Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Τυπε εισαι χουντικος καργα;

Δεν είμαι χουντικός μίστερ...

Απλριλιανός είμαι. Ήμουν στο πραξικόπημα. Είχα βαθμό Ταξιάρχου. Ήμουν υπουργός εσωτερικών.... Είμαι ο Στυλιανός Πατακός !
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ο χοντρος την εχει βρει καλα τη δουλεια. Μεσω μανατζαρεων μεταγραφες εκατομυριων με σαπακια, στημενοι αγωνες στο τσου λου κτλ. Εχει δικτυωθει καλα

ποιος τον γαμαει τον ανυπαρκτο ευρωπαικα χοντρο ρε. αυτα στηνονται εξω για να τα τσεπωνουνε εξω. σιγα μην ενημερωνουνε τον βλακοχοντρο, αστον να χαιρεται σου λεει και μεις τα μυρια στην τσεπη.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
ποιος τον γαμαει τον ανυπαρκτο ευρωπαικα χοντρο ρε. αυτα στηνονται εξω για να τα τσεπωνουνε εξω. σιγα μην ενημερωνουνε τον βλακοχοντρο, αστον να χαιρεται σου λεει και μεις τα μυρια στην τσεπη.

τοσο ΜΑΛΑΚΑΣ ο χοντρος εεεε ?
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ποιος τον γαμαει τον ανυπαρκτο ευρωπαικα χοντρο ρε. αυτα στηνονται εξω για να τα τσεπωνουνε εξω. σιγα μην ενημερωνουνε τον βλακοχοντρο, αστον να χαιρεται σου λεει και μεις τα μυρια στην τσεπη.
ε αποφασιστε ρε ....τα στηνει η ανυπαρκτος???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΣΟΥΡΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Βαγγελα  δωστους  κι  αλλο  πονο  ........ αντεχουν...... :rockon: :rockon: :rockon:

Η  μαλακια παει  συννεφο  εδω  μεσα  ......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ρεεεεεε.....γαμηστε  και  λιγο  να  ξελαμπικαρει το  γαμημενο.... :idiot: :idiot: :idiot:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Τί κάθεστε ρε και ασχολείστε με τα πικραμένα σούργελα; Θα πέσει σκούπα. Επίσης το Σάββατο το γήπεδο πρέπει να είναι γεμάτο.  :cool2:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Τί κάθεστε ρε και ασχολείστε με τα πικραμένα σούργελα; Θα πέσει σκούπα. Επίσης το Σάββατο το γήπεδο πρέπει να είναι γεμάτο.  :cool2:
Καταντήσαμε να παίζουμε ντέρμπυ με την Βέροια
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ε αποφασιστε ρε ....τα στηνει η ανυπαρκτος???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΣΟΥΡΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ

καθενας στο χωραφι του. ο χοντρος τα στηνει εδω στην κουτσουφλιανη με τις πουτσο ομαδες, εξω τα στηνουνε οι μεγαλοι για την τσεπη τους. σε τι μπερδευεσαι? πολυ θαθελε ο χοντρος να ειναι ενημερος να φαει και απο την μεγαλη πιτουλα αλλα ειναι ανυπαρκτος.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
καθενας στο χωραφι του. ο χοντρος τα στηνει εδω στην κουτσουφλιανη με τις πουτσο ομαδες, εξω τα στηνουνε οι μεγαλοι για την τσεπη τους. σε τι μπερδευεσαι? πολυ θαθελε ο χοντρος να ειναι ενημερος να φαει και απο την μεγαλη πιτουλα αλλα ειναι ανυπαρκτος.
Μηπως μπερδευεσαι εσυ που εισαι και πολυ εξυπνος?????
ρουφατε, χωνευεται και τα λεμε κοριτσια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Καταντήσαμε να παίζουμε ντέρμπυ με την Βέροια

Να  σου  δωσω  μια  συμβουλη........σταματα  να κανεις  παρεα  με  μαλακες  ,  η μαλακια  ειναι  κολητικη  και  εχεις  φτασει  στα  ορια  του  να  χαρακτηριστεις  μ@λ@κ@ς......

Προσεχε..........στο  λεω  εντελως  φιλικα........
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Δεν είμαι χουντικός μίστερ...

Απλριλιανός είμαι. Ήμουν στο πραξικόπημα. Είχα βαθμό Ταξιάρχου. Ήμουν υπουργός εσωτερικών.... Είμαι ο Στυλιανός Πατακός !

Σ´αρεσει τοσο πολυ ο Μητρογλας παττακε;
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
καθενας στο χωραφι του. ο χοντρος τα στηνει εδω στην κουτσουφλιανη με τις πουτσο ομαδες, εξω τα στηνουνε οι μεγαλοι για την τσεπη τους. σε τι μπερδευεσαι? πολυ θαθελε ο χοντρος να ειναι ενημερος να φαει και απο την μεγαλη πιτουλα αλλα ειναι ανυπαρκτος.

Κατι θα του δινουν κι αυτου απο το στοιχημα να τσιμπολογαει δεν μπορει..μην τον βλεπεις ετσι μπουλη μουροχαβλο
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Κατι θα του δινουν κι αυτου απο το στοιχημα να τσιμπολογαει δεν μπορει..μην τον βλεπεις ετσι μπουλη μουροχαβλο
οχι για προβοκατσια αλλα να.....
μπουλης? μουροχαβλος? με κατι μυρια περιουσια ε? και εξυπνοι και μαγκες εδω στο φορουμ του μπου!!!!!! οκ παιδια
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Σ´αρεσει τοσο πολυ ο Μητρογλας παττακε;

Είχε χρόνια η Ελλάδα να βγάλει τέτοιο επιθετικό !

Τώρα πέρα ότι τον θεωρώ τον καλύτερο επιθετικό του ελληνικού πρωταθλήματος, τον θεωρώ και από τους κορυφαίους Έλληνες επιθετικούς που είχε ποτέ η Ελλάδα.

Αν θέλετε διαψέυστε με στοιχεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom