Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
την απαντηση σχετικα με τα επεισοδια ? αν ειναι αυτο ναι σ΄ευχαριστω!!περιπου τα ιδια λεμε!!!αλλα τωρα ποια μελος του δσ της παε οσφπ κατηγορειτε......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Την ομολογία του φερόμενου ως δράστη της δολοφονίας του 25χρονου φιλάθλου στα επεισόδια της Παιανίας διαθέτει η Αστυνομία, σύμφωνα με το Βήμα της Τετάρτης. Έως το τέλος της εβδομάδας οι Αρχές θα διαβιβάσουν στην Εισαγγελία φάκελο με ενοχοποιητικά στοιχεία.

Σύμφωνα με την εφημερίδα, ο 35χρονος εργάζεται σε μπαρ του Πειραιά και διαμένει στη Νίκαια. Oι αστυνομικοί κατέληξαν στην εμπλοκή του συγκεκριμένου ατόμου στα επεισόδια αλλά και στο ότι ήταν αυτός που φώναζε πάνω από τον βαριά τραυματισμένο νεαρό ύστερα από εκμυστηρεύσεις άλλων ατόμων που είχαν προσαχθεί στην Ασφάλεια.

Ο 35χρονος εντοπίστηκε από αστυνομικούς στην Αρεόπολη. Οι αξιωματικοί της ΕΛ.ΑΣ. του ζήτησαν να γυρίσει αμέσως στην Αθήνα και να παρουσιαστεί οικειοθελώς στην Ασφάλεια Αττικής, κάτι που ο ίδιος έπραξε.

Εκεί, παραδέχθηκε ότι ήταν παρών στα επεισόδια και ότι είναι αυτός που ακούγεται στο βίντεο κινητού να υβρίζει τον αιμόφυρτο Φιλόπουλο. Μάλιστα συμφώνησε με τους αστυνομικούς να δώσει δείγμα φωνής, ώστε να επιβεβαιωθεί και εργαστηριακά η εμπλοκή του.

Αρνήθηκε όμως οποιαδήποτε συμμετοχή στον τραυματισμό του 25χρονου.

Σε κάθε περίπτωση, έως τα τέλη της εβδομάδας θα αποσταλεί στην Εισαγγελία φάκελος όπου θα περιλαμβάνονται στοιχεία των εγκληματολογικών εργαστηρίων και μαρτυρίες για εμπλοκή στα επεισόδια περίπου 20 ατόμων.

news.in.gr
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οι Βραδύποροι και οι Ταλαίπωροι ήταν και πάλι εκεί. Για 46η φορα οι βετεράνοι του Ολυμπιακού και της Προοδευτικής συναντήθηκαν στο γήπεδο της 2ης σε ένα παιγνίδι με φιλανθρωπικούς σκοπούς που πλέον έχει γίνει πασίγνωστο στην Ελλάδα. Αρκετός κόσμος συνέρευσε στο γήπεδο για να δει τις προσπάθειες του Ρωσίδη, του Γκαϊτατζή, του Γκόγκιτς, του Βαϊτση, του Χατζίδη που ήρθε από τη Γερμανία γι' αυτό το ματς, του Στρακόσια και των άλλων βετεράνων. Το RED-DNA ήταν εκεί και σας δίνει μια γεύση της γιορτής των βετεράνων με βίντεο και φωτογραφίες. Ενα ματς "διαφορετικό από τα άλλα" στο οποίο όμως δέν έλειψε το πάθος, η θέληση για τη νίκη, οι σκληρές κόντρες και οι ... καυγάδες του Βαμβακούλα με τον διαιτητή που κόντεψε να ... αποχωρήσει από το ματς!!!

 

Επισκέπτης
Γεια σας παιδιά.Χρόνια πολλά σε όλους!Αρτί αφιχθείς από το ωραιότερο νησί της Ελλάδας,την Κέρκυρα,μπαίνω στο site και βλέπω μεγάλες αλλάγές.Κανά νεό από το forum όσο έλειπα;Κανά νέο από τον Θρύλο;Μαθαίνω ότι η Αϊντχόφεν δίνει 7 εκατομύρια ευρώ για τον Ντούντου,οπότε τον ξεχνάμε κι αυτόν.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Γεια σας παιδιά.Χρόνια πολλά σε όλους!Αρτί αφιχθείς από το ωραιότερο νησί της Ελλάδας,την Κέρκυρα,μπαίνω στο site και βλέπω μεγάλες αλλάγές.Κανά νεό από το forum όσο έλειπα;Κανά νέο από τον Θρύλο;Μαθαίνω ότι η Αϊντχόφεν δίνει 7 εκατομύρια ευρώ για τον Ντούντου,οπότε τον ξεχνάμε κι αυτόν.
Καλώς τον VIP που έκανε Πάσχα στην Κέρκυρα. Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέτη φίλε . Ο Ρουβάς και η Γκερέκου τί κανουν?
Λες και υπήρχε περίπτωση να τον πάρουμε τον Ντουντου. Δεν μασάμε πια Σωκράτη...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημέρα σε όλους και στους συνγαυρους και χρόνια πολλά,
κανένα νέο απο την ομάδα μας και τίποτα απο μεταγραφές περιμένουν την επιστροφή του προέδρου ακούγεται ένα δανος αριστερό μπακ ο Γίακομπσεν 21 ετών (αν δεν κάτσει του σπυρόπουλου του πανιωνίου) για τον ντούντου χλώμο το βλέπω :rolleyes: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Καλώς τον VIP που έκανε Πάσχα στην Κέρκυρα. Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέτη φίλε . Ο Ρουβάς και η Γκερέκου τί κανουν?
Λες και υπήρχε περίπτωση να τον πάρουμε τον Ντουντου. Δεν μασάμε πια Σωκράτη...
Την Γκερέκου την είδα.Αν και έχει σπάσει λίγο στο πρόσωπο,παραμένει κούκλα.Τον Ρουβά δεν τον είδα.Όσον αφορά το Θρύλο ακούγεται για Κυριάκο.Λέτε να δούμε το αλάνι στα ερυθρόλευκα;
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
και κουκλα και καυλα παραμενει η Γκερεκου....
οσο για τον θρυλο δεν ξερω γιατι αλλα πολυ στασιμοτητα εχει πεσει...
κ ειναι κ πολυ υποπτο αυτο...
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα παλικαρια
μετα απο πολυ καιρο ξαναβγηκε η εκπομπη χτες στο ματζικ το βραδυ
αν δεν κανω λαθος ειναι η πρωτη φορα μετα τα επεισοδια της Παιανιας..
αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος φιλος
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημερα παλικαρια
μετα απο πολυ καιρο ξαναβγηκε η εκπομπη χτες στο ματζικ το βραδυ
αν δεν κανω λαθος ειναι η πρωτη φορα μετα τα επεισοδια της Παιανιας..
καλημερα φίλοι μου,η εκμπομπή χθες βράδυ ήταν η δεύτερη έκαναν εκμπομπή και την τετάρτη 6 με 7 χώρις τηλέφωνα μόνο μηνύματα
αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος φιλος
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
α ναι?κ χτες δεν ειχε τηλεφωνα μονο μυνηματα κ κατι μαλακες βαζελοι προκαλουσαν παλι..μαλλον οχι μαλακες,τιποτα παιδακια θα ηταν που δεν καταλαβαινουν την σοβαροτητα του θεματος κ συνεχιζουν τις απειλες κ τις βλακειςσ..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
α ναι?κ χτες δεν ειχε τηλεφωνα μονο μυνηματα κ κατι μαλακες βαζελοι προκαλουσαν παλι..μαλλον οχι μαλακες,τιποτα παιδακια θα ηταν που δεν καταλαβαινουν την σοβαροτητα του θεματος κ συνεχιζουν τις απειλες κ τις βλακειςσ..

προχθές έιπαν τα παιδεία λόγω τις καταστάσεως και για κάποιο δίαστημα η εκμπομπή θα έχει μονο μηνύματα
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
βασικα χτες δεν ειπαν κατι σημαντκο,ηταν πολυ συντομη η εκπομπη κανα μισαωρο να φανταστεις περιπου
κ εγω που νομιζα πως θα την εκλειναν την εκπομπη...αλλα τελικα φαινεται πως θα την κρατησουν
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
βασικα χτες δεν ειπαν κατι σημαντκο,ηταν πολυ συντομη η εκπομπη κανα μισαωρο να φανταστεις περιπου
κ εγω που νομιζα πως θα την εκλειναν την εκπομπη...αλλα τελικα φαινεται πως θα την κρατησουν

και προχθές μια απο τα ίδια πολλά μηνύματα τα έχωναν στον γκέρσον καιγια το τμήμα μπάσκετ- έχει στεναχωρηθεί ο κόσμος
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλα για τον γκερσον φιλε μου,αν θες δες τα παλιοτερα μου ποστ
ρε φιλε στο μονο που διαφωνω μαζι του ειναι στον εγωισμο του
βαζει το εγω του πανω απ την ομαδα κ αυτο ειναι καταστροφικο
οσο για τις επιλογες του στις μεταγραφες?αστο καλυτερα
μεχρι κ το παρκε του σεφ φωναζει πως δεν εχουμε ασσο
η μαλλον εχουμε...εχουμε τον πεν,τον πεν ,κ τον πεν
τεσπα ειναι τοσα πολλα που εχω για τον εβραιο που θα χρειαστει 2 σελιδες να γραφω
εμεις ειμαστε κοντα στην ομαδα κ στον προπονητη κ ελπιζω να παμε για το πρωταθλημα
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλα για τον γκερσον φιλε μου,αν θες δες τα παλιοτερα μου ποστ
ρε φιλε στο μονο που διαφωνω μαζι του ειναι στον εγωισμο του
βαζει το εγω του πανω απ την ομαδα κ αυτο ειναι καταστροφικο
οσο για τις επιλογες του στις μεταγραφες?αστο καλυτερα
μεχρι κ το παρκε του σεφ φωναζει πως δεν εχουμε ασσο
η μαλλον εχουμε...εχουμε τον πεν,τον πεν ,κ τον πεν
τεσπα ειναι τοσα πολλα που εχω για τον εβραιο που θα χρειαστει 2 σελιδες να γραφω
εμεις ειμαστε κοντα στην ομαδα κ στον προπονητη κ ελπιζω να παμε για το πρωταθλημα

συμφωνώ μαζί σου και τώρα πάμε για το πρωτάθλημα και για τα play -off και πιστεύω το καλοκαίρι να γίνουν διορθώσεις και στους πάιχτες και στο τεχνικό team , το μόνο θετικό είναι η επανεμφάνιση του Ματσε
 

Επισκέπτης
Aυτό που με εξόργισε με τον Γκέρσον ήταν η δήλωσή του μετά το δεύτερο ματς με την Ταου.Δήλωσε ο κύριος ότι ?Δεν είμαι μάγος,δουλεύω με το υλικό που μου δίνουν??.Δηλαδή ήταν λίγο το φετινό μπάτζετ του Ολυμπιακού,όταν πέρσι με to μισό μπάτζετ φτάσαμε ένα σουτ πριν το final 4;Τους Πεν,Ντόμερκαντ,Χόσκιν,Στεφάνοφ,Μακ Ναμάρα,Μουλαμέροβιτς ποιος τους επέλεξε;Ο Γκέρσον δεν τους διάλεξε;Δε θέλω να απαξιώσω έναν κόουτς που έχει σηκώσει 3 Πρωταθλητριών,αλλά τέτοιες δηλώσεις δε δείχνουν σοβαρό επαγγελματία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom