Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
λες τυπε αν συνεχισει να κανει τέτοιες εμφανισεις να ζητησει η Φουλαμ 15 εκατομμυρια για να τον δωσει?  :grin:
Σιγά και τα δώσει ρε τύπε...Γιατί εσύ πιστεύεις τα έχουν δώσει αυτοί? Άμα τα είχαν δώσει σιγά και μας τον έδιναν δανεικό!

Απορώ αυτός ο μαλάκας ο Μάγκατ τι σκατά κάνει στην Φούλαμ την έχει φέτος τελευταία θέση με 1 πόντο σε 7 παιχνίδια και δώσανε 13 μύρια να πάρουν τον McCormack και δεν τους έκανε ο Μήτρογλου  :headbang:
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
μονο αυτο? το αλλο με την πορτο, στην πορτογαλια, που παιζανε με 10 παικτες και εβαλε γκολ ο αμπαλος ο Μαρκος? την υπεροψια τους την πληρωνουν τωρα, αποκλειστηκαν απο την ομαδαρα την στανταρ και επεται και συνεχεια
τυπε

τη μεγαλυτερη βαζελοκωλοφαρδια την ειχαν για 80 λεπτα μεσα στο Κιεβο το 98...με Λαγωνικακη να κανει το 0-1 στη μοναδικη φορα που περασανε τη σεντρα, και τη Δυναμο να εχει χασει 5 φασεις (ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ) που η μπαλα κολλησε στη λασπη πανω στη γραμμη ΚΑΙ ΤΙΣ 5 ΦΟΡΕΣ, μεχρι που ξυπνησε ο Θεος και εστειλε ο Κιασσος τη μπαλα στον κωλο του Μπασινα κι απο κει στα διχτυα του Βαντσικ.

φαντασου τυπε αδικια που θα ηταν για το ποδοσφαιρο να ειχε μεινει το 0-1...και να περνουσε η βαζελα με Αλεξοπουλο και Στραντλι και να εμενε απ εξω η ομαδαρα του συχωρεμενου του Λομπανοφσκι, με Σεφτσενκο, Ρεμπροφ, Καλατζε, Λουζνι, Καλινιτσενκο, Βορονιν, που μετα εριξε 7 γκολ στη Μπαρτσα σε 2 αγωνες.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
4
Like
9.195
Πόντοι
2.306
Σιγά και τα δώσει ρε τύπε...Γιατί εσύ πιστεύεις τα έχουν δώσει αυτοί? Άμα τα είχαν δώσει σιγά και μας τον έδιναν δανεικό!

Απορώ αυτός ο μαλάκας ο Μάγκατ τι σκατά κάνει στην Φούλαμ την έχει φέτος τελευταία θέση με 1 πόντο σε 7 παιχνίδια και δώσανε 13 μύρια να πάρουν τον McCormack και δεν τους έκανε ο Μήτρογλου  :headbang:
Τα έχουν δώσει τύπε. Αλλα τι νομίζεις? ότι ηταν κασέρι? επιταγές έδωσαν και απλά τώρα με το δανεισμό θα γλιτώσουν κανά δυο φύλλα που θα πλήρωναν στην πορεία. :sunglasses:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Χρηστιδη με δουλευεις μπαινω αποψε εδω μεσα και διαβαζω προχωρημενες αποψεις και αναλυσεις ..... με κουφανες
Απο σενα περιμενα αλλες ομορφιες ....
Τι βαζελογλωσσιτσα ειναι αυτη που βλεπω εδω μεσα .... Ρε ποσα αρουρια εχουν βγει απο τις τρυπες
Βαζελια μαζευτειτε ξαμοληθειτε για χαρτομαντηλα
Χρηστιδη ξεκινα το μπινελικι
Καλως σας ξαναβρηκα συναγωνιστες
καλωστον!!!!    τυπε τους εχω γαμησει πατοκορφα μονος μου (με λιγη βοηθεια ειναι αληθεια απο μερικα αδερφια) και τους εχω ξεκωλιασει...δεν βλεπεις που δεν κουνιεται φυλλο;...περιμενω λαου λαου μπας και ξεθαρεψουν παλι και αρχισω τα οργανα...τωρα ειναι χεσμενοι δεν το βλεπεις;τι να γαμησω ;πτωματα; :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
   Αυτό που μ' αρέσει είναι ότι ολοι (σχεδόν) :
α.  Τα χώναν στον Πρόεδρο που δεν έφερε παικταράδες,
β.  στον Μίτσελ με τα συστήματά του,
γ.  τα χώναν στον Κωστάκη ότι και καλά ανέτοιμος κλπ (μεγάλη κλάση στο γκολ) και φυσικά
δ.  προεξοφλούσαν άνετη επικράτηση της Ατλέτικο, ακόμα μάλιστα και κάτι ντεμεκ ολυμπιακοί (τρομάρα τους- δεν τους έχουμε ανάγκη).
    Δεν ξέρω τι θα γίνει στο μέλλον, αλλά ελπίζω κάποιοι πλεον να αρχίσουν να σκέφτονται καλύτερα πριν πετάξουν τη μαλακίες τους.
    Και όπως είπε ο Χρηστίδης, μην αποπαίρνετε την ομάδα ακόμα. Αφήστε την να βρει τα βήματα της και μετά μιλάτε. Και απέδειξε σήμερα ότι έχει μέλλον μπροστά της.
ξερεις και εσυ οτι χανεις τα λογια σου...μερικα πραγματα δεν αλαλζουν ποτε....μονο λιγο καιρο ξαποσταινει και μετα....κασαμιδες και ντοσεβιδες παλι ...και που ειναι ο πουλιδο;και γιατι εφυγε ο μητρογλου;και γιατι ξαναρθε ο μητρογλου;και γιατι ξαναφυγε ο μητρογλου; :2funny:
αφου τα ξερεις ,δεν τα ξερεις; :uglystupid:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
καλωστον!!!!    τυπε τους εχω γαμησει πατοκορφα μονος μου (με λιγη βοηθεια ειναι αληθεια απο μερικα αδερφια) και τους εχω ξεκωλιασει...δεν βλεπεις που δεν κουνιεται φυλλο;...περιμενω λαου λαου μπας και ξεθαρεψουν παλι και αρχισω τα οργανα...τωρα ειναι χεσμενοι δεν το βλεπεις;τι να γαμησω ;πτωματα; :grin:


Πριν τη Γιουβε θα βγουνε παλι τα σαλιγκαρια που θα το χουνε παλι σιγουρο σαν χθες...
με τη Μαλμε θα κανουνε τις παπιες ελπιζοντας να κατσει η στραβη για να βγουνε μετα, ειναι γνωστοι χρονια τωρα, ποιος ασχολειται με την παρτι τους.
Το μονο σιγουρο ειναι οτι με τη μανια που εχουνε θα ταιζουνε τουλαχιστον μεχρι τον Δεκεμβρη τον Μελισσανιδη καλα.. Γκολ εμεις κουβα αυτοι.. :tickedoff: :tickedoff:

By the way απο Παρασκευη αρχιζει εκπομπες Τσουκαλας σε ΑΒ tv , η καλυτερη κωμικη σειρα της ελληνικης τηλεορασης επιστρεφει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
By the way απο Παρασκευη αρχιζει εκπομπες Τσουκαλας σε ΑΒ tv , η καλυτερη κωμικη σειρα της ελληνικης τηλεορασης επιστρεφει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
AB tv ? Τι ειναι αυτό τύπε? υπάρχει κάποιο λινκ να βλέπουμε μέσω ίντερνετ γνωρίζεις?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Χριστίδη γιατί δεν πας πλάι στον Τσουκαλά στην εκπομπή να γαμάτε παρτούζα τα βαζέλια από phone sex?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.060
Like
29.317
Πόντοι
5.006
καλωστον!!!!    τυπε τους εχω γαμησει πατοκορφα μονος μου (με λιγη βοηθεια ειναι αληθεια απο μερικα αδερφια) και τους εχω ξεκωλιασει...δεν βλεπεις που δεν κουνιεται φυλλο;...περιμενω λαου λαου μπας και ξεθαρεψουν παλι και αρχισω τα οργανα...τωρα ειναι χεσμενοι δεν το βλεπεις;τι να γαμησω ;πτωματα; :grin:
:rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
Ρε συς τυποι εξηγηστε μου το εξης:

Μητρογλου
Τον εβλεπα στην Φουλαμ (οταν δεν σκουπιζε τον παγκο) οταν του ερχοταν η μπαλα στα ποδια δεν ηξερε που να στριψει
Οταν το επαιρνε αποφαση η μπαλα δεν υπηρχε στα ποδια του
Δεν τον εμπιστευτηκε ο προπονητης του που τον εβλεπε καθε μερα
Με την Εθνικη μαλακιστηκε μεχρι αηδιας
Χθες ειχε 4 ευκαιριες, στις 3 εκανε μαλακια στην 4η του βγηκε, σε ολες ακαλυπτος
Ασχετος στο ψηλο παιχνιδι, δεν εχει ντριπλα, δεν τρεχει, δεν μαρκαρει, ειναι στατικος.. χθες εκανε τις ευκαιριες, στην Φουλαμ δεν εκανε τιποτα

Μιτσελ
Προπονητης που παιζει πρΜιτσελ
ωτο αγωνα στο Τ.Λ με την πρωταθλητρια της πατριδας του και βαζει βασικους 2 παιχτες που δεν κανανε προετοιμασια
(Μητρογλου - Μανιατη)
Δεν ειχανε παιχνιδια στα ποδια τους.
Ερχονται απο ασχημες σεζον
Βαζει παιχτη που τον κραταγε στον παγκο (-ιτς)


Ατλετικο Μαδριτης
Ομαδα που δεν τρωει γκολ με την καμια, τρωει χθες 3 μαζεμενα απο αμυντικα δικα της λαθη
Ομαδα που κερδιζει στο Μπερναμπεου την Ρεαλ, χανει στο Καραισκακη με 3 γκολ
Ομαδα που δεν τρωει γκολ απο Μπειλυ και τα αλλα αστερια της Ρεαλ και τρωει 3 μαζεμενα απο τους Μητρογλου - Αφελαι και τον παγκοσμιως αγνωστο Μαυρο.


Σας φαινονται λογικα ολα αυτα ?
Εχει ο Μιτσελ το μαγικο ραβδακι ?

1. ότι δεν ηξερε να στρβει μη το ξαναπεις.... μια χαρα ηξερε να στριβει πριν φυγει και στον Ολυμπιακο και στον Πανιωνιο

2 ,ασχετος στο ψηλο παιχνιδι , και δεν ξερει ντριπλα .... προφανος δεν εισαι και πολύ αντικειμενικος ....  :think:

3, αν ο Μιτσελ εβαζε ολους τους αναπληρωματικος θα ηταν ακομα ποιο στημενο γι αυτό ειπε να βαλει μονο 2 μη το κανουμε και καραμπαμ το ματσακι... Ακουσα ότι ηταν στη στημενη συμφωνια με τη αθλετικο ... μας ειπαν μη κατέβητε με πολλους δευτερους και φανει  :s&m_2:

4, οσο αφορα τα γκολ ... πεσ μου σε παρακαλω .... αν ηταν στημενο το ματς ... ποια ηταν γκολ δωαρακι.. από τα 5 που μπηκαν ...

το πρωτο σουτ από εξω σκαει η μαπλα στο χορτο ...δεν ξερω αν εχεις παιξει μπαλα με βροχη σε χορτο ποτε  !!!!! ( δεν υπηρχε αμυντικο λαθος)
το δευτερο καθετη μπαλια αφηνει ο μητρογλου γιατι δεν είναι ουτε εξυπνος και δεν μπορει να γυρισει όπως λες και αναμεσα σε 2 κερδιζει τη μπαλα ... λαθακι της αμυνας ? λαθακι αλλα γινοντε αυτά .

το πρωτο γκολ της αθλιτο .....κεφαλια στο χαλαρο που ουτε καν σηκωθηκε η ρομπα . λαθαρα αμυντικη δικια μας !

τριτο γκολ του ολυμπιακου μπηκε όπως μπηκε τελος παντος γιατι δεν μου αρεσει να πολυλογο  και μπαινει ένα δευτερο πιστευω να ειδες πως ...

στη τελικη αν ηταν στημενο το αυτό το ματςακι εσυ και εγω δεν θα το μαθουμε ποτε αλλα ξαναδες τα γκολ άλλη μια φορα  με το αντιθετο ματι ( ο ολυμπιακος να φοραει κιτρινα και η αθλετικο κοκκινα ) και τα ξαναλέμε  ;)

 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
μην μιλας στα πονεμενα.....
μια αλλη πουτσουλα που πεταγοταν ολο το καλοκαιρι και ποσταριζε εξυπναδες που χαθηκε???? ψωλοχυμενη ειναι και κρυβεται?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ρε συς τυποι εξηγηστε μου το εξης:

Μητρογλου
Τον εβλεπα στην Φουλαμ (οταν δεν σκουπιζε τον παγκο) οταν του ερχοταν η μπαλα στα ποδια δεν ηξερε που να στριψει
Οταν το επαιρνε αποφαση η μπαλα δεν υπηρχε στα ποδια του
Δεν τον εμπιστευτηκε ο προπονητης του που τον εβλεπε καθε μερα
Με την Εθνικη μαλακιστηκε μεχρι αηδιας
Χθες ειχε 4 ευκαιριες, στις 3 εκανε μαλακια στην 4η του βγηκε, σε ολες ακαλυπτος
Ασχετος στο ψηλο παιχνιδι, δεν εχει ντριπλα, δεν τρεχει, δεν μαρκαρει, ειναι στατικος.. χθες εκανε τις ευκαιριες, στην Φουλαμ δεν εκανε τιποτα

Μιτσελ
Προπονητης που παιζει πρωτο αγωνα στο Τ.Λ με την πρωταθλητρια της πατριδας του και βαζει βασικους 2 παιχτες που δεν κανανε προετοιμασια (Μητρογλου - Μανιατη)
Δεν ειχανε παιχνιδια στα ποδια τους.
Ερχονται απο ασχημες σεζον
Βαζει παιχτη που τον κραταγε στον παγκο (-ιτς)


Ατλετικο Μαδριτης
Ομαδα που δεν τρωει γκολ με την καμια, τρωει χθες 3 μαζεμενα απο αμυντικα δικα της λαθη
Ομαδα που κερδιζει στο Μπερναμπεου την Ρεαλ, χανει στο Καραισκακη με 3 γκολ
Ομαδα που δεν τρωει γκολ απο Μπειλυ και τα αλλα αστερια της Ρεαλ και τρωει 3 μαζεμενα απο τους Μητρογλου - Αφελαι και τον παγκοσμιως αγνωστο Μαυρο.


Σας φαινονται λογικα ολα αυτα ?
Εχει ο Μιτσελ το μαγικο ραβδακι ?

στημενο για το στοιχημα. απλα πραγματα.
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
στημενο για το στοιχημα. απλα πραγματα.

Ο χοντρος την εχει βρει καλα τη δουλεια. Μεσω μανατζαρεων μεταγραφες εκατομυριων με σαπακια, στημενοι αγωνες στο τσου λου κτλ. Εχει δικτυωθει καλα
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ακομα και ετσι ανυπαρκτοι εισαστε λαγοι   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καημενες
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ο χοντρος την εχει βρει καλα τη δουλεια. Μεσω μανατζαρεων μεταγραφες εκατομυριων με σαπακια, στημενοι αγωνες στο τσου λου κτλ. Εχει δικτυωθει καλα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
βγαλτε του το καπελο ρε μαλακες τοτε......αμα δικτυωθηκε ετσι .....
χειροτεροι απο την ελευθερη ωρα εισαστε    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom