Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Σα λασπομένη εμφάνιση ήταν.
βεβαια με τα σκουρα μπλε εχουμε να θυμομαστε αυτο

16608387_stelios_18485goal.limghandler.jpg
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
μην λες μαλακιες!
οταν ο παναθηναικος ηταν ιδρυτης της g14 και ο ιδιος ο ανιελι αποκαλουσε τους αγωνες γιουβεντους-παναθηναικου ως "μεγαλα ευρωπαικα ντερμπι",εσεις ψαχνατε τις τσεπες του καθε απατωνα πασοκτζη που σας εβαζε προεδρο η σιχαμενη κυβερνηση του πασοκ!
ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ!
τυπε αναλογισου τι εχεις κανει ευρωπαικα στο μπασκετ και τι στο ποδοσφαιρο

στο ποδοσφαιρο εισαι και ειμαι τα Γιαννενα και η Καστορια της Ευρώπης.

δε συγκρινεται καμια ελληνικη ομαδα ουτε με Ερυθρο Αστερα, ουτε με Αϊντχοφεν, ουτε καν με Γαλατάσαραϊ. Για Πορτο, Αγιαξ και Δυναμο Κιεβου ουτε που μιλαω.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
δεν έκανες τόσο καλή εμφάνιση με Μαντσεστερ. Πιο πολύ σου έκατσε το αποτέλεσμα επειδή η Μάντσεστερ δεν βλεπόταν.
Το καλύτερο παιχνίδι σου πέρσι ήταν το πρώτο ημίχρονο με την Παρί εντός. Δεν ξέρω όμως αν μπορούμε να περιμένουμε τέτοιο παιχνίδι στον πρώτο αγώνα.

Γενικά το συγκεκριμένο το θεωρώ χαμένο από χέρι και δεν σκοτίζομαι.
Τα άλλα θέλω να χτυπήσω...
τυπε οπως επαιξε η ομαδα με Μαντσεστερ εδω μεσα, και χωρις την "τυχη" δε χαναμε παλι. Το πολυ 0-0 να ερχοτανε. Δε μας εκαναν ευκαιριες και αυτο μετραει.

Με Παρι και 3 γκολ να βαζαμε 4 θα τρωγαμε, γιατι ειχαμε τρομερα κενα στην αμυνα. Γι αυτο λεω οτι το καλυτερο παιχνιδι μας σε θεμα αλληλοκαλυψεων, σταθεροτητας παικτων, συνολικης αποδοσης σε ολες τις γραμμες του γηπεδου, εκει που ειμασταν 100% ΟΜΑΔΑ δηλαδη, ηταν με τη Μαντσεστερ.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
πας καλα?
βασανιζαν κοσμο και κοσμακη επειδη ηταν απλα κομμουνιστες!  Κομμουνιστές που ήθελαν να ρίξουν το πολίτευμα. Πως σήμερα χτυπάνε αναρχικούς? Κάπως έτσι. Οι κομμουνιστές τότε δεν ήταν οι κλασσικοί ιδεολόγοι του κώλου που θέλανε να σώσουνε τις φώκιες. Ήταν ενεργοί.Όπως η βόμβα που τοποθετήσανε στο αμάξι του Παπαδόπουλου
Γνωστα αυτα,δεν εγιναν πριν 200 χρονια..Όντως είναι γνωστά... Ενημερώσου

Η Δ.Παπαδοπουλου ηταν ΕΡΩΜΕΝΗ του Παπαδοπουλου.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.Ηταν τετοια η κατακραυγη που εχουν γραφει πολλα ανεκδοτα περιστατικα για αυτο το θεμα.Η κατακραυγή ήταν για άλλους λόγους. Μάλιστα μέχρι και ο Ιωαννίδης ενοχλήθηκε από αυτή τη σχέση. Τη συγκεκριμένη όμως ο Παπαδόπουλος ήθελε να την παντρευτεί. Και εκεί άρχισε να σπάει ο Ιωαννίδης από την Τριανδρία.
Η γυναικα ειναι χειροτερη απο τρελη.Ειναι ψευτρα και πρωην ερωμενη ενος τρελακια δημοσιου λειτουργου που κατέλυσε την δημοκρατια. Μιας και η δημοκρατία λοιπόν επικράτησε μετά από όλα αυτά... Να την χαίρεσαι..


Ολα οσα λετε ειναι μπαρουφες του συνεργατη της χουντας και ευεργετηθεντα της,του τρελακια του Μπαρμπη
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
το πας αλλου.
ξεκινησατε πως πανηγυριζουμε με ξενα αρχιδια οταν ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ειστε οι ΠΡΩΤΟΜΑΣΤΟΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ.
Εσεις βγηκατε 2000 κοσμος και ΚΑΨΑΤΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ(φωταγωγηθηκε μαλιστα μετα απο δημαρχικη εντολη)οταν το 1996 μας πεταξε εκτος τελικου ο αγιαξ!!!!!!

Μετα το γυρισατε στα δηθεν στημενα οταν ειστε ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΡΩΤΟΜΑΣΤΟΡΕΣ και αυτοι που εχουν συνδεσει το ονομα τους με την βρωμα και το ΣΤΗΣΙΜΟ.

Σας ειπα,να γραφετε σοβαρα πραγματα και οχι ψευδη του καθε τρελογερου που γονεας του ηταν ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ και ο ιδιος ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ!
Τα λογια αυτου του ΤΡΕΛΑΚΙΑ αναπαραγετε τοση ωρα!

τωρα για το πολιτικο,τι να σου πω...
Δεν θα κατσω ρε φιλε να μιλησω μαζι σου για την χουντα και την δημοκρατια γιατι οι αποψεις μας ειναι ακριβως αντιθετες,οποτε δεν βγαινει κατι.

 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Πολύ πόνο βλέπω...

Χαλάρωσε ρε παιδί μου..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
παντως μονο σε μια πρεμιερα εχουμε νικησει τα τελευταια χρονια και αυτη ηταν με την αλκμααρ :rockon:
 

jerk007

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
200
Like
4
Πόντοι
1
εγω.πιστευω θα ξεκινησει με σεντερ φορ τον αφελαι.
 

jerk007

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
200
Like
4
Πόντοι
1
καλυτερα απο το να ξεκινησει με μητρο η διαμαντακο
αμα ξεκινησει με διαμαντακο,θα παιζουμε χωρις σεντερ φορ.δεν εχω τιποτα με το παιδι ισα ισα.αλλα αυτα τα παιχνιδια θελουν αρχιδια κυριως.οχι να εισαι σε φορμα και τετοια.ο μητρογλου παλι αν ξεκινησει θα χαθει καποια στιγμη μεσα στο 90αλεπτο.δεν ειναι ακομα αυτος που ξερουμε.αν τον βαλει μετσ το 60 μπορει να κανει καμια ατομικη.ποτε δε ξερεις.αλλα οχι ολο το παιχνιδι.τεσπα αυτη ειναι η γνωμη μου αλλα δεν ειμαι και προπονητης.θα δουμε σε μερικες ωρες
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Εγώ τώρα που είμαι καυλωμένος με τον Μπενίτεζ??? Και πιστέυω ότι θα ξεκινήσει Μπενίτεζ είμαι τρελλός????

Ο Μίτσελ μας έχει δείξει ότι είναι απρόβλεπτος στις επιλογές του. Θυμηθείτε τον Σάμαρη πέρυσι. Ποιος τον περίμενε βασικό με την Παρί? και ποιος τον περίμενε καλό στο 1ο ημίχρονο? Άσχετα αν στο δεύτερο ήταν μοιραίος.

Περιμένω Μπενίτεζ και τα μυαλά στα κάγκελα ! Το παιδί είναι μαχητής ! Το πουλέν μου
 

jerk007

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
200
Like
4
Πόντοι
1
Εγώ τώρα που είμαι καυλωμένος με τον Μπενίτεζ??? Και πιστέυω ότι θα ξεκινήσει Μπενίτεζ είμαι τρελλός????

Ο Μίτσελ μας έχει δείξει ότι είναι απρόβλεπτος στις επιλογές του. Θυμηθείτε τον Σάμαρη πέρυσι. Ποιος τον περίμενε βασικό με την Παρί? και ποιος τον περίμενε καλό στο 1ο ημίχρονο? Άσχετα αν στο δεύτερο ήταν μοιραίος.

Περιμένω Μπενίτεζ και τα μυαλά στα κάγκελα ! Το παιδί είναι μαχητής ! Το πουλέν μου
γουστσρω γενικα λατινους παιχτες .νομιζω ομως οτι δεν εχει παρει μπρος γιαυτο δσ τον ανεφερα καν.μακαρι το παιδι να παιξει κ να σκισει
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το πας αλλου.
ξεκινησατε πως πανηγυριζουμε με ξενα αρχιδια οταν ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ειστε οι ΠΡΩΤΟΜΑΣΤΟΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ.
Εσεις βγηκατε 2000 κοσμος και ΚΑΨΑΤΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ(φωταγωγηθηκε μαλιστα μετα απο δημαρχικη εντολη)οταν το 1996 μας πεταξε εκτος τελικου ο αγιαξ!!!!!!

Μετα το γυρισατε στα δηθεν στημενα οταν ειστε ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΡΩΤΟΜΑΣΤΟΡΕΣ και αυτοι που εχουν συνδεσει το ονομα τους με την βρωμα και το ΣΤΗΣΙΜΟ.

Σας ειπα,να γραφετε σοβαρα πραγματα και οχι ψευδη του καθε τρελογερου που γονεας του ηταν ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ και ο ιδιος ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ!
Τα λογια αυτου του ΤΡΕΛΑΚΙΑ αναπαραγετε τοση ωρα!

τωρα για το πολιτικο,τι να σου πω...
Δεν θα κατσω ρε φιλε να μιλησω μαζι σου για την χουντα και την δημοκρατια γιατι οι αποψεις μας ειναι ακριβως αντιθετες,οποτε δεν βγαινει κατι.
ενταξει...τωρα μπορεις να πας να γαμηθεις;;μας επεισες...
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
το πας αλλου.
ξεκινησατε πως πανηγυριζουμε με ξενα αρχιδια οταν ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ειστε οι ΠΡΩΤΟΜΑΣΤΟΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ.
Εσεις βγηκατε 2000 κοσμος και ΚΑΨΑΤΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ(φωταγωγηθηκε μαλιστα μετα απο δημαρχικη εντολη)οταν το 1996 μας πεταξε εκτος τελικου ο αγιαξ!!!!!!

Μετα το γυρισατε στα δηθεν στημενα οταν ειστε ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΡΩΤΟΜΑΣΤΟΡΕΣ και αυτοι που εχουν συνδεσει το ονομα τους με την βρωμα και το ΣΤΗΣΙΜΟ.

Σας ειπα,να γραφετε σοβαρα πραγματα και οχι ψευδη του καθε τρελογερου που γονεας του ηταν ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ και ο ιδιος ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ!
Τα λογια αυτου του ΤΡΕΛΑΚΙΑ αναπαραγετε τοση ωρα!

τωρα για το πολιτικο,τι να σου πω...
Δεν θα κατσω ρε φιλε να μιλησω μαζι σου για την χουντα και την δημοκρατια γιατι οι αποψεις μας ειναι ακριβως αντιθετες,οποτε δεν βγαινει κατι.
ρε τυπε το λιμανι φωταγωγηθηκε στο 2-0 με τη Μαντσεστερ

αν και κανονικα αξιζε μια φωταγωγηση και το 1996 για εκεινη την ομαδαρα του Φαν Γκαλ και το ποδοσφαιρικο υπερθεαμα που μας χαρισε σε εκεινη τη επισκεψη της στην Ελλαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom