Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ελα ρε φιλε που ειναι κομπλεξ.
οταν εγω επαιζα τελικους πρωταθλητριων και ημιτελικα cl  εσεις ησασταν στα δεντρα..
αλλα δεν γραφουμε εδω για να σας ενοχλησουμε,πλακιτσα κανουμε..
οπως και εσεις (και καλα μας κανετε) για τις ψωλιες που τρωμε απο τα καφενεια της σουπερ λιγκας..
Ολα καλα,χαβαλες να γινεται!
κάποια στιγμή η Χόνβεβτ ήταν ομαδάρα.
τώρα είναι για τον πούτσο.
Να δεχτώ πως ο ΠΑΟ κάποια στιγμή ήταν ομαδάρα που έφτασε και τελικό Πρωταθλητριών πανάξια.

τώρα λοιπόν είναι ομάδα για τον πούτσο κατά αντιστοιχία

Το να κοιτάς τι ωραία που ήταν στο παρελθόν δεν λέει τίποτα.
Διαφορετικά κακώς βάζεις στόχους κάθε χρόνο. Και κακώς ζεις στο παρόν. Φτιάξε τον κόσμο σου να ζεις στο παρελθόν. Βάλε τις τηλεοράσεις σου να παίζουνε δεκαετία του '90 να χαίρεσαι.

Πριν από 20 χρόνια η Ατλέτικο έπαιρνε πίπες από τη Ρεάλ. Τώρα την πηδάει ασάλιωτα. Κάποια στιγμή αποφασίστε να καταλάβετε πως το παρελθόν είναι ανάμνηση, αλλά το παρόν μετράει.

Όταν θα ξανακάνεις ομάδα και θα πηδας τον Ολυμπιακό παίρνοντας πρωταθλήματα και παίζοντας ποδόσφαιρο, κάνοντας ξανά καλές παρουσίες στην Ευρώπη, τότε θα το βουλώσω και θα δέχομαι καζούρα.

Τώρα όμως...χάιδεψε λιγάκι τη φανέλα του Δομάζου και του Σαραβάκου και διάβασε το ρόστερ της Καλλονής. Έχω ακούσει πως έχει κάτι καλούς παίκτες.
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
κοιταξε να δεις,ο καθενας απο την μερια του τα βλεπει.εγω δεν ειχα γεννηθει τοτε και δεν μπορω να εχω αποψη παρα μονο οτι θα μου πλασαρει το youtube.για αυτο και δεν μπορω να σου πω τιποτα ωστε να στηριξω αυτο που σου ποσταρα ετσι για να σου την πω λιγο στα φιλαθλα πλαισια...
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
ωραιος ο χιτμαν σε ο,τι ειπε, με μια ενσταση μονο. Ο Μητρογλου το καλοκαιρι δεν εκανε προετοιμασια, οποτε με το να τον βαλεις μεσα σε αγωνα τετοιου επιπεδου μαλλον τον καις παρα καλο του κανεις. Aκομα και Αφελαϊ σεντερ φορ καλυτερα να βαλει.

η ατλετικο ειναι η ομαδα που αν πας να την πιασεις απο το λαιμο, σου παταει κλωτσια στα @@ και σε τελειωνει. Το εκανε σε Ρεαλ και Μπαρτσελονα, δε νομιζω να εχει προβλημα να το κανει και σε εμας. Οποτε πρεπει να μπουμε συγκρατημενα στο παιχνιδι και σε καμια περιπτωση να μην κανουν οι παικτες μας ταρζανιες α λα Μεταλιστ (δεδομενου οτι οι ισπανοι υπερτερουν σε φυσικη κατασταση), ουτε αν μεινουμε νωρις πισω στο σκορ όπως περσι με Παρι. Σιγα-σιγα, λαου λαου προσεγγιση θελει αυτο το ματς (σε καμια περιπτωση ομως ολοι ταμπουρι πισω, αυτα περι 5-5-0 τα ελεγα κανοντας χαβαλε με το redman)

για να παρεις ακομα και το Χ απο αυτη την ομαδα πρεπει να εχεις αλληλοκαλυψεις παντου, οι γραμμες να ειναι κοντα που λεει ο Αλεφας, και μπροστα να βγαινεις οργανωμένα. Θελει εμφανιση αναλογη του αγωνα με Μαντσεστερ εδω μεσα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μία γνώμη για το παιχνίδι.

Καταρχάς όσοι λέτε για τον Μήτρογλου απλά θέλετε γιατρό ! Ρε μάγκες το παιδί έπαιξε ένα ημίχρονο επίσημο ματς με τον Ολυμπιακό και ξαφνικά δεν κάνει???? Μπορεί σήμερα να μπεί μέσα και να τα κολλάει το ένα μετά το άλλο. Άσε που θα έχει και τη σημερινή καύλα. Εγώ τον πίστευα και τον πιστεύω !!!

Η ομάδα αν παίξει σαν σύνολο χωρίς να παραπαίει καμία γραμμή θα πάμε καλά. Καλά θεωρώ και το Χ με τους ισπανούς. Είαι μεγάλο θέμα να μη χάσεις στη πρεμιέρα που θέλει και η Ατλέτικο βαθμούς.

Φοβάμαι την άμυνα λόγω απουσίας του Μανωλά πια και τη φοβάμαι από θέμα ταχύτητας. Ο Ολυμπιακός θα παίξει επιθετικά πιστεύω. Αν οι Ισπανοί βγούν στην κόντρα θα είναι δύσκολα για τα στόπερ να τρέξουν. Εκτός αν δώσουν βοήθειες τα μπακ που είναι ταχύτατοι.

Για το διαμάντι του Μίτσελ δεν έχω άποψη. Το δοκίμαζε στις αρχές αλλά δεν έβγαινε. Ήταν αρχές όμως και τώρα οι παίκτες έχουν αφομοιώσει περισσότερο ότι λέει ο προπονητής.

Περιμένω μεγάλη εμφάνιση από Ομάρ, Κασάμι, Μαζουάκου, Αφελάι, Τσόρι και Μήτρογλου.

Ποντάρισμα παιχνιδιού 2-3 γκόλ στο στοίχημα ! Αν και δε θα το παίξω για να χαρώ το μάτς.

Και με τη νίκη εύχομαι στην ομάδα μας... αλλά και στους πραγματικούς γαύρους
η άμυνά μας είναι για το πέος κατά την ταπεινή μου γνώμη.
και δυστυχώς η Ατλέτικο είναι ιδιαίτερα γρήγορη ομάδα.

είμαι απαισιόδοξος για το σημερινό ματς, φοβάμαι και μεγάλο σκορ. Αλλά αυτό δεν σημαίνει για μένα τίποτα εκτός από τον κακό σχεδιασμό. Είμαι της άποψης πως στο τέλος πάντα ξυρίζουν το γαμπρό.
Αρκεί τα αποτελέσματα κάθε φορά να διαβάζονται σωστά και να μην βάζουμε πρίσματα για να τα βαφτίζουμε διαφορετικά από ό,τι είναι.

Πέρσι ας πούμε το να περάσεις από τον όμιλο ήταν επιτυχία. Το να αποκλειστείς από τη συγκεκριμένη Μάντσεστερ ήταν όμως αποτυχία, έτσι όπως πήγε με τη νίκη στο πρώτο ματς.
Μείναμε με ένα αλλά.
Ο Μίτσελ είχε θεωρητικά φέτος καρτ μπλανς. Αν δεν πάει καλά η ομάδα για μένα είναι πισωγύρισμα και έχει αιτίες. Αν πάει καλά, χαιρομαστε ολοι και το βουλώνουμε κάποιοι όπως εγώ που γκρινιάζουμε για κακό σχεδιασμό.

Αυτα όλα ενδιαφέρουνε εμάς τους Ολυμπιακούς. Τους αλλόθρησκους τους γράφουμε στα τριχωτά μας και θα ασχοληθούμε μαζί τους όταν κάνουνε ομάδα και μπορέσουνε να ξαναμιλήσουνε.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Κόμπρα θρυλάρα είσαι και εσύ ρε αγόρι?
[/quote
ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΡΑΤΗΓΕ ΜΟΥ!καποτε με διαρκειας,τωρα απεχω για πολλους λογους.Αντε να περασει η μερα να δουμε το παιχνιδι.γαμω το δουλευω σαν το σκυλι και το απογευμα και δεν θα προλαβω να μπω στο κλιμα του αγωνα...Εσυ αδερφε δουλεια εισαι?

Δουλειά είμαι και εγώ. Κανονικά θα δούλευα μέχρι το βράδυ κάνοντας κανά μεσημεριανό διάλειμμα. αλλά τελικά έπεσε πολύ δουλειά και κάτι ραντεβού οπότε θα το πάρω σερί. Ελπίζω να γυρίσω νωρίς σπίτι να μπώ στο κλίμα. Σουβλάκια, κλπ κλπ ξέρεις τώρα.. Και σήμερα θα λείπει και γυναίκα από το σπίτι και θα το χαρώ.

Ώπα μια βασική λεπτομέρεια.. Το νόβα το δείχνει??? Για να ξέρω να ψάξω κανά δορυφόρο...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ωραιος ο χιτμαν σε ο,τι ειπε, με μια ενσταση μονο. Ο Μητρογλου το καλοκαιρι δεν εκανε προετοιμασια, οποτε με το να τον βαλεις μεσα σε αγωνα τετοιου επιπεδου μαλλον τον καις παρα καλο του κανεις. Aκομα και Αφελαϊ σεντερ φορ καλυτερα να βαλει.

η ατλετικο ειναι η ομαδα που αν πας να την πιασεις απο το λαιμο, σου παταει κλωτσια στα @@ και σε τελειωνει. Το εκανε σε Ρεαλ και Μπαρτσελονα, δε νομιζω να εχει προβλημα να το κανει και σε εμας. Οποτε πρεπει να μπουμε συγκρατημενα στο παιχνιδι και σε καμια περιπτωση να μην κανουν οι παικτες μας ταρζανιες α λα Μεταλιστ (δεδομενου οτι οι ισπανοι υπερτερουν σε φυσικη κατασταση), ουτε αν μεινουμε νωρις πισω στο σκορ όπως περσι με Παρι. Σιγα-σιγα, λαου λαου προσεγγιση θελει αυτο το ματς (σε καμια περιπτωση ομως ολοι ταμπουρι πισω, αυτα περι 5-5-0 τα ελεγα κανοντας χαβαλε με το redman)

για να παρεις ακομα και το Χ απο αυτη την ομαδα πρεπει να εχεις αλληλοκαλυψεις παντου, οι γραμμες να ειναι κοντα που λεει ο Αλεφας, και μπροστα να βγαινεις οργανωμένα. Θελει εμφανιση αναλογη του αγωνα με Μαντσεστερ εδω μεσα.
δεν έκανες τόσο καλή εμφάνιση με Μαντσεστερ. Πιο πολύ σου έκατσε το αποτέλεσμα επειδή η Μάντσεστερ δεν βλεπόταν.
Το καλύτερο παιχνίδι σου πέρσι ήταν το πρώτο ημίχρονο με την Παρί εντός. Δεν ξέρω όμως αν μπορούμε να περιμένουμε τέτοιο παιχνίδι στον πρώτο αγώνα.

Γενικά το συγκεκριμένο το θεωρώ χαμένο από χέρι και δεν σκοτίζομαι.
Τα άλλα θέλω να χτυπήσω...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
ωραιος ο χιτμαν σε ο,τι ειπε, με μια ενσταση μονο. Ο Μητρογλου το καλοκαιρι δεν εκανε προετοιμασια, οποτε με το να τον βαλεις μεσα σε αγωνα τετοιου επιπεδου μαλλον τον καις παρα καλο του κανεις. Aκομα και Αφελαϊ σεντερ φορ καλυτερα να βαλει.

η ατλετικο ειναι η ομαδα που αν πας να την πιασεις απο το λαιμο, σου παταει κλωτσια στα @@ και σε τελειωνει. Το εκανε σε Ρεαλ και Μπαρτσελονα, δε νομιζω να εχει προβλημα να το κανει και σε εμας. Οποτε πρεπει να μπουμε συγκρατημενα στο παιχνιδι και σε καμια περιπτωση να μην κανουν οι παικτες μας ταρζανιες α λα Μεταλιστ (δεδομενου οτι οι ισπανοι υπερτερουν σε φυσικη κατασταση), ουτε αν μεινουμε νωρις πισω στο σκορ όπως περσι με Παρι. Σιγα-σιγα, λαου λαου προσεγγιση θελει αυτο το ματς (σε καμια περιπτωση ομως ολοι ταμπουρι πισω, αυτα περι 5-5-0 τα ελεγα κανοντας χαβαλε με το redman)

για να παρεις ακομα και το Χ απο αυτη την ομαδα πρεπει να εχεις αλληλοκαλυψεις παντου, οι γραμμες να ειναι κοντα που λεει ο Αλεφας, και μπροστα να βγαινεις οργανωμένα. Θελει εμφανιση αναλογη του αγωνα με Μαντσεστερ εδω μεσα.

Το κακό αυτό είναι όμως ρε αυνάν. Ότι για να έχεις ιδανικές αλληλοκαλύψεις η ομάδα θα πρέπει να γνωρίζεται και να είναι δουλεμένη. Δε γίνεται στις αρχές της χρονιάς με τόσους καινούργιους παίκτες να δούμε την τέλεια ομάδα να ρολλάρει. Πιστεύω ότι είναι δύσκολο και αν το καταφέριε ο Μίτσελ του βγάζω το καπέλο.

Μακάρι να παίξουν καλά τα παιδιά. Σε αυτό που είπα πάντως συμφωνούμε. Πως αν μία γραμμή πέσει, θα καταρεύσει το ματς. Πρέπει όλοι μαζί σαν σύνολο σε άμυνα και επίθεση.
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
Δουλειά είμαι και εγώ. Κανονικά θα δούλευα μέχρι το βράδυ κάνοντας κανά μεσημεριανό διάλειμμα. αλλά τελικά έπεσε πολύ δουλειά και κάτι ραντεβού οπότε θα το πάρω σερί. Ελπίζω να γυρίσω νωρίς σπίτι να μπώ στο κλίμα. Σουβλάκια, κλπ κλπ ξέρεις τώρα.. Και σήμερα θα λείπει και γυναίκα από το σπίτι και θα το χαρώ.

Ώπα μια βασική λεπτομέρεια.. Το νόβα το δείχνει??? Για να ξέρω να ψάξω κανά δορυφόρο...
ναι αδερφε η βρωμονοβα.εχω βαλει και νοβα και οτετιβι να τα βλεπω ολα και να μην τρεχω σε καφετεριες με ολους τους βλακες να λενε την παπαρια τους.καλη φαση που λειπει η γυναικα θα εισαι αρχοντας.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
κοιταξε να δεις,ο καθενας απο την μερια του τα βλεπει.εγω δεν ειχα γεννηθει τοτε και δεν μπορω να εχω αποψη παρα μονο οτι θα μου πλασαρει το youtube.για αυτο και δεν μπορω να σου πω τιποτα ωστε να στηριξω αυτο που σου ποσταρα ετσι για να σου την πω λιγο στα φιλαθλα πλαισια...
ρε φιλε,η ιδια στην ιδια συνεντευξη ειχε πει πως δεν εγιναν βασανισμοι κομμουνιστων!
και μπορω να σου πω απειρους ανθρωπους(ακομα και της οικογενειας μου) που τους γαμησαν στα βασανιστηρια και τους εξορισαν,τους στερησαν την εισοδο στα πανεπιστημια και πολλα αλλα..
Μη δινεις βαση σε αηδιες ερωμενων δικτατορων,ουτε σε προπαγανδα επαγγελματιων οπαδων
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
ναι αδερφε η βρωμονοβα.εχω βαλει και νοβα και οτετιβι να τα βλεπω ολα και να μην τρεχω σε καφετεριες με ολους τους βλακες να λενε την παπαρια τους.καλη φαση που λειπει η γυναικα θα εισαι αρχοντας.

Είμαι σε δίλημμα. Να παραγγείλω πίτσα χατ το βράδυ ή κεμπάμπ? Αν και έφαγα κεμπάμπ πρόσφατα και την πίτσα την λιμπίζομαι πιο πολύ.

Κόμπρα γάμησες με νόβα και οτε. Πιο αθλητικός πεθαίνεις χαχαχα.

Εγώ δε γουστάρω να τους τα σκάσω και έκανα μόντα με δορυφόρους. Δεν είναι το ίδιο καλά αλλά Τσου Λού βλέπω μπόμπα !

Ματσάκια για σήμερα βλέπεις? Αν είναι στείλε πμ.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Το κακό αυτό είναι όμως ρε αυνάν. Ότι για να έχεις ιδανικές αλληλοκαλύψεις η ομάδα θα πρέπει να γνωρίζεται και να είναι δουλεμένη. Δε γίνεται στις αρχές της χρονιάς με τόσους καινούργιους παίκτες να δούμε την τέλεια ομάδα να ρολλάρει. Πιστεύω ότι είναι δύσκολο και αν το καταφέριε ο Μίτσελ του βγάζω το καπέλο.

Μακάρι να παίξουν καλά τα παιδιά. Σε αυτό που είπα πάντως συμφωνούμε. Πως αν μία γραμμή πέσει, θα καταρεύσει το ματς. Πρέπει όλοι μαζί σαν σύνολο σε άμυνα και επίθεση.
τυπε το ειπα πριν 15 μερες

το μεγαλο λαθος ηταν που χαλασε η ομοιογενεια της ομαδας με τις πωλησεις των Ελλήνων (που ειχαν αριστη χημεια και απο την εθνικη)

εγω περιεργως πως, αλλα δε φοβάμαι οτι θα φαμε πολλα γκολ. Οχι γιατι εμπιστεύομαι τοσο πολυ τη νεα ομαδα, αλλα γιατι αυτος ο Σιμεονε ειναι τοσο γατα που οταν βλεπει οτι εχει κλειδωσει το ματς, κατεβαζει ταχυτητα. Γι αυτο λεω και συμφωνω με ρεντμαν για το under.

 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
κάποια στιγμή η Χόνβεβτ ήταν ομαδάρα.
τώρα είναι για τον πούτσο.
Να δεχτώ πως ο ΠΑΟ κάποια στιγμή ήταν ομαδάρα που έφτασε και τελικό Πρωταθλητριών πανάξια.

τώρα λοιπόν είναι ομάδα για τον πούτσο κατά αντιστοιχία

Το να κοιτάς τι ωραία που ήταν στο παρελθόν δεν λέει τίποτα.
Διαφορετικά κακώς βάζεις στόχους κάθε χρόνο. Και κακώς ζεις στο παρόν. Φτιάξε τον κόσμο σου να ζεις στο παρελθόν. Βάλε τις τηλεοράσεις σου να παίζουνε δεκαετία του '90 να χαίρεσαι.

Πριν από 20 χρόνια η Ατλέτικο έπαιρνε πίπες από τη Ρεάλ. Τώρα την πηδάει ασάλιωτα. Κάποια στιγμή αποφασίστε να καταλάβετε πως το παρελθόν είναι ανάμνηση, αλλά το παρόν μετράει.

Όταν θα ξανακάνεις ομάδα και θα πηδας τον Ολυμπιακό παίρνοντας πρωταθλήματα και παίζοντας ποδόσφαιρο, κάνοντας ξανά καλές παρουσίες στην Ευρώπη, τότε θα το βουλώσω και θα δέχομαι καζούρα.

Τώρα όμως...χάιδεψε λιγάκι τη φανέλα του Δομάζου και του Σαραβάκου και διάβασε το ρόστερ της Καλλονής. Έχω ακούσει πως έχει κάτι καλούς παίκτες.

μαζι σου φιλαρακι.δεν διαφωνω πως πλεον δεν ειμαστε μεγαλη ομαδα και εχουμε παρει την κατιουσα.
Αλλο το θεμα της καζουρας ομως.Καζουρα κανει οποιος γουσταρει,ασχετως ομαδας!!!!
Και ας μαζευει η ομαδα του ψωλες απο την Καλλονη.Τα ξερουμε τα δικα μας,δεν χρειαζεται να μας τα πειτε για να τα μαθουμε  :2funny:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
ρε φιλε,η ιδια στην ιδια συνεντευξη ειχε πει πως δεν εγιναν βασανισμοι κομμουνιστων!
και μπορω να σου πω απειρους ανθρωπους(ακομα και της οικογενειας μου) που τους γαμησαν στα βασανιστηρια και τους εξορισαν,τους στερησαν την εισοδο στα πανεπιστημια και πολλα αλλα..
Μη δινεις βαση σε αηδιες ερωμενων δικτατορων,ουτε σε προπαγανδα επαγγελματιων οπαδων

Θες να σου μιλήσω για Χούντα???

Δε βασανίστηκαν τυχαία και όποιοι να ναι μίστερ.

Πχ ο "άνθρωπος" που έκανε απόπειρα δολοφονίας του Παπαδόπουλου είναι και αυτός που δέχθηκε βασανισμό. Ορθός και τον δέχτηκε ! Πήγε να δολοφονήσει τι θα έπρεπε να του έκαναν?

Λέμε για βασανισμούς... σήμερα σε μία κράτηση δεν πέφτει ξύλο? Τα ΜΑΤ δε χτυπάνε κόσμο? Τον κύπριο φοιτητή δεν του είχαν παραμορφώσει τη μούρη? ΑΛλά ξέχασα... μόνο τότε γίνονται. Τα άλλα είναι αθώα.

Και μιας και το έφερες στη Δέσποινα το σκηνικό. Η Δέσποινα δεν τα είχε χαμένα αγαπητέ μου. Η έυννοια του ΠΟΑ ήταν κάτι σαν καθεστώς την τότε εποχή. Υποστηρίζονταν και από την τριανδρία άλλωστε. Και η Δέσποινα δεν ήταν απλά ερωμένη του Παπαδόπουλου.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Η χειρότερη εμφάνιση έβερ ???? Σπάρτα πράγας ! Ένα χρώμα κουραδί το έλεγες, σκατί το έλεγες,  μια μαλακία παρέμενε
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
μαζι σου φιλαρακι.δεν διαφωνω πως πλεον δεν ειμαστε μεγαλη ομαδα και εχουμε παρει την κατιουσα.
Αλλο το θεμα της καζουρας ομως.Καζουρα κανει οποιος γουσταρει,ασχετως ομαδας!!!!
Και ας μαζευει η ομαδα του ψωλες απο την Καλλονη.Τα ξερουμε τα δικα μας,δεν χρειαζεται να μας τα πειτε για να τα μαθουμε  :2funny:
τυπε παντα ησουνα μικρομεσαια προς μικρη ομαδα στην ευρωπη, οπως και εγω και καθε ελληνικη. Η εννοια "ευρωπαικα μεγαλη ομαδα" εχει παρεξηγηθει και εχει γινει κωλος εδω στην Ελλαδα.

Ευρωπαικα εισαι σε μια κατηγορια μαζι με Αϊντραχτ Φρανκφουρτης, Παρτιζαν, Μαλμε. Απο πανω σου ειναι Γαλατα, Σαχταρ, Στεαουα με εναν ευρωπαικο τιτλο.

Αν αναλογιστεις που εισαι στο μπασκετ, θα κατανοησεις ποσο μικρος ειναι και ο ΠΑΟ και ο ΟΣΦΠ και το ελληνικο ποδοσφαιρο γενικα στην ευρωπη.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
Θες να σου μιλήσω για Χούντα???

Δε βασανίστηκαν τυχαία και όποιοι να ναι μίστερ.

Πχ ο "άνθρωπος" που έκανε απόπειρα δολοφονίας του Παπαδόπουλου είναι και αυτός που δέχθηκε βασανισμό. Ορθός και τον δέχτηκε ! Πήγε να δολοφονήσει τι θα έπρεπε να του έκαναν?

Λέμε για βασανισμούς... σήμερα σε μία κράτηση δεν πέφτει ξύλο? Τα ΜΑΤ δε χτυπάνε κόσμο? Τον κύπριο φοιτητή δεν του είχαν παραμορφώσει τη μούρη? ΑΛλά ξέχασα... μόνο τότε γίνονται. Τα άλλα είναι αθώα.

Και μιας και το έφερες στη Δέσποινα το σκηνικό. Η Δέσποινα δεν τα είχε χαμένα αγαπητέ μου. Η έυννοια του ΠΟΑ ήταν κάτι σαν καθεστώς την τότε εποχή. Υποστηρίζονταν και από την τριανδρία άλλωστε. Και η Δέσποινα δεν ήταν απλά ερωμένη του Παπαδόπουλου.
πας καλα?
βασανιζαν κοσμο και κοσμακη επειδη ηταν απλα κομμουνιστες!
Γνωστα αυτα,δεν εγιναν πριν 200 χρονια..

Η Δ.Παπαδοπουλου ηταν ΕΡΩΜΕΝΗ του Παπαδοπουλου.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.Ηταν τετοια η κατακραυγη που εχουν γραφει πολλα ανεκδοτα περιστατικα για αυτο το θεμα.
Η γυναικα ειναι χειροτερη απο τρελη.Ειναι ψευτρα και πρωην ερωμενη ενος τρελακια δημοσιου λειτουργου που κατέλυσε την δημοκρατια.


Ολα οσα λετε ειναι μπαρουφες του συνεργατη της χουντας και ευεργετηθεντα της,του τρελακια του Μπαρμπη
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
τυπε παντα ησουνα μικρομεσαια προς μικρη ομαδα στην ευρωπη, οπως και εγω και καθε ελληνικη. Η εννοια "ευρωπαικα μεγαλη ομαδα" εχει παρεξηγηθει και εχει γινει κωλος εδω στην Ελλαδα.

Ευρωπαικα εισαι σε μια κατηγορια μαζι με Αϊντραχτ Φρανκφουρτης, Παρτιζαν, Μαλμε. Απο πανω σου ειναι Γαλατα, Σαχταρ, Στεαουα με εναν ευρωπαικο τιτλο.
μην λες μαλακιες!
οταν ο παναθηναικος ηταν ιδρυτης της g14 και ο ιδιος ο ανιελι αποκαλουσε τους αγωνες γιουβεντους-παναθηναικου ως "μεγαλα ευρωπαικα ντερμπι",εσεις ψαχνατε τις τσεπες του καθε απατωνα πασοκτζη που σας εβαζε προεδρο η σιχαμενη κυβερνηση του πασοκ!
ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom