Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
θα πονταρω οτι θα σκοραρει ο ροζεμπεργκ μεθαυριο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αλεξ γιατι χτυπιεσαι αγορινα μου;ολα καλα...δεν παιξαμε ,επαιξε καλυτερα ο ατρομητος και κερδισε...
γιατι χτυπιεσαι σαν πορνη;υγεια δεν ειναι αυτο;ειδες πως οταν δεν ειμαστε καλυτεροι χανουμε...ειδες κανεναν να λεει τιποτα;
Χωρίς να θέλω να προκαλέσω, αλλά όταν λες "είδες κανέναν να λέει τίποτα" εννοεις από το θρεντ ή από τους ανθρώπους του ΟΣΦΠ;
Γιατί από το θρεντ δε κάθισα να ψάξω σελίδες πίσω, οπότε σε πιστεύω, ΑΛΛΑ αν λες από τους ανθρώπους του ΟΣΦΠ τότε μάλλον δεν έχεις δει το τι έγινε μετά το τέλος του ματς από δηλώσεις.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Χωρίς να θέλω να προκαλέσω, αλλά όταν λες "είδες κανέναν να λέει τίποτα" εννοεις από το θρεντ ή από τους ανθρώπους του ΟΣΦΠ;
Γιατί από το θρεντ δε κάθισα να ψάξω σελίδες πίσω, οπότε σε πιστεύω, ΑΛΛΑ αν λες από τους ανθρώπους του ΟΣΦΠ τότε μάλλον δεν έχεις δει το τι έγινε μετά το τέλος του ματς από δηλώσεις.

Ρε  συ  τι να πω εγω που  εχω διπλη  πικρα......... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  το  χασαμε  το  κορμι  πατριωτηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε  συ  τι να πω εγω που  εχω διπλη  πικρα......... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  το  χασαμε  το  κορμι  πατριωτηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!
Διάβασα δηλώσεις πουστρόγερου (Θεοδωρίδη) περί "χάσαμς δίκαια αλλά αδικηθήκαμε" να γελάσεις.
Υ.Γ Σου έχω απαντήσει στο πμ
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Ωραιο το περιστεριωτικο παστελακι?

Τα λεγαμε αυτα με το γαβρο και ειχαν σηκωσει ενα τουπε ως το ταβανι. Οτι αν βγαλουμε τα εξωαγωνιστικα, δεν εχει καμια ομαδαρα που να δικαιολογει τοσο πολυ τα οσα λεγονται. Εχει μεν το καλυτερο ροστερ, αλλα εχει και πολλα μειονεκτηματα που δε δικαιολογουν τα οσα λεγοταν για σιγουρο πρωταθλημα τεραστια αποσταση κλπ.
Τί λέγατε για τον γαύρο  ?  :think:
Κάτι για πρωτάθλημα με παραρτήματα και πως ένα από αυτά είναι ο Ατρόμητος με τους δανεικούς θυμάμαι να λέγατε.
Προφανώς ο Ολυμπιακός έχει αδυναμίες και δεν τον θεωρώ φαβορί για το πρωτάθλημα . Έχει μόνο εντός έδρας νίκες μέχρι στιγμής και πολλά προβλήματα.  
Και αν δεν βελτιωθεί στο γήπεδο, θα το χάσει το πρωτάθλημα , γιατί (σας αρέσει -δεν σας αρέσει) το πρωτάθλημα ΠΡΩΤΑ κρίνεται στο γήπεδο.

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τί λέγατε για τον γαύρο  ?  :think:
Κάτι για πρωτάθλημα με παραρτήματα και πως ένα από αυτά είναι ο Ατρόμητος με τους δανεικούς θυμάμαι να λέγατε.
Προφανώς ο Ολυμπιακός έχει αδυναμίες και δεν τον θεωρώ φαβορί για το πρωτάθλημα . Έχει μόνο εντός έδρας νίκες μέχρι στιγμής και πολλά προβλήματα.  
Και αν δεν βελτιωθεί στο γήπεδο, θα το χάσει το πρωτάθλημα , γιατί (σας αρέσει -δεν σας αρέσει) το πρωτάθλημα ΠΡΩΤΑ κρίνεται στο γήπεδο.
Πλάκα κάνεις τώρα έτσι; Δηλαδή για σένα ποιος είναι το φαβορί; Η Βέροια ή ο ΠΑΟΚ;
Το γεγονός ότι ο ΟΣΦΠ έχασε το ματς από κάποιο από τα παραρτήματά του (τ οποίο τα τελευταία χρόνια έτσι και αλλιώς του βάζει δύσκολα) δε σημαίνει ότι θα χάσει ΑΠ όλες τις ομάδες στις οποίες έχει δώσει δανεικούς.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Kλαψτε και αλλο Ξεφτιλισμενοι..με τον ΚωλοΓερο τον 'Τεο' να δινει Ρεσιταλ στα Καναλια αλλα Μαρθα Βουρτση και τον αλλο τον ΚοντοΦαλακρα να λεει οτι ολο το 'Συστημα' τους Πολεμαει...Ρε πατε καλα;;Εσεις ειστε το 'Συστημα΄ εδω και 20 χρονια,που παντα με 'Πουστριλικια' κερδιζετε τους Αγωνες εντος και εκτος,Κλεβετε Πρωταθληματα στα Χαρτια,Κλεβετε Γηπεδα οπως Φακελος Ν.Φιλαδελφεια,Κλεβετε παικκτες και Προπονητες και εχετε κανει την ΕΠΟ Καφενειο σας και καθε τοσο ειστε εκει για να Οριζετε Διαιτητες και να κανετε Κουμαντο στα Παντα!!!!Αλλα Γαμιολες αντε και Φετος αυτα...Του Χρονου Εμεις Κουμαντο ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥ...Αυτα που Ξερατε θα τα Ξεχασετε....Μονο ΕΜΕΙΣ!!!!....ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕ!!!!!!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Χωρίς να θέλω να προκαλέσω, αλλά όταν λες "είδες κανέναν να λέει τίποτα" εννοεις από το θρεντ ή από τους ανθρώπους του ΟΣΦΠ;
Γιατί από το θρεντ δε κάθισα να ψάξω σελίδες πίσω, οπότε σε πιστεύω, ΑΛΛΑ αν λες από τους ανθρώπους του ΟΣΦΠ τότε μάλλον δεν έχεις δει το τι έγινε μετά το τέλος του ματς από δηλώσεις.
ξερω πολυ καλα τι λεω...ΟΛΟΙ οι ανθρωποι του ολυμπιακου εδωσαν συγχαρητηρια για την ΔΙΚΑΙΗ νικη του ολυμπιακου ...
αλλα επισης ΟΛΟΙ σταθηκαν στο καινουριο ΄΄φαινομενο΄΄ που παρατηρειται....
εννοω ΕΝ ΨΥΧΡΨ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΣΤΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ απο πρωτοκλασσατους παικτες ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΤΙ ΜΩΡΟΥΝΤΑΙ...
εννοω πως σε 2 εκτος ματς εγινα 3 δολοφονικα χτυπηματα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ και παιχτες κινδυνευσαν με σοβαρους τραυματισμους ΧΩΡΙΣ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ...που μπορεικαι να ερμηνευτει οτι ΄΄βαρατε ελευθερα δεν τρεχει τιποτα΄΄
που σημαινει αργοστροφε και δυσκολε να αντιληφθεις πραγματα γρηγορη οτι:ολοι στο συλλογο αποδεχτηκαν στα αγωνιστικα πλαισια την ΔΙΚΑΙΟΤΑΤΗ ηττα,αλλα επισης καταδικασαν αυτο το γεγονος που πιθανα να ειναι συμπτωματικο...
αν παλι δεν ειναι θα το δουμε ...παντως μεχρι στιγμης σε δυο εκτος εδρας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ εχουμε δει τρεις δολοφονικες αποπειρες που ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΤΙΜΩΡΗΤΕΣ...
να παμε λιγο λοιπον απο την αρχη μηπως τελικα καταλαβεις ΚΑΙ ΕΣΥ τι λεμε και σταματησεις να μπουρδολογεις...
οταν λεω αν ειδες κανεναν να διαμαρυτυρεται το εννοω με την εννοια αν εριξε κανεις τα βαρη για το αποτελεσμα στη διαιτησια...
απο εκει και περα οταν ο αλλος βλεπει ΄΄αποπειρες΄΄ να τραυματιστουν παιχτες -περιουσιακα στοιχεια και οι ΄΄δραστες΄΄ να μενουν ατιμωρητοι τι λες;;θα διαμαρτυρηθυν η οχι;ε ;..
δεν ειναι μονο ενα ματς που δικαι χανεις βαθμους....γιατι να χανεις παιχτες απο δολοφονικες αποπειρες;;και καλα κανουν οι αντιπαλοι στο φιναλε και κανουν τις δολοφονικες αποπειρες οσο ΤΙΜΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ αλλοιως ειναι σα να λεμε και στους αλλους:ελατε και σπαστε ελευθερα ποδια...
εχω μια απορια ρε γρηγορη...
αραγε καταλαβες τιποτα;;  :think:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Τί λέγατε για τον γαύρο  ?  :think:
Κάτι για πρωτάθλημα με παραρτήματα και πως ένα από αυτά είναι ο Ατρόμητος με τους δανεικούς θυμάμαι να λέγατε.
Προφανώς ο Ολυμπιακός έχει αδυναμίες και δεν τον θεωρώ φαβορί για το πρωτάθλημα . Έχει μόνο εντός έδρας νίκες μέχρι στιγμής και πολλά προβλήματα.  
Και αν δεν βελτιωθεί στο γήπεδο, θα το χάσει το πρωτάθλημα , γιατί (σας αρέσει -δεν σας αρέσει) το πρωτάθλημα ΠΡΩΤΑ κρίνεται στο γήπεδο.
:thumbsup:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε τυπε αυτα να τα λες στα σκουπιδια που συγκρινουν ναυτο το αρχιδι με κωσταρα και ηρακλη...εγω τα λεω μονιμως...αλλο κωστας και ηρακλης και αλλο κολκας...εκτος καποιος και ανεβασει κατι αντιστοιχο για τους δυο προαναφερομενους...τοτε θα δαγκωσω την γλωσσα μου...
μεχρι τοτε απλα ...δικαιωνομαι...ξανα και ξανα και ξανα  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Τι επαθες ρε τύπε  :think:
αυτος μαλλον τιποτα...την πραγματικοτητα περιγραφει...εσεις τι εχετε παθει που δεν την αντιλαμβανεστε...
οπως ακριβως τα λεει...
ξεσαλωσαν
πουτανες
παραρτηματα
στημενα
θα εξαφανιστουν μετα την τεταρτη...
εσυ τι ακριβως δεν καταλαβαινεις;;
το γαμω τα σπιτια τους;ε αυτες οι πουτανες ακομα και αγιο κολαζουν...οποτε;αναμενομενο  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Δε παίζεστε ρε πούστη μου οι γάβροι. Κάνατε μια ήττα και θα μας πρήξετε τα παπάρια. οτι το ενα το αλλο . Ρε μια ΉΤΤΑ κάνατε τι πιο φυσιολογικό, ξεκολλάτε και μην αρρωσταίνετε~!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Δε παίζεστε ρε πούστη μου οι γάβροι. Κάνατε μια ήττα και θα μας πρήξετε τα παπάρια. οτι το ενα το αλλο . Ρε μια ΉΤΤΑ κάνατε τι πιο φυσιολογικό, ξεκολλάτε και μην αρρωσταίνετε~!

Εμείς σας τα πρηζουμε; Εσυ αρχισες χτες ρε τα ''Σας τα λεγα για το γαυρο κτλ.''. Την παλεύεις;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.065
Like
29.363
Πόντοι
5.006
απρόοπτο με τον Χόρχε Μπενίτες. Ενοχλήσεις στους οπίσθιους μηριαίους δεξιά αισθάνθηκε ο Παραγουανός επιθετικός και η κατάσταση της υγείας του θα επανεκτιμηθεί. Κανονικά γυμνάστηκαν οι Διαμαντάκος και Σαλίνο, που είναι έτοιμοι ενόψει Μάλμε. :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom