Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.067
Like
29.369
Πόντοι
5.006
δε βλέπεις οτι βγήκανε σαν τους καλικάντζαρους μετα απο καιρό..μήπως μιλάνε για τα καφενεία που εχουν παντα ο καλύτερος και αυτός που τους πονάει ασχολούνται...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.346
Like
103
Πόντοι
166
δε βλέπεις οτι βγήκανε σαν τους καλικάντζαρους μετα απο καιρό..μήπως μιλάνε για τα καφενεία που εχουν παντα ο καλύτερος και αυτός που τους πονάει ασχολούνται...

να φοβασαι μην το δωσει ο ρεντ διπλο τυπε  :S
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
δε βλέπεις οτι βγήκανε σαν τους καλικάντζαρους μετα απο καιρό..μήπως μιλάνε για τα καφενεία που εχουν παντα ο καλύτερος και αυτός που τους πονάει ασχολούνται...
για το ατομο μου δεν νομιζω....και στις νικες αλλα κυριως στις ηττες παντα ειμαι μπροστα.....ασχετο...λυπαμαι τον καραμανο....δεν υπαρχει περιπτωση μετα το χθεσινι να γυρισει πισω σε εσας ;) ;) ;) ;)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.067
Like
29.369
Πόντοι
5.006
για το ατομο μου δεν νομιζω....και στις νικες αλλα κυριως στις ηττες παντα ειμαι μπροστα.....ασχετο...λυπαμαι τον καραμανο....δεν υπαρχει περιπτωση μετα το χθεσινι να γυρισει πισω σε εσας ;) ;) ;) ;)
δεν είπα για σένα προσωπικά...το ξέρω αυτό που λες.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Οτι να 'ναι ως συνηθως, ποιος κλαιει για κλαους, χιλιες φορες να μην παιξει για μενα σε αυτην την εθνικη που δινει χαρτακια στον προπονητη και βαζει παιχτες του γαυρου για να μεγαλωσει η αξια τους. Ουστ ρε βλαχοι, μαμω την εθνικη σας. Οσο για τον ρωσο ας ειμαι τον δεκεμβρη μπροστα και θα καταλαβεις πραγματικα τι εστι ιβαν  :zfuck:
δινει χαρτακια οπως τα λες,αλλαξε πλευρο..τον γεναρη θα φερει κανα δανεικο απο την ανζι που παιζει β ρωσιας χαχα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ο παναθηναικος θα φαει πολλα φετος καλυτερα που χασαμε εχθες να μην ειμαστε αδιαφοροι σαν περσυ,ακομα εχουν να το λενε οι παναθηναικοι οτι μας νικησαν
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
να κανουμε κανα βουντου και αυτη την παιχτουρα να την εχει ο ρανιερι στον αγωνα με τους φιλανδους;;;;;;;; :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:για να ειναι αλλαγη της αλλης παιχτουρας ....αλλαγη του μητρογλου;;;;;;;;;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
να κανουμε κανα βουντου και αυτη την παιχτουρα να την εχει ο ρανιερι στον αγωνα με τους φιλανδους;;;;;;;; :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:για να ειναι αλλαγη της αλλης παιχτουρας ....αλλαγη του μητρογλου;;;;;;;;;
ρε τραβεστολαγνε ο διαμαντακος σε πειραξε,για τον σκατομουρη της γ εθνικης που τον εβαλε να παιξει γιατι δεν λες;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ναι, βαζει παιχτες στην εθνικη για να ανεβαίνει η αξία τους ακομα κι αν δεν το αξιζουν, οπως ο μανωλάς ας πουμε που ειναι στον παγκο σε κάθε αγωνα της ρόμα.

Μαθετε μας μπάλα μπουγατσομάχοι :coffee:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
ρε τραβεστολαγνε ο διαμαντακος σε πειραξε,ο σκατομουρης της γ εθνικης που τον εβαλε να παιξει γιατι δεν λες;
για τον σκατομουρη πηρε χαρτακι στα σιγουρα.....ειπαμε να κανει δημοσιες σχεσεις ο ρανιερι αλλα το παραγαμησε....σε γενικες γραμες αυτην την περιοδο...ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ....ο κλαους ειναι ο πιο φορμαρισμενος ελληνας επιθετικος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom