που με εξόργισε με τον Γκέρσον ήταν η δήλωσή του μετά το δεύτερο ματς με την Ταου.Δήλωσε ο κύριος ότι ?Δεν είμαι μάγος,δουλεύω με το υλικό που μου δίνουν??.Δηλαδή ήταν λίγο το φετινό μπάτζετ του Ολυμπιακού,όταν πέρσι με to μισό μπάτζετ φτάσαμε ένα σουτ πριν το final 4;Τους Πεν,Ντόμερκαντ,Χόσκιν,Στεφάνοφ,Μακ Ναμάρα,Μουλαμέροβιτς ποιος τους επέλεξε;Ο Γκέρσον δεν τους διάλεξε;Δε θέλω να απαξιώσω έναν κόουτς που έχει σηκώσει 3 Πρωταθλητριών,αλλά τέτοιες δηλώσεις δε δείχνουν σοβαρό επαγγελματία.
οι επιλογές στους ξένους εννοώ πεν  :idiot: :headbang:για πλέιμέικερ και του άκερ ήταν αποτυχία, ο παπαμακάριος δεν παίζει,ο στακ απο τα καλύτερα 4-5ενταρια τις ευρώπης(αποψή μου) τον είχε αχρηστεύσει πριν τραυματιστεί γενικώς φέτος έγιναν λαθη που τα έχουμε αναφέρει σε προηγουμενα post kai άλλοι φίλοι :tickedoff:
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
μ αρεσει που μου ηθελε ο ακερ κ κρουαζιερα στα ελληνικα νησια κ 1,000,000 ευρω για να παιξει...καλος παικτης αλλα οχι ο κλασσικος ο αμερικανος σουπερ σταρ
μπορει να θελει πιστωση χρονου αλλα μεχρι στιμης δεν με εχει πεισει πως αξιζει τοσα πολλα..
οσο για τον πεν...γελανε κ οι πετρες μαζι του
αλλα για κοιτα κ τον παγκο στον ΄΄1΄΄
παπαμακαριος-χαρισης-στεφανοφ ειναι απλα καλοι παικτες κ τιποτα παραπανω
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μ αρεσει που μου ηθελε ο ακερ κ κρουαζιερα στα ελληνικα νησια κ 1,000,000 ευρω για να παιξει...καλος παικτης αλλα οχι ο κλασσικος ο αμερικανος σουπερ σταρ
μπορει να θελει πιστωση χρονου αλλα μεχρι στιμης δεν με εχει πεισει πως αξιζει τοσα πολλα..
οσο για τον πεν...γελανε κ οι πετρες μαζι του
αλλα για κοιτα κ τον παγκο στον ΄΄1΄΄
παπαμακαριος-χαρισης-στεφανοφ ειναι απλα καλοι παικτες κ τιποτα παραπανω

συμφωνώ για τις ενναλακτικές λύσεις στον άσσο,αλλά καιη περσινή ομάδα με χαρίση παπαμακάριο και βοήθαγε και ο χατζής, αλλά βασικός έπαιζε ο έτνει(αν και μεγαλούτσικος)και ο τρόπος παιχνιδιου του πεν είναι περρισότερο 2άρι, ο άκερ καλός εξελίξιμως πάιχτης αλλά δεν είναι ο πάιχτης που θα κάνει την διαφορά
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
συμφωνώ για τις ενναλακτικές λύσεις στον άσσο,αλλά καιη περσινή ομάδα με χαρίση παπαμακάριο και βοήθαγε και ο χατζής, αλλά βασικός έπαιζε ο έτνει(αν και μεγαλούτσικος)και ο τρόπος παιχνιδιου του πεν είναι περρισότερο 2άρι, ο άκερ καλός εξελίξιμως πάιχτης αλλά δεν είναι ο πάιχτης που θα κάνει την διαφορά
πολυ σωστα συμφωνω
οσο για τον εντνει προσωπικα θεωρω πως ειναι καλυτερος σαν play maker απ τον πεν
κ κατι για τον πεν
τον ειχε φερει ο μακεδονικος κ δεν επεισε ουτε εκει φαντασου!!
κ για κατι αλλο που δεν ειμαι σιγουρος,το ποσο που του εδιναν ηταν 100 χιλιαρικα νομιζω
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
κ οσο για τον χατζη στον ολυμπιακο δεν επαιξε,αγνωστο γιατι,παντως τον θεωρω καλυτερο απο χαριση-παπαμακαριο
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
μ αρεσει που μου ηθελε ο ακερ κ κρουαζιερα στα ελληνικα νησια κ 1,000,000 ευρω για να παιξει...καλος παικτης αλλα οχι ο κλασσικος ο αμερικανος σουπερ σταρ
μπορει να θελει πιστωση χρονου αλλα μεχρι στιμης δεν με εχει πεισει πως αξιζει τοσα πολλα..

Δεν αρκεί το είναι κάποιος super star? Δες το παράδειγμα του Ντελκ, που είναι ίσως το μεγαλύτερο όνομα (Αμερικάνος) που ήρθε φέτος στην Ευρώπη από το ΝΒΑ...

Το βασικότερο φίλε megaantoine είναι να μπει στη φιλοσοφία της ομάδας και γενικότερα στο Ευρωπαϊκό στυλ παιχνιδιού... εκτός βέβαια και φέρεις κανένα «χερά» και προσαρμόσεις όλο το στυλ του παιχνιδιού σου επάνω του... πράγμα που δεν έκανε ούτε ο Ζοτς ούτε ο Πίνι...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
πολυ σωστα συμφωνω
οσο για τον εντνει προσωπικα θεωρω πως ειναι καλυτερος σαν play maker απ τον πεν
κ κατι για τον πεν
τον ειχε φερει ο μακεδονικος κ δεν επεισε ουτε εκει φαντασου!!
κ για κατι αλλο που δεν ειμαι σιγουρος,το ποσο που του εδιναν ηταν 100 χιλιαρικα νομιζω

φίλε μου αναπολώ την εποχή που είχαμε play-mayker τον μέγιστο RIVERS, τα λεφτά για τον πεν δεν τα θυμάμαι αλλά το συμβόλαιο που του έχει κάνει ειναι και για 2 χρόνια νομίζω... αυτή η πάιχτες για το καλοκαίρι έχει ακουστει για συμφωνία με τον ζήση
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Δεν αρκεί το είναι κάποιος super star? Δες το παράδειγμα του Ντελκ, που είναι ίσως το μεγαλύτερο όνομα (Αμερικάνος) που ήρθε φέτος στην Ευρώπη από το ΝΒΑ...

Το βασικότερο φίλε megaantoine είναι να μπει στη φιλοσοφία της ομάδας και γενικότερα στο Ευρωπαϊκό στυλ παιχνιδιού... εκτός βέβαια και φέρεις κανένα «χερά» και προσαρμόσεις όλο το στυλ του παιχνιδιού σου επάνω του... πράγμα που δεν έκανε ούτε ο Ζοτς ούτε ο Πίνι...
συμφωνω απολυτα φιλε sas κ δεν σου κρυβω πως 2 καλοκαιρια ανησυχησα με τις μεταγραφες σας
ενα ηταν οταν ανακοινωσατε το μεγαλυτερο αμερικανο που εχει ερθει στην ελλαδα,τον απιστευτο dominique,κ το αλλο φετος με τον ντελκ
αλλα ευτυχως για εμας,δεν αποδωσαν τα αναμενομενα,αντιθετως αποτυχαν κιολας..
τωρα για τον εβραιο διαφωνω μαζι σου
εφερε ενα απιστευτο σουτερ ωστε ολα τα συστηματα να τα χτισει επανω του κ εφτιαξε μια απο τις καλυτερες(αν οχι η καλυτερη για μενα)φροντ λαιν της ευρωπης
βεβαια τραυματιστηκε ο ματσε κ ολα αλλαξαν..
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
φίλε μου αναπολώ την εποχή που είχαμε play-mayker τον μέγιστο RIVERS, τα λεφτά για τον πεν δεν τα θυμάμαι αλλά το συμβόλαιο που του έχει κάνει ειναι και για 2 χρόνια νομίζω... αυτή η πάιχτες για το καλοκαίρι έχει ακουστει για συμφωνία με τον ζήση
καλα τι θυμησες τωρα...με τομιτσ κιολας μαζι...χρυσες εποχες
παντως αν ερθει ο ζησης θα ειναι πολυ καλη επιλογη,αλλα κ παλι θα χρειαστει καποιον αναλογο για να του δινει ανασες
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλα τι θυμησες τωρα...με τομιτσ κιολας μαζι...χρυσες εποχες
παντως αν ερθει ο ζησης θα ειναι πολυ καλη επιλογη,αλλα κ παλι θα χρειαστει καποιον αναλογο για να του δινει ανασες
το καλοκαίρι χρειάζεται η ομάδα 2 playmaykers έναν για την θέση του πεν και ένα backup
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ενα ηταν οταν ανακοινωσατε το μεγαλυτερο αμερικανο που εχει ερθει στην ελλαδα,τον απιστευτο dominique,κ το αλλο φετος με τον ντελκ
αλλα ευτυχως για εμας,δεν αποδωσαν τα αναμενομενα,αντιθετως αποτυχαν κιολας..

Απέτυχε ο Ντομινίκ??? Και το πρώτο ποιος το σήκωσε? Ο ΜVP του F4, ο Ντομινίκ.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
κ οσο για τον χατζη στον ολυμπιακο δεν επαιξε,αγνωστο γιατι,παντως τον θεωρω καλυτερο απο χαριση-παπαμακαριο

Και ο Παπαλούκας έφυγε σαν αποτυχημένος (ελέω Σουμποντιτς βέβαια)... πολλές φορές είναι και θέμα συγκυριών για το αγωνιστικό πρόσωπο που θα δείξει ο παίκτης...
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Απέτυχε ο Ντομινίκ??? Και το πρώτο ποιος το σήκωσε? Ο ΜVP του F4, ο Ντομινίκ.
ΝΑΙ για ΜΕΝΑ απετυχε.
εγω προσωπικα βασει της αξιας και της εμπειριας του περιμενα παραπανω
οσον αφορα το φιναλ φουρ,ηταν με την περιβοητη ταπα του στογιαν
οσο για τον ντομινικ ειχε βαλει 36(!!) στον ημιτελικο κ 16 στον τελικο
κ για τον MVP που λες,αν το επαιρνε η barca Θα τον επαιρνε ο καρνισιοβας 
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Και ο Παπαλούκας έφυγε σαν αποτυχημένος (ελέω Σουμποντιτς βέβαια)... πολλές φορές είναι και θέμα συγκυριών για το αγωνιστικό πρόσωπο που θα δείξει ο παίκτης...
φιλε μου τον εκαναν να φυγει σαν αποτυχημενο
τα 70 χιλιαρικα που ειχαμε διαφορα στο οικονομικο τον διωξανε
ασ προσεχαμε..κοιτα τωρα τον παπαλουκα καλυτερο ευρωπαιο παικτη (μπροστα απο Gasol,Novitzski κλπ)..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
φιλε μου τον εκαναν να φυγει σαν αποτυχημενο
τα 70 χιλιαρικα που ειχαμε διαφορα στο οικονομικο τον διωξανε
ασ προσεχαμε..κοιτα τωρα τον παπαλουκα καλυτερο ευρωπαιο παικτη (μπροστα απο Gasol,Novitzski κλπ)..

+100 συμφωνώ  απο τις μέγιστες @αλακίες που τον άφησαν να φύγει
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ΝΑΙ για ΜΕΝΑ απετυχε.
εγω προσωπικα βασει της αξιας και της εμπειριας του περιμενα παραπανω
οσον αφορα το φιναλ φουρ,ηταν με την περιβοητη ταπα του στογιαν
οσο για τον ντομινικ ειχε βαλει 36(!!) στον ημιτελικο κ 16 στον τελικο
κ για τον MVP που λες,αν το επαιρνε η barca Θα τον επαιρνε ο καρνισιοβας 
Η περιβόητη τάπα ήλθε μετά από μη σφύριγμα σε φάουλ στον Γιαννάκη και με το χρονόμετρο "παγωμένο" για κανά δυο sec.
Εγώ από τον Ντομινίκ είδα αυτά που περίμενα σε μια ομάδα τουρλουμπούκι όπου ο coach δεν ήθελε να τον βλέπει. Είδα 30αρες, 40αρες, καρφώματα, τρίποντα, αύρα, θέαμα, ίντριγκα, τρίο σάντουιτς με αλλουνού την γυναίκα κλπ κλπ. Απ'όλα είχε η σαιζόν με Ντομινίκ.
36+16=52/2=26π. Μ.Ο.

Από τότε δεν θυμάμαι παίχτη με υψηλότερο Μ.Ο. σε F4.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μην ξεχνάμε τον ΝΒΑεαρ παικταρά σουτερ τον EDDIE JOHNSON "fast eddie",  ;)με καρρίερα στο nba
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Φίλε peloponisie φαντάσου σκηνικό...

είσαι αραγμένος στον καναπέ απέναντι από την 44΄ tv, βλέπεις highlights του Dominique με την πράσινη φανέλα και το ηχοσύστημα  βαραεί «Year Zero» του θεου Andy?   

Η απόλυτη ηδονή...
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Η περιβόητη τάπα ήλθε μετά από μη σφύριγμα σε φάουλ στον Γιαννάκη και με το χρονόμετρο "παγωμένο" για κανά δυο sec.
Εγώ από τον Ντομινίκ είδα αυτά που περίμενα σε μια ομάδα τουρλουμπούκι όπου ο coach δεν ήθελε να τον βλέπει. Είδα 30αρες, 40αρες, καρφώματα, τρίποντα, αύρα, θέαμα, ίντριγκα, τρίο σάντουιτς με αλλουνού την γυναίκα κλπ κλπ. Απ'όλα είχε η σαιζόν με Ντομινίκ.
36+16=52/2=26π. Μ.Ο.

Από τότε δεν θυμάμαι παίχτη με υψηλότερο Μ.Ο. σε F4.
αυτη ειναι η γνωμη σου.εμενα παντως δεν με συγκινησε καθολου η παρουσια του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom